Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » niedziela, 18 lutego 2018, 04:33

Na BB zaczyna brakować pary, jest zadyszka. :shock: Stoi LSK w cenie 101 i nie ma komu brać :?
I cena 0.0027 też nie napawa optymizmem. I bitconek leci w dół...
Czyżby zapowiadała się krwawa niedziela :| :|

Ledwo napisałem i poleciała kolejna cegła na polo. I każda zrzucana z coraz niższego poziomu...Oj coś czuje "kowalscy" rano wstaną i będzie płacz.
Na giełdach pojawia się cena poniżej 30$ jak się nic nie zmieni cena na BB zjdzie poniżej stówki.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 5
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: skrzydlowy » niedziela, 18 lutego 2018, 07:49

@termitek12 - dzieki za reakcje,

1 - nic nie zakladalem - trafiles! nie jestem wrozka ;)

2 - akcja na Polo zostala wykonana jakos na przebiciu oporu 11k BTC, wiec bylem ciekaw co myslicie i dlaczego
A) ktos gra w takim momencie i z niewiedzy B) czy mozna sterowac rynkiem transakcja za 1 mln EUR

3 - poza tym. Fajnie, ze odpowiadasz, ale zauwazylem obserwujac watek(i), ze ton niektorych z Was (insiderow znieczulonych banda gowniarzy napadajacych ten topic przy okazji "tudemun", jak lekarze do trupow na eRce) jest malo uprzejmy. Nie chodzi tu o to, aby sobie to i tamto, ale troche zyczliwosci jeszcze swiata na gorsze nie zmienilo ;)

Dla rozchmurzenia obserwujacych watek "przyszlych milionerow", ktos, gdzies napisal piekny tekst - "z kasy na rower chcieli helikopter". Mysle sobie, kupcie lepiej ten rower.

Dobrego dnia! :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: benq » niedziela, 18 lutego 2018, 08:23

3 scenariusze ode mnie:

a) ostrożniejsi więksi i mniejsi gracze, obkupieni daaawno temu zaczynają realizować zyski w obawie przed spadkami około-konferencyjnymi

b) insiderzy sprzedają, bo wiedzą, że nic nowego na konferencji nie usłyszymy - tradycyjne "pracujemy bardzo ciężko, produkt musi być dopieszczony, teraz jeszcze nic nie mamy, ale w marcu, maju, czerwcu to wam pokażemy, oj oj oj "

c) grubsi robią wszystko co mogą, żeby na ostatnią chwilę zbić kurs i obkupić się przed samym wybiciem, może na nowe ATH - bo czemu by nie, BTC stoi dość stabilnie, z leciutkim short-term up trendem

Osobiście stawiam po 40% na scenariusze A i B, a 20% na C

Jedyna okazja jaką widzę, to w nocnym nagłym zjeździe z prawie 36$ na lekko poniżej 30$. Taki zrzut aż się prosi o odbicie i pewnie jakieś 10% można by na tym ugrać - wersja dla odważniejszych.

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sztanca » niedziela, 18 lutego 2018, 09:43

pionty pisze: A bylaby taka fajna cena gdyby to sobie powoli roslo... No ktos ewidentnie albo wie cos wiecej, albo sie pomylil klikajac w klawiature przy stawianiu ofert. Rozpieprzyl nas jak gnoj po polu. Rynek krypto to jednak nie przelewki :roll:
Warren Buffet mówi, żeby być chciwym kiedy inni się boją i bać się kiedy inni są chciwi. Czyli kupuj jak krew się leje, a sprzedawaj euforię.
Teraz mamy euforię wywołaną przez konferencję na LSK, która pokrywa się w czasie z długo oczekiwanym odbiciem na BTC - idealny moment na sprzedaż krypto, LSK w szczególności. Cena zawsze wyprzedza rynek, konferencja jest już w cenie, a jeżeli dołożymy do tego możliwe odbicie BTC od linii trendu spadkowego w dół ... będzie krew na całym rynku krypto - może powtórzyć się sytuacja jaką mieliśmy 6 stycznia (btc/usd) i nurkowanie do 6k lub niżej. Teraz nastroje na rynku są tak pozytywne, że ciężko przychodzi nam zaakceptowanie tej opcji, ale nadal mamy do czynienia tylko z odbiciem w trendzie spadkowym na BTC. Tak więc ... bójmy się, bo rynek jest chciwy :)

Wspominałem o tym wczoraj zamieszczając wykres: https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... 60#p455008

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Oshel » niedziela, 18 lutego 2018, 09:52

Jak dla mnie to BTC się cofnie do 10k, sprawdzi tam psychologiczne wsparcie, pobuja się z 1 dzien na poziomie 10k-10,5k i bedzie lecialo na 12k- tam sie wszystko wyjasni. Analogiczna sytuacje mieliśmy z 9k- szybko kurs przebil 9k na chwile a potem sie meczyl, testowal 50 DMA na 8,4k i potem przebil 9k.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: inwestor2018 » niedziela, 18 lutego 2018, 10:05

W zaledwie kilka minut Lisk spadł z 103 zł na 95 zł to tylko pokazuje dużą niepewność.

Mam ktoś z was zamiar teraz wchodzić ? BTC również mocno w dół w 6 godzin spadek o 3500 zł

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » niedziela, 18 lutego 2018, 10:06

Ja teraz wszedłem, kupiłem z tej dużej paczki co stała po 96 zł. Jak dla mnie cena jest ok sprzedałem po 104 teraz delikatny odkup.
Wedle mojej oceny niżej nie powinien spaść, teraz to był klasyczny panic sell. Na wielkie kokosy nie liczę, żadne tam ath i to the moon :) ale kilka złoty prawdopodobnie wpadnie, a jak nie to oddam część z tego co zarobiłem na poprzednim ruchu.
Ostatnio zmieniony niedziela, 18 lutego 2018, 10:11 przez Jazda, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: inwestor2018 » niedziela, 18 lutego 2018, 10:08

Mamy spadek na 95 zł, być może teraz odbije na 120 ;) ;) ;)

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 21 lipca 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: NiceVolumen » niedziela, 18 lutego 2018, 10:30

fon1222 pisze:ok +1% co miesiąc to jest dużo ? policz sobie bo ja liczyłem i mniej więcej tyle wychodzi


To bardzo dużo biorąc pod uwagę,że dostajesz je bez względu na to czy kurs liska spada czy rośnie. Nie muszę być takim geniuszem żeby bezbłędnie odgadywać górki i dołki jak niektórzy co tutaj piszą (naprawde zabawne jak wiele tu jest takich wpisów ). Dodatkowo lisk jest w trendzie wzrostowym i dlatego w złotówkach ten zysk wygląda o wiele lepiej niż 1 %. Powiedział bym nawet , że szokująco lepiej. Podsumowując uważam ,że nie można porównywać lisków które dostaje się na pewno z liskami które dopiero mogę dostać.Dodatkowe Liski bez rachunku za prąd to taka dodatkowa premia od liska-szkoda ,że o tym w ogóle się nie przypomina.
Wez pod uwage, ze lisk moze za rok nie istniec lub byc warty 1 sato.
1% to bardzo malo jak na projekt ktory sprzedaje marzenia.
Wielu madrzejszych od Ciebie o tym wie, dlatego wybieraja trading a nie staking.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Oshel » niedziela, 18 lutego 2018, 10:56

Btw., jako że LSK leci bo BTC leci to pozwole sobie wrzucić coś takiego:

https://www.investopedia.com/news/anony ... n-bitcoin/

Faktycznie na jego portfelu widac ok 100k BTC. To chyba doby znak?

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » niedziela, 18 lutego 2018, 10:58

Ja tu widzę same dobre znaki BTC -4% LSK -17,78% hehe :mrgreen:

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » niedziela, 18 lutego 2018, 11:00

Ja już pisałem gdzie bede kupował 240-200k sato. Czerwień teraz to radość dla moich oczu :D :twisted:

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sztanca » niedziela, 18 lutego 2018, 11:01

inwestor2018 pisze:Większość osób się wyprzedaje, zastanawiam się w jakim momencie wchodzić i czy jest sens wchodzić przed konferencją ?
Poczekaj. To czy kupować zależy od BTC. Jeżeli kurs zejdzie poniżej zielonej linii to nie kupować, jeżeli się od niej odbije to można zaryzykować i kupić w potencjalnym dołku.
Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 124
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Oshel » niedziela, 18 lutego 2018, 11:02

Mówię bardziej o mid-long term. W końcu świat się wali, a z portfela nic nie ubywa. Wydaje mi się że warto śledzić ten portfel- jak BTC zaczną znikać to bedzie sygnal do wycofania.

LSK ma prawie największy minus na coinmarketcap : D Większy ma tylko jakiś coin na 80. miejscu z -18% ; p

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: inwestor2018 » niedziela, 18 lutego 2018, 11:07

Oshel pisze: Mówię bardziej o mid-long term. W końcu świat się wali, a z portfela nic nie ubywa. Wydaje mi się że warto śledzić ten portfel- jak BTC zaczną znikać to bedzie sygnal do wycofania.

LSK ma prawie największy minus na coinmarketcap : D Większy ma tylko jakiś coin na 80. miejscu z -18% ; p
Lisk ma największy spadek z całej 100 rankingu.

Prawie 19%, żadna kryptowaluta z top 20 rankingu nie ma więcej jak 10% spadku

Czekam tak jak mówi Sztanca na to co zrobi BTC, euforia związana z konfą Liska chyba mija i wracamy do rzeczywistości.

I pomyśleć że kilkanaście godzin temu Lisk był po 120 zł a obecnie już tylko 90 zł ;)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » niedziela, 18 lutego 2018, 11:09

Spoiler:
YogiSpaceman pisze: Ja jestem ciekawy, gdzie będzie dolna granica tego dropu
W mojej ocenie dołek mamy za sobą, po prostu na BB puściły pampersy i kolegom zwieracze, bo sypali poniżej kursu o dobrego dolara :D I sypali zapewne Ci co to to kupowali w longterm :D
BTC zjechał już swoje 1K$ w kilka h, więc teraz należy się odbicie jak psu buda ;)

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 20 września 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kapitankoxa » niedziela, 18 lutego 2018, 11:21

Ishias pisze:Ja już pisałem gdzie bede kupował 240-200k sato. Czerwień teraz to radość dla moich oczu :D :twisted:
Pewność cwaniaka... Jak lsk przekroczy barierę 0.0023 na ten moment to wypada z kanalu wzrostowego i wtedy bym nie liczył na zarobek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » niedziela, 18 lutego 2018, 11:28

Ishias pisze: wogole
W ogóle,
Ishias pisze: juz za duzo znawcow
to jesteś taki sam znawca jak każdy inny ;)
Ishias pisze: Każdy gadał ze sprzeda dzien lub dwa przed rebrandem
Nie prowadzę statystyki, ale jak zaglądam na wątek, to wielu (może nawet więcej jak połowa) trzyma długoterminowo i nie kojarzę zbyt wielu opinii typu "sprzedam dwa dni przed wydarzeniem".

Także wiesz, nie wzmiankuj sobie, że jesteś tutaj monopolistą na prawdę i obserwację ;)
Gdyż odnoszę wrażenie, że chcesz przedstawić siebie jako tego co wie lepiej niż reszta nas tutaj wypowiadających się, a o to chyba nie jest łatwo?

Dodano po 4 minutach 23 sekundach:
Mało tego. Ogromna ilość ludzi tutaj nie stwierdza niczego, a pyta co myślą inni. Także stwierdzenie, że opinie "tylko up" też są dalekie od rzeczywistości moim zdaniem.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » niedziela, 18 lutego 2018, 12:48

error_17 pisze: Jazda no musze sie z Tobą zgodzić pampersy obsrane na BB były :lol: :lol: :lol: :lol:
Miło że potrafisz przyznać mi rację :) a nie tylko atakować i krytykować :D Bo jak widzisz weryfikując teraz fakty miałem rację studząc nastroje społeczne :D Nie dla tego ze jestem cwaniak, tylko dla wspólnego dobra ogółu. Bo generalnie to każdy odpowiada za swoją kasę. Mógłbym nic nie pisać i zostawiać swoje obserwacje dla siebie bo pewnie i tak nie wielu z tego korzysta.
Aby nie być gołosłowny podaję nawet moje punkty wejścia i wyjścia :) Dziś załadowałem się po 96 zł trochę za wcześnie ale brałem pod uwagę dołek w przedziale 93-94 ale wziąłem poprawkę na super optymizm tradujących tu na BB to wywnioskowałem, że kurs będzie zawyżony i mogę nie złapać ceny 94 na BB dlatego kupiłem po 96. A tu nastąpiła sytuacja odwrotna i towarzystwo z BB w amoku oddawało dolara niżej niż na innych giełdach czyli nie po 93-94 a po 90 :D Tym mnie rozwalili :)
Teraz czekamy na poprawę nastrojów przed konferencją.
Pozdrawiam,
Życzę sukcesów

Początkujący
Posty: 77
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: resuls » niedziela, 18 lutego 2018, 14:00

Może mi ktoś wytłumaczyć o co z tym chodzi?
(to jest screenshot sprzed kilku minut z BB, a widzę te oferty od wczoraj, dlaczego takie identyczne oferty?)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości