Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sebek94 » sobota, 10 lutego 2018, 20:12

Obserwujcie 21.2$ tam kurs powinien się utrzymać przez chwilę i ruszyć do góry. Warto również obserwować bacznie BTC, oraz zerkać na 4h Osobiście obstawiam okolice 21.8$ do zakupu, ale dopiero po odbiciu od wsparcia na 21.2$

Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dybik08 » sobota, 10 lutego 2018, 20:26

Rozumiem, że chcielibyście obkupić się niżej ale zejście do tych poziomów(80 zł) było by niebezpieczne i już piszę dlaczego:
1: kurs liska trzyma się powyżej 0,003 to btc musi zejść do 7800 co przy całym strachu i niepewności rynku może okazać się fatalne dla kursu w zł (dalszy spadek btc). Spadek w te okolice mógłby być sygnałem odwrócenia obecnego trendu wzrostowego.
2: lisk schodzi w okolice 0,0028 - mniej prawdopodobne bo obserwowałem przebijanie na żywo 0,003 na trexie i musieli się nieźle namęczyć(okolic tego poziomu ,,pilnowało'' ponad 25k lisk), nie sądzę, że pozwolą tak opaść kursowi bez wcześniejszego załamania na btc, jak pisałem wcześniej wsparcie na 0,00295 - 0,003 jest cholernie mocne i wiele osób będzie chciało się tam załadować. Dlatego bardzo bym nie chciał żeby zamieniło się w opór. Wyobraźcie sobie, że kurs spada i Ci mniej cierpliwi będą chcieli wyjść na 0.

Ani 1 ani 2 scenariusz nie jest fajny jeśli chcecie zarobić, bo oba wiążą się z dużym ryzykiem. Zachęcam do dyskusji jak wy to widzicie.

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: andrejxyz » sobota, 10 lutego 2018, 20:36

A wiesz, chyba Ci przyznam racje, fakt lepiej bedzie zachować obecny trend, bo roznica 5 pln nie robi tutaj gry, sam fakt ze juz jestemy -20 nizej gdzie przy ilosciach rzedy 1000 lisków daje nam przyjemne pieniazki.
Co nie zmienia faktu jakby milo bylo zobaczyc znow te 80 heh..bron boze nie mysle tu o 65-75 pln bo to bylby raczej zly znak i BTC musialby nisko faktycznie poszybowac, ale prawda jest taka ze nasz lisek w sporej mierze jest ehh od niego uzalezniony jak ja od kawy.

Czyli jaka jest realna szansa ze spadnie do 80? BTC nie dobiło jeszcze do linii 8,1k$ a przy niej mysle, ze Lisek moze otrzeć się o te 80 PLN


Jazda i oczywiscie dobrze zrobiles, to ma to do siebie ze jak jestes pazerny to sie nie nadajesz :))


edit.
Czyżby zaczynało się odbicie?
Ostatnio zmieniony sobota, 10 lutego 2018, 20:47 przez andrejxyz, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dybik08 » sobota, 10 lutego 2018, 20:50

@andrejxyz,

Nie sądzę, że dojdzie dzisiaj do 8,1k. Kurs jak na razie respektuje linię trendu. Różowa linia to 8100.
Obrazek

Edit: oby do 20.02 :)
Ostatnio zmieniony sobota, 10 lutego 2018, 21:02 przez dybik08, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 87
Rejestracja: 10 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: HypnoFukka » sobota, 10 lutego 2018, 21:08

https://cointelegraph.com/news/crypto-u ... -jp-morgan

A tutaj jak duzi gracze manipulują rynkiem. Najpierw są na nie żeby zbić kurs, obkupić się i teraz nagle zmienić zdanie..

Aktualna sytuacja jeżeli chodzi o btc - czyli tak jak by lisk :) - to jest dobra. Mamy wzrosty na wolumenach ok 500 btc na 1h, a przy spadkach mamy 300btc (bitstamp). To całkiem dobrze wróży.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 18 stycznia 2018
Reputacja: -21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: grzecho2020 » sobota, 10 lutego 2018, 22:39

Jednak Bitbay to Bitbay, LSK 27 $ = 87 PLN , LSK 25 $ = 87 PLN rozwala mnie to...

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » sobota, 10 lutego 2018, 22:54

grzecho2020 pisze:Jednak Bitbay to Bitbay, LSK 27 $ = 87 PLN , LSK 25 $ = 87 PLN rozwala mnie to...
Po prostu BitBay jest mniej podatny na szarpanie kursu :) co czasami można wykorzystać na plus :mrgreen: Choć najlepsze patenty robiłem swego czasu na Abucoins tam to dopiero wiara reagowała z opóźnieniem, problem tylko w mizernych obrotach :)
Jeśli chcesz wykonywać sporo transakcji i jesteś nastawiony na krótkie ruchy to raczej polecam inne giełdy raz to niższe prowizje dwa większa dynamika kursu. Osobiście polecam tradowanie na POLO jest intuicyjny i szybko chodzi w przeciwieństwie np do Binance który u mnie często przymula.

Aby nie robić off topu. W kwestii kursu widzę go w różowych okularach, i patrząc na brak chęci spuszczenia w dół BTC przez Azję spekuluję na jutro up może nie jakiś spektakularny ale coś tam powinno dać się ugrać. Ci co liczyli dziś na LSK 80 chyba obejdą się ze smakiem.

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Budzaj » niedziela, 11 lutego 2018, 09:10

Siemanko.
Co do spekulacji wzrostu, ja aktualnie załadowałem się wczoraj przy 87 z dzisiejszego kursu i zachowania rynku wynika że zrobiłem źle, nie wyprzedałem się na górce i lece razem z nurtem.
Moja ocena wygląda następująco spadniemy na 77 i tam będzie odbicie nie wiem jakie wysokie ale będzie.
Natomiast od poniedziałku licze na wzrost LSK no i może BTC to wtedy da nam ładną kwote ok 20.02. obstawiam 60$

P.S BitBay jes o 0.5$ za wysoko względem reszty giełd.

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6384
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1668
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: maxi82 » niedziela, 11 lutego 2018, 12:14

Ogłoszenie parafialne.

Trochę posprzątałem, bilety na bananowe wakacje rozdane.

Dla użytkowników "niemerytorycznych" z wewnętrznym przymusem spamowania i ot powstała inicjatywa :
LISK - swobodna dyskusja - https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php?f=110&t=27373 proszę o natychmiastową ewakuację.

Dziękuję za uwagę. Pozdro.
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dybik08 » niedziela, 11 lutego 2018, 13:31

Na trexie 15m tworzy się spodek i wygląda to dobrze. Na szczęście nocne spadki powstrzymało wsparcie na 0,00294. W kontekście ładnego wzrostu w $/pln lub możliwości obkupienia się ciut niżej patrzcie bardziej na bitka i to co się tam dzieje. Sam z siebie lisek nie spadnie niżej.

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mateuszslus » niedziela, 11 lutego 2018, 14:27

grzecho2020 pisze:Jednak Bitbay to Bitbay, LSK 27 $ = 87 PLN , LSK 25 $ = 87 PLN rozwala mnie to...

na bitbay ludzie kupuja/sprzedaja osobno w dolarach jak i złotówkach stad różnica

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 87
Rejestracja: 10 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: HypnoFukka » niedziela, 11 lutego 2018, 17:22

mateuszslus pisze:
grzecho2020 pisze:Jednak Bitbay to Bitbay, LSK 27 $ = 87 PLN , LSK 25 $ = 87 PLN rozwala mnie to...

na bitbay ludzie kupuja/sprzedaja osobno w dolarach jak i złotówkach stad różnica
To nie z tego wynika różnica. Widać, że kolega początkujący. Różnica polega na tym, że ludzie bardzo wierzą w liska i są strasznie na niego napaleni. A wszystko przez rebranding, który ma mieć miejsce 20 lutego. Wszyscy uważają, że cena mocno poleci w górę. A to czy sprzedaje się na bb w dolarach i złotówka na prawdę nie ma najmniejszego znaczenia, odnosząc się do posta @grzecho2020

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: inwestor2018 » poniedziałek, 12 lutego 2018, 09:46

Głosowanie na Bitindia zostało zakończone, wyniki zostaną wkrótce opublikowane, rano jak widziałem to Lisk był na 4 miejscu a wchodzi pierwsza 5.

Przez całe głosowanie Lisk prowadził a na sam koniec spadł na 4 pozycję

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 12 lutego 2018, 13:02

HypnoFukka pisze: Różnica polega na tym, że ludzie bardzo wierzą w liska i są strasznie na niego napaleni. A wszystko przez rebranding, który ma mieć miejsce 20 lutego. Wszyscy uważają, że cena mocno poleci w górę.
Wiarę lepiej zostawić dla spraw duchowych.
Napalenie - dla kobiety.
A ciekawe, kto tym wszystkim napalonym na mocny wzrost będzie sponsorował zyski. 8-)
Rebranding Liska to będzie zwykły reshiting Liska. :)
Kiedy w końcu będą obiecane dappsy? ;)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 83
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Budzaj » poniedziałek, 12 lutego 2018, 13:18

Jest to tylko moja opinia i ocena sytuacji:
Obecnie po kursie LSK widać że jest niski wolumen, a ma to związek z tym żę nikt nie chce sprzedawać.
Wystarczy niewielki impuls (mała pompka, dobra informacja o core 1.0 lub coś podobnego)
A ludzie są tak spragnieni sukcesu LISKA że nie zapanują nad emocjami i zaczną kupować nieważne za ile byleby rosło. Sam jestem ciekaw jak to się rozwinie.
Może to być zwykły reshiting ale wystarczy że powiedzą coś o np: szybszym SKD i znowu euforia będzie.

Za dobry przykład można przytoczyć akcje CD-PROJEKT i ich głośne BEEP
https://www.cdaction.pl/news-52313/cybe ... -beep.html

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » poniedziałek, 12 lutego 2018, 13:20

Spoiler:
Wymazywanie pisze:
HypnoFukka pisze: Różnica polega na tym, że ludzie bardzo wierzą w liska i są strasznie na niego napaleni. A wszystko przez rebranding, który ma mieć miejsce 20 lutego. Wszyscy uważają, że cena mocno poleci w górę.
Wiarę lepiej zostawić dla spraw duchowych.
Napalenie - dla kobiety.
A ciekawe, kto tym wszystkim napalonym na mocny wzrost będzie sponsorował zyski. 8-)
Rebranding Liska to będzie zwykły reshiting Liska. :)
Kiedy w końcu będą obiecane dappsy? ;)
Witaj jestem pod wrażeniem, że tutaj zaglądasz ;) czy to oznacza coś więcej niż tylko ciekawość tematu spamerów :mrgreen: hehe

Co racja to racja dappsów jak nie było tak nie ma, a cena LSK z 8 zł jest na poziomie 90 :) tylko dzięki obietnicom i tapecie na pulpit :D. To teraz pomyśl co to będzie jak rzeczywiście "coś" zrobią :)

Korzystając z okazji spytam co sądzisz na temat informacji, iż wedle rankingu chińskiej firmy KOL kod LSK plasuje się na pierwszym miejscu, pozostawiając daleko z tyłu BTC czy ETH... Manipulacja nie sądzę :D

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ETHbstk » poniedziałek, 12 lutego 2018, 13:27

Jazda pisze:
Korzystając z okazji spytam co sądzisz na temat informacji, iż wedle rankingu chińskiej firmy KOL kod LSK plasuje się na pierwszym miejscu, pozostawiając daleko z tyłu BTC czy ETH... Manipulacja nie sądzę :D
dasz linka do tego rankingu?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 905
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 906
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Essen

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Zeyt » poniedziałek, 12 lutego 2018, 13:29

Jak zawsze ludzie kupuja newsy na lisku, może uda się coś zarobić, według wykresu wychodzi na to że weszlismy w trend wzrostowy mierząc metoda overbalance, udało się pochytac za 46 zł sztuka więc myślę że będzie dobrze

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » poniedziałek, 12 lutego 2018, 13:49

ETHbstk pisze:
Jazda pisze:
Korzystając z okazji spytam co sądzisz na temat informacji, iż wedle rankingu chińskiej firmy KOL kod LSK plasuje się na pierwszym miejscu, pozostawiając daleko z tyłu BTC czy ETH... Manipulacja nie sądzę :D
dasz linka do tego rankingu?
https://mp.weixin.qq.com/s/SbgG5qCB_xqwyiiTB89L-Q

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 12 lutego 2018, 17:40

Jazda pisze: Korzystając z okazji spytam co sądzisz na temat informacji, iż wedle rankingu chińskiej firmy KOL kod LSK plasuje się na pierwszym miejscu, pozostawiając daleko z tyłu BTC czy ETH... Manipulacja nie sądzę
Nie jestem informatykiem, by móc ocenić kod. Ale nie rozumiem jak można porównywać kod ETH, który ma działający produkt (smart contracty) od dawna z Liskiem, który ma działającą sieć Dpos i chyba niewiele więcej. Lisk to beta nie produkt.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości