Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 22 listopada 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: LiskSDK » wtorek, 4 grudnia 2018, 17:37

ETHEREUM samo się skończy lub podepniemy go na sidechain w razie nagłych problemów, WAVES wykupujemy (niebawem robimy zrzut ceny by procent składany zamienić na większą pulę wykupu I kolejny zrzut),

Skupienie się na parze LSK / BTC + 0,00500 (New ATH in pair LSK/BTC

Naturalny wzrost BTC (moneta deflacyjna) tendencja trendu dlugoterminowo - wzrostowa.

Jakieś pytania bo zawijamy na giełdy niebawem.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 4 grudnia 2018, 18:10

@LiskSDK, co zawijacie na jakie giełdy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 4 grudnia 2018, 18:43

Dużo waleni na tym forum :D Perełka w Internetach, ale jakby nie patrzeć dużo wymiataczy tutaj :D #makecryptogreatagain
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 22 listopada 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: LiskSDK » wtorek, 4 grudnia 2018, 20:20

No i jak się podoba zjazd ? 20k Waves zrzucone z górki.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » wtorek, 4 grudnia 2018, 23:15

LiskSDK pisze: No i jak się podoba zjazd ? 20k Waves zrzucone z górki.
i tak utrzymuje się +40% wzrost

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » środa, 5 grudnia 2018, 01:28

Niepełny target, ale i tak nieźle :D

LSK/BTC, delikatny bullish engulfing :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2066
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1541
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » środa, 5 grudnia 2018, 06:15

anagamidev pisze: Niepełny target, ale i tak nieźle
Na razie chłodzimy oscylatory, z zdecentralizowaną giełdą na telefon Waves będzie drugim ETH - w końcu to też rosyjski projekt :D

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 29 sierpnia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dudek000 » środa, 5 grudnia 2018, 11:22

tutaj chyba raczej wszyscy czekają aż LISK zrobi taki up jak vaves:)

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » środa, 5 grudnia 2018, 11:29

dudek000 pisze: tutaj chyba raczej wszyscy czekają aż LISK zrobi taki up jak vaves:)
Ja tam czekam na jakiś ruch ,w którą strone obojętnie...byleby coś się działo i można było ugrać trochę lisków. Tak czy inaczej 800$ musi zejść z bitka jeszcze ,tylko takie mozolne ruchy są strasznie uciażliwe. :evil:


Tak sobie analizowałem ,że cena liska jest zaniżona o jakieś 3k sato.
Optymalna cena BTC/LSK powinna wynosić 38000 ,przy obecnej cenie 3800$ za bitcoina. ~5.5zł.
Niewielka różnica ,no ale patrząc na to jaki kurs był przy tym dłuższym boczniaku na bitcoinie (6500-6000).
To właśnie wychodziło zawsze podobnie :P




We’re pleased to announce the release of #Lisk Core 1.3.1 to Mainnet. This patch brings with it a number of improvements, notably an upgrade to Node.js 8.14.0. Operators, please update your nodes. Stay tuned for the next #LiskDevUpdate.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 15 marca 2018
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: niebieski82 » środa, 5 grudnia 2018, 21:30

Zastanawiam się nad nastrojami na rynku, jak myslicie jesteśmy w fazie zobojętnienia, czy kapitulacji...?
Śledząc fora i naganiaczy to już gdzie nie gdzie włączyła się kapitulacja, a to wg. mnie dobry prognostyk. Prześledziłem dzisiaj marketcap. Patrzę przez pryzmat projektów, w które byłem zaangażowany, ale pozrywały mi stoplosy i się z nich wycofałem - IOTA - cudowne dziecko blockchaina niemiecki stabilny produkt, CARDANO kolejna rewolucja, TRON, XEM. Wszystkie moim zdaniem, jeśli chodzi o możliwości wzrostu i wybicia, pracę zespołu, kłótnie, ataki hakerskie i rozmaite problemy wyglądają o wiele gorzej niż LISK.
To w jakiej fazie jesteśmy na rynku??? bo ja zobojętnienia... czekam na tup BTC na 3K, może 3,5K i kolejny przelew na MONERO i DASHA.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » środa, 5 grudnia 2018, 21:40

niebieski82 pisze: Zastanawiam się nad nastrojami na rynku, jak myslicie jesteśmy w fazie zobojętnienia, czy kapitulacji...?
Śledząc fora i naganiaczy to już gdzie nie gdzie włączyła się kapitulacja, a to wg. mnie dobry prognostyk. Prześledziłem dzisiaj marketcap. Patrzę przez pryzmat projektów, w które byłem zaangażowany, ale pozrywały mi stoplosy i się z nich wycofałem - IOTA - cudowne dziecko blockchaina niemiecki stabilny produkt, CARDANO kolejna rewolucja, TRON, XEM. Wszystkie moim zdaniem, jeśli chodzi o możliwości wzrostu i wybicia, pracę zespołu, kłótnie, ataki hakerskie i rozmaite problemy wyglądają o wiele gorzej niż LISK.
To w jakiej fazie jesteśmy na rynku??? bo ja zobojętnienia... czekam na tup BTC na 3K, może 3,5K i kolejny przelew na MONERO i DASHA.
Jesteśmy już prawie rok w bessie. Więc zostało mniej niż więcej do zmiany trendu.
Osobiście widzę spadek jeszcze poniżej 3400 jak dużo niżej? Na pewno powyżej 3000 na które wszyscy liczą. :D Co do daty to obstawiałbym 22-27 grudnia ,bądź dopiero kilka dni przed bakktem.
Tak czy inaczej tyle 'przeżyliśmy' ,że nic nie zrobi na nas już 'wrażenia'. :twisted:

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 29 sierpnia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dudek000 » środa, 5 grudnia 2018, 22:04

szlagaag pisze:
niebieski82 pisze: Zastanawiam się nad nastrojami na rynku, jak myslicie jesteśmy w fazie zobojętnienia, czy kapitulacji...?
Śledząc fora i naganiaczy to już gdzie nie gdzie włączyła się kapitulacja, a to wg. mnie dobry prognostyk. Prześledziłem dzisiaj marketcap. Patrzę przez pryzmat projektów, w które byłem zaangażowany, ale pozrywały mi stoplosy i się z nich wycofałem - IOTA - cudowne dziecko blockchaina niemiecki stabilny produkt, CARDANO kolejna rewolucja, TRON, XEM. Wszystkie moim zdaniem, jeśli chodzi o możliwości wzrostu i wybicia, pracę zespołu, kłótnie, ataki hakerskie i rozmaite problemy wyglądają o wiele gorzej niż LISK.
To w jakiej fazie jesteśmy na rynku??? bo ja zobojętnienia... czekam na tup BTC na 3K, może 3,5K i kolejny przelew na MONERO i DASHA.
Jesteśmy już prawie rok w bessie. Więc zostało mniej niż więcej do zmiany trendu.
Osobiście widzę spadek jeszcze poniżej 3400 jak dużo niżej? Na pewno powyżej 3000 na które wszyscy liczą. :D Co do daty to obstawiałbym 22-27 grudnia ,bądź dopiero kilka dni przed bakktem.
Tak czy inaczej tyle 'przeżyliśmy' ,że nic nie zrobi na nas już 'wrażenia'. :twisted:
faktycznie raczej paniki nie ma i ludzie mają świadomość spadku BTC na 3k USD pomimo, że każdy na koniec rok chciałby widzieć 10k USD i więcej:)
Ciekawi mnie nastomiast jak zachowają się alty przy spadku BTC, tj jak mocno BTC je pociągnie... ciekawe czy taki LISK zobaczy cenę poniżej 1 USD jeszcze w tym roku

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » środa, 5 grudnia 2018, 22:29

Poleje się krew w przeciagu 1-3 dni. Pozdrawiam

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 29 sierpnia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dudek000 » środa, 5 grudnia 2018, 22:57

Pomoc_potrzebna pisze: Poleje się krew w przeciagu 1-3 dni. Pozdrawiam
jakiś argument?

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » środa, 5 grudnia 2018, 23:56

Popatrzcie jak Factom wybił, 400 procent w niecały tydzień, a jest tylko na sześciu giełdach. Do czego dążę? Jak przyjdzie pozytywny czas razem z długimi zielonymi dildosami, a Lisk nie będzie obiecywał, tylko będzie obiecujący, sypiąc nas samymi pozytywnymi informacjami, to cenka może naprawdę ładnie odreagować i nikogo nie powinno wtedy zdziwić 200% w kilka dni:) Oczywiście mówię o sytuacji, jak besse będziemy mieć za sobą, a SDK będzie chociaż namacalne :) .

@LiskSDK, racja, projekt jest świetny, ale spekulacyjnie niestety kiepsko :) Mimo to wierzę, z pewnością nie tylko ja, że jeszcze wyżyny zajebistości są przed nami
Ostatnio zmieniony czwartek, 6 grudnia 2018, 02:14 przez Harmony, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: 22 listopada 2018
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: LiskSDK » czwartek, 6 grudnia 2018, 00:43

Lisk to najbardziej zorganizowany, przejrzysty, intuicyjnie prosto zbudowany projekt jaki istnieje na rynku kryptowalut z mobilnym walletem. Oprocz tego team wyprowadza tę technologię na kolejne wyżyny. Ciągle dochodzą nowe mózgi do zespołu, gdy nasz produkt SDK zostanie wypuszczony to cała uwaga zostanie skierowana na implementację technologii w życie codzienne. Do tego airdropy hm co za projekt lepiej wróży... ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 6 grudnia 2018, 02:33

Liski na księżyc :D

Na 1d bullish hammer chyba :D


No FTC taki niepozorny, a wbił +500%, kolejny pierwiosnek alt season :D

Spoiler:
Ale pompują to gówno :D GAME ma podobnie wypłaszczony wykres, może też pójdzie podobna pompka :D

Od wakacji :D

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 7131
Rejestracja: 21 sierpnia 2011
Reputacja: 2357
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: prezes » czwartek, 6 grudnia 2018, 07:01

Harmony pisze: projekt jest świetny, ale spekulacyjnie niestety kiepsko
Chyba odwrotnie, spekulacyjnie cena liska doszła do 40 $ na samych obiecankach, toż to spekulacyjne mistrzostwo świata.
Kanał na YouTube - przegląd rynków finansowych: kryptowaluty, akcje, surowce, forex
Blog prezesa - blog o inwestowaniu
Giełdy Kryptowalut - wiadomości, opinie, rankingi
Kryptowaluty.info.pl - Informacje ze świata kryptowalut

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9209
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7034
Reputacja postu: 
22
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » czwartek, 6 grudnia 2018, 09:25

Jak na razie Lisk kopiuje ruchy BTC, ale patrząc na sam wykres LSK to jest bardzo podobny kształtem i górkami do FCT. Ogólnie patrząc na to wyjebanie na FCT to czy jest sens cokolwiek sprzedawać, lepiej kupić, ręcę pod dupę jak to mówi Zaorski i HODL, ewentualnie uśredniać co by więcej zakumulować :D Teraz najlepiej pokupować wszystko co skorekciło -90%+ po trochu, jak pójdzie na czymś pompka kilkaset procent sprzedać i część zysku rozłożyć na pozostałe wypłaszczone, niepompowane coiny i tak w koło Maciejku :D Warto zauważyć, że dużo coin'ów już od wakacji na parze z BTC na dołki, każdy kto kupował na 6k$ BTC i skupował alty, dzisiaj nawet przy cenie 4k$ za BTC i pompie przynajmniej +100%, jest na plus :D A anagamidev dostawał minus za takie rady i był posądzany o naganianie :D Kupowanie BTC za 6k$ i za 4k$ to tak samo jak kupowanie BTC za 300$ i 200$ na poprzedniej bańce, czy z perspektywy czasu nie było warto zaryzykować i nie łapać dołka? :D Zakładam, że każdy kto mówił, że tak łatwo zarabia się na hossie ma lepszy wynik, niż każdy kto kupił BTC na 200$ za 10k$ i sprzedał na 20k$, zarabiając 1M$. Jeśli nie to znaczy, że trading wcale nie jest taki prosty i że HODL i uśrednianie to wcale nie jest taka zła strategia :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 6 grudnia 2018, 13:17

prezes pisze: Chyba odwrotnie, spekulacyjnie cena liska doszła do 40 $ na samych obiecankach, toż to spekulacyjne mistrzostwo świata.
Podczas hossy, jak wszystko rosło, owszem. Było kilka dobrych momentów do zarobku w tym roku, jak rebranding, wydanie Core, czy nawet w maju, kiedy cena z 30zł poszła do 50. Mi jednak chodzi o potencjał spekulacyjny a'la P&D, a tu się nie mamy czym pochwalić, chodzi mi o wydanie chociażby roadmapu w momencie jak BTC dawał nura, zamiast poczekać na lokalny trend wzrostowy.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości