Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Moderator
Posty: 9633
Rejestracja: 17 listopada 2011
Reputacja: 5804
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: koparki » piątek, 14 grudnia 2018, 22:56

ArZ pisze: jeszcze czekamy z zakupami. koszyczek rozstawiony na 2.xx
Warto spróbować się ustawić w ramach zakładu hazardowego po 1.5zł , trzeba teraz bardzo pilnować każdego wolnego fiata aby nie przepłacić , zwłaszcza na projektach które w realu jeszcze nic nie oferują.
---

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » piątek, 14 grudnia 2018, 23:33

Lisk Blockchain Development Vlog December 2018

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: xazar » sobota, 15 grudnia 2018, 01:19

Anagamidev zastanawiam się czy nie jestes jakimś trollem. Od ponad 2$ za liska mozna tu wyczytać że taniej nie będzie i że Ci bez pozycji albo na shortach obudzą się z ręką w nocniku. Nie wiem jak ktoś kto nie ma pozycji może czegokolwiek się bac a tymbardziej jak to coś rośnie ale od roku realia są inne od roku tracicie wy hodlerzy. Ci trzymający od ath są na 96% stratnej pozycji. Żeby wyjść na zero to musi odrobić 4000% a szkoda bo te pieniazki można było lokować przy takiej cenie albo nadal czekać jak ja bawiąc się na dziennych różnicach albo na skokach bitka

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 15 grudnia 2018, 03:33

@xazar, ja nigdy nie mówiłem, że taniej nie będzie, zawsze dodawałem, że Lisk może spaść dużo niżej nawet do 1 grosza. Chodzi mi o to, że długoterminowo wg. mnie warto akumulować nawet jeśli teraz trochę przepłacamy krótkoterminowo, bo nikt nie jest w stanie określi gdzie jest dołek. Rozumiem, że Ty załapałeś się na te bullruny na WAVES i FCT ostatnio idealnie wcelowując się w dołek, tak? :D Poza tym ktoś kupując i uśredniając Liska od 10PLN do 4PLN powinien mieć średnią mniej niż 7PLN, więc wystarczy, że Lisk dobije 8PLN i już jest ładny zysk :D 8PLN stanowi 5.7% ATH :D A jeśli Lisk kiedykolwiek powróci do ceny 50% ATH to masz z tych 7PLN 1000% ROI, jeśli w ciągu 2-4 lat nie satysfakcjonuje Cię taki zwrot to ja nie wiem, co z Tobą nie tak :D 1 Lisk to 1 Lisk, wieczenie tani nie będzie, tak samo jak wiecznie nie siedział na 140PLN :D Zobacz sobie jakie ładne są wahania na Lisk, jeśli ktoś z tego nie potrafi wyciągnąć 10-20%, co w kilka dni, bez dźwigini(!) i tak już wg. statystyk jest mega dużo to ja nie mam pytań :D A dodatkowo jeśli ktoś zakłada, że zawsze uda mu się odkupić niżej to spokojnie mógł pomnożyć Liska o 100% :D LIsk w ciągu pół roku z paru groszy potrafił skoczyć do 140PLN i w ciągu roku spaść do 4PLN, nie wiadomo co będzie za rok, a jako HODL'er nie płacisz żadnej prowizji za trzymanie pozycji, więc czas egzekucji zlecenia jest nieograniczony i nikt nie może Cię na siłę wywalić z pozycji. Jedyne ryzyko to takie, że Lisk jako projekt może zniknąć, wtedy Lisk faktycznie okazałby się jedno bańkowym scamem typu pump and dump and dead jak BitConnect a chyba nitk nie stawia na równi tych dwóch projektów.

Uśrednianie to nie kupowanie do oporu i wyczerpania kapitału, tylko właśnie kupowanie co kilka procent spadku i odsprzedawanie od razu jak się jest na zysku. Z komfortem, że jak nie uda się sprzedać na zysku to, że spokojnie można trzymać na longterm, bo wystarczy, że Lisk znowu wbije chociaż 10PLN i już wszystko sprzeda się co najmniej na 0 :D A takie wahania będzie można ze świecą szukać na bullrun'ie, bessa to najlepszy moment na daytrading :D Jak zaczyna się bullrun, to w zasadzie najlepiej nic nie robić :D Dopiero sprzedać na kilkasetprocentowym zysku, przynajmniej ja takie wyciągam wnioski obserwując rynek crypto :D

Ja tylko uświadamiam ludzi i motywuję, że nie ma co się wpadać w smutek czy gniew, tylko grać to co rynek daje, a rynek daje mnóstwo okazji. Poza tym uśredniając uczymy się brać małe zyski, co w dłuższym terminie powoduje, że kapitał nam puchnie. Bo taki bullrun zdarza się raz na ruski rok :D A i im więcej ludzi grajacych na Lisk tym większy wolumen, a z wolumenem wzrasta zainteresowanie, więc mamy pewność, że nam Liska nie zdelistują :D Wszyscy gramy do jednej bramki :D

Ja rozumiem, że taki Prezes zarobił miliony i jemu się już nie opłaca grać daytrading. Bo raz, że aby pomnożyć te kilka milionów o 100% to musiałby kupić za te kilka sporo lisków na tym samym poziomie cenowym przykładowo 4PLN, a dwa, że ktoś musiałby postawić bid'a na kilka milionów na 8PLN i odkupić od niego wszystko :D I on faktycznie z perspetywy zarobionego grubasa Wam mówi, żebyście spierdalali z rynku, bo można tylko wtopić :D Ale jak ktoś gra kilkoma stówkami/tysiącami, to może sobie dziennie natrzepać trochę PLN czy trochę Lisków, i sprzedać aż te Liski będą warte 10(40PLN) czy 100(400PLN) razy tyle :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » sobota, 15 grudnia 2018, 09:41

xazar pisze: Anagamidev zastanawiam się czy nie jestes jakimś trollem. Od ponad 2$ za liska mozna tu wyczytać że taniej nie będzie i że Ci bez pozycji albo na shortach obudzą się z ręką w nocniku. Nie wiem jak ktoś kto nie ma pozycji może czegokolwiek się bac a tymbardziej jak to coś rośnie ale od roku realia są inne od roku tracicie wy hodlerzy. Ci trzymający od ath są na 96% stratnej pozycji. Żeby wyjść na zero to musi odrobić 4000% a szkoda bo te pieniazki można było lokować przy takiej cenie albo nadal czekać jak ja bawiąc się na dziennych różnicach albo na skokach bitka
Najlepiej jest samemu patrzec i wyciagac wnioski, nikt z nich tu nie ma zielonego pojecia czy kurs pojdzie do gory czy na dol. Jedynie sa tu osoby posiadajace nie mala wiedze informatyczna i na podstawie tego jakos spekulowac.

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 29 sierpnia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dudek000 » sobota, 15 grudnia 2018, 21:18

@pomoc_potrzebna zdecydowanie się zgadzam, że nie ważne czy grasz za 100zł czy za 100 000zł. Ważne jest żeby robić to świadomie i według własnych odczuć i wiedzy bo poleganie na informacjach z internetu warto traktować jako do przemyślenia a nie jako plan działania. Zobaczcie że dołek jest już jakiś czas i co rusz zjawia się nowa wróżka która mówi swoją teorię
zgadzam się z @Anagamidev 1 Lisk to 1 Lisk.. dziś warty 4zł, jutro może 140zł a może 1zł... tego zwykli zjadacze chleba nie przewidzą i mają praktycznie zerowy wpływ na to :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » niedziela, 16 grudnia 2018, 12:12

koparki pisze: właszcza na projektach które w realu jeszcze nic nie oferują
Jak to Lisk nice nie oferuje?

A rzesza HODLerow? :D
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 4286
Rejestracja: 4 marca 2017
Reputacja: 4287
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: pomorskie

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kozaki_wiesi » niedziela, 16 grudnia 2018, 15:39

dudek000 pisze:nie ważne czy grasz za 100zł czy za 100 000zł
Nie mogę się z tym zgodzić bo psychiki nie da się oszukać. Chyba tylko osobowość psychopatyczna czyli nieodczuwająca strachu, dałaby radę nie przejmować się wysokością zaangażowanej kwoty.
"Wszystko mija, nawet najdłuższa żmija"
S.J. Lec

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 236
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: 106
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KryptoWujek » niedziela, 16 grudnia 2018, 16:16

Jutro mija dokładnie rok jak pekła bańka z btc. Później kasa z btc rozlała się na wszystkie alty. Ja mam zamiar kolejne zakupy lsk zrobić przy 3k $ za btc ,bo jestem dobrej myśli ,że właśnie w tym miejscu będzie przetestowany poziom z 15 września 2017 i wybroniony (wyjście górą). Gdy btc zaczął spadać poniżej 6k poźniej 5 i nastepnie 4 i 3 to każdy teraz widzi same negatywne scenariusze . Na TV to całkiem pełno spekulantów ,że poniżej 1k zejdzie. Nie wierze w żadne analizy techniczne ,bo tym rynkiem rządzą grube ryby i informacje ze swiata. Gdyby takie chiny pozwoliły obywatelom legalnie handlować krypto to co by miała do tego analiza techniczna. Wiem ,że przy tych 3k dużo osób chce zrobić zakupy i licze na duży wystrzał ,bo poki co to wybicia po dumpach mizerne.

Jeśłi zaś spadnie poniżej 3 to zapominam o krypto na miesiące :) pozdro

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 29 sierpnia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dudek000 » niedziela, 16 grudnia 2018, 17:34

kozaki_wiesi pisze:
dudek000 pisze:nie ważne czy grasz za 100zł czy za 100 000zł
Nie mogę się z tym zgodzić bo psychiki nie da się oszukać. Chyba tylko osobowość psychopatyczna czyli nieodczuwająca strachu, dałaby radę nie przejmować się wysokością zaangażowanej kwoty.
Dziwne bo ja nie mówiłem nic o strachu czy nieodczuwaniu uczuć tylko o tym aby nie być jak chorągiewka na wietrze i ślepo słuchać tego co ktoś sobie wymyślił... Oczywiście każdy może mieć swoje zdanie i podejście - to normalnie bo co człowiek to zdanie. Nie wiem jednak czy granie emocjami to dobry doradca.
Odnośnie Liska to teorii jest wiele ale niestety na tym etapie jednak jest od dalej, chyba jak wszystkie alty, zależny od BTC i podatny na jego kurs w dużej mierze. Mnie ciekawi natomiast czy wariant z BTC za 1000 USD i liskiem za 1zł jest realny bo z tego co się orientuje to opłacalność wydobycia BTC kończy się przy cenie 3000 USD więc może nie być łatwo zejść poniżej tego poziomu i chyba analogicznie z Liskiem, gdzie opór 1 USD jest solidny. Czy nie do przebicia... czas pokaże bo to niewiadoma.

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 22 listopada 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: LiskSDK » niedziela, 16 grudnia 2018, 19:11

Dobra pany, kto mi powie co to jest: ustawiona nazwa portfela - liskfund, numer: 6072216438803837260L
Do środka wpada za drugi dzień ponad 1,000 lsk Z bittrexa...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 16 grudnia 2018, 19:16

@LiskSDK, może to: https://lisk.io/lisk-foundation :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 22 listopada 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: LiskSDK » niedziela, 16 grudnia 2018, 19:24

Weź najpierw sprawdź ten portfel, krótko otwarty jest

Dodano po 4 minutach 8 sekundach:
Albo następny 9094944264474023843L 2 mln lsk w portfelu nazwa Iconomi ICO wallet z oddanaymi głosami 101 i dostają mega ilości dzięki proof of stake. Przecież to są zmiany od tygodnia w sieci LSK. Nie obserwujecie sieci liska A jesteście ich hodlerami, baja.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » niedziela, 16 grudnia 2018, 19:29

LiskSDK pisze: 6072216438803837260L
anagamidev pisze: @LiskSDK, może to: https://lisk.io/lisk-foundation :D
Raczej ktoś założył sobie delegata dla zmyłki i skupuje liski :D Bo z jakiej racji bittrex wpłacałby fundacji liski? :D

Konto lisk fundation - https://explorer.lisk.io/address/5726759782318848681L

Dodano po 1 minucie 56 sekundach:
LiskSDK pisze: Albo następny 9094944264474023843L 2 mln lsk w portfelu nazwa Iconomi ICO wallet z oddanaymi głosami 101 i dostają mega ilości dzięki proof of stake. Przecież to są zmiany od tygodnia w sieci LSK. Nie obserwujecie sieci liska A jesteście ich hodlerami, baja.
To jest konto z ICO Iconomi zbierali też w liskach

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: xazar » poniedziałek, 17 grudnia 2018, 10:19

Anagamidev nie wiem z jakiej bajki jesteś ale proszę Cię nie utożsamiają mnie z ludźmi którzy potrzebują by ktoś im palcami wskazywał co mają robić. Kieruje się logika i ona mówi mi że usrednianie to kretynski pomysł a dowodem na to sa ludzie ktorzy robia to od poziomów wielokrotnie wyższych niż aktualna cena. Wchodzisz ty i mowisz że teraz jest inaczej bo oni wchodzili na poziomach 10 $ a teraz jest za 1.2$. Nikt nie pisze tu że na wachaniach nie da się zarobić robie to cały czas a usrednianie tylko by mi w tym przeszkadzało. Nie zarobiłem na waves bo nie śledzę wszystkiego i jakby mnie to bolało to byłbym hazardzistą.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » poniedziałek, 17 grudnia 2018, 11:15

xazar pisze: Anagamidev nie wiem z jakiej bajki jesteś ale proszę Cię nie utożsamiają mnie z ludźmi którzy potrzebują by ktoś im palcami wskazywał co mają robić. Kieruje się logika i ona mówi mi że usrednianie to kretynski pomysł a dowodem na to sa ludzie ktorzy robia to od poziomów wielokrotnie wyższych niż aktualna cena. Wchodzisz ty i mowisz że teraz jest inaczej bo oni wchodzili na poziomach 10 $ a teraz jest za 1.2$. Nikt nie pisze tu że na wachaniach nie da się zarobić robie to cały czas a usrednianie tylko by mi w tym przeszkadzało. Nie zarobiłem na waves bo nie śledzę wszystkiego i jakby mnie to bolało to byłbym hazardzistą.
Kretyński pomysł? Czemu? Powiedzmy ,że nie kupowałeś na szczycie po 140zł ,ale po 10zł jak ja.
Jeżeli nie idzie ugrać na wachaniach. To lepiej wpłacić za 'wolny' kapitał. Po co czekać na kurs 10 ,żeby wyjść na zero. Jak przy tym kursie można już profitować. Poleci jeszcze w dół to jeszcze dokupię i wyjdzie jeszcze lepiej dla mnie. Odbicie się należy i każdy o tym wie. Nowego ATH może i nie będzie tak szybko albo wcale ,ale do moich 10 zł jestem pewien ,że odbiję gdzie już bedę ładnie zarobiony.

Zresztą tak jak już pisałem bede kupował za wolny hajsik aż do przekroczenia 7.5-10zł na lisku. Jest to dla mnie cena promocyjna.
Lisk Team ciągle działa widać postępy. Więc już nie patrze tylko na zarobek względem btc ,ale i na zarobek który uzyskamy dzięki zrealizowanym zapowiedzią Teamu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 17 grudnia 2018, 11:56

@xazar, no zwróciłeś się do mnie bezpośrednio w swoim wcześniejszym poście to Ci odpowiedziałem, co mną kieruje i podałem argumenty. Rozumiem, że najlepiej nic nie robić i poczekać aż cudownie cena spadnie do 0.01PLN, bo wg. Ciebie na 100% tam spadnie, kupić i czekać aż znowu cena cudownie wzrośnie do 100PLN+ :D Np. jeśli ktoś kupił na szczycie 1 Lisk za 140PLN, bo pewnie miał ku temu przesłanki jakieś, wycenił projekt na 100$, a w między czasie cena spadła do 10PLN, to czemu miałby nie kupić drugiego Liska na 10PLN? Cena wtedy się uśredni do 75PLN, a kiedy wreszcie Lisk osiągnie 100$ to będzie miał 800PLN zamiast 400PLN. Poza tym teraz za 140PLN mógłby kupić 14 Lisków i ostatecznie przy jego targecie mieć 6000PLN :D Oczywiście np. kupując na cenie 10PLN za 140PLN równie dobrze mógł do razu sprzedać na tym odbiciu do 20PLN i w sumie wyjść na 0 i mieć 1 Liska :D I co cena nie jest uśredniona do 0? :D To jest kretyńskie postępowanie jeśli się wyszło na zero albo uśredniło do ceny grubo poniżej 0? :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: xazar » poniedziałek, 17 grudnia 2018, 13:01

Ja nie liczę na konkretną cenę tylko liczę na odwrócenie trendu i czekam czy projekty te spadki wytrzymają. Wolę wejść za 1.5 dolca i widzieć że volumen rośnie i sentyment lokalny jest pozytywny niż łapać spadające noże i usredniac. Na bitconnect byli właśnie tacy którzy próbowali łapać noże (archiwum wykresu sobie zobaczcie) i niestety są z niczym. Cała zabawa polega na obniżaniu ryzyka bo nikt nie wie gdzie to ATL jest i szukanie go na sile rowniez jest głupotą. Pozostaje zabawa na najmniejszych interwalach i czekanie na odwrócenie trendu.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9208
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7033
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 17 grudnia 2018, 13:21

@xazar, akurat na BitConnect robiłem to samo po tym mega spadku na dead cat bounce ugrałem 100-200%(0.1-0.2 BTC, wtedy to było warte kilka tysięcy) :D Okazja czyni złodzieja ; ) Po prostu trzeba grać co rynek daje bez sentymentów :D Ja np. wszedłem za dużą kwotę w LTC na 80$ ładnie uśredniałem aż do 350$. Później Charlie Lee wyskoczył z tweet'em, że sprzedał wszystko. Sądziłem, że to ściema, typowy FUD, żeby wytrzepać weak hands i liczyłem faktycznie na te równe 500$, albo powyżej 400$ chociaż i odkupiłem dużo na 300$, później na 200$ i ostatecznie jestem na zero albo na minus nawet. Gdybym właśnie nie fiksował się na cenie tylko po prostu uśredniał i sprzedawał na każdym odbiciu, to właśnie teraz miałbym mega zysk i spokojnie mógłbym odkupić mnóstwo LTC w ostatnich dniach :D Więc wolę kupować na dołkach niż grać z AT na mocnej hossie, szczególnie, że jestem z natury longtermowcem :D Teraz wiem, że AT to k!@#$%, najważniejszy jest MM i długofalowa strategia :D Kupowanie na dołkach po dużej przecenie to praktycznie zerowe ryzyko, bo nawet przy najlepszym projekcie część inwestorów przy dużej cenie w końcu zacznie realizować zyski i cena spadnie grubo :D
Dla mnie zabawa na mniejszych interwałach i nie łapanie dołka dołków to właśnie uśrednianie, cały czas to tłukę, więc nie wiem o co Ci chodzi teraz :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 22 października 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomi33 » poniedziałek, 17 grudnia 2018, 14:23

A wiec mamy jakies odbicie :mrgreen:
Pytanie tylko do jakiej granicy pocisnie BTC by pózniej ponownie udac sie w kierunku 3k$ albo i niżej.
Jest jeszcze nadzieja na nizszą cenę liska przed świetami? ,jak Panowie myślicie ?

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości