Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: BitVonZen » piątek, 23 lutego 2018, 08:27

belzeber pisze:Zenujace jak sie samomasturbujecie. Prozno tu szukac czegokolwiek poza pelna pieluszka waflowania. Darujcie i pozwolcie sie wypowiedziec ludziom z wiedza!
Czekamy kolego!!!

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: inwestor2018 » piątek, 23 lutego 2018, 13:24

Ciągle nie potrafię zrozumieć dlaczego cena po konferencji spadła aż tak nisko ? Jedyne czego zabrakło to podanie dokładnej daty Core i ewentualnie między możemy spodziewać się SDK. Cała reszta na poziomie kilka razy wyższym aniżeli to co widzieliśmy w listopadzie

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 29 lipca 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masofcer » piątek, 23 lutego 2018, 13:41

inwestor2018 pisze: Ciągle nie potrafię zrozumieć dlaczego cena po konferencji spadła aż tak nisko ? Jedyne czego zabrakło to podanie dokładnej daty Core i ewentualnie między możemy spodziewać się SDK. Cała reszta na poziomie kilka razy wyższym aniżeli to co widzieliśmy w listopadzie
czyli jednak wiesz czemu cena spadla, z liskiem czekalismy na rebranding(zmiana logo plus strona ) od wrzesnia . Teraz czekamy na core 1.0 ktory przypomne mial byc do konca poprzedniego roku, potem do 20 lutego teraz moze za 6 tygpodni. Czyli tak jak piszesz dalej nie ma konkretnych dead line, więksi pozrzucali liski bo nie będą mrozic kase gdzie w tym czasie mozna zrobic fadny profit choćby na wahaniach BTC. Potem pewnie kasa wróci w liska :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » piątek, 23 lutego 2018, 14:02

inwestor2018 pisze: Ciągle nie potrafię zrozumieć dlaczego cena po konferencji spadła aż tak nisko ?
Poczytaj i zaakceptuj to co pisał też @wymazywanie.
Szaleńcze tempo wzrostów wymaga odreagowania. Z 7 dolarów do blisko czterdziestu w niecałe dwa miesiące. Jak psu zupa należą się tej crypto spadki.

Dodano po 12 minutach 32 sekundach:
Nie potrzeba do tego ani jednej kreski, aby taki wniosek wyciągnąć.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GameCash » piątek, 23 lutego 2018, 15:17

inwestor2018 pisze: Ciągle nie potrafię zrozumieć dlaczego cena po konferencji spadła aż tak nisko ? Jedyne czego zabrakło to podanie dokładnej daty Core i ewentualnie między możemy spodziewać się SDK. Cała reszta na poziomie kilka razy wyższym aniżeli to co widzieliśmy w listopadzie
Bo nie ma komu kupować wiele osób tutaj nie potrafi kupić liska (w tym ja) bo jak kupić coś za 50-60 zł gdy jescze nie dawno 8zł uwazało sie za mega górke i przy tylu sie wchodziło. Paradoks o którym mówił Phil konieczny teraz większość osób tutaj kupiło poniżej 10zł i nawet jak jest taka korekta do 40zł gdzie MEGA opłaca sie kupić Liska to świadomość nie pozwala bo jak kupić coś za 40 zł jak jeszcze nie dawno kupiło sie to za 5 czy 10zł

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: inwestor2018 » piątek, 23 lutego 2018, 15:41

GameCash pisze:
inwestor2018 pisze: Ciągle nie potrafię zrozumieć dlaczego cena po konferencji spadła aż tak nisko ? Jedyne czego zabrakło to podanie dokładnej daty Core i ewentualnie między możemy spodziewać się SDK. Cała reszta na poziomie kilka razy wyższym aniżeli to co widzieliśmy w listopadzie
Bo nie ma komu kupować wiele osób tutaj nie potrafi kupić liska (w tym ja) bo jak kupić coś za 50-60 zł gdy jescze nie dawno 8zł uwazało sie za mega górke i przy tylu sie wchodziło. Paradoks o którym mówił Phil konieczny teraz większość osób tutaj kupiło poniżej 10zł i nawet jak jest taka korekta do 40zł gdzie MEGA opłaca sie kupić Liska to świadomość nie pozwala bo jak kupić coś za 40 zł jak jeszcze nie dawno kupiło sie to za 5 czy 10zł
W sumie coś w tym jest.

Dlatego wielu woli inwestować w waluty które są tańsze i mają większe szanse na wzrosty. Problem w tym że nasza Polska giełda BitBay na której większość osób ma konto ma zaledwie 8 krypto i od Liska jedynie Game który kosztuje 9 zł jest tańszy

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: SyCo » piątek, 23 lutego 2018, 16:37

@GameCash, chciałoby się powiedzieć co Ty w ogóle Ty pie#%#%lisz? Miałem się do tego nie odnosić ale widzę kolejny post informujący o tym jak to kupiłem liska za 8zł i jestem pro. Nie wszyscy weszli w liska w tym czasie co Ty. Dużo ludzi kupiło go później, dużo ludzi zainteresuje się nim w przyszłości. Poważni inwestorzy na pewno nie patrzą na to co było tylko na to co będzie. Nie obchodzi ich potencjalny zysk, który mogli wygenerować kupując daną walutę nawet za kilka centów. Gdyby tak było lisk nie kosztowałby teraz 70+ zł. Można powiedzieć, że Ty tez przepłaciłeś bo kupiłeś go gdy był już po 8 zł a nie po złotówce. Zobacz ile byłbyś teraz do przodu.

Co do samej ceny liska: obecnie nie ma na horyzoncie większych wydarzeń z nim związanych. Była konferencja, która właściwie nie wniosła nic nowego oprócz wyglądu strony internetowej. Jak wiemy wszyscy mieli jeszcze większe oczekiwania związane z obiecywanym już tyle razy releasem core 1.0. A że go nie było no to cóż. Cena będzie rosnąć zapewne jak będziemy zbliżać się do kwietnia, kiedy to wypada magiczne 4-6 tygodni. W międzyczasie obstawiam, że pojawią znów jakieś pompki jak to już wcześniej bywało.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GameCash » piątek, 23 lutego 2018, 17:04

Spoiler:
SVG Image

Początkujący
Posty: 102
Rejestracja: 1 października 2017
Reputacja: 23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: fon1222 » piątek, 23 lutego 2018, 17:34

Co do samej ceny liska: obecnie nie ma na horyzoncie większych wydarzeń z nim związanych....

Fakt w najbliższym czasie nie ma ,ale jednak znowu jesteśmy w sytuacji ,że czas działa na korzyść liska. Każdy dzień przybliża nas do core . Ten fakt odbiera z każdą chwilą siły podaży a to samo w sobie jest już pretekstem dla wzrostu popytu.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GameCash » piątek, 23 lutego 2018, 18:21

SyCo pisze: @GameCash, chciałoby się powiedzieć co Ty w ogóle Ty pie#%#%lisz? Miałem się do tego nie odnosić ale widzę kolejny post informujący o tym jak to kupiłem liska za 8zł i jestem pro. Nie wszyscy weszli w liska w tym czasie co Ty. Dużo ludzi kupiło go później, dużo ludzi zainteresuje się nim w przyszłości. Poważni inwestorzy na pewno nie patrzą na to co było tylko na to co będzie. Nie obchodzi ich potencjalny zysk, który mogli wygenerować kupując daną walutę nawet za kilka centów. Gdyby tak było lisk nie kosztowałby teraz 70+ zł. Można powiedzieć, że Ty tez przepłaciłeś bo kupiłeś go gdy był już po 8 zł a nie po złotówce. Zobacz ile byłbyś teraz do przodu.

Co do samej ceny liska: obecnie nie ma na horyzoncie większych wydarzeń z nim związanych. Była konferencja, która właściwie nie wniosła nic nowego oprócz wyglądu strony internetowej. Jak wiemy wszyscy mieli jeszcze większe oczekiwania związane z obiecywanym już tyle razy releasem core 1.0. A że go nie było no to cóż. Cena będzie rosnąć zapewne jak będziemy zbliżać się do kwietnia, kiedy to wypada magiczne 4-6 tygodni. W międzyczasie obstawiam, że pojawią znów jakieś pompki jak to już wcześniej bywało.
A tu sie mylisz. Poczytaj i popytaj nawet Phil konieczny wypowiadał sie na ten temat. Ze to jedna z wielu pułapek krypto i NIE KAŻDY co wcześniej inwestował w krypto takie jak lisk na poziomie 1-10zl jest w stanie teraz dac 70zł bo ma za duze opory ! nie zrobiłeś 1500 %wiec nie powiniens sie wypowidać bo nie wiesz jak to jest. Ba czasem strach przed zarobkiem jest wiekszy niz strata. Ze np krypto w 1 dzien rosnie ci 40 procent i sprzedajesz bo boisz sie ze zaraz spadnie i stracisz zysk. Nie masz doswiadczenia to sie nie wypowiadaj.

Dodano po 1 minucie 18 sekundach:
Prawdziwy bum na liska sie zacznie jak wydadzą SDK . Samo Core zmienia ale nie tak wiele jak tutaj sądzicie. Jak wydadzą SDK że będzie można wydawać tokeny i aplikacje na ich platformie to wtedy cena eksploduje tak jak ETH.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 16
Rejestracja: 17 lutego 2018
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vhalior » piątek, 23 lutego 2018, 18:33

Zgadzam się z powyższymi opiniami odnośnie braku interesujących wydarzeń, które mogłyby podbić kurs liska w krótkim okresie czasu. Dodatkowo podkreślam, że ekipa z liska planuje wydać Core 1.0 za 4-6 tygodni, ale mowa była o wersji OPEN BETA dla grupy testerów. Myślę, że od tego momentu trzeba oczekiwać stabilizacji wersji trwającej kilka tygodni. Z doświadczenia wiem, że może się ona wydłużyć z dwóch powodów. Po pierwsze, testy zewnętrzne zawsze odkrywają nowe błędy, które nie wyszły na jaw w fazie developmentu. Po drugie, lisk to zespól osób, którym nie zależy teraz na zysku, ale na wydaniu solidnej platformy. Jest to typowa ideologia programistów, którzy będą siedzieć i dopieszczać swój kod, aż będzie on idealny. Na podstawie tych wniosków uważam, że Lisk jest dobrą inwestycją długoterminową. Specyfika rynku krypto pozwoli oczywiście zarobić również na krótkich skokach, które nie będą miały za sobą żadnych racjonalnych uzasadnień.

Wczoraj zaprezentowałem AT w odniesieniu do Bitcoina (mowa tutaj o odwróconej formacji głowy z ramionami). Dzisiaj mogę powiedzieć, że w niewielkim stopniu zaczyna się ona realizować. Mam nadzieję, że tak będzie dalej, bo zapowiada to szansę na odwrócenie trendu spadkowego. Dzisiaj chciałbym podzielić się z wami analizą opartą o fale Elliotta.

Obrazek

Analiza w oparciu o teorię fal Elliotta utwierdza mnie w przekonaniu, że jest szansa na odbicie, które pociągnie również liska. Według tej analizy jesteśmy teraz na fali B. Robiłem to w oparciu o wykres 4-godzinny.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: SyCo » piątek, 23 lutego 2018, 20:27

Spoiler:
@GameCash, oprócz tego ze jesteś tak świetnym inwestorem który kupił liska za 8zl to jeszcze potrafisz odczytywać przyszłość z czarodziejskiej kuli będąc pewnym wszystkiego co tam twoja bańka powie. Klepiesz posty jak głupi, z których nic nie wynika. Jeśli boisz się zarobku bardziej niż straty to po prostu wyjdź.. Doświadczony inwestor wie, że na rynku krypto nie ma nic pewnego i prawdziwy boom na liska wcale nie musi się pojawić w momencie wyjścia SDK.
Jeśli sam tak masz i wpadasz w tę pułapkę to nie jesteś poważnym inwestorem. Więcej zarobi nowa osoba, która wchodzi na rynek na takim poziomie jakim go zastała i kupuje walutę a później realizuje zyski na danym poziomie, niż osoba która trzyma się tych swoich 8zl za liska. Nie da się iść do przodu patrząc w tył. Odnośnie Phila - o tej pułapce mówił 1-2 miesiące temu. W ostatnim czasie mówił natomiast odwrotnie. Kupuje w dołku i sprzedaje na górce pomnażając tym samym kapitał ;)

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 23 września 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zivogosce » piątek, 23 lutego 2018, 21:15

Brzydko poubierali na jakiś czas dzisiaj ludzi w LSK na BB.

Dodano po 4 minutach 28 sekundach:
Kto kupił niech zagryzie zęby i trzyma. Kto nie kupił niech poczeka... i think so...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 179
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: SidLeniwiec » piątek, 23 lutego 2018, 21:52

Ech idzie ogłupieć bo takie zamieszanie że nie wiadomo w którą stronę to ruszy... choć niestety widać po btc że nie ma pary. Na szczęście jak się tak przyglądam to jakby on tak pomalutku zdychał to wtedy lsk sie utrzymuje na swoim poziomie pln i $ a w stosunku do btc rośnie. Lecz na dłuższą metę wątpie że wytrzyma jeśli btc będzie miał tendencję spadkową a coraz więcej osób to wróży. Chociaż z drugiej strony podobno jest zawsze przeciwnie do tego co mówią wszyscy :P

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zombine » piątek, 23 lutego 2018, 21:56

Uczepiliście się tego core jak Norweżka leku na astmę... po meetingu w listopadzie nie było niczego, za to była wielka fala napływu kapitału i tak z 6-7usd zrobiło się momentami 30-40.
W takiej samej sytuacji jak LSK jest przecież reszta i Phila chociaż z niego dobry chłopak to niektórzy słuchają go jak świnia grzmotów i ten rynek powinien klapnąć już zupełnie bo inne krypto podobnie jak LSK kosztowały grosze i teraz wywaliły w sufit i tak samo mogą być nie atrakcyjne. Pożyjemy zobaczymy. Daję głowę uciąć że jak będzie cena szła do góry pod stare ATH to zaraz uruchomi się stado zakupoholików przerażone widmem odjeżdżającego pociągu albo wpadną nowi bo nowel logo, stronka, porfel a że "postęp kor już 99%" etc.
Z resztą polecam czasami otworzyć sobie wykresy innych krypto na przestrzeni czasu i popatrzeć ile tam potrafiła trwać stagnacja. Ja też zapakowałem się w drugą moją ulubioną i podobnie do liska stabilną walutę ETC, w maju na górce i czekałem prawie pół roku żeby zrealizować zyski.
I na koniec jeszcze raz powtórzę. Na własną rękę polecam grzebać w necie i sprawdzać konkurencję w stawce jak tam wygląda konktakt ze społecznością, oferta czy prognozy na przyszłość czy po prostu tętni życiem.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: reaktywa » sobota, 24 lutego 2018, 13:55

Obecnie mamy korekte, jeszcze troche potrwa, obecnie kurs jakby zastanawiał sie czy odbijać i zacząć rysować potencjalne ramie czy lecieć w dół.
Mówie oczywiście o parze z btc, o której połowa osób z tego wątku chyba nie ma pojęcia że istnieje.
To jak btc sie zachowa oczywiście ma znaczenie, ale jeśli kurs byłby pewny wzrostów, to rósłby w parze z btc utrzymując kurs w USD.
Jeśli będzie leciało w dół i tu i tu, to niestety mamy przyspieszone spadki w usd.
Za półtorej miesiąca gdzieś może kolejne wydarzenie pod które będą działać znowu naganiacze, ale będzie trudniej, bo ludzie pamiętają jak kończą sie eventy lsk. Duża część ludzi jest zapakowana wysoko i trzyma, a chcą wyjść na 0 przy pierwszej lepszej okazji. Co to oznacza?
Jak zacznie sie kolejna pompa pod wydarzenie, to realizować zyski będą rozsądni, grubi, ale też Ci którzy dali sie wydymać na poprzedniej pompie.
Jeszcze trudniej będzie to pchać w góre.
A teraz każde ogłoszenie od teamu że mają "drobny poślizg" oddziałuje naprawdę źle, bo słychać to od bardzo dawna. Konkrety, nie obietnice.
Co do Gatesa na relaunchu, nie jest graczem giełdowym, analitykiem, dorobił sie w branży IT, ale mając miliardy na koncie które rozdaje na instytuje charytatywne, wątpie że jest zainteresowany inwestycją żeby sie dorobić. Jest ciekawy technologii, można go zobaczyć na nie jednym evencie w branży i jest to w pełni zrozumiałe.

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 13 lutego 2018
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: error_17 » sobota, 24 lutego 2018, 14:50

@reaktywa widze ze Gatesa znasz po tym co piszesz. Moim zdaniem nic nie wiesz co ten Pan może planować i nie jestem tu naganiaczem na Liska. Proroków Januszów jest tu o wiele za dużo i aż niechce się tu wchodzić, oczywiście nie traktuj tego że jest to skierowane do Ciebie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: reaktywa » sobota, 24 lutego 2018, 14:57

To moja opinia, oparta na moich obserwacjach. Nie mówie że nie może inwestować w lsk.
Tylko że cała kapitalizacja lsk to 1/40 jego majątku, nie widze opcji żeby inwestował w projekt który nie jest pod jego patronem od początku, jest nie skończony, zbyt duże ryzyko inwestycyjne, zresztą kto w jakimkolwiek stopniu interesuje sie jego osobą mógł zobaczyć wywiady z nim jakie ma plany na przyszłość.
Myślcie ludzie, a nie nakręcajcie sie, wyrabiajcie własną opinie.

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 24 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: rybkins » sobota, 24 lutego 2018, 22:25

Witam, jestem tu nowy jak i jestem nowy w świecie kryptowalut, z każdym dniem nabywam wiedzę i z tego co udało mi się zanalizować jeśli lisk poleci pod linię wsparcia(czerwona) to będzie dołować dopóki nie przebije lini oporu(zółta)

Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zombine » sobota, 24 lutego 2018, 23:01

Nie patrz na to. Tzn. im więcej będziesz analizował pod tym kontem tym bardziej będziesz sfrustrowany. Chociaż wiadomo że znajomość analizy technicznej, świec, ścianek etc. daje jakieś wskazówki co do podejmowanych decyzji. Niestety wszystko jest przywiązane do BTC i np do 6 lutego Lisk na bitbayu zwalił się do 38pln pchając się przez wszystkie wsparcia niczym babcie na otwarcie nowego Lidla to za parę dni osiągnął 80% swojego ATH...

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości