Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kopdzio » niedziela, 26 sierpnia 2018, 16:46

Lisk dzisiaj jest najbardziej spadającym coinem, pompa się skonczyała, Lisk teraz wraca tam gdzie jego miejsce.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomasz_Es » niedziela, 26 sierpnia 2018, 16:50

Harmony pisze: tylko PRZED faktem
Jeżeli już to w trakcie.
Harmony pisze: Przecież jest jasno powiedziane kiedy będzie Mainnet
I rozumiem że samo wypuszczenie mainnetu bez pozostałych komponentów to już tylko i wyłącznie "to the moon" ? i nie zakładasz zawrotki w drugą stronę ? stagnacji po emocjach związanych z mainnetem i kilkoma nic nie wnoszącymi ICO ? - właśnie przed tym miał ostrzec mój post


Był tu kiedyś taki naganiacz "Pirat" czy jakoś tak, też miało tylko rosnąć jak to niektórym wmawiał
Harmony pisze: Nie chcę mi się szukać artykułów, które kiedyś tu wrzucałem odnośnie problemów EOSa i Ethereum jeśli chodzi o skalowalność, zresztą sam CEO Binance o tym wspominał i jak na razie nie widać rozwiązania w tym temacie.
Żeby się nie rozpisywać:
oraz więc nie mów że nic nie robią ;) dlatego śmieszne jest dla mnie na tym etapie projektu Liska wspominanie że na pewno za kilka lat zdetronizuje Eth i inne coiny i wszyscy będa już tylko używać tego łańcucha.

Zaznaczam, sam wierzę w ten projekt ale z każdą pompką pojawia się tutaj masa naganiaczy (nie mówię tu o tobie - zaznaczam) komentujących skoki o zł w górę a nie o to chodzi, ważniejsze w tym wątku byłyby informacje które bezpośrednio wpływają na projekt lub problemy które mogą zawrócić cenę, a wszystkim (zwłaszcza nowym którzy powinni się pojawić jeżeli mamy rosnąć) będzie żyło się lepiej. :mrgreen:

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 26 sierpnia 2018, 17:05

Tomasz_Es pisze: I rozumiem że samo wypuszczenie mainnetu bez pozostałych komponentów to już tylko i wyłącznie "to the moon" ? i nie zakładasz zawrotki w drugą stronę ? - właśnie przed tym miał ostrzec mój post, był tu kiedyś taki naganiacz "Pirat" czy jakoś tak, też miało tylko rosnąć jak to niektórym wmawiał
Nie uważam, że mainnet = moon ;) I to w dodatku bez korekt :D Mainnet to tak naprawdę dopiero początek wszystkiego. Po drodze mamy kilka ICO, niedługo potem wejdzie rejestracja DAapsów, a przyszły rok (może początek?) powinien nam przynieść SDK i dopiero wtedy będzie można mówić o Moon. Póki co zakładam przystanki coraz wyżej, czyli coraz wyżej górka i co raz wyżej dołek ;) W zawrotke na 2,5$ średnio wierzę, ale też się to może wydarzyć, nie można ignorować takiego scenariusza, a być gotowym na każdą ewentualność.
Kopdzio pisze: Lisk dzisiaj jest najbardziej spadającym coinem, pompa się skonczyała, Lisk teraz wraca tam gdzie jego miejsce.
Zawsze jak to piszesz, okazuje się, że jest to świetny moment na zakupy :D Jak będzie tym razem? ;)
Ostatnio zmieniony niedziela, 26 sierpnia 2018, 17:13 przez Harmony, łącznie zmieniany 1 raz.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 463
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomasz_Es » niedziela, 26 sierpnia 2018, 17:13

@Harmony, do pełnego sukcesu brakuje jeszcze tego że czymś LSK musi zachęcić firmy do użycia ich łańcucha a przede wszystkim stworzyć coś na wzór: Enterprise Ethereum Alliance - i tak jak wspomniałeś, do tego potrzeba mieć gotowe 100% wszystkich komponentów z SDK na czele.

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: div88 » niedziela, 26 sierpnia 2018, 18:29

Harmony pisze: Teraz mamy inną sytuację na rynku. Kolejny raz utrzymaliśmy 6K i nie chcemy spaść poniżej, także prędzej zobaczymy 7k. W dodatku, alty już są po prawdopodobnie w ostatecznych dołkach
Pozwolę się z tym nie zgodzić. Sytuacja na rynku jest dokładnie taka sama jak podczas każdej poprzedniej bańki na BTC. W takim przypadku należy zauważyć, że po każdej kolejnej bańce okres w którym BTC się wykrwawiał, by potem zrobić kolejne ATH coraz bardziej się wydłużał. Obecnie nie ma żadnych przesłanek aby uważać, że ta bańka jest inna niż poprzednie, a co za tym idzie - jeśli historia powtórzy się po raz kolejny, to ceny altów jeszcze spokojnie mają z czego spadać. Ja wiem, że już by się chciało wzrosty i zyski, ale patrząc rozsądnie bardziej prawdopodobny jest scenariusz, że czekają nas jeszcze spadki, a odbicie nie nastąpi prędzej niż w przyszłym roku.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » niedziela, 26 sierpnia 2018, 18:44

Lisk z ok 9 zl podskoczyl do prawie 20.. jako jedyny coin z czolowej 25tki mial najwieksze wzrosty... teraz spadl jakies 1.5 ale ch@j spada "NAJWIECEJ" ze wszystkich bo spadl cale 1.50 :D co za ludzie :mrgreen: :mrgreen:

Ps. Bessa zakonczyla sie 06.02.

Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -116
Reputacja postu: 
-4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kopdzio » niedziela, 26 sierpnia 2018, 18:58

Dovakhiin pisze: Ps. Bessa zakonczyla sie 06.02.
Hahahhahahahahhahahahahahhahah, hahahahhahahahahhahahahahhahahaha
Kolego mam dla Ciebie złe informację, bessa się skończy może pod koniec roku 2019.

Zobaczymy BTC za mniej niż 4k, a alty z aktualnych cen spadną jeszcze o 90% !!!!!!!!!!!
Zapomiętajcie to sobie :)

Mam informację z pewnego źródła że 30.09 Nie będzie znów żadnych ETF dla CBOE.

Odnośnie tego że lisk spadł 0,5 USD, spadł 6% a inne waluty trosze ponad 1%. Widać że omiseGo powoli zbliża się aby przejąć 21 pozycję liska, większość walut dziś rośnie, niektóre nawet ponad 20%. Więc nie rozumiem dlaczego się tak podniecacie liskiem ?
Ostatnio zmieniony niedziela, 26 sierpnia 2018, 20:08 przez Kopdzio, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 29 lipca 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masofcer » niedziela, 26 sierpnia 2018, 19:05

Kopdzio pisze:
Dovakhiin pisze: Ps. Bessa zakonczyla sie 06.02.
Więc nie rozumiem dlaczego się tak podniecacie liskiem ?
Bo to jest forum liska...

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: div88 » niedziela, 26 sierpnia 2018, 19:10

Mam podobne zdanie, co kolega Kopdzio. Biorąc pod uwagę dotychczasowe bańki na BTC oraz rosnące odstępy czasowe między nimi, koniec bessy możliwy jest w 2019 lub nawet w pierwszej połowie 2020. Oczywiście nigdy nie ma pewności, że historia znowu się powtórzy, ale mówimy tutaj o możliwym prawdopodobieństwie, a takowe jest w mojej ocenie wysokie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » niedziela, 26 sierpnia 2018, 19:20

@Kopdzio, i czego glupio rżysz? Popatrz na wykres.. misie glupiego 5800 trwale nie moga przebic (juz kilka razy im sie to nie udalo i nie uda) a ty tu o 4k wyjezdzasz to jest komedia :mrgreen: :mrgreen:

Kazdy wie ze 30.09 nic ciekawego sie nie wydarzy :mrgreen:
Ostatnio zmieniony niedziela, 26 sierpnia 2018, 19:22 przez Dovakhiin, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 26 sierpnia 2018, 19:21

Kopdzio pisze: Mam informację z pewnego źródła że 30.09 Nie będzie znów żadnych ETF dla CBOE.
Podaj to źródło to może ktoś Ci uwierzy. Poza tym ETFy jak widać po ostatnim nie mają zbytnio wpływu na kurs BTC, jeśli chodzi o negatywny wpływ.

ETF jest tak potrzebny Bitcoinowi, jak ślepemu okulary ;)
Kopdzio pisze: Odnośnie tego że lisk spadł 1,5 USD, spadł 6% a inne waluty trosze ponad 1%. Widać że omiseGo powoli zbliża się aby przejąć 21 pozycję liska, większość walut dziś rośnie, niektóre nawet ponad 20%.
A jak większość walut nie rosła to Lisk rósł. Poza tym 0x i Qtum nawet nie przekroczyły 400mln$ kapitalizacji, a niedawno byliśmy między nimi. Nie ma wzrostów bez spadków ani spadków bez wzrostów. Skończ tą swoją demagogię. Niemożliwym jest, żebyśmy mieli stały wzrost na poziomie 20% dziennie ;)

To manipulatorstwo i logika co niektórych jest po prostu rozpierdalające :lol:
Lisk rośnie najbardziej, reszta też , ale po malutku - "czym tu się podniecać przecież wszystko rośnie"
Połowa rośnie, połowa spada, Lisk po dużych wzrostach łapie delikatną korektę - "większość walut rośnie, tylko lisk spada"
To co, że specjalnie pisze się USD zamiast PLN do wprowadzenia manipulacji :D
No bo przecież jakbyśmy spadli 1.5 USD to już mielibyśmy cenę 14zł, a ja tu widzę dalej okolice 18 ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » niedziela, 26 sierpnia 2018, 20:17

div88 pisze: Dlaczego LSK miałby magicznie rosnąć wbrew całemu rynkowi?
A czemu wbrew?
To rynek nie może się obrócić? Takoe to dla Ciebie pewne, że BTC nie zmienia właśnie swojego trendu?
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 11 listopada 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: div88 » niedziela, 26 sierpnia 2018, 21:01

vjankuv pisze:
div88 pisze: Dlaczego LSK miałby magicznie rosnąć wbrew całemu rynkowi?
A czemu wbrew?
To rynek nie może się obrócić? Takoe to dla Ciebie pewne, że BTC nie zmienia właśnie swojego trendu?
Dlaczego wbrew? Dlatego, że nie ma żadnych podstaw aby sądzić, że to już koniec bessy. Wręcz przeciwnie, patrząc na poprzednie bańki domniemywać można, że czekają nas jeszcze spadki. Ponadto w żadnej z moich wypowiedzi nie sugerowałem, że jestem czegokolwiek pewien. Cały czas opieram się na prawdopodobieństwie, co kilkukrotnie podkreślałem. Nie myślę też życzeniowo, ponieważ jestem przygotowany na oba scenariusze - zapakowany w niektóre alty na wypadek wzrostów, oraz z funduszami przeznaczonymi na zakup w razie spadków. I dla mnie właśnie bardziej prawdopodobny jest scenariusz spadkowy, gdyż sytuacja w której obecnie jesteśmy wydarzyła się już kilkukrotnie i za każdym razem wyglądało to tak samo z tą różnicą, że okres pomiędzy kolejnymi bańkami coraz bardziej się wydłużał.

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: redlumek » niedziela, 26 sierpnia 2018, 21:04

Nano magicznie urosło w niecałe dwa tygodnie X4 - czy to oznacza zmianę trendu na btc? Raczej nie. Oznacza to tylko że trend się zmienił na nano.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 12 lipca 2018
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yamillo » niedziela, 26 sierpnia 2018, 22:31

oj coś tu cicho? a juz wiem dlaczego bo lisk znowu spada ;d

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » niedziela, 26 sierpnia 2018, 22:43

div88 pisze: Dlatego, że nie ma żadnych podstaw aby sądzić, że to już koniec bessy
No comment.

Dodano po 6 minutach 29 sekundach:
Albo jednak comment :D
1. Brak podstaw, to najlepsza podstawa ;)
2. W jakim celu zatem szykujesz się na oba scenariusze skoro jeden z nich nie ma podstaw?
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: -116
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kopdzio » niedziela, 26 sierpnia 2018, 22:56

Mój scenariusz się sprawdza, OmiseGO przebiło w kapitalizacji Liska

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » niedziela, 26 sierpnia 2018, 22:59

Kopdzio pisze: Mój scenariusz się sprawdza, OmiseGO przebiło w kapitalizacji Liska
[youtube][/youtube]
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 12 lipca 2018
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yamillo » niedziela, 26 sierpnia 2018, 23:00

chciałem juz wyjsc przy 19.30 zł ale zdecydowałem sie i wyszedłem przy 18.20 i widze ze narazie to była dobra decyzja

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 485
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 242
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ChomiczyPlan » niedziela, 26 sierpnia 2018, 23:10

Kopdzio pisze:Mój scenariusz się sprawdza, OmiseGO przebiło w kapitalizacji Liska
Tak się nie ciesz ;) Normalna korekta, między 16, a 19 sierpnia była podobna. Mierząc zasięgi spadków i poziomy, teraz będziemy mieli na lisku wsparcie i powinniśmy mieć odbicie. Dodatkowo BTC jest teraz w takim miejscu, że dziś w nocy lub jutro powinniśmy mieć wystrzał. Gdybym sprzedał na poziomie 19 zł lub nie zdążył zapakować się do pociągu, to na pewno teraz jest moment na zakup, oczywiście ze stop-lossem.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości