Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 753
Rejestracja: 24 czerwca 2017
Reputacja: 332
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Delhi » niedziela, 24 czerwca 2018, 17:52

W sumie nie wiedziałem gdzie napisać tu czy może w dyskusji ogólnej ale mnie trochę @koparki wyprzedził więc ;)

Witam
Dawno mnie tu nie było pewnie ostatni raz gdzieś w 2017 ostatnio okupywałem się po 20 sprzedałem po 45-48. Core 1.0.0 miał gdzieś tam być blisko..
Wróciłem tu by się dowiedzieć czegoś od osób które tu siedzą non-stop jak to tam sprawa wygląda .. słyszałem że już testnet jest i readme tylko kończą
Patrząc widzę że w czasie spadków oprócz Dasha to właśnie Lisk przewodził w spadkach i zaczynam sądzić że projekt zbliża się do jakieś bardziej realnej wyceny niż to było w 2017
( w końcu coś na miarę gotowego produktu)

Ale właśnie... chciałbym tutaj was spytać co tam sądzicie o cenie, wydarzeniach, teraźniejszej wiarygodności, samym projekcie, czy już uciekacie po stracie ( przepraszam tu mi się mój wewnętrzny troll włączył)
chętnie wysłucham każdego ..

Osobiście wydaje mi się rejony 3-4 $ to dosyć dobry deal za coś gotowego ale jeszcze nie przetestowanego w boju :geek:

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 31 marca 2018
Reputacja: -22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: nowym » niedziela, 24 czerwca 2018, 18:59

A ja czekam na pierwszy zakup za 8zł a potem niżej... :D Co, niemożliwe? Jak kiedyś pisałem, że spadnie do 20zł to dostałem minusy...

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » niedziela, 24 czerwca 2018, 19:14

nowym pisze: Jak kiedyś pisałem, że spadnie do 20zł to dostałem minusy
Pokaż mi chociaż jeden taki post gdzie dostałeś minusa, za mówienie o 20zl za LSK.

Inaczej nikt cię nie obrazi nazywając zwykłym kłamcą.

Jeśli taki post jest, to poddamy go analizie, czy miał on jakieś podstawy czy był to zwykły troling. Podobny do tego o czekaniu na 8zl.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 31 marca 2018
Reputacja: -22
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: nowym » niedziela, 24 czerwca 2018, 23:15

@vjankuv, no i BINGO, wystarczył znowu jeden tekst... Chłopie, czy ty myślisz, że ja nie mam nic innego do roboty jak szperać po tym wątku za moim postem? Ale wiesz co zrobię? Zrobię sobie screena mojego dzisiejszego posta i pokażę ci go do 1,5 m-ca. Tyle w temacie, żegnam.

Dodano po 1 minucie 50 sekundach:
@pokavb, co do lsk masz pełną rację, przy spadkach btc nie wystrzeli, nie ma takiej opcji, tylko nie powtarzaj tego bo dostaniesz minusa. Nie wolno pisać nic złego na lsk :D

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 29 marca 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: aruux » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 00:40

blink pisze:
aruux pisze: Lisk za 19zł tego jeszcze nie było... :shock: Sam już nie wiem co o tym Lisku myśleć.
Typowe zachowanie - lisk po 150zł kurde ale ten lisk fajny trzeba kupować, lisk po 19 ale shit sprzedajemy? :D
Akurat ostatnią moją myślą byłoby sprzedawać teraz Liska. Nie po to się kupuje Liska aby go sprzedawać teraz za "darmo". Sprzedam go jak będzie chodził po 100 $. Nawet jakbym miał czekać rok czy dwa. Akurat z tych panikujacych ludzi to nie jestem bo wszedłem w Liska w dobrym momencie może nie takim jak teraz, ale w dobrym ;)

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 02:26

Delhi pisze: Witam
Cześć, miło widzieć Ciebie i @Koparki w tym poście, fajnie z Waszej strony, że okazujecie zainteresowanie Liskiem.
Delhi pisze: (...)co tam sądzicie o cenie, wydarzeniach, teraźniejszej wiarygodności, samym projekcie
Cena moim zdaniem jest atrakcyjna i niezawyżona, choć nieostatecznie niska, jeśli BTC zrobiłby wykresowego "Barta". Jeśli chodzi o wydarzenia, w środę rusza Blockchain Expo Europe, a w czwartek odbywa się Distribute 2018, na którym będzie Kordek. Z czwartkową datą zbiega się również migracja do testnet na wysokości 5,544,490 bloku. Max będzie miał co zaprezentować przed publiką, miejmy nadzieje, że będzie to przełomowy dzień dla Liska, a BTC nie wypierdoli się na plecy :D 30 czerwca ma nastąpić rejestracja ICO i dAppsów, jeśli z tą datą dotrzymają terminu - będę mógł śmiało wybaczyć poprzednie spóźnienia, a ich wiarygodność nabierze mocy sprawczej. O samym projekcie myślę, że jeśli ktoś czytał moje wypociny często się tu pojawiające będzie wiedział jakie mam zdanie :) Zresztą, gdyby nie ich przejrzystość i transparentność oraz to, że wnikliwie zaglądam im na ręce, pewnie dawno wyszedłbym stąd sfrustrowany.
Delhi pisze: czy już uciekacie po stracie ( przepraszam tu mi się mój wewnętrzny troll włączył)
Hehehehe
Podejrzewam, że Ci co uciekli raczej tu nie zaglądają :lol:
Delhi pisze:
Osobiście wydaje mi się rejony 3-4 $(...)
Jak BTC pozwoli to kto wie :roll:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 09:04

nowym pisze: A ja czekam na pierwszy zakup za 8zł a potem niżej... :D Co, niemożliwe? Jak kiedyś pisałem, że spadnie do 20zł to dostałem minusy...
Cytat: "Tu wszystko jest mozliwe, zwierzeta sa szczesliwe, a dzieci wiem cos o tym, lataja samolotem...."

@Harmony, @nowym, @Delhi,

jezeli ma cos w plynac na cene to ruch pionowy btc w gore, jezeli to zbiegnie sie z imprezami i testnet wypali bez wiekszego zgrzytu (patrz eos) to tez jestem dobrej mysli ;)

czekam na odbicie BTC, obecna korekta doszla na 6.2k$, a byly strzaly na gieldach podchodzace do 6.3k$, jak sie ruszy w gore bedzie ok, a jak nie to znowu zejscie ponizej 6k$ i wtedy lisk po 5$ lub nizej :roll: trzeba jak zwykle 3mac reke na pulsie i patrzec na newsy :idea:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 13:22

spekulacja to spekulacja, BTC odbija sie od 6.25K$ i nie moze przejsc tego poziomu, chyba bedzie cofka w dol :roll:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 15:02

Qrwa zjechalo w dol, wiec teraz fale i raczej zejscie na 5.9k$ za btc.

Taka ciekawostka do poczytania ;)

https://altcointradershandbook.com/blog/

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6404
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1681
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: maxi82 » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 16:12

OT posprzątane,
Gorzkie żale odnośnie minusowania TU: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... rzkie+zale

Od osobistych wycieczek jest opcja PW.

Spokój ma być :evil:
Ps. ip użytkownika "nowym" jest używane tylko przez niego.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 16:30

Hamas pisze: Qrwa zjechalo w dol, wiec teraz fale i raczej zejscie na 5.9k$ za btc.
A jednak doszliśmy do 6300 ;)
maxi82 pisze: OT posprzątane
Dziękujemy

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 17:40

Poszedl news pewny na 100% ze tether dodrukowal kilka mln i kupil btc wiec to teraz sie zacznie wyczekiwanie kiedy wywala to w rynek to bedzie zamieszanie jak przy portfelu goxa :x


teraz moge wkleic bo z telefonu to taka chujnia z grzybnia

https://omniexplorer.info/tx/bd9520b9ae ... 038392354e

Ostatnio zmieniony poniedziałek, 25 czerwca 2018, 18:20 przez Hamas, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 17:58

Albo się wszyscy teraz ustawia z shortami, a tu zonk bo zamiast spaść pójdzie kurs na 6500. Jutro kontrakty się kończą, jeśli dobrze z datą Hamas trafiłeś. Ogólnie to balbym się teraz sprzedać, bo kto wie czy jutro nie będziemy mieli podwójnego dna i dopiero stamtąd ruszymy w kierunku księżyca

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 18:24

@Harmony, z tym ksiezycem to ostroznie, bo na marsie wyladujesz ;)

poczytaj sobie linki wyzej, weszli i od razu poszlo do gory, ale wolumen nie taki wielki, wiec jak te gnoje teraz poleca na lewary, to btc moze zejsc ponizej 5.5k$ i wtedy wejda z taka petrada, bedzie rollercoaster taki ze ludzie sie powywracaja :roll:

kolejny przekret jak nic, bo obojetnie czy spadnie kurs, czy pojdzie do gory i tak zarobia i tak, przy takiej kwocie moga sobie dyktowac warunki :x

chyba wlasnie znowu schodzi po tym chwilowym fomo :?

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 18:33

Czytałem już wcześniej. Ale to może być tak, że tethery są dodrukowywane, bo rośnie zapotrzebowanie na nie, chociaż prawdy nigdy się nie dowiemy. Uważam zaś, że zejście poniżej 6250 bedzie pierwszym sygnałem rajdu w dół, póki co dzielnie go utrzymujemy. Hehe z tym księżycem to chodziło mi o kierunek a nie miejsce docelowe :lol:

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 19:29

wiem to samo mialem na mysli :)

Początkujący
Posty: 160
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: BobQ » poniedziałek, 25 czerwca 2018, 22:35

@Harmony,
Z tym że nigdy to się nie zgodzę, wydaje mi się że przyjdzie dzień w którym wszystko się okaże i będzie to dzień euforii lub smutku i końca bańki tej czy kolejnej. Zawsze istnieje tez możliwość iż rynek tak się rozrośnie i zarazem uniezależni od USDT że nawet negatywna informacja nie będzie niczym większym niż kilkuprocentowe wahnięcie w skali 3-4 dni i na taki scenariusz liczę bo coś mi mówi że nie wszystko jest ok i pokrycie nie przekracza 90%, a to przy takim rynku jaki mamy ogromne pieniądze i nawet nie chce myśleć co by się wydarzyło gdyby pokrycie miało jeszcze niższy poziom :)
I skoro już ciągnę OT to takie pytanie wy tez macie wrażenie że jeszcze coś musi się wydarzyć bo wszystko na tę chwile dzieje się zbyt mało gwałtownie i mamy do czynienia z śpiącym niedźwiedziem w oku którego tańczymy i na każdy ruch panikujemy lecz nie myślimy że przyjdzie chwila gdy się zbudzi?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » wtorek, 26 czerwca 2018, 12:09

@Harmony, yeblem sie 29.06 zamykaja futury

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » wtorek, 26 czerwca 2018, 12:32

@Hamas, cholewa, szkoda, że dzień po wydaniu testnet. Trzymam duże palce u stop, że po tych kontraktach pójdzie do góry :D

@BobQ, przepraszam, tak niespójnie napisałem to "nigdy" ;) Nigdy nie mów nigdy :D A co do pytania, musi się coś wydarzyć i wyczyścić shorty, przynajmniej moim zdaniem powinniśmy zobaczyć okolice 5800-5900 ponownie, żeby wszyscy narobili w gacie, że jednak cxuj, a nie kierunek północ. I dopiero po tym wspinamy się do góry.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » wtorek, 26 czerwca 2018, 17:48

@Harmony, spoko jest, nadal czekam na 5.9-6k$ za btc, fale spadaja caly czas, do 6.4k$ nie potrafia dojsc zeby przebic, a ten wyskok tehtera widac tylko pod publike, zeby wyczekac :|

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości