Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: sobigrw » wtorek, 20 listopada 2018, 12:50

A ja wam powiem, że od roku sobie trzymam liski uśredniając cenę bo pewnie jak większość złapałem się na magiczne przepowiednie o 100$. Jak dla mnie prędzej czy później na pewno będzie kolejna górka bo tak działa giełda. Szczerze nie rozumiem tych naganiaczy co piszą, że uciekać z liska, sprzedawać, ratować co się da xD Nie szkoda wam kasy którą wydaliście na ten projekt żeby zarobić? Bo raczej większość z nas jest tu po to :) Dobrze, że jest tu parę osób co mają jakąś wiedzę na temat krypto i się dzielą swoimi przemyśleniami bo można się nimi wspomóc :)

Weteran
Reputacja: 3009
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » wtorek, 20 listopada 2018, 12:52

@sobigrw, ale jakbyś uciekł dwa tygodnie temu, to bez dokladania złotówki, dzisiaj miałbyś 2x więcej Liskow i 2x mniejsza średnia ;)

Weteran
Reputacja: 10496
Reputacja postu: 
15

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 20 listopada 2018, 12:55

fox1 pisze: Uważam ,że wielu tu piszących i namawiających do uśredniania po coraz mniejszych cenach nie ma prywatnie żadnych lisków.
Wydaję mi się, że na pewno mają i są uwaleni po uszy w przetrzymanych kupionych dziesiątki i setki % wyżej Liskach, a ponieważ amatorsko myślą, że na giełdzie jak będą twardymi pisiorkami i ich ego sprzeda tylko jak będzie zysk (przez co nie potrafią ściąć strat szybko jak są jeszcze małe), to spędzają czas na psychoterapii własnego błędnego zachowania w formie przekonywania siebie i innych jak to dobrze kupować na stracie, dorzucać do dziurawej kieszeni, jak to Lisk nie odbije potężnie i jak to wiele kasy nie zarobią.

Bagholding at it finest to jest. Klapki na oczach. Notoryczne trzymanie złych wejść, złych zakupów, dopłacanie do nich, sugerowanie innym, że to super taktyka, ciągłe roztaczanie wizji wielkich wzrostów, ciągłe uzasadnianie "fundamentami" ogromnej wartości aktywa... ...w projekcie, w którym po kilku latach dobrą wiadomością jest to, że być może Pan Kordek łaskawie ogłosi roadmap na święta... :roll:

Ja lubię czytać ten wątek i nieraz coś napisać, bo tak dobrego studium mechanizmów obronnych w bagholdingu niełatwo uświadczyć. Straty i psychikę gracza widać tu jak na dłoni u większości stałych fanów Liska. Smutne to, ale można się wiele nauczyć.

Dodano po 3 minutach 18 sekundach:
Trafaret pisze: Czy słyszeliście aby ktoś zrezygnował z kury znoszącej złote jajka?
Tak, jak chce zrobić dobry rosół i dobrą potrawkę z kurczaka. Złotem się nie nażresz, a smak dobrego rosołu to polski kulinarny orgazm (pozdrawiam cieplutko wegan itp. element). :P
"It's not a problem if transactions have to wait one or a few extra cycles to get into a block" ;)
Satoshi Nakamoto

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » wtorek, 20 listopada 2018, 13:27

Dobra, alty zakupione. Tak wszystko pospadało, że niewielką kwotą można kupować pełne sztuki. Lisek ani jeden nie kupiony, bo moim zdaniem spadł za mało, by taki interes mi się opłacił. Fajnie, że wyczekałem ETH za mniej niż 500zł (ostatnio mi uciekł pociąg, jak chciałem kupić). Dash też piękna cena, BTG w końcu poleciał i Litecoin za prawie stówkę, wydaję mi się też okazją. Kupiłem też GAME za całe 4zł, bo nie traktuje tego projektu poważnie i więcej niż 10zł strach tam ładować :D Pozdrawiam ! :)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1419
Reputacja postu: 
0

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 20 listopada 2018, 15:47

Ledwo bitek cos w godzinke zdzialal a lisek natyhmiast +5% ponad :mrgreen:
Cisnienie ma na wzrost masakryczny aby btc dal :mrgreen:

Weteran
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » wtorek, 20 listopada 2018, 15:59

Ten Lisek to jest łajza, zawsze jak się załaduje w inne alty, to on najbardziej odbija :D

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 4223
Reputacja postu: 
1

Postautor: anagamidev » wtorek, 20 listopada 2018, 16:06

Spokojnie można było uśrednić o 20% w dół :D
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
:arrow: ANALIZA - osobny wątek

Początkujący
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0

Postautor: aruux » wtorek, 20 listopada 2018, 17:47

Ja dzisiaj dokupiłem troszkę Liska, ale zobaczcie co się dzieje z OMG tam to dopiero jest szaleństwo ! :shock: Z godziny na godzinę spada o kilka złotych, aby zaraz wzrosnąć. Jednym słowem szaleństwo ! Można kupować i sprzedawać i tak w kółko...

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » wtorek, 20 listopada 2018, 18:01

@aruux, no OMG jakiś fat thumb na BitBay, ale ogólnie warto akumulować, kupię sobie trochę sam :D
Spoiler:
Lisk/BTC, ostry klin, być może jakiś tweezer bottom, albo bullish engulfing :D
Spoiler:
### edited: 2018-11-20 18:27 ###
Aktualnie widzę spadek max do 4PLN, chociaż chorągiewka raczej wbita :D
BTC 100k$ soon! & 288k$ by 2020|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0

Postautor: Hamas » wtorek, 20 listopada 2018, 18:33

Obrazek

Pytanie do ilu bitka musza zniewolic w chuj nisko, zeby to ruszylo na oplacalnym dla nich poziomie :idea: :roll:

https://www.theice.com/publicdocs/futur ... 181120.pdf
Ostatnio zmieniony wtorek, 20 listopada 2018, 18:49 przez Hamas, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » wtorek, 20 listopada 2018, 18:38

@Hamas, nie ma sensu sobie zawracać dupy tym Bakkt'em, to jest dodatkowy pasożyt, który nie wniesie nic kapitału. Zarejestrować się na BitBay to jest chwila moment, max 2 dni i masz BTC i przelewasz sobie na portfel. Ktoś pisał ostatnio, że 60-letni mężczyzna bez zbytniej wiedzy potrafił to zrobić sam :D

### edited: 2018-11-20 19:10 ###
@Hamas, bez przesady, zresztą już chyba 2 albo 3 raz przesuwają datę, mało rzetelna instytucja :D
Ostatnio zmieniony wtorek, 20 listopada 2018, 19:11 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 671
Reputacja postu: 
0

Postautor: Hamas » wtorek, 20 listopada 2018, 18:46

@anagamidev, ale ameryka to kraj idiotow, wiec musza im taki dokument pokazac zeby sciagnac wiecej hajsu od ulicznikow :twisted:

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
3

Postautor: Yamillo » wtorek, 20 listopada 2018, 21:30

jak tam chłopaki uśrednianie ?

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » wtorek, 20 listopada 2018, 21:44

@Yamillo, no bardzo dobrze, teraz odkupujemy powoli :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0

Postautor: Yamillo » wtorek, 20 listopada 2018, 21:48

no to super ciesze się delegaci też na pewno ;d

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: robitech » wtorek, 20 listopada 2018, 21:49

Takie skoki mi się podobają wreszcie coś się dzieje można nieźle się odkuć

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » wtorek, 20 listopada 2018, 22:04

robitech pisze: Takie skoki mi się podobają wreszcie coś się dzieje można nieźle się odkuć
Dokładnie, nie pamiętam takich nagłych odbić na hossie, a ładnie tutaj można kosić szybkie wybicia i jest gwarancja, że zawsze odkupisz niżej :D Poza tym mamy dodatkową gwarancję, że jesteśmy już -95% od ATH, więc wszystko co kupimy i tak na long term jest już mega dobre. Nie mówię tutaj o cenie w BTC, ale właśnie w PLN/USD. Teraz większość jest już ugotowana, albo kapitał zacznie wracać na giełdę, albo po prostu utoną i wyjdą ze stratą, kto pierwszy ten lepszy :D

Poza tym wszystko zależy od BTC, wykres już nie wygląda tak bańkowo, poza tym jesteśmy już poniżej 0.236 fibo retracement :D Jak ktoś nie sprzedał do tej pory to nie widzę sensu, żeby teraz panikować :D

Ogólnie tak sobie myślę, że spadek BTC nawet do 1k-2k$ mógłby być korzystny dla nadchodzącego altseason, i np. Lisk mógłby wbić faktycznie jakieś duże wratości w BTC, a właśnie na altach najłatwiej swego czasu "mnożyło" się BTC, a później pompka na BTC już do 100k$, halving coraz bliżej :D

I jeszcze przykład, że nie trzeba idealnie trafić w dołek :D
https://twitter.com/cz_binance/status/1 ... 7425376257

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1419
Reputacja postu: 
1

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 20 listopada 2018, 22:50

Kupione na dolku sprzedane na odbiciu :mrgreen: jest ok ... czekam na 2-4 zl teraz :mrgreen:

Początkujący
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
1
Napiwki: 1JWBYfBwomCe9geFzkhC8xDuPpVEAx9X68

Postautor: Marcinu » wtorek, 20 listopada 2018, 23:07

Dovakhiin pisze: Kupione na dolku sprzedane na odbiciu :mrgreen: jest ok ... czekam na 2-4 zl teraz :mrgreen:
A ja znów sprzedane na górce i odkupione na dołku. Jakoś ciężko mi wierzyć w poziomy 2-4. Kiedyś bym uwierzył, na początku przygody 1,5 roku temu. Ale przecież nic wiecznie nie spada (jak i nie rośnie).

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: anagamidev » środa, 21 listopada 2018, 12:34

Lisk na nowej giełdzie :D #tothemoon
https://twitter.com/LiskHQ/status/1065201947714748416

LSK/BTC, mógłby być morning star albo inverted hammer - bullish reversal, ale do zamknięcia jeszcze trochę :D

@tygrysek195, nie bierz tak wszystkie na poważnie, ale ogólnie im więcej giełd tym większy wolumen w ogólności i więcej inwestorów/traderów/użytkowników :D Po prostu dobra wiadomóść :D
Ostatnio zmieniony środa, 21 listopada 2018, 12:53 przez anagamidev, łącznie zmieniany 3 razy.

Wróć do „Lisk”