Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Navi89 » piątek, 9 lutego 2018, 07:25

Progress liska raz jest 84, później 77, następnie 85 a teraz 73... parodia.

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: k.b. » piątek, 9 lutego 2018, 07:44

Na binance i polo jest wiecej sprzedajacych jak kupujacych wiec pewnie cena spadnie. Zobaczymy jaki sygnal da BTC.

Navi89 mnie tez bawia skoki 10 procentowe

Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dybik08 » piątek, 9 lutego 2018, 07:49

na trexie ciągle walka o poziom 0,003 i jak na razie byki dobrze się bronią, liczę na to że zrobi się z tego silny punkt wsparcia. Obserwując co jakiś czas spadki poniżej 0,003 widać było ruchy większych graczy, skupujących po 1k+ lisk jednym ruchem, ratującym przed dalszym zjazdem.

Edit: ruch taki jak przed chwilą: kupno jednym strzałem 5.5k lsk, raczej bez powodu takich rzeczy się nie robi.

Edit2: żeby nie spamować, po przebiciu 0,003 kurs odbił się od fibo 0,236 na poziomie 0,00313(wyznaczony po szczycie 31.01 i dołku 6.02) wracając na poziom oporu. Myślę, że jakiś czas tu pomarudzimy i zobaczymy co dalej jak włączą Binance.
Ostatnio zmieniony piątek, 9 lutego 2018, 10:19 przez dybik08, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: roberto149 » piątek, 9 lutego 2018, 08:46

Ja jakoś jestem nad wyraz spokojny, trzymam liska już rok czasu, oczywiście zerkam sobie codziennie na giełdę ale nie robię żadnych nerwowych ruchów nawet przy spadkach jak ostatnio na 38zł. Nie możecie się spinać i tworzyć psychologii tłumu, przecież grubasom o to chodzi żeby wydoić płotki do dna. Trzymam jeszcze rok i buduje dom, napisze na ścianie Lisk.

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: k.b. » piątek, 9 lutego 2018, 08:56

roberto149 pisze:Ja jakoś jestem nad wyraz spokojny, trzymam liska już rok czasu, oczywiście zerkam sobie codziennie na giełdę ale nie robię żadnych nerwowych ruchów nawet przy spadkach jak ostatnio na 38zł. Nie możecie się spinać i tworzyć psychologii tłumu, przecież grubasom o to chodzi żeby wydoić płotki do dna. Trzymam jeszcze rok i buduje dom, napisze na ścianie Lisk.
Swietne podejście. Ja też mam zamiar trzymać przynajmnej do końca roku tego. Spłacę sobie kredyt, przynamjniej to wieżę. Napiszesz na swoim domu sponsorem jest LISK. A żeby nie było OF to zapytam co dalej prognozujecie?

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: yarooo » piątek, 9 lutego 2018, 09:17

@k.b., Obstawiam wzrost (nie podam nawet przybliżonego zakresu - bo nie wiem), gdy tylko Binance ruszy. Maszyny poszły w ruch i teraz przeprowadzają walidację danych, także powinni niebawem uporać się z problemem.
https://twitter.com/binance_2017
Ostatnio zmieniony piątek, 9 lutego 2018, 09:21 przez yarooo, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 9 lutego 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: spidi347 » piątek, 9 lutego 2018, 09:20

roberto149 pisze: pokojny, trzymam liska już rok czasu, oczywiście zerk
roberto149 pisze: worzyć psychologii tłumu, przecież grubasom o to chodzi żeby wydoić płotki do dna. Trzymam jeszcze rok i buduje dom, napisze na ścianie Lisk.
roberto149 pisze: możecie się spinać i tworzyć psychologii tłumu, przecież grubasom o to chodzi żeby wydoić płotki do dna.
A mnie trochę niepokoi to :
https://github.com/LiskHQ/lisk/milestones

ostatnio 93%, poźniej 84%, teraz 73%.. To projekt będzie ukończony jak dojdzie do 0?

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomsky » piątek, 9 lutego 2018, 10:14

@spidi347 To jest kwestia obliczania progressu przez githuba, prace idą do przodu ale ten % wykresu czasem cofnie, mimo, ze idą ciagle do przodu ;)

Początkujący
Posty: 51
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pikej123 » piątek, 9 lutego 2018, 10:23

Macbak2 pisze: Wiem, że przez wielu jest uważany za naganiacza, ale tego akurat warto posłuchać, kto nie posłuchał
Dlaczego jest uznawany za naganiacza ? Zawsze zaznacza, że jest to tylko jego opinia. Według mnie gość gada całkiem z sensem

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 18 stycznia 2018
Reputacja: -21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: grzecho2020 » piątek, 9 lutego 2018, 10:35

Panowie binance już ruszył czy to dopiero nastąpi? Chodzi oczywiście o to czy można się jeszcze spodziewać dalszych wzrostów czy raczej zaraz zobaczymy korektę?

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: yarooo » piątek, 9 lutego 2018, 11:10

@grzecho2020, Zlituj się nad moderatorami... Parę postów prędzej dałem link do twittera Binance - tam na talerzu podają wszelkie info, m.in., że binance.com może nie odpalać, bo był DDoS, ale możesz wejść przez https://us.binance.com/

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 28 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: rafgoo » piątek, 9 lutego 2018, 11:11

Binance już ruszył. Obecna wycena przy parze BTC/LSK 24.75$

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: SyCo » piątek, 9 lutego 2018, 11:30

Patrząc na ściany askow na Poloniex, nie ma się raczej spodziewać większych wzrostów. Dodatkowo Binance ruszył i już btc spada.

Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: OceanFire » piątek, 9 lutego 2018, 11:43

spidi347 pisze: A mnie trochę niepokoi to :
https://github.com/LiskHQ/lisk/milestones

ostatnio 93%, poźniej 84%, teraz 73%.. To projekt będzie ukończony jak dojdzie do 0?
Jak dodają taski to % maleje.
Task taskowi nie równy, więc nie jest to wcale wymierne.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 9 lutego 2018, 12:05

Czy mi się tylko wydaję, że widzę zależność, jak użytkownik Jazda wysnuwa swoje mądrości, jak to zaraz spadnie i że zrealizował już zysk po czym na następny dzień kurs 10zł do góry? :D Miesiąc temu to samo było ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 179
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: SidLeniwiec » piątek, 9 lutego 2018, 12:41

LSK kosztuje 0,0031 btc ach jak to pięknie wygląda ;) jednakże chyba bym był bardziel zadowolony jakby btc przebił linię spadkową bo dopiero to nam da stabilny wzrost na lsk.

Dodano po 17 minutach 15 sekundach:
Dodatkowo wśród AŻ pierwszej top50 krypto LSK ma NAJWIĘKSZY przyrost ceny w ciągu tygodnia co na pewno wpłynie na inwestycje nowych inwestorów i skok cenowy.

Wielką niewiadomą jest tylko 20 luty bo pewnie sporo osób chce wtedy wyskoczyć (ja nie) choć kto wie bo może się okazać że wyskoczą i będą po chwili na stracie bo LSK szaleje od jakiegoś czasu i nie jest już tylko walutą ale pewnego rodzaju "kultem" a jak wiemy z historii takie sytuacje lubią zaskakiwać ;)

Początkujący
Posty: 127
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 81
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dybik08 » piątek, 9 lutego 2018, 13:35

@SidLeniwiec, warto narysować sobie linię po szczytach od 21.12 jest to bardzo silny opór od którego kurs odbijał się już kilka razy mimo pompek. W przypadku nagłego skoku ceny dobrym pomysłem wydaje się ustawienie zlecenia w tych okolicach i czekanie na odkupienie na jakimś mocnym wsparciu poniżej. (z wysokich ,,oporów'' mamy na razie tylko ten szczyt z 31.01). Przebite fibo 0.236 na wysokim wolumenie i test późniejszy test tego wsparcia, jak na razie udany. Ciekawe czy dojdziemy do szczytu na 0.349 zanim skończy się paliwo.

Edit: nawet na Binance zapanował tudemun :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 179
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: SidLeniwiec » piątek, 9 lutego 2018, 16:35

Po tym artykule utwierdzam się w przekonaniu że nie ma sensu sprzedawać LSK przed ani w czasie ani nawet po konferencji bo jeśli choć połowa z tego co tam piszą będzie miało miejsc na konferencji to będzie to miało pozytywny skutek na cenę liska bo wygląda to bardzo profesjonalnie ;)
Tu link do artykułu
https://blog.lisk.io/the-lisk-relaunch-2e479fc74d39
Dla nieczytających po ang jest Google a dla leni w skrócie: "będzie pompa na konferencji" :p

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 28 czerwca 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: rosa1990 » piątek, 9 lutego 2018, 17:27

SidLeniwiec pisze: Po tym artykule utwierdzam się w przekonaniu że nie ma sensu sprzedawać LSK przed ani w czasie ani nawet po konferencji bo jeśli choć połowa z tego co tam piszą będzie miało miejsc na konferencji to będzie to miało pozytywny skutek na cenę liska bo wygląda to bardzo profesjonalnie ;)
Tu link do artykułu
https://blog.lisk.io/the-lisk-relaunch-2e479fc74d39
Dla nieczytających po ang jest Google a dla leni w skrócie: "będzie pompa na konferencji" :p
czym w takim razie jest dla ciebie pompa ? gdzie upatrujesz nowe ATH ? 180 zł ? przy kursie btc na poziomie 30k .

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » piątek, 9 lutego 2018, 17:35

rosa1990 pisze:
czym w takim razie jest dla ciebie pompa ?
:roll:
Obrazek

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości