Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » poniedziałek, 5 lutego 2018, 14:02

barteknowacki pisze: koniec "korekty" nadal się nie zanosi
Tom Lee celuje w dołek na $7500 i następny poziom wsparcia to $5500. Po tym wg niego i mądrych co razem z nim siedzą będzie odbicie do kolejnych ATH w 2018 roku do okolic $25k (co uważam za realne) oraz do okolic $125k w 2022r (co jest akurat zwykłym życzeniem, nic więcej gdyż spadek BTC z pozycji lidera nastąpi pewnie do tego czasu). Wrzucałem gdzieś link z cnbc z 18 stycznia, a na tel nie chce mi się szperać ponownie za tym. Podobnie obstawia goldbug1 na tradingview, też wklejałem jego analizę i wspierał się on również Tomem Lee.

Obecnie jeśli pozostaniemy na tych poziomach co teraz, to brak spadków jest jak najbardziej dobrym gruntem do pompy na LSK spowodowanych nadchodzącymi wydarzeniami. Spadki mogą natomiast na tym poziomie przejść w konsolidację. Chociaż przy takim gwałtownym ruchu w dół kto wie czy rynek nie odwdzięczy się wybiciem.
Jeśli nastąpi wybicie i będzie marketcap znów rósł, to mamy jeszcze solidniejszy grunt do wzrostu ceny Lisk.

Namawiać, nie namawiam do kupna, ale gdybym ja zastanawiał się nad wejściem w LSK, to kupiłbym w okolicach ceny z dzisiaj.
Jednakże, każdy z Was sam planuje swój portfel.

Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 26 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: MrHold » poniedziałek, 5 lutego 2018, 14:31

Szcześliwy_Janusz pisze:
Spoiler:
Jazda pisze:
Mnie swędziała ręka więc dokupiłem chwilę temu na lokalnym dołku czyli 58.35... licząc na odbicie z tego poziomu i teraz pytanie :?.
Musisz tak denerwować tym twoim "idealnym" wyczuciem rynku ? Osobiście nie wierzę że kupiłeś w tym konkretnym momencie a przez takie komentarze chcesz wywołać niepotrzebne parcie w ludziach ze muszą (kupować/sprzedawać) gdy najlepszą metoda na teraz to po prostu przeczekać ten dołek.
Czy idealne to się okaże :) Kolega po prostu zapakował się w okolicach linii wsparcia, słusznie zakładając odbicie przy tym poziomie. Ale czy będzie to odbicie poważniejsze a nie tylko na chwilę... jak dla mnie 50/50 a raczej skłaniam się ku dalszym spadkom o jeszcze kilka-kilkanaście złotych. No ale zawsze można szybko zareagować i się wyprzedać jak cena pójdzie poniżej tych (plusminus) 58zł

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 110
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 78
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: preston » poniedziałek, 5 lutego 2018, 14:54

Wydaje mi się że nowi traderzy nie powinni mocno bawić się w shorty - nie polecam przynajmniej. Lecące noże i nieprzewidywalne odbicia mogą wprowadzić ludzi w depresje i sukcesywne pomniejszanie zasobów.

Osoby które się chwalą jak to się obkupują w dołkach czy sprzedają na górkach powinni zachować to dla siebie - choćby z czystej przyzwoitości i skromności. Następna transakcja może się już nie powieźć i wtedy raczej niekt się tym nie chwali .

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » poniedziałek, 5 lutego 2018, 15:01

Niedziela i poniedziałki to zawsze spadki. Lisek wszedł na kolejna giełde eucoin

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » poniedziałek, 5 lutego 2018, 15:11

MrHold pisze:
Szcześliwy_Janusz pisze:
Spoiler:
Jazda pisze:
Mnie swędziała ręka więc dokupiłem chwilę temu na lokalnym dołku czyli 58.35... licząc na odbicie z tego poziomu i teraz pytanie :?.
Musisz tak denerwować tym twoim "idealnym" wyczuciem rynku ? Osobiście nie wierzę że kupiłeś w tym konkretnym momencie a przez takie komentarze chcesz wywołać niepotrzebne parcie w ludziach ze muszą (kupować/sprzedawać) gdy najlepszą metoda na teraz to po prostu przeczekać ten dołek.
Czy idealne to się okaże :) Kolega po prostu zapakował się w okolicach linii wsparcia, słusznie zakładając odbicie przy tym poziomie. Ale czy będzie to odbicie poważniejsze a nie tylko na chwilę... jak dla mnie 50/50 a raczej skłaniam się ku dalszym spadkom o jeszcze kilka-kilkanaście złotych. No ale zawsze można szybko zareagować i się wyprzedać jak cena pójdzie poniżej tych (plusminus) 58zł

Dokładnie tak, masz rację a naszego kolegę @Szcześliwy_Janusz po prostu ściska bo kupił lub nie kupił kiedy trzeba ;) Po co mam naganiać skoro wyraźnie piszę iż kupiłem sporo za wcześnie po 70... Ja nikomu nic nie sugeruje i nie denerwuje a czy to było idealne wejście to się okaże, kupiłem i zaraz mogę być w plecy jak widać dają teraz bez łaski poniżej 59 więc moje wejście było niewiele niżej. BTC dalej spada więc albo zaraz wyskoczę albo będę uśredniał niżej.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 24
Rejestracja: 3 września 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Glexab » poniedziałek, 5 lutego 2018, 15:16

Ishias pisze: Niedziela i poniedziałki to zawsze spadki. Lisek wszedł na kolejna giełde eucoin
Dopiero jest głosowanie jaka ma być dodana nowa waluta na eu.coin, liska tam jeszcze nie ma.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » poniedziałek, 5 lutego 2018, 15:18

Ciiiicho, @ishias to insider i właśnie nastąpił przeciek.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » poniedziałek, 5 lutego 2018, 15:21

Spoiler:
vjankuv pisze:Ciiiicho, @ishias to insider i właśnie nastąpił przeciek.

Haha to nie przeciek tylko złoty cynk hehe, szkoda że umieścił go dopiero teraz, po tym jak się załadowałem :cry: :cry: :cry:
Normalnie po przeczytaniu tego złotego cynku poczekał bym do wtorku :mrgreen:
Dobra panowie teraz bez żartów, po tym dołku powinno być ładne odbicie kto w tym momencie po 56 z groszem nie kupił, w mojej ocenie ten gapa. To dobry czas na wejście. ALe jak piszę moja opinia moje działanie, każdy ma swój rozum.
Pamiętajcie kupuje się jak leci w dół, sprzedaje jak rośnie, a nie odwrotnie jak wielu tutaj to czyni :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 110
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 78
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: preston » poniedziałek, 5 lutego 2018, 15:38

Jazda pisze:
Spoiler:
vjankuv pisze:Ciiiicho, @ishias to insider i właśnie nastąpił przeciek.

Haha to nie przeciek tylko złoty cynk hehe, szkoda że umieścił go dopiero teraz, po tym jak się załadowałem :cry: :cry: :cry:
Normalnie po przeczytaniu tego złotego cynku poczekał bym do wtorku :mrgreen:
Dobra panowie teraz bez żartów, po tym dołku powinno być ładne odbicie kto w tym momencie po 56 z groszem nie kupił, w mojej ocenie ten gapa. To dobry czas na wejście. ALe jak piszę moja opinia moje działanie, każdy ma swój rozum.
Pamiętajcie kupuje się jak leci w dół, sprzedaje jak rośnie, a nie odwrotnie jak wielu tutaj to czyni :D
Wedle wszystkiego to mamy teraz mocne wsparcie w tym obszarze i jakieś szanse na odbicie są. Musze przyznać że cool head teraz jest bardzo potrzebny...
Pozdrawiam

Obrazek

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: -50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: PRAWY PROSTY » poniedziałek, 5 lutego 2018, 15:57

Panowie podziwiam was za optymiz w takiej sytuacji, ale wszystko wskazuje że do końca tygodnia zobaczym bitka z 5 z przodu a liska z 4. Żadnych pozotywnych znaków nie widać dla bitka. Chciałbym żeby było odwrotnie ale wiare już trace.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 110
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 78
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: preston » poniedziałek, 5 lutego 2018, 16:15

PRAWY PROSTY pisze: Panowie podziwiam was za optymiz w takiej sytuacji, ale wszystko wskazuje że do końca tygodnia zobaczym bitka z 5 z przodu a liska z 4. Żadnych pozotywnych znaków nie widać dla bitka. Chciałbym żeby było odwrotnie ale wiare już trace.
Każdy odpowiada za swoje finanse więc nikt nie poda na tacy jak postępować w takiej sytuacji, jednak rynek giełdowy będzie zawsze manipulowany.
Jak obserwuje poszczególne giełdy to widać tam pojawiające się gruube ścianki które potrafią pojawiać się w ciągu dnia raz w pozycjach kupna a raz sprzedaży oczywiście z różnicą. Ścianki te się powiększają sukcesywnie - czyli inwestorzy z małym kapitałem są dojeni..

Wszyscy czekają aż ruszą byki, a myślicie że kto to ruszy? na pewno nie ktoś kto sprzedaje po kilkadziesiąt lisków ;)

To nie jest pierwsza korekta na btc, polecam zajrzeć do historii wątku - wszyscy myśleli już że btc leci do 0 że lisk leci do 3 zł.

Bitcoin odbije tylko nie wiemy od jakiego poziomu...
Tak na rozluźnienie:
Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 5 lutego 2018, 17:06

@Gordon Gekko, Na portfelu na własnym komputerze z kopiami danych na usb w niedostępnym miejscu ew. na sprzętowych Nano Ledgerze czy Trezorze jeśli mają dostępnego Liska (nie wiem czy mają, ale Nano raczej ma).
Zresztą czy giełda jest na liście KNF czy nie, nie trzyma się tam crypto, chyba że się jest daytraderem, no to wtedy jest to konieczne.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 8 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Gordon Gekko, » poniedziałek, 5 lutego 2018, 17:09

Wymazywanie pisze: @Gordon Gekko, Na portfelu na własnym komputerze z kopiami danych na usb w niedostępnym miejscu ew. na sprzętowych Nano Ledgerze czy Trezorze jeśli mają dostępnego Liska (nie wiem czy mają, ale Nano raczej ma).
Zresztą czy giełda jest na liście KNF czy nie, nie trzyma się tam crypto, chyba że się jest daytraderem, no to wtedy jest to konieczne.
To jaki portfel np do Liska polecasz?

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » poniedziałek, 5 lutego 2018, 17:19

Nano Lisk z oficjalnej strony Liska https://lisk.io/download . KNF niech się zajmie lepiej wałkami na GPW. Ale z BB nigdy problemów nie mialem, kasa na konto przychodzi nastepnego dnia. Ale giełda jak to giełda, lepiej trzymac na portfelu

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sialala » poniedziałek, 5 lutego 2018, 19:11

Nie wierzę w to co się wyprawia na BB... kurs wskoczył z 7k na 7150 na btc, a ludzie w przeciągu sekundy kupili lsk po 55 zł kiedy cena bujała się cały czas w okolicach 52...
Same gorące głowy :)

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 8 października 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hermann » poniedziałek, 5 lutego 2018, 20:36

To nie pierwsze spadki tak to bezsprzeczna prawda.
W mojej opinie cena liska spadanie do 40+ zł w najbliższych godzinach ja się już wyprzedałem i czekam na większy spadek by się obkupić. A jeśli nie obkupić to jestem poza rynkiem więc +- nic nie tracę i mam spokój. Myślę że korekta na crpyto się jeszcze bardziej pogłębi nie ukrywajmy.
1.Zbyt wiele negatywnych sygnałów dociera ze strony naszych władz.
2.Ulica pompowała w ostatnim kwartale 2017 roku mocno kurs teraz jest stratna lub wystraszona nie wpakują więcej pieniędzy póki nie oswoją się ze startą. Efekt kaca mamy obecnie więc czekamy do następnej imprezy bogatych ludzi wtedy tłum znowu chętnie przyjdzie na bankiet.
3. Polecam nie robić sobie start i ustawić Stop Loss nie róbmy sobie strat drodzy państwo.

Życzę dużo spokoju. Aktualny kurs Liska 20:35 BitBay 49,50zł

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 10 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Grospi » poniedziałek, 5 lutego 2018, 20:46

Ciekawi mnie Panowie i Panie czy zespół do 20 lutego wyrobi się z Lisk Core 1.0 aktualnie 84%. Jakie jest wasze zdanie w tym temacie ?
https://github.com/LiskHQ/lisk/milestones

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: BitVonZen » poniedziałek, 5 lutego 2018, 20:55

Grospi pisze:Ciekawi mnie Panowie i Panie czy zespół do 20 lutego wyrobi się z Lisk Core 1.0 aktualnie 84%. Jakie jest wasze zdanie w tym temacie ?
https://github.com/LiskHQ/lisk/milestones
Lepiej gdyby to przełożyć na czerwiec bo na ten moment cena nie pójdzie do góry napewno. ( i za bardzo się nie umocni) to samo było z NEO.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: czlowiek_z_lasu » poniedziałek, 5 lutego 2018, 21:01

Grospi pisze: Ciekawi mnie Panowie i Panie czy zespół do 20 lutego wyrobi się z Lisk Core 1.0 aktualnie 84%. Jakie jest wasze zdanie w tym temacie ?
Zapewne jeszcze dużo pracy przed nimi, i zmian / poprawek / przebudowy kodu i zmian o których sami jeszcze nie wiedzą. Zatem na szybkie oddanie Core 1.0 szanse moim zdaniem są ZEROWE.
Jak ktoś kto jest programistą to zapewne wie jak wygląda taki proces.
Dodatkowo testy kodu (jednostkowe itd.)

Czyżby dzisiaj jeszcze zobaczymy to słynne 28 PLN za liska ?

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 21 grudnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Stefun007 » poniedziałek, 5 lutego 2018, 21:08

Kto wie; teraz zakupowicze będą realizować zyski więc na bank podskoczy ;) i dalej to już nikt nie wie. Korekta przerosła oczekiwania większości. Tak czy inaczej sporo liczy na wybicie z 7k za BTC i to również pobudzi rynek - według mnie chwilowo.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości