Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Misio666 » wtorek, 6 lutego 2018, 22:35

Pamiętajmy o tym, w jakich czterech literach jesteśmy z marketcapem teraz. Wprawdzie do wydarzenia jeszcze 2 tygodnie i dobrze wiemy, że w świecie krypto to jest bardzo dużo czasu i pomniejszych zdarzeń, ale wzrost liska z ok $18 na $1000, nawet $300, nawet 300zł, to jest coś odklejonego od rzeczywistości. Zalecam studzenie zapału, żebyście nie byli to the moon z waszymi wyobrażeniami o wielkiej kasie.

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 20 grudnia 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: EZEZ » wtorek, 6 lutego 2018, 22:44

Lisk niech dobije do swojego ath to będzie sukces

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sialala » wtorek, 6 lutego 2018, 22:55

Lisk może przy rembrandingu podskoczy o parę dolarów ale na pewno nie do 100$. Jak btc zaliczy kolejną falę korekcyjną między 4k-6k to jak zobaczymy na lisku 50 zł to będzie dobrze :)

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: arat » wtorek, 6 lutego 2018, 23:00

$1000 jest zupełnie nierealne przy tych oplątach za transfer 0.1 LSK, wtedy transfer z portfela kosztował by $100.
Dawno powinni już obniżyć te chore opłaty, transfer z portfela dzisiaj jest droższy niż transfer BTC, które można przesłać za 5sat/byte.

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sialala » wtorek, 6 lutego 2018, 23:06

arat pisze: $1000 jest zupełnie nierealne przy tych oplątach za transfer 0.1 LSK, wtedy transfer z portfela kosztował by $100.
Dawno powinni już obniżyć te chore opłaty, transfer z portfela dzisiaj jest droższy niż transfer BTC, które można przesłać za 5sat/byte.
Opłaty mają się zmniejszyć po relaunch'u. Bo teraz faktycznie jest drogo. Śmiałbym twierdzić, że nawet bardzo drogo.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zombine » wtorek, 6 lutego 2018, 23:35

https://coinmarketcal.com/?form%5Bdate_ ... submit%5D=

01 April 2018
Lisk (LSK)
New Fee & Address System

(Added 29 November 2017)

Reduction of transaction costs due to price increase + updated address system

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 179
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: SidLeniwiec » środa, 7 lutego 2018, 09:12

zombine pisze: https://coinmarketcal.com/?form%5Bdate_ ... submit%5D=

01 April 2018
Lisk (LSK)
New Fee & Address System

(Added 29 November 2017)

Reduction of transaction costs due to price increase + updated address system
Nooo to myślę że to będzie miało wpływ na cenę bo im taniej tym większe zainteresowanie bo można wiecej "manewrować" walutą gdy opłaty są mniejsze.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 15 listopada 2016
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dyneck » środa, 7 lutego 2018, 09:48

1000$ ?? :D :D :D Ten koleś co takie filmiki nagrywa powinien miec dożywotniego bana na YT.
Czy to jest ten sam gość co zainwestował w bitconnect ?

Co do 20-go lutego to w obecnej sytuacji rynku nie wierzę nawet w dobicie do poprzedniego ATH.
Chyba nie było waluty, która z powodu rebrandingu skoczyłaby o 50%.
20-30% to max więc jak by był lisk po 100 pln to byłby wypas.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 18 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: IVANEK » środa, 7 lutego 2018, 11:19

Jak to głosi przysłowie "strzeżonego Bóg strzeże" ja swoje kapitały przelałem na Liska Nano woląc stracić 20 zł niż mieć zablokowany dostęp bo jak to jeden z Yutuberów wczoraj mówił to jest Polska i tu wszystko jest możliwe a ustawy pisane na kolanie w nocy pod dane zdarzenie bo w Polsce jako ewenement światowy prawo działa wstecz.
Co by nie było OT to chyba najgorsze godziny mamy za sobą bo kurs prężnie powraca do stanu normalności tzn. do 70 zł kto miał wczoraj zasoby i kupił to już jest według coinmarketcap do przodu 40 % jak ta tendencja wzrostowa będzie się utrzymywać a bessa na giełdach pogłębiać to można liczyć na przypływ nowych inwestorów ratujących swoje środki z giełdy zwykłej na kryptogiełdach i bym się nie śmiał z prognozy liska do nawet 100 USD podczas eventu 20 lutego

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pionty » środa, 7 lutego 2018, 12:10

Jeśli BTC teraz wyjdzie z bagna i wróci ponad 10-11tys, to w okolicach rebrandingu może być bardzo przyjemnie.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: inwestor2018 » środa, 7 lutego 2018, 12:14

Naprawdę sądzicie że przez sam Rebranding waluta może zdrożeć o 300-400% ? Ja wiem co było z NEO ale jak to mówią nic dwa razy się nie zdarza

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 179
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: SidLeniwiec » środa, 7 lutego 2018, 12:30

Ostatnio kiedy LSK kosztował około 70 zł to BTC kosztował około 29,300 zł a teraz LSK osiągnął kwotę 70 zł przy cenie BTC 28,150 zł co także jest cenną informacją odnośnie obecnej wartości Lisk bo tak naprawdę przez ten chaos ciężko oszacować realną cenę przy stabilnym rynku. Więc biorąc pod uwagę, że wszystko zależy od BTC to w ostatnim okresie mamy do czynienia z wzrostem wartość LSK bo BTC kosztując o 1000 zł mniej "dał" cenę LSK 70 zł.

Początkujący
Posty: 294
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sebastian86 » środa, 7 lutego 2018, 12:31

Grospi pisze:Ciekawi mnie Panowie i Panie czy zespół do 20 lutego wyrobi się z Lisk Core 1.0 aktualnie 84%. Jakie jest wasze zdanie w tym temacie ?
https://github.com/LiskHQ/lisk/milestones
jakby ktos miał watpliwości czy ceny nie sa manipulowane
klika w powyzszy link i sparadza ile % jest teraz

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: k.b. » środa, 7 lutego 2018, 12:32

Mam wrażenie ze lsk zyskuje tylko przy tych spadkach. W parze z btc naprawdę dużo zyskal. Jak btc wroci do 11 tys to my do 25 dolarów dojdziemy albo i wyżej, a tak naprawdę przed lsk tylko lepsze czasy powinny być. Oczywiście jak team beędzie działał prężnie.

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pionty » środa, 7 lutego 2018, 12:39

inwestor2018 pisze: Naprawdę sądzicie że przez sam Rebranding waluta może zdrożeć o 300-400% ? Ja wiem co było z NEO ale jak to mówią nic dwa razy się nie zdarza
Nie 300-400%, ale na tyle, żeby Ci, którzy się zapakowali przy 110-130zł mogli wyjść na zero :lol:

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GameCash » środa, 7 lutego 2018, 12:42

pionty pisze:
inwestor2018 pisze: Naprawdę sądzicie że przez sam Rebranding waluta może zdrożeć o 300-400% ? Ja wiem co było z NEO ale jak to mówią nic dwa razy się nie zdarza
Nie 300-400%, ale na tyle, żeby Ci, którzy się zapakowali przy 110-130zł mogli wyjść na zero :lol:
Gdyby rebrand był tak jak planowano 5 msc temu to wtedy 1000% było możliwe . Teraz juz wiele malych coinow robilo brandy i jak cos robione jest 100 razy traci moc. No ale optymistycznie licze na nowe ATH . SKORO nawet ja pesymista mowi ze moze byc ATH to cos jest na rzeczy ALE OSTRZEGAM po konferencji mg byc spadki

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pionty » środa, 7 lutego 2018, 13:14

Nieprzemyślanie wlazłem na 119zł. Miałem możliwość sprzedania po 122, później po 110 kilka dni. I czekałem. Doczekałem się pięknie.
Szczerze mówiąc mam nadzieję, że chociaż wyjdę z Liska z niewielka stratą.
Jest tyle różnych komentarzy nt. przyszłości kryptowalut, że sam głupieję. Miał być long term,a już sam nie wiem.

Dlatego liczę, że BTC się podniesie na tyle, żeby chwilowa pompa an LSK pozwoliła mi sprzedać w okolicach ceny skupu.

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 3 stycznia 2018
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: k.b. » środa, 7 lutego 2018, 13:21

pionty pisze:Nieprzemyślanie wlazłem na 119zł. Miałem możliwość sprzedania po 122, później po 110 kilka dni. I czekałem. Doczekałem się pięknie.
Szczerze mówiąc mam nadzieję, że chociaż wyjdę z Liska z niewielka stratą.
Jest tyle różnych komentarzy nt. przyszłości kryptowalut, że sam głupieję. Miał być long term,a już sam nie wiem.

Dlatego liczę, że BTC się podniesie na tyle, żeby chwilowa pompa an LSK pozwoliła mi sprzedać w okolicach ceny skupu.
Dlatego ceny spadaja. Bo ludzie robią takie longtermy ze wychodzic chca przy niewielkiej stracie. Inwestycja longterm na miesiac. Oczywiście bez urazy.

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Cayman » środa, 7 lutego 2018, 13:53

pionty pisze: Nieprzemyślanie wlazłem na 119zł. Miałem możliwość sprzedania po 122, później po 110 kilka dni. I czekałem. Doczekałem się pięknie.
Szczerze mówiąc mam nadzieję, że chociaż wyjdę z Liska z niewielka stratą.
Jest tyle różnych komentarzy nt. przyszłości kryptowalut, że sam głupieję. Miał być long term,a już sam nie wiem.

Dlatego liczę, że BTC się podniesie na tyle, żeby chwilowa pompa an LSK pozwoliła mi sprzedać w okolicach ceny skupu.
Niestety tak czesto działa ludzka psychika. Jestem w plecy to oby tylko odbiło w pobliże kursu zakupu byle sprzedać z niewielką stratą.

Dwa przykłady:

1. Kupiłem LSK po 20zł (sporą ilość). Przez 1,5 miesiąca byłem 40% w plecy. Nagły wzrost i euforia, 80% do przodu. Potem był lekki spadek i pamietna konferencja 22.11 w Berlinie. Palec nie wytrzymał i sprzedałem po 33zł. Spoko przecież spadł potem i do 24zł. Niestety już sie nie wstrzeliłem w tej cenie, a kto sie spodziewał, że z niczego zrobi sie taki hype i cena skoczy do 140zł już w grudniu - przecież dopiero przed relaunch'em miał iść up. :(

2. Znajomy zainwestował pare tys zł w BTC. Spadło mocno, powiedział sobie, że jak tylko odbije z powrotem do kursu po jakim kupił + 20% to sprzedaje. Tak też zrobił. Dodam, ze to było 200szt BTC za te kilka tys zł.

Cierpliwości. Ja teraz siedze teraz z kursem 98zł z ilościa 10x mniejszą niż miałem poprzednio. I czekam cierpliwie, dokupując ewentualnie jeśli tylko mam wolne środki.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 179
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: SidLeniwiec » środa, 7 lutego 2018, 14:03

pionty pisze: Nieprzemyślanie wlazłem na 119zł. Miałem możliwość sprzedania po 122, później po 110 kilka dni. I czekałem. Doczekałem się pięknie.
Szczerze mówiąc mam nadzieję, że chociaż wyjdę z Liska z niewielka stratą.
Jest tyle różnych komentarzy nt. przyszłości kryptowalut, że sam głupieję. Miał być long term,a już sam nie wiem.

Dlatego liczę, że BTC się podniesie na tyle, żeby chwilowa pompa an LSK pozwoliła mi sprzedać w okolicach ceny skupu.
No podziwiam bo jakbym tak wysoko kupił jak Ty to też nie wiem czy bym wytrzymał. Ale skoro już wytrzymałeś najgorsze to teraz czekaj. Nie sprzedawaj ze stratą ani nawet z małym zyskiem. Jeśli pieniążki nie są Ci potrzebne i mogą sobie siedzieć to wrzuć na Lisk Nano i zapomnij ;)
I jakby kusiło sprzedać to przypomnij sobie słowa, że jeszcze nikt na krypto NIE STRACIŁ (a nawet w większości przypadków sporo zyskał) kto trzymał minimum rok ;)
Oczywiście nie chodzi mi o to, żebyś trzymał rok ale to taki przykład :P

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości