Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » sobota, 17 listopada 2018, 19:30

Panowie, robił ktoś z was wyliczanki ile kosztował lisk przy wartości btc? ile lisk może wg was kosztować kiedy btc spadnie np do 4K? albo wzrośnie do 10k?
Kalkulowaliście takie coś na podstawie historii?

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 15 marca 2018
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: niebieski82 » sobota, 17 listopada 2018, 19:36

LITH jeśli przeczucie Tobie podpowiedziało to zazdroszczę, ale apropo USDT to wiecie że USDT może pierdolnąć w dół o wiele bardziej niż LISK, bo to żaden stablecoin i boryka się z ogromnymi problemami... A co do kursu to to nikt nie wie jak będzie, szykuje się BAKT, na ETF bym nie liczył, halving 2020 napewno da kopa i bardziej tam liczę na kolejną falę. Co do inwestycji to ja mam ustaloną cenę wyjścia z Lisk na wyższym poziomie niż obecne ATH i cierpliwości starczy mi do 2021r wtedy zrobie bilans zysków i strat. Co do ludzi którzy się udzielają na tym forum i napisali że sprzedali Liska i mają już na niego wyjebane bo to shitcoin itd,to wytłumaczcie mi co oni tu robią. Jeśli bym utopił na Lisku siano to napewno chciałbym o nim zapomnieć i nie zaglądał na jego forum i się nim interesował, tylko spożytkował bym energię w inny sposób a nie w flustrację. Nie jestem żadnym fanatykiem Liska, takie zachowanie jest dziecinne i głupie. Jako inwestor zrobiłem sobie research i wiem, że na tym projekcie idzie zrobić duży profit. Największym problem dla mnie jako inwestora krypto od paru lat nie jest obserwowanie podczas bessy ile jestem w plecy tylko doczekanie podczas hossy poziomu który ustaliłem do sprzedaży i tu są dla mnie te najbardziej nerwowe dni, które jestem spokojny wkrótce nadejdą.
Patrząc matematycznie to LISK ma ATH na poziomie 0.04BTC, łatwo sobie obliczyć jak wróci do tego poziomu ile powinien kosztować przy każdej cenie BTC.

Dodano po 2 minutach 52 sekundach:
Pomyłka ATH 0.004 BTC

Dodano po 40 sekundach:
ATH 0.04BTC może za parę lat :)

Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 22 października 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomi33 » sobota, 17 listopada 2018, 20:30

Nie sluchajcie takich trolli jak kopciu itp bo to dzieci internetu.
Typ takie głupoty pisze ,że w dupie szczypie.
Mam znajomych co naprawdę posiadają grube portfele liska ,co nie którzy po ponad 250k i o dziwo nie sprzedają a to są ludzie co w krypto siedzą jak BTC raczkował więc cos sie znają na rynku a to ,że nie sprzedają tylko jak jest możliwość to jeszcze dokupują coś musi znaczyć Oni by nie topili tyle hajsu w projekt ,który nie ma przyszlosci i ma upasc ;)
Dlatego ludzie co kukają tutaj i piszą posty typu ,że to shitcoin itp mają w tym swój cel ,ja ich traktuje jak zwykłe trolle ,którym w zyciu nic nie wyszło i tyle w temacie.
Ps. Dalej liczę na cenę 6zl i nie będe zly jak będzie poniżej 8-)

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » sobota, 17 listopada 2018, 20:52

@Tomi33, powiedz kolegom żeby głosowali na sherwood a w szczególności phoenix1969 i wyrzucili z głosów 4miners.

A co do ceny to 6zl za wysoko żeby się znowu ładować
Niech to będzie 5 albo najlepiej 3zl.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 17 listopada 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
10
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Trafaret » sobota, 17 listopada 2018, 22:13

Cześć.

Moja aktywność na tym forum była do tej pory całkowicie pasywna ale jestem na bieżąco z Waszymi opiniami i sytuacją na rynku. Chciałbym podzielić się swoimi autentycznymi przemyśleniami, które związane są z realnymi pieniędzmi zainwestowanymi w BTC, ETH i LSK. Waluty kupuję od I połowy 2017 roku do chwili obecnej. Nie owijając w bawełnę wg. stanu na dzień dzisiejszy wartość mojego portfela w stosunku do walut FIAT zmalała grubo ponad 150k zł pomimo faktu, że kupowałem w wielu różnych okresach. Specjalnie nie piszę, że straciłem ponieważ stracę jak sprzedam. Interesują mnie wyłącznie inwestycje długoterminowe, a za takie w chwili obecnej uważam kryptowaluty, które są pewnym rodzajem start-upów. Pamiętać należy, iż kurs wielu to balon, który z pewnością pęknie ponieważ jest zwykłą iluzją nastawioną na kradzież pieniędzy w białych rękawiczkach. Rynek kryptowalut jest z pewnością dla ludzi pozbawionych instynktów zdroworozsądkowych. Wszyscy jesteśmy hazardzistami ale zawsze twierdzę - no risk, no fun. Jakby moi znajomi wiedzieli ile realnej kasy władowałem w cyfrowy zapis okrzyknęliby mnie głupcem. Tak, mogłem inwestycyjnie kupić mieszkanie i czerpać korzyści z jego wynajmu. Powiedzmy 2k zł miesięcznie x 12 = 24k zł rocznie pod warunkiem szczęścia i dobrej koniunktury, która aktualnie trwa. Dla mnie jednak kluczowym elementem jest możliwość szybkiego upłynnienia zasobów, a nieruchomości z pewnością do nich nie należą. Jak rynek pierdolnie (a pierdolnie w 2020 roku) to może okazać się, że nic na tym nie zarobiłem, a może i straciłem. Jedno jest pewne - kapitał trzeba mieć rozrzucony. Jak ktoś piszę, że jego znajomy ma 250k LSK to kupował je po ok. 1 zł lub jest bardzo bogaty. W przeciwnym razie jest głupcem. Nie wpadajmy w skrajności. Zawsze doradzam: posiadaj nieruchomości, kupuj złote monety, miej trochę akcji, dolarów i oszczędzaj na emeryturę. Jak masz fantazję kup BTC, Trezora wrzuć do szuflady i zapomnij. Może jak będziesz miał kryzys wieku średniego okaże się, że jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki wyjedziesz z salonu Porsche 911 Turbo. Jedno jest pewne - ryzyka nie wykluczysz w żadnym przypadku jednak próbuj je minimalizować ponieważ sztuką jest być jednocześnie bogatym i majętnym. Nie sposób nie wspomnieć o coraz niższym zaufania do instytucji finansowych, które malwersują nasze zasoby. BTC jest realną i skuteczną przeciwwagą dla tego typu układów.

Krótka opinia na temat obecnej sytuacji. Rynek krypto nie upadnie. Zbyt wiele miliardów jest w obrocie i można jeszcze kolejne (set) miliardów zarobić. Nikomu nie zależy na wstrzymaniu rozwoju tych projektów więc pisanie o "końcu" jest daleko idącym nadużyciem pozbawionych jakiejkolwiek racjonalności jednak jak zawsze trzeba być ostrożnym. Jesteśmy w bardzo wczesnej fazie rozwoju tej technologii. To teraz powróżę z fusów: rynek jeszcze spadnie o ok. 30% i bessa będzie trwała cały 2019 rok. Każdy kolejny cykl BTC wydłuża się zatem kolejne wzrosty rozpoczną się dopiero w 2020 roku i po tym czasie zaliczymy nowe gigantyczne ATH. Tej sytuacji może zagrozić kryzys światowy. Wtedy każdy będzie martwił się o chleb, a nie o zyski z iluzji ;)

/Pozdrawiam

BTG
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 listopada 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: BTG » niedziela, 18 listopada 2018, 16:49

Czy aktualna sytuacja w Szwajcarii i dopuszczenie ETP na giełdę wpłynie na kursy krypto znacznie w short term czy raczej to jest po prostu ,,ciekawostka" ?

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 26 października 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: AnQ1 » niedziela, 18 listopada 2018, 22:34

BTG pisze: Czy aktualna sytuacja w Szwajcarii i dopuszczenie ETP na giełdę wpłynie na kursy krypto znacznie w short term czy raczej to jest po prostu ,,ciekawostka" ?
Moim zdaniem to kolejna dobra wiadomość która ma dołożyć cegiełkę do odwrócenia trendu. Patrząc na aktualną sytuację chyba jesteśmy na ostatnim etapie bessy czyli sytuacji gdzie przebijane są wszystkie linie trendu. Odwrócenie trendu nadejdzie ale w niespodziewanej chwili i nie będzie to nagła zmiana tylko będzie się ona ciągła parę miesięcy. Póki co Price Down > Pick UP

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: benq » poniedziałek, 19 listopada 2018, 06:49

@termitek12, ano dlatego, że to ułatwia wejście nowym osobom.
Jeżeli dana waluta jest do kupienia na giełdzie która nie obsługuje tradycyjnych walut Fiat, to proces zakupu jest dużo bardziej skomplikowane dla świeżaków. Muszą przelać USD/PLN na jedną giełdę, kupić BTC, przelew BTC na inną giełdę i dopiero kupić wybrana walutę za BTC.
Mam sporo do czynienia z osobami które kupują swoje pierwsze krypto waluty i uwierz mi, że jest to dla nich wielki problem. Nawet przeliczenie ceny danej waluty, żeby ją kupić za BTC zamiast za złotówki. Do tego 3x więcej prowizji (usd->btc, wypłata btc, btc->lisk) i więcej miejsca do popełnieni błędu, przy ustalaniu zlecenia, przelewie btc. Zabiera to też więcej czasu.
Każda para krypto/fiat to dobra wiadomość.

A efekt pompowania czy zbijania ceny przez dodruk dolara. Hmmm, inflacja robi to samo z cenami bułek, samochodów, prądu. :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 19 listopada 2018, 09:13

Lisk już poniżej 7 PLN, ładna tanioszka :D RSI w okolicach 20 na 1d :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » poniedziałek, 19 listopada 2018, 09:24

Poszedł przelew czas dokupić :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 19 listopada 2018, 09:41

Ja to jednak poczekam na 4 z przodu na btc (w tym tyg) i tez robie przelew i liski kupie po ok 5 zl moze nizej :mrgreen: juz sie nie spiesze tak jak przy 10 zl co tez bylo dobra okazja ale czas pokazal ze nie :mrgreen:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » poniedziałek, 19 listopada 2018, 09:52

Spoiler:
dziekuje, pozdrawiam, nadal czekam :twisted:

Obrazek

https://www.tradingview.com/x/Vl5HDJ0E/
biorac pod uwage ze wsparcia przebilo, to szpila pod 4900$ za bitka idzie i pozniej trzeba obserwowac, jak nie odbije lecimy dalej pod 3800$ za btc i 1.2$ za lisa 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » poniedziałek, 19 listopada 2018, 09:57

Dovakhiin pisze: Ja to jednak poczekam na 4 z przodu na btc (w tym tyg) i tez robie przelew i liski kupie po ok 5 zl moze nizej juz sie nie spiesze tak jak przy 10 zl co tez bylo dobra okazja ale czas pokazal ze nie
Kurczę aż się prosi o jakiś beartrap w końcu z takim prognozami wszędzie :D W końcu ta ostatnia formacja może nie zrealizować się 100-procentowo :D

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 19 listopada 2018, 10:11

@anagamidev, aj no wiem :)
Aczkolwiek wole poczekac na 5 zl i nizej... niz kupowac JUŻ. W najgorszym wypadku wejde ponizej 8 jakby nagle mialo zaczac porzadnie rosnac i tez plakac nie bede :mrgreen:
Ci co sa na fiatach to moga pokusic sie o zlapanie doleczka z marginesem bledu 1-2 zl :)

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 13 lutego 2018
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: error_17 » poniedziałek, 19 listopada 2018, 10:50

Też ratujecie co się da? :D :D :D :D :D

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 29 sierpnia 2018
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dudek000 » poniedziałek, 19 listopada 2018, 10:58

error_17 pisze:Też ratujecie co się da? :D :D :D :D :D
tzn? kupujesz ile wlezie? naprawdę zaczynają być fajne ceny - promocyjne

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 19 listopada 2018, 11:08

@error_17, tak. Ratujemy fiaty aby nie przepierdolic na glupoty tylko zainwestowac w liska :mrgreen:

Wygadany
Posty: 498
Rejestracja: 7 września 2018
Reputacja: 495
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: 1235674 » poniedziałek, 19 listopada 2018, 11:13

Przy tym dołku target c&h to jakieś 1050 usd (książkowo oczywiście)- im niżej spadnie - wyżej odbije po przekroczeniu ath, ratować trzeba było przy 25 zł, bo teraz, przy obecnym rsi i zaplanowanych wydaniach to głupota do kwadratu, tym bardziej że ten spadek jest siłowy, "nienaturalny". Możliwe, że drugiej takiej bessy na krypto nie będzie, a korekta do 0.5 fibo prędzej czy później nastąpi- ponad 70zł- pod jedynym warunkiem, że projekt nie upadnie.
Dodam jeszcze, że spadki na lsk są spowodowane przede wszystkim zwątpieniem w projekt, ale wraz z roadmapem i kolejnymi wydaniami nastąpi koniec fudu i cały dotychczasowy fud będzie musiał być odreagowany z nadwyżką. Poza tym lsk ma wciąż 50mln usd własnych środków (bez odejmowania tych 8mln lsk
Nie łudziłbym się, że bakkt spowoduje krach btc :D

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 11 kwietnia 2018
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: MatiS3 » poniedziałek, 19 listopada 2018, 11:39

Troszkę śmieszy mnie ten wątek, te same osoby piszą mniej więcej od 60 zł że mamy promocje i okazyjne ceny a przy 30 zł były posty że prawie jak za darmo. Spadło do 7zł a wszystko wskazuje na to że będzie spadać dalej.

Zdajecie sobie sprawe z tego że lisk może być w pełni funcjonalnym produktem a jego cena może wynosić 1zł? Tutaj kompletnie nie ma żadnego znaczenia że wcześniej był tylko obietnicą i kosztował 120zł. To jest tylko i wyłącznie kwestia popytu i podaży. Funkcjonalny produkt wcale nie oznacza większego popytu. Bo znajdą się inne projekty które obiecają więcej i kapitał przejdzie na inne coiny. Oczywiście nie musi tak być i lisk może w przyszłości kosztować 200 czy nawet 1000 zł ale tak samo może być funkconalnym produktem przy cenie 1zł.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 19 listopada 2018, 12:05

Swoją drogą ładnie btg i xrp trzymają na cenie... Gratulacje dla tego co pisał że dzisiaj robi zakupy bo sprzedał dwa tygodnie temu ;)

Szok to mało powiedziane...

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości