Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Oshel » wtorek, 20 lutego 2018, 19:42

@fon1222

No spoko, tylko "nagle" dzisiaj w projekcie V1.0.0 lista prac "to do" powiekszyla sie do 39 : )

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Macbak2 » wtorek, 20 lutego 2018, 19:42

Jazda pisze:
inwestor2018 pisze:Z komentarzy tutaj wynika że duża liczba osób wchodziła na górce i teraz panika bo trzeba jakoś ratować pieniądze. Widząc spadek z 120 zł na 89 zł w ciągu 3 dni wcale się im nie dziwie


Coś w tym jest prawdy :) Bo skąd tu w wątku nagle 33 użytkowników i ponad 180 gości hehe. Jak by mieli kupione po te kilka złotych jak się chwalili wcześniej, to by teraz na forum nie siedzieli przykuci do ekranu :P
Bo co by tam dla nich znaczyła jakaś tam konferencja :D skoro trzymają od dawna i nie mają zamiaru sprzedawać :)
Teraz wychodzi szydło z worka i weryfikacja bajek z rzeczywistością.

Jest ogień poszły zakupy. Zaczyna się show :D
Ja tam się nie wyprzedaje :) Zleci, to zleci i za 2 tygodnie wróci, a jak poleci do góry to się będę cieszył :) Najgorsze to dać ponieść się emocjom :) Wiem jak to jest, bo zdarzało mi się trząść przed ekranem, kiedy tysiące mi uciekały z godziny na godzinę, ale już się nauczyłem nad tym panować :)

Jak widzę, że mnie bierze, to się kładę spać i potem jest dobrze :) Nie panikujcie, grajcie jak sobie założyliście pierwotnie. Na poprawę humoru powiem wam, że rośnie :)
Ostatnio zmieniony wtorek, 20 lutego 2018, 19:47 przez Macbak2, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 72
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 78
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: warchlakozaur » wtorek, 20 lutego 2018, 19:42

A mam takie pytanie (z ciekawości bardziej, bo Lisków i tak raczej ilość symboliczną mam w tej chwili), bo przejrzałem już trochę internetów (ten wątek również rzecz jasna) na tyle, ile mi czas pozwolił.
Jak wygląda kwestia daty wydania Core 1.0? Bo na Github tak pi razy oko widzę, że około 90-95% done, ale z tego co pamiętam, to na końcówce grudnia, gdy nie zdążyli go wydać zarzekali się, że Core 1.0 będzie gotowy najpóźniej przed dzisiejszą konferencją właśnie. Czy ktoś orientuje się w tej kwestii? I ewentualnie czy była jakaś oficjalna informacja, że np. data jest przesunięta?

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vrael » wtorek, 20 lutego 2018, 19:45

Chyba sie zaczelo, Powodzenia :D

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Adi69 » wtorek, 20 lutego 2018, 19:46

Jeżeli dzisiaj jako niespodziankę ogłoszą 1.0.0 to jutro jestem w salonie po samochód

na godz 19:48
cena binance 29.32 dolara
cena BB prawie 30,50
Ostatnio zmieniony wtorek, 20 lutego 2018, 19:49 przez Adi69, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 10 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Grospi » wtorek, 20 lutego 2018, 19:47

Na BB szał ciał ;) Mamy w tej chwili 102 zł wieć karuzela na całego. Panowie czekamy na strem :)
Spekulując myślę, że jutro o tej morze będzie cena dwu cyfrowa i dopiero po dokończeniu Core zobaczymy rejony ATH.
Pozdrawiam i życzę miłego seansu

Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 9 maja 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Świeżu » wtorek, 20 lutego 2018, 19:48

Vrael pisze: Chyba sie zaczelo, Powodzenia :D
Nie ... jak na razie to raczej wraca na poprzednie pozycje (pomniejsz sobie wykres ... nic się jeszcze nie dzieje).

Bezpośredni link do LIVE'a bo zapewne ktoś zaraz będzie pytał:
:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=pNoL4IE8GqI :!:

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 9 lutego 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LSK

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Warmous » wtorek, 20 lutego 2018, 19:49

Tak samo jak nie było oficjalnej informacji o dacie wydania, tak samo nie było daty przesunięcia. To że lista todo powiększyła się do 39, to moim zdaniem nic dziwnego, bo kto powiedział że kończą pracę nad 1.0? Dajcie im czas. Im więcej rzeczy zrobią, tym lepsza będzie sytuacja gdy będzie publikacja.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Oshel » wtorek, 20 lutego 2018, 19:52

@Warmous
Ja nie twierdzę, że te 39 spraw na open to coś złego. Śmieszy mnie jednak trochę fakt, że wysypało się to dopiero dzisiaj. Od kilku tygodniu lista spraw todo oscyluje w granicach 20-30, a tu nagle 39.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 17 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Odludeq » wtorek, 20 lutego 2018, 19:52

Macbak2 456657
Ja tam się nie wyprzedaje :) Zleci, to zleci i za 2 tygodnie wróci, a jak poleci do góry to się będę cieszył :) Najgorsze to dać ponieść się emocjom :) Wiem jak to jest, bo zdarzało mi się trząś przed ekranem, kiedy tysiące mi uciekały z godziny na godzinę, ale już się nauczyłem nad tym panować :)

Jak widzę, że mnie bierze, to się kładę spać i potem jest dobrze :) Nie panikujcie, grajcie jak sobie założyliście pierwotnie. Na poprawę humoru powiem wam, że rośnie :)
[/quote]

Wlasnie tak.. jak nie teraz to pozniej.. 1.5 dni spadkow odrobione w 1h .. wylaszczanie bylo do samego konca.

Jest lepiej niz myslalem.. moze jednak bedzie 120-140 dzis gdyz tylko lsk sie tak pnie
Ostatnio zmieniony wtorek, 20 lutego 2018, 19:56 przez Odludeq, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 8 września 2017
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Arhio » wtorek, 20 lutego 2018, 20:00

Obrazek

ja osobiscie sie przed chwila wyprzedalem, domyslam sie, ze pojdzie pompka, ale wykres sam sobie przeczy, wiec to bedzie krotkie i szybkie nabicie, po czym gwaltowny zjazd, a jesli myslicie, ze lisk poleci wyzej i bedzie stal w miejscu to sie zdziwicie, lepsze 200% zysku niz czekanie na wiecej i stres, gdyby zabraknie komu sprzedawac po atrakcyjnej cenie, a teraz ide czekac na korekte game, by sprawdzic, czy fomo zadziala tez tam przed wprowadzeniem sdk, pozdrawiam i zycze wszystkim udanych lowow,
Ostatnio zmieniony wtorek, 20 lutego 2018, 20:02 przez Arhio, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zombine » wtorek, 20 lutego 2018, 20:00

Odnośnie github i jego postępów. Kiedyś też traktowałem tamtejsze procenty jakby wyznacznik zagotowania kartofli tzn. jak mam 86% to jeszcze chwila i wyciągam. Tutaj działa to trochę w inny sposób i ja jako informatyczny lamus trochę na ten temat poczytałem i posłuchałem. W miarę postępu projektu dodaje się pewne składowe które wynikają z komplikacji, poprawek, charakteru czy złożoności projektu.
Także jeżeli to ma na prawdę wypalić to niech to nie będzie jak nowe gry na PC gdzie w dniu premiery wychodzi patch 18GB albo po roku otrzymujemy poprawkę 1.10.8 każdy orientujący się w temacie wie jaki los finansowy spotkał Mafię 3 po wypuszczeniu gniota który musiał być poprawiany mnóstwem patchów. Oczywiście są wyjątki od reguły ale zasadniczo chyba warto poczekać i wydać coś funkcjonalnego a nie fuszerkę.

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mackam3 » wtorek, 20 lutego 2018, 20:02

Ładne szybkie wybicie kursu w górę.

Jeżeli ogłoszą konkretną datę Core 1.0 to jakiego kursu się spodziewacie ?

Ciekawe jak głęboka korekta będzie przy ewentualnym gwałtownym wystrzale kursu podczas konferencji :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » wtorek, 20 lutego 2018, 20:03

Vrael pisze: Chyba sie zaczelo,
Sraka? Niektórym od wczoraj trudno poradzić sobie z podnieceniem i zamiast pójść za radą tego pana:



To wyładowują swoje podniecenie na forum. Ale, może to i dobrze... Lepiej napisać emocjonalnego posta niż niszczyć ze złością swoje zeszyty z matematyki z zadaniem do odrobienia na jutro.

Mała obserwacja z oficjalnego lisk chat.
Ostatnio było sporo ludzi, w tym delegatów, którzy pisali relację na żywo z meet up, którzy pisali o positive vibrations, to the moon, sporo było oczekiwań itd. itp.. teraz tego nie ma ku mojemu pozytywnemu zdziwieniu. Kilka dosłownie osób spierających się o poprawność słowa sceptic czy skeptic. Fajniej się zrobiło ;)

Nie ma też włączonego czatu przy YT tak jak ostatnio. Plus, gdyż przewijające się co chwilę "twoja stara" nie było zbyt twórcze.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Adi69 » wtorek, 20 lutego 2018, 20:09

0.0027500 LSK/BTC

-> 0,0034000 i wtedy myśleć o wychodzeniu

Początkujący
Posty: 188
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: michok » wtorek, 20 lutego 2018, 20:28

Kurs spadł ze 112 na 99 na BB. Zawsze tak jest przy konferencjach?

EDIT: 97

Początkujący
Posty: 145
Rejestracja: 25 stycznia 2018
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: JohnnyFontane » wtorek, 20 lutego 2018, 20:32

Myślę, że to normalne - dużo osób nie wie o żadnej konferencji, po prostu widzą, że kurs skoczył więc wyprzedają co mają z jakimś minimalnym zyskiem.
To dobra sytuacja, bo Ci co się mają wyprzedać to się wyprzedadzą , a po konferencji kurs będzie szedł do góry jeszcze bardziej.

Sprzedających jest ograniczona liczba, kupujących teoretycznie nie.

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pionty » wtorek, 20 lutego 2018, 20:36

Bitbay wisi.
Pohandlowane :)

e/ już działa,
trzeba odświeżać, bo się wiesza,
ruch jak mrowisku
Ostatnio zmieniony wtorek, 20 lutego 2018, 20:37 przez pionty, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: gregi » wtorek, 20 lutego 2018, 20:42

rafalm13 pisze:Ktoś podeśle linka do streama?

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6334
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: maxi82 » wtorek, 20 lutego 2018, 20:47

Do komentowania konferencji polecam "luźny wątek" - https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=110&t=27373

Przestańcie robić burdel !!! (3str spamu w paręnaście minut)

:twisted: :twisted:
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości