Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 10
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KryptoCzłowiek » poniedziałek, 12 marca 2018, 11:23


Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomsky » poniedziałek, 12 marca 2018, 11:43

https://www.atlasdex.org/hometext

Chyba kolejna giełda będzie udostępniać Liska oraz inne krypto, w dodatku w bardzo ciekawy sposób, polecam przeczytać :)

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 18 stycznia 2018
Reputacja: -21
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: grzecho2020 » poniedziałek, 12 marca 2018, 12:39

Misio666 pisze: Ja się nie dziwię, że ten rynek jest taki niestabilny jak gracze to takie ignoranty i lenie, że nie potrafią w zakładkę wrzucić Githuba.
Misiu miałem napisać coś więcej, ale jednak szkoda mi czasu na tłumaczenie się internetowemu napinaczowi, który pewnie kupił na górce, pupcia boli i szuka zaczepki. Więc ukrócę moją wypowiedź do prostego - Pierdol się ;) i nie sil się na odpowiedź bo i tak zaglądam tu pewnie tylko z raz na 2 tygodnie pośmiać się z tych wszystkich specjalistów, pozdrawiam ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 12 marca 2018, 13:15

coś na polo drgnęło... coś zaczynają skupować... kto wie czy zaraz z dupy nie wystrzeli :mrgreen:

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: inwestor2018 » poniedziałek, 12 marca 2018, 13:34

Czasu do Core coraz mniej. Niedługo też Lisk wchodzi na Bit India więc też może wystrzelić do góry po debiucie na kolejnej giełdzie.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: czlowiek_z_lasu » poniedziałek, 12 marca 2018, 13:47

inwestor2018 pisze: Niedługo też Lisk wchodzi na Bit India więc też może wystrzelić do góry po debiucie na kolejnej giełdzie.
Bzdury, Bzdury, Bzdury !!! Kurs Liska po wejściu na tą giełdę nie wystrzeli i nie będzie miał najmniejszego znaczenia w najbliższych tygodniach, ale żeby to wiedzieć trzeba użyć własnego mózgu.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 12 marca 2018, 22:21 przez czlowiek_z_lasu, łącznie zmieniany 3 razy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 251
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 146
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackraijin » poniedziałek, 12 marca 2018, 13:51

Niby samo wejście nie, ale czasowo mniej więcej na początku Kwietnia może się już zacząć pompka przed wydaniem Core 1.0. Osobiście spodziewam się czegoś podobnego co przed konferencją, chociaż po wydaniu Core cena może już tak nie spaść. (być może) od Core do SDK droga niedaleka i ludzie mogą już nie chcieć wychodzić żeby nie przegapić SDK. A wszystko i tak oczywiście zależne od BTC :lol:

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: czlowiek_z_lasu » poniedziałek, 12 marca 2018, 13:55

Co do Core 1.0 oczywiście tu chyba nie ma nikogo kto myśli inaczej.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 12 marca 2018, 14:02

2 tygodnie przed ostatnią konferencją był dołek dołków i przez 2 tygodnie był marsz na górę...analogia się powtarzać będzie cyklicznie..
ponadto ostatnia aktualizacja była 7 dni temu w postępie prac...
w tym tygodniu chyba zaczną się ruchy o wiekszym wolumenie niż teraz.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: -3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lukas010189 » poniedziałek, 12 marca 2018, 16:00

Dovakhiin pisze: 2 tygodnie przed ostatnią konferencją był dołek dołków i przez 2 tygodnie był marsz na górę...analogia się powtarzać będzie cyklicznie..
ponadto ostatnia aktualizacja była 7 dni temu w postępie prac...
w tym tygodniu chyba zaczną się ruchy o wiekszym wolumenie niż teraz.
jakie 7 dni temu :D https://github.com/LiskHQ/lisk/projects/6 na samym dole Project menu i seting activity . ostatnia aktualizacja minutę temu . a ostatnia była bodajże w sobotę . I do końca coraz bliżej ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adam.krakus » poniedziałek, 12 marca 2018, 18:57

Tutaj:
https://github.com/LiskHQ/lisk/milestones
jest ostatnia aktualizacja przed 7-mioma dniami.

Ale to jak z wykresem. Mój link to takie 1d, albo i dalej ..., a jak ktoś patrzy na każde jedno wpisanie komentarza do zadania to będzie jak wykres 1min.

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Macbak2 » poniedziałek, 12 marca 2018, 19:53

Panowie, ale nie patrzcie na Githuba pod kątem procentów, że jak jest parę procent więcej to jest lepiej, a jak parę procent mniej, to gorzej. Te procenty będą skakać raz wyżej raz niżej w zależności od tego, czy zadania są kończone czy dodawane. Zmniejszenie procentów nie oznacza, że postęp się cofa, tylko że coś doszło.

To tak, jak by babcia robiła wam obiad i ten obiad to 100% całej roboty. Nagle stwierdza, "a zrobię ciasto na deser wnuczkowi". W tym momencie 100% to już jest obiad i ciasto (wtedy będzie koniec roboty). Nie oznacza to jednak, że postęp się cofa jak niektórzy tu sądzą :) Obiad jest zrobiony na tym samym etapie co był + dodatkowo jako bonus będzie robiony deser :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 12 marca 2018, 20:56

@Macbak2,
Nie rob z nas idiotow wiemy o tym :)
Bardziej chodzilo mi o to, ze 7 dni temu byla jakas aktualizacja... im to sie wydluza tym coraz wieksze napiecie rosnie, bo w kazdej chwili te 100% moze pyknac ;)

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: inwestor2018 » poniedziałek, 12 marca 2018, 21:04

Pewnie kwestia kilku dni i będziemy mieli Core.

Szkoda tylko że Lisk kolejny raz notuje spadki, zresztą jak cały rynek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 12 marca 2018, 21:12

Btc spada to lisk pln spada... ale lsk/btc rosnie ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 12 marca 2018, 21:15

KryptoCzłowiek pisze:
Obrazek
Niezłe to hasło. Wygląda na dorabianie ideologii/bełkotu pseudo-motywacyjnego do bagholdingu.
Jak ktoś nie ma już innej deski ratunkowej to może sobie wmawiać takie hasła, ale zaczyna to przypominać sektę Liska.
Tylko, że to nie religia ani kult a po prostu ślamazarny projekt z dużymi obietnicami, (jeszcze) niezrealizowanymi.
Nigdy nie zrozumiem bitbayowego kultu Liska. Ciekawe czy jakby nigdy tam Liska nie było, a było np. DGB, SC , Steem czy cokolwiek z tej niższej ligi, to uzyskałoby taki kult jak Lisk. Nie mam pojęcia.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 6 marca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: j4szczur » poniedziałek, 12 marca 2018, 21:38

Wymazywanie pisze: ale zaczyna to przypominać sektę Liska.
Tylko, że to nie religia ani kult a po prostu ślamazarny projekt z dużymi obietnicami, (jeszcze) niezrealizowanymi.
Świetny post, od razu poprawiłem sobie humor :D
Niektórzy faktycznie delikatnie mówiąc mają jakąś manię na punkcie tego projektu, ja sam władowałem się na górce kiedy zaczynałem przygodę z kryptowalutami, a później sprzedałem ( z dużą stratą), i zainwestowałem w inne krypto żeby się odkuć. Bezmyślne "hodowanie" do upadłego według mnie jest bardzo lekkomyślne.

W sumie zależy jak kto na to patrzy, ja osobiście nie wierzę w ten projekt, ale z przyjemnością zapakuję się ponownie jak pociąg będzie odjeżdżał bo liczy się kasa ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adam.krakus » poniedziałek, 12 marca 2018, 21:59

j4szczur pisze: ja sam władowałem się na górce kiedy zaczynałem przygodę z kryptowalutami, a później sprzedałem ( z dużą stratą), i zainwestowałem w inne krypto żeby się odkuć.
Ja się nie znam, ale czytałem, że właśnie tak się zaczynają tragedie życiowe i straty całych kapitałów.

Wg tego co wyczytałem NIGDY nie można tracić "żeby się odkuć" ... można zainwestować nowy kapitał, uśredniać cenę, uratować ochłapy, ale nigdy "żeby się odkuć" bo to czysty hazard wówczas jest.

No i pierwsza zasada - inwestuj TYLKO TO co możesz stracić - wówczas nie ma co sprzedawać ze stratą "żeby się odkuć" bo przecież możesz to stracić- nie wyszło ... i tyle ... albo wyciągasz to co zostało, albo masz swoją inwestycję dalej.

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sprajt » poniedziałek, 12 marca 2018, 22:02

Na Poloniex zniknęła spora ścianka, która stała od kilku dni/tygodni na 150k sato, może to oznaczać dwie rzeczy: albo ktoś zabrał zabawki i zdecydował się wejść w coś innego (ewentualnie w ogóle zawinąć z krypto), albo doszedł do wniosku, że kurs do 150 nie spadnie i postanowił zacząć powolny skup na wyższych poziomach.
Większe szanse daje jednak na pierwszą opcję.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » poniedziałek, 12 marca 2018, 23:16

Wymazywanie pisze:
KryptoCzłowiek pisze:
Obrazek
Niezłe to hasło. Wygląda na dorabianie ideologii/bełkotu pseudo-motywacyjnego do bagholdingu.
Jak ktoś nie ma już innej deski ratunkowej to może sobie wmawiać takie hasła, ale zaczyna to przypominać sektę Liska.
Tylko, że to nie religia ani kult a po prostu ślamazarny projekt z dużymi obietnicami, (jeszcze) niezrealizowanymi.
Nigdy nie zrozumiem bitbayowego kultu Liska. Ciekawe czy jakby nigdy tam Liska nie było, a było np. DGB, SC , Steem czy cokolwiek z tej niższej ligi, to uzyskałoby taki kult jak Lisk. Nie mam pojęcia.
Tekst z popularnego mema, dziwie się że w ogólę piszesz o tym poważnie xD

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości