Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 8 września 2018, 20:26

No na 10PLN też jest szansa, ale wszyscy tam czekają :D Na razie trójkąt zniżkujący w realizacji :D Swoją drogą jakby spadło na 10PLN i odbiło to możliwy duży double bottom na 30PLN :D [there is no need to be upset] :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 12 lipca 2018
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yamillo » sobota, 8 września 2018, 20:31

no ja dzisiaj powiększyłem swoją ilość lsk, teraz chyba potrzymam do pazdziernika

Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: 1 października 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: fon1222 » sobota, 8 września 2018, 22:37

[quote="Yamillo"] no ja dzisiaj powiększyłem swoją ilość lsk,.....
Wpis jest pełen optymizmu. Zupełnie taki jakbyśmy byli w czasach kiedy lisk był po 80 zł.

Dodano po 27 minutach 7 sekundach:
Zauważyłem ,że w tym watku często pisze się o usednianiu liska. Celem stało się nie powiększanie wartości portfela w złotowkach , ale powiekszanie ilości posiadanych lisk (nie wnikam czy wieksza ilosć lisków nie bierze się najcześciej z wpłacenia nowych środkow pln). Czy są tu jakieś osoby , ktore uwazają ,że uśrednianie w dół monety ktora jest w bardzo silnym trendzie spadkowym oraz jest inflacyjna bo będzie wydobywana w nieskończoność jest co najmniej niebezpieczne.?
Ostatnio zmieniony sobota, 8 września 2018, 22:40 przez fon1222, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 251
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 146
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackraijin » sobota, 8 września 2018, 22:37

Oczywiście że pełen optymizmu. Im więcej Lisków tym większy zysk za kilka lat. ;-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 8 września 2018, 23:04

Chyba z każdym rokiem inflacja coraz mniejsza będzie :D
https://help.lisk.io/faq/network/what-i ... ation-rate

Na parze z BTC lisk jak na razie w miejscu :D Możliwy double bottom albo trójkąt zniżkujący :D
Spoiler:
Spoiler:
Ostatnio zmieniony sobota, 8 września 2018, 23:09 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: 1 października 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: fon1222 » sobota, 8 września 2018, 23:08

anagamidev pisze: Chyba z każdym rokiem inflacja coraz mniejsza będzie :D
https://help.lisk.io/faq/network/what-i ... ation-rate
Ale ilość monet stale się powiększa .
Ostatnio zmieniony sobota, 8 września 2018, 23:17 przez fon1222, łącznie zmieniany 2 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 8 września 2018, 23:12

@fon1222, ETH też nie ma żadnego cap'u i będzie nieskończenie wiele :D Zresztą kiedy kupować jak nie na wielomiesięczym downtrendzie, patrząć na historię lisk, jak zaczyna wybijać to rośnie kilkaset procent z dnia na dzień i jest już za późno :D


Ostatnio zmieniony sobota, 8 września 2018, 23:51 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: 1 października 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: fon1222 » sobota, 8 września 2018, 23:48

Ok. Może kiedyś 1 lisk bedzie kosztował 30 000 dolarow, jednak mimo to-ta pewność żeby uśredniać w doł jest troche na wyrost. (delikatnie mówiąc).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » sobota, 8 września 2018, 23:58

fon1222, no jeśli coś spadło -90% od szczytu i dalej spada to czemu nie uśredniać, kiedy w każdej chwii może odbić np. do 50% ATH i później znowu zacząć spadać, i robić nowe dołki. Nigdy nie wiesz co się wydarzy, ale patrząc jak działa ten rynek, to jednak lepiej akumulować w takim czasie. Częścią grać, a część odkładać i poczekać na kolejną hossę/altseason. Liska jest tylko lekko ponad 100 milionów, to niewile. Tylko 100 liska na milion głów, a to jeden z ulubionych shitcoinów w Polsce :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: BitVonZen » niedziela, 9 września 2018, 00:27

fon1222 pisze:Ok. Może kiedyś 1 lisk bedzie kosztował 30 000 dolarow, jednak mimo to-ta pewność żeby uśredniać w doł jest troche na wyrost. (delikatnie mówiąc).
Niestety przyjacielu nikt nie wie jak to " gowno krypto " sie wbije w ludzkosc, nie znamy tego, nie jestesmy tego pewni, jest to spekulacją, jest to ( w tej chwili nadzieją na rewolucje?!? nowej technologi 1970-2018) niestety nie jest to złotem czy srebrem ktore ludzkosc zna od tysiecy lat.
Co do ceny to: jest weekeeeend, idziemy po liska za 3.20$ w mojej opini, ja skupuje , wczorajsza obserwacja giełd ( i ukrytych bid ktore zasilają ogromne portfele byla przerazająco wysoka daly mi do myslenia, to ze kupują. Pisalem o przedziale 11-14 zl poniewaz ktos kto kupuje 200k liska, nie kupi go na raz w jednej chwili to oczywiste i wcale nie powinien stracic na tym ze skupuje go od 17 zł do 11zł czy 9 zł. Jesli przeciętny Kowalski kupuje 100 lisków to robi to kiedy chce. Ja osobiscie kupuje od 15zl do moze 11 zl na ile mi nerwow, czasu i srodkow starczy.

Dodano po 14 minutach 37 sekundach:
Ludzie, instytucje, byty poza ziemskie moze i duchy ( nie wiem) zaladowane setkami tysiecy dajmy na to ETH BCH LISK ITD po cenie promocyjnej dajmy na to lisk za 10-15zł, po roku czasu stwierdzają ze przyszedł czas na zarobek i tu wszystko sie zaczyna ukladac Chiny Korea Usa Japan Cale UE i oczywiscie Poland mowia TAK dla " krypto gowna " i mamy kolejną pompe dla BTC ojca calego bajzlu, ktory idzie po nowe ath 40.000 $ i ciągnie ten caly motłoch za sobą. Cena liska o ktorym mowimy sięga 150$ i co i czas na koniec bani. Zarobione. I tak w kolko. Czas. Pozdrawiam

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 9 września 2018, 05:10

Od kilku godzin cena ani drgnie na polo :D Zabawne jest to, że jokecoin - DogeCoin ma w tej chwili kapitalizację 2x większą niż Lisk :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 175
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: frc991 » niedziela, 9 września 2018, 14:16

frc991 pisze:Ustosunkuję się do tego co napisał @Wymazywanie
Patrząc przez pryzmat wolumenu cena rosła wraz ze wzrostem wolumenu, i to znacznie. Teraz natomiast mamy moment wygaszania wolumenu wraz ze spadkiem ceny. Patrząc również na fibo od lokalnego szczytu, czyli dokładnie to co pokazał nam @Wymazywanie powinniśmy odebrać obecny spadek ceny jako odreagowanie gwałtownego wzrostu.
Ciężko jest mi postawić na to pieniądze, ale... zagram pod to, w stosunku do ETH. Rozłożę zakupy do 0.0143 gdyż jest to dolne ograniczenie (poziome), które utrzymywało kurs w ryzach przez praktycznie całą drugą połowę maja.

Martwię się tylko jutrzejszym odblokowaniem portfeli, może być rzeź.
Odpowiem sobie, bo dość długo kłóciłem się ze sobą patrząc po wcześniejszych liniach LSK/ETH, czy zagrać wobec tego co napisałem niecały tydzień temu.
Narazie jest nieco ponad 13% zysku, zacznę z powrotem zamianę na ETH przy około 20-25%, czyli przy poziomie 0.0187-0.0195. Dla mnie będzie to wystarczający zysk.
Spadek wartości ETH mnie nie martwi - wróci kiedyś do swoich szczytów, kwestia kolejnego HYPE-TRAIN'u na ICO, kotki i inne bzdety - a dzięki obecnemu FUDowi na ETH, jest on idealnym instrumentem do zagrania wobec altów.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 9 września 2018, 14:33

@frc991, Pamiętam na początku tego roku był FUD na ETH, że ETH upadnie i tak dalej i tak dalej, po czym zobaczyliśmy cenę prawie 5000 za sztukę :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 175
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: frc991 » niedziela, 9 września 2018, 15:22

Harmony pisze:@frc991, Pamiętam na początku tego roku był FUD na ETH, że ETH upadnie i tak dalej i tak dalej, po czym zobaczyliśmy cenę prawie 5000 za sztukę :D
Oczywiście, wystarczy odpowiednio wcześnie wejść do Hypetrain'u. Ja cały czas powiększam portfel największych coinów: LTC, BCH, ETH, ETC, XMR. Resztą alt-coinów gram w parze z ETH. Póki co reward na ETH wynosi 230% (w sensie zwiększyłem ilość Ethereum o 2,3x), choć w zestawieniu do dolara amerykańskiego moje inwestycje leżą i kwiczą. Do czasu :roll:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 9 września 2018, 15:49

Coś tam ruszyło na polo :D

Binance trochę inaczej, ale też wyszło górą :D Może co z tego będzie :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 9 września 2018, 16:26

@anagamidev, nic tylko wystawiać zlecenia sprzedaży na Polo po cenie 10-15% wyższej z nadzieją, że ktoś skupi orderbook i pójdzie szplika :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 175
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: frc991 » niedziela, 9 września 2018, 16:38

anagamidev pisze:Coś tam ruszyło na polo :D
Tak wyglądają moje kreski obecnie:
Obrazek

Praktycznie z chirurgiczną precyzją następują odbicia. Pytanie czy teraz nie będziemy dłuższy czas myszkować w obecnie kreującym się kanale.

PS. Pierwszy raz dzielę się z Forumowiczami swoimi kreskami. Jeżeli starych wyjadaczy coś kłuje w oczy proszę o konstruktywną, acz kulturalną, krytykę. ;)
Ostatnio zmieniony niedziela, 9 września 2018, 16:44 przez frc991, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » niedziela, 9 września 2018, 16:42

frc991 pisze: Pytanie czy teraz nie będziemy dłuższy czas myszkować w obecnie kreującym się kanale
Oby.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9205
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7032
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 9 września 2018, 16:46

Hmm, masz jakiś traget? Bo wiesz ETH w stonsunku do dolara w ciągu ostatnich 30 dni straciło ponad 50% :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 175
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 114
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: frc991 » niedziela, 9 września 2018, 16:47

anagamidev pisze:Hmm, masz jakiś traget? Bo wiesz ETH w stonsunku do dolara w ciągu ostatnich 30 dni straciło ponad 50% :D
A więc co oznaczać będzie dalszy spadek kursu ETH...? ;-)
O targecie pisałem półtorej godziny temu, Kolego.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości