Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 87
Rejestracja: 10 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: HypnoFukka » niedziela, 25 lutego 2018, 01:27

zombine pisze: Nie patrz na to. Tzn. im więcej będziesz analizował pod tym kontem tym bardziej będziesz sfrustrowany. Chociaż wiadomo że znajomość analizy technicznej, świec, ścianek etc. daje jakieś wskazówki co do podejmowanych decyzji. Niestety wszystko jest przywiązane do BTC i np do 6 lutego Lisk na bitbayu zwalił się do 38pln pchając się przez wszystkie wsparcia niczym babcie na otwarcie nowego Lidla to za parę dni osiągnął 80% swojego ATH...

haha zombine jesteś dla mnie mistrzem, jeżeli chodzi o teksty w Twoich wypowiedziach ! :mrgreen:
podobał mi się Twój tekst o "świniach słuchających grzmotów" hahaha :lol: :lol:

Sorry za OT ale musiałem to napisać xD

Jeżeli o analizy kolegi wyżej to jak najbardziej AT jest potrzebne do gry na giełdzie. Jeżeli chcesz się doszkolić to polecam Ci tradingview.com. Tam znajdziesz wiele analiz zaawansowanych graczy, niemalże dla wszystkich najważniejszych kryptowalut.

Żółta linia to linia trendu spadkowego. Przebicie jej nie koniecznie będzie sygnalizować wzrosty, bo może to być fałszywe wybicie, tzn. że zamkną się nad nią dwie, trzy świeczki i będzie zawrót, więc na to musisz uważać Panie @rybkins

EDIT : ktoś kupuje lisków na BB za 1,3 mln złoty o_O , odważnie przy tak niepewnym rynku na tą chwilę.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 20 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sebastian1515 » niedziela, 25 lutego 2018, 11:13

1.3 mln i wiele ofert oscylujących wokół 100000

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: benq » niedziela, 25 lutego 2018, 12:15

HypnoFukka pisze: ktoś kupuje lisków na BB za 1,3 mln złoty o_O , odważnie przy tak niepewnym rynku na tą chwilę.
ATH na poziomie 40$. Jeszcze parę tygodni temu kupowali za +30/35 $. Jeszcze parę dni temu kupowali za 25$. Także nie dziw się, że ktoś kupuje przy cenie +/-20$.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 20 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sebastian1515 » niedziela, 25 lutego 2018, 13:21

ja czekam na okolice 15 dolarów, mam nadzieję że się doczekam.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 87
Rejestracja: 10 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: HypnoFukka » niedziela, 25 lutego 2018, 13:51

benq pisze:
HypnoFukka pisze: ktoś kupuje lisków na BB za 1,3 mln złoty o_O , odważnie przy tak niepewnym rynku na tą chwilę.
ATH na poziomie 40$. Jeszcze parę tygodni temu kupowali za +30/35 $. Jeszcze parę dni temu kupowali za 25$. Także nie dziw się, że ktoś kupuje przy cenie +/-20$.
dziwie się bo rynek jest mocno niepewny, btc raczej na spadki. coraz to więcej shortów się otwiera, ale to pewnie zakup na mid albo long term.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6403
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1680
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: maxi82 » niedziela, 25 lutego 2018, 17:16

Ogłoszenie parafialne ;)

Offtop o "Billu" i historie matematyka z krypto-walutą game - posprzątane.
matematyk na 7dniowym urlopie

Proszę się trzymać tematu wątku.
Dziękuję za uwagę.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 26 lutego 2018, 08:28

Vhalior pisze: Zgadzam się z powyższymi opiniami odnośnie braku interesujących wydarzeń, które mogłyby podbić kurs liska w krótkim okresie czasu.
Historia i wykres dobitnie pokazuje, że aby lisek poszedł do góry to w zasadzie nic nie trzeba, prócz kaprysu kupujących i dobrej kondycji btc... prędzej ath będzie z dupy niż to co było już za nami...
a nie przepraszam, była jedna jedyna pompka co połączyłem z wydarzeniem - wejście na bitflyer czy jak to tam sie pisze.. to dało odczuć..

ps. widać np na polo, że te spadki to już siłą rozpędu idą.. i za bardzo nie chcą konkretnie zejść niżej (patrząc na volumen) innymi słowy STAGNACJA. Czekamy na ruchy btc, który jest w mojej ocenie w klinie zniżkującym..i bedzie bronił chyba 9k (oby obronił) :D

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: inwestor2018 » poniedziałek, 26 lutego 2018, 10:23

Ciężko powiedzieć co musi się teraz stać żeby Lisek poszedł do góry. Być może jeśli poznamy dokładna datę Core to coś ruszy do góry

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 19 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 3GJ9zvpD7b5CbKeKRyzP7xaWKqdLS6QWc4

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: emlem » poniedziałek, 26 lutego 2018, 10:33

inwestor2018 pisze: Ciężko powiedzieć co musi się teraz stać żeby Lisek poszedł do góry. Być może jeśli poznamy dokładna datę Core to coś ruszy do góry
Witam serdecznie! To mój pierwszy post. Otóż szanowny kolego, wcale nie jest ciężko powiedzieć co musi się teraz stać żeby Lisk poszedł do góry - Bitcoin musi pójść do góry.
Pozdrawiam ciepło!

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GameCash » poniedziałek, 26 lutego 2018, 11:05

Ale chyba nikt nie stracił na lisku prawda? bo przecież każdy o zdrowym rozumie sprzedał przed konferencja tak jak pisałem . Ze będzie mega spadek to dostawałem minusy. Ludzie nie bądzcie hazardzistami a inwestorami na 99/100 zawsze spada po evencie i to nie tylko krypto a nawet akcje na gieldzie z IT. Ba nawet przy premierze rewolucji typu 1 iphone akcje początkowo poleciały. A nie minusy bo coś ktoś sobie ubzdurał że bd inaczej. Tyle razy było o tym mówione a teraz płacz

Dodano po 23 sekundach:
teraz na spokojnie można myślec nad kupnem 10 dolarów taniej

Dodano po 2 minutach 52 sekundach:
A mamy jeszcze nie najgorszą sytuacje na btc . Są 2 scenariusze flaga bądź odwrócona flaga zasięgi około 29k i 4k jeżeli spełni sie negatywny scenaiursz to lisek może jeszcze spaść to tych 8-10 dolarów

Dodano po 1 minucie 5 sekundach:
Ale jeszcze nia ma co panikować może BTC zatakuje ath i wybije 29k wtedy za liska te 110 zl realne co przed konfa a jeszcze jak wyjdzie core 1.0 to nawet atak ath (140zl) do konca roku nawet 200zl mozliwe o ile btc dobrze bd stal

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » poniedziałek, 26 lutego 2018, 11:08

GameCash pisze: bo przecież każdy o zdrowym rozumie sprzedał przed konferencja tak jak pisałem
Heheheh, tak, każdy cię posłuchał i sprzedał. Dobrze, że jesteś, w przeciwnym razie posiadacze Lisk zginęliby marnie.

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: JohnnyFontane » poniedziałek, 26 lutego 2018, 12:31

Względnie jestem nowy w krypto, ale zauważyłem, że wszelkie wydarzenia mają nijaki wpływ na kurs krypto. Ich kurs wytyczają "grube ryby". To ewidentnie widać na giełdach, nawet zaczynam wątpić w wykresy w przypadku giełdy kryptowalut.

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wezuwiusz » poniedziałek, 26 lutego 2018, 13:20

Ja się dzisiaj obkupię w 50% i będę czekał. Kurs jest w miarę stabilny teraz zarówno dla liska jak i BTC więc są możliwe wzrosty wkrótce. Natomiast nikt Ci tutaj nie powie czy masz teraz kupić czy trzymać. Nikt szklanej kuli nie posiada ;)

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GameCash » poniedziałek, 26 lutego 2018, 14:05

Ja zarabiam na faktach i zawsze daje wam info właśnie dlatego mnie nie lubicie bo wy nie chcecie zarabiać I boicie i ryzyka taka prawda. Wy nie wiecie co to inwestycja tylko raz kupiliscie I trzymacie ok dla amatorów to dobre bo rynek Krypto raczej bd rósł. Ale czy każdego zadowala 500/1000 procent rocznie skoro w 1 miesiąc można tyle zrobić na wahaniach I tak każdy o zdrowym umyśle wiedział że tak się skończy. Tak działa efekt konferencji.

Dodano po 3 minutach 36 sekundach:
Prawda boli I dopóki tego nie zaakceptujecie to nie będziecie zarabiać. Tak samo było 25 grudnia pisałem że core 1.0 przełożone to dostałem 10 minusów chociaż każdy już wiedział że bd przełożone wystarczyło na priv pytać kogolwiek z team lisk. I co minął 31 grudnia I core nie było ba dalej nie ma. Tak jak mówił Rafał zaorski
Nie licza się wejścia a wyjścia bo nawet kupując na górce można ugrać 2/3 procent I sprzedać z zyskiem

Dodano po 2 minutach 29 sekundach:
Wybieracie najłatwiejsza opcje taka prawda. Zamiast się uczyć o at o Krypto czy chociaż newsy przeglądac I rozmawiać z teamem to łatwiej kupić I liczyć na 1000 w tydzień

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: inwestor2018 » poniedziałek, 26 lutego 2018, 14:21

GameCash pisze: Ale chyba nikt nie stracił na lisku prawda? bo przecież każdy o zdrowym rozumie sprzedał przed konferencja tak jak pisałem . Ze będzie mega spadek to dostawałem minusy. Ludzie nie bądzcie hazardzistami a inwestorami na 99/100 zawsze spada po evencie i to nie tylko krypto a nawet akcje na gieldzie z IT. Ba nawet przy premierze rewolucji typu 1 iphone akcje początkowo poleciały. A nie minusy bo coś ktoś sobie ubzdurał że bd inaczej. Tyle razy było o tym mówione a teraz płacz

Dodano po 23 sekundach:
teraz na spokojnie można myślec nad kupnem 10 dolarów taniej

Dodano po 2 minutach 52 sekundach:
A mamy jeszcze nie najgorszą sytuacje na btc . Są 2 scenariusze flaga bądź odwrócona flaga zasięgi około 29k i 4k jeżeli spełni sie negatywny scenaiursz to lisek może jeszcze spaść to tych 8-10 dolarów

Dodano po 1 minucie 5 sekundach:
Ale jeszcze nia ma co panikować może BTC zatakuje ath i wybije 29k wtedy za liska te 110 zl realne co przed konfa a jeszcze jak wyjdzie core 1.0 to nawet atak ath (140zl) do konca roku nawet 200zl mozliwe o ile btc dobrze bd stal
Jeśli chodzi o 4k i 29k na BTC to rozumiem że z filmu prezesa o tym wiesz ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » poniedziałek, 26 lutego 2018, 15:08

GameCash pisze: Prawda boli I dopóki tego nie zaakceptujecie to nie będziecie zarabiać
Podniecasz się jakby twoimi pieniędzmi ktoś tu grał :?

Wrzuć sobie już na luz z kompleksem "a nie mówiłem".
Miałeś rację, to fajnie.
Nie miałeś racji, nie musisz się tłumaczyć.

W jakim celu ciągle rzęzisz, że nikt cię nie słucha i że coś tam mówiłeś?

Chcesz dzielić się informacjami, to się dziel, nie chcesz to się nie dziel.
Co więcej oczekujesz od forumowiczów? Każdy ma cię śledzić, a przy ognisku harcerze mają śpiewać piosenki o gamecash i jego spełniających się przepowiedniach?

W sumie mój komentarz nie dotyczy się tylko twoich postów, ale wielu innych "a nie mówiłem" czarodziejów.

Jakoś w temacie BTC chłopaki ciągle rozkminiaja co będzie jutro, zmieniają analizy, wspólnie rozkminiaja jak zagrać dziś, by jutro coś ugrać.

W tym wątku każdy co raz powiedział, że spadnie i jak później spadło, to przez kolejne dziesiątki postów o tym rozprawiają i prężą klaty jakby upolowali widelcem żubra.

Czizys...

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GameCash » poniedziałek, 26 lutego 2018, 15:47

No może racja. Dalej będę czasami dawać info i swoje przemyślenia ale nie bd się tym ekscytować. Możliwe że jeżeli btc odbije to lisk również.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: inwestor2018 » poniedziałek, 26 lutego 2018, 16:36

Lisk może wystrzeli jeśli poznamy datę Core. Na chwilę obecną idzie na równie w parze z BTC. Jeśli BTC udało by się złamać bariere 12k to może być ciekawie na Lisku i na Game

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » poniedziałek, 26 lutego 2018, 16:47

inwestor2018 pisze: może być ciekawie na Lisku i na Game
I na 97 innych walutach z pierwszej setki;)

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 1 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kryps21 » poniedziałek, 26 lutego 2018, 16:57

Wytłumaczy mi ktoś czemu lisk a także inne alty są tak bardzo zależne od BTC? Chodzi o to, że na giełdach głównie kupuje się je za BTC czy może chodzi o coś innego?

Z góry dziękuję za odpowiedź

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości