Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: dudek000 » wtorek, 1 stycznia 2019, 17:01

@cachaca czy trudno pogodzić Ci się z tym że @anagamidev jest optymistą i głęboko wierzy w projekt i jego powodzenie = wzrost? przecież nie napisał Ci przed chwilą sprzedawaj mieszkanie i kupuj liska tylko wstawił post z własnymi przemyśleniami... nie rozumiem, nowy rok i od razy pesymizm i hate do wszystkiego

Początkujący
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0

Postautor: wyleszczony » wtorek, 1 stycznia 2019, 17:27

@anagamidev Pytanie na poważnie :) Co w tym lisku jet takiego, że ta wiara jest tak wielka? Powody czysto spekulacyjne, czy solidne fundamenty?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 3268
Reputacja postu: 
12

Postautor: anagamidev » wtorek, 1 stycznia 2019, 17:36

@wyleszczony tak, to jest czysto spekulacyjnie/techicznie. Oczywiście zakładam, że ten projekt nie upadnie i będzie miał kolejną bańkę swoją. A te założenia mogą być błędne. Z drugiej zaś strony, jakie stoją argumenty za tym, żeby Lisk spadł do 1PLN, czy po prostu dalej spadał i robił nowe dołki? :D I co sprawiło, że Lisk był wart 140PLN, a nie np. 20PLN w najwyższym szczycie? Czy ktoś jest w stanie racjonalnie odpowiedzieć mi na to pytanie? :D

Wszyscy tutaj piszą, że będzie tylko spadać :D Oczywiście spotyka się to z ogólnym poklaskiem, a jak ktoś mówi, że warto akumulować/uśredniać, bo będzie rosło, to jest wyśmiewanie i wyzywanie od naganiaczy. Śmieszne jest to, że mnie minusują, a sami nawet nie wkleją żadnego wykresu, ani nawet nie argumentują tego czymś instotnym, poza tym, że Lisk ma jakieś opóźnienia w realizacji niektórych 'ficzerów' :D
Spoiler:
Uśrednianie liniowe i progresywne(+100PLN przy spadku o 1PLN) :D
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 1k$ soon! & LISK 3kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
:arrow: ANALIZA - osobny wątek

Początkujący
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0

Postautor: uzar007 » wtorek, 1 stycznia 2019, 18:14

Wyleszczony, solidne fundamenty stoją za takim nastawieniem na wzrost ceny Liska :D W sumie sam twój nick mówi że... Lisk w 2022 roku za minimum 100$

Weteran
Reputacja: 1816
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » wtorek, 1 stycznia 2019, 18:36

Dawno tylu trolli tu nie było i jak zwykle zaczynają się uaktywniać, jak cena gwałtownie i mocno spada. Czyżby ktoś sprzedał po 4.50 i teraz trudno mu się pogodzić, że został wyleszczony ? ;)

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja: 553
Reputacja postu: 
0

Postautor: CRXEE8 » wtorek, 1 stycznia 2019, 21:50

A ma ktoś może zapisane lub zna jakiegoś linka do filmu nagranego przez Kruszwila jak zachęcał żeby zainwestować w Liska (coś koło 100 zł był wtedy LSK)? Oczywiście jak zaczęły się spadki to film usunął. Niby nic nie ginie w internecie ale nie mogę znaleźć żadnej kopii.
Fajnie byłoby obejrzeć jeszcze raz ten film po takim czasie i wiadomej obecnej cenie ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
1

Postautor: Pomoc_potrzebna » wtorek, 1 stycznia 2019, 22:19

Wypowiem się co ja sądze o tym w 2019 oczywiście to tylko i wyłącznie moje zdanie. Uważam,że aby cena LSK skoczyła chociaż do 100 zł,musi produkt być naprawdę na ukończeniu,dlaczego? A no dlatego,że Lisk był świetnym tworem do spekulacji,był mistrzostwem w stylu pump,nakręcenie atmosfery,rebranding kupuj plotki sprzedawaj fakty,ATH na bitcoinie to wszystko się skorelowało w jednym czasie i zadziałało wręcz magicznie.Kto zarobił to już go tu nie ma i nie czyta postów tylko podejrzewam,że siedzi na karaibach. Proszę sobie wyobrazic LSK był obietnicą a ludzie i tak ładowali w niego pieniadzę,hmmm myśle,że nawet nie wiedzieli w co ładują. Drugą sprawą,jest,że nawet przy kolejnym ATH btc gdzie myślę, może to być w okolicach 2021-2022 lisk musi być pod gotowym produktem,żeby jego cena była dość wysoka. Rok 2019 będzie mozolnym,bardzo powolnym i wleczącym się rokiem,typowym boczniakiem jeżeli ktoś liczy na ATH to naprawdę jeszcze nie w tym roku baa...na pewno nie. Co nie znaczy,że nie pojawią się jakieś większe skoki ceny,bo 5,5 tyś,na BTC będzie właśnie chyba tym rekordem w tym roku. No zobaczymy,rynku na pewno się nie przewidzi nie ma takiej opcji lecz można SPEKULOWAĆ. Jeszcze moje zdanie odnośnie ceny LISKA w niedalekiej przyszłości powinniśmy zobaczyć te 3,20-3,40 za Liska i o to właśnie w tej cenie można będzie podjąć decyzje o kupnie. Pozdrawiam,udanych PRZEMYŚLEŃ i znikam,aż pojawi się coś bardziej ciekawego.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » wtorek, 1 stycznia 2019, 23:09

LSK/PLN, nieśmiało wychodzi z kanaliku, ale ciągle idzie jak mu BTC zagra :D Jutro pewnie kasa napłynie po świętach, lepiej w sumie, żeby spadło :D
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 1k$ soon! & LISK 3kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev

Początkujący
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0

Postautor: byylu » środa, 2 stycznia 2019, 00:12

Pomoc_potrzebna pisze: wtorek, 1 stycznia 2019, 22:19 Rok 2019 będzie mozolnym,bardzo powolnym i wleczącym się rokiem,typowym boczniakiem
z tym się @Pomoc_potrzebna w zupełności zgadzam, nie ma co się nastawiać na rok zysków jak w 2017. Trzeba być cierpliwym i brać co wykres da.

Tak jak LTC,IOTA i od tygodnia ETH zyskało na cenie względem BTC tak powinniśmy uważać podobny wzrost (o ile on nadejdzie) na lisku za coś co w nowym roku powinniśmy realizować. Nie spodziewam się szalonych wzrostów, na spokojnie sprawdzam kursy i 30-50% kapitału będę się bawił w pomnażanie tego co mam a reszta czeka na lepsze czasy.

Weteran
Reputacja postu: 
1

Postautor: Harmony » środa, 2 stycznia 2019, 00:58

W pozytywnym scenariuszu, myślę, że jeśli BTC uda się w tym roku zrobić 9-10 k USD to Lisek spokojnie powinien być wart te 24-30zł, oczywiście przy zachowaniu proporcji jak teraz (czyli BTC po 3700 USD, Lisk po ~0.00037 BTC) Łatwo można policzyć też odwrotny scenariusz, jak będziemy lecieć do piekła, ale to niech każdy sobie sam we własnej głowie ułoży :) Co będzie, zobaczymy.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
2

Postautor: anagamidev » środa, 2 stycznia 2019, 01:02

@@Harmony alty powinny wbić swoje ATH na parze z BTC :D A BTC stabilnie up :D LTC 0.05BTC, Lisk 600k sat(BTC 50kPLN ==> Lisk 300PLN || BTC 50k$ ==> Lisk 300$) :D

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » środa, 2 stycznia 2019, 01:14

anagamidev pisze: środa, 2 stycznia 2019, 01:02alty powinny wbić swoje ATH na parze z BTC
To już jest permabyczy scenariusz i raczej nie na ten rok :D Myślę, że target w okolicach 30zł jest bardziej realny i osiągalny :)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

Postautor: anagamidev » środa, 2 stycznia 2019, 01:17

@Harmony ale to co zakładasz, że wykres Liska na parze z BTC będzie szedł cały czas tak płasko? :D Na 1D to wykres Liska wygląda tak samo jak wykres "umierającego" GAME :D

Kraken :D

Weteran
Reputacja postu: 
1

Postautor: Harmony » środa, 2 stycznia 2019, 01:29

anagamidev pisze: środa, 2 stycznia 2019, 01:17 zakładasz, że wykres Liska na parze z BTC będzie szedł cały czas tak płasko?
@anagamidev Nie :D Zakładam, że jak dojedziemy do 9000$ za bitka, to Lisek osiągnie pi razy drzwi około 0.0009 BTC, co nam da ~ 30zł :) Taki scenariusz trochę abstrakcyjny, bo pomijający analizę fundamentalną i związane z nią możliwości wzrostu kursu. Także to jest to taka "bezpieczna" prognoza, bez hurra optymizmu, bez jakichkolwiek wydarzeń wpisanych w scenariusz, tylko sam wzrost BTC i podążający za nim Lisek :)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
3

Postautor: anagamidev » środa, 2 stycznia 2019, 01:37

@Harmony fundamentalnie w porównaniu do innych coin'ów Lisk spokojnie może wbić swoje nowe ATH. Najważniejsze funkcje w Lisku działają całkiem dobrze :D Tymczasem...

Weteran
Reputacja postu: 
1

Postautor: Harmony » środa, 2 stycznia 2019, 01:48

anagamidev pisze: środa, 2 stycznia 2019, 01:37 fundamentalnie w porównaniu do innych coin'ów Lisk spokojnie może wbić swoje nowe ATH
Jeśli będziemy mieć choć namiastkę produktu, to jak najbardziej możliwe nowe ATH w BTC lub chociaż zbliżenie się do ATH. Dlatego przyjmuję wersję neutralną, bez SDK, dynamicznych opłat, wewnętrznej giełdy i wleczenie się za Bitcoinem :) Myślę, że lepiej mieć niższe aspiracje i potem się pozytywnie zaskoczyć, niż oczekiwać czegoś, co nie wiadomo kiedy dokładnie nadejdzie :)

Dodano po 17 minutach 19 sekundach:
@anagamidev słowa klucze - adaptacja i użyteczność :) To daje silne podwaliny spekulacyjne :)

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0

Postautor: Hamas » środa, 2 stycznia 2019, 09:50

@Harmony, @anagamidev, jak ja was lubie i te wasze polemiki :D

faktycznie rzec biorac lepiej tonowac hurraoptymizm i twardo stapac po ziemi, niz bujac w oblokach, wiec osobiscie zakladam to co pisalem kilka postow wczesniej, ze dolek jeszcze moze byc do tego 1$, a pozniej mozolnie po schodach isc do gory, zeby w przyszlym roku (a moze w tym od polowy) jak kryzys 2.0 sie wlaczy, zarobic na kruszcach i krypto :idea:

wiec bombelki nie ma sie co licytowac co ile i za ile :twisted:

@anagamidev tych kresek mnie troche mniej rysuj, bo mi sie w oczach miesza, a trzezwy jestem jak niemowle w łonie matki abstynentki, albo bardziej to kolorowe mnie rob :mrgreen:

Początkujący
Reputacja: 261
Reputacja postu: 
0

Postautor: mudol » środa, 2 stycznia 2019, 10:19

@Hamas, Ty z Podlasia? ;)

Orator
Awatar użytkownika
Reputacja: 428
Reputacja postu: 
0

Postautor: Hamas » środa, 2 stycznia 2019, 10:22

@mudol, chwalic allaha nie :D za daleko mialbym do swiata ludzi jeszcze zywych :mrgreen:

Początkujący
Reputacja: -27
Reputacja postu: 
-14

Postautor: cachaca » czwartek, 3 stycznia 2019, 01:12

dla minusującego mnie debila-polaka-fanatyka Liska, naganiaczem jest anagamidev, hodler dla którego jedyne rozwiązanie to uśrednianie i pakowanie coraz wiekszej kasy w nieudaną inwestycję. powodzenia :)

Dodano po 11 minutach 54 sekundach:
przecież lisk to ulubiona cryptowaluta polskich gimbusów, tu nie trzeba geniusza by to wiedzieć :)

Dodano po 1 minucie 59 sekundach:
ale widać że @Harmony jesteś kolejnym który tylko wtopił:) szkoda Cię, obyś wyszedł na "0" :))

Wróć do „Lisk”