Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sweet » piątek, 12 stycznia 2018, 09:16

Żadna radość, ale wczoraj niektórzy twierdzili, że spadnie poniżej 20$. Oby rynek już się ustabilizował.

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Navi89 » piątek, 12 stycznia 2018, 09:20

Sweet pisze: Żadna radość, ale wczoraj niektórzy twierdzili, że spadnie poniżej 20$. Oby rynek już się ustabilizował.
Zapomnij o stabilizacji w krypto.

Weekendy zawsze są wzrostowe. Lisk jeszcze zleci ponizej 89 w przyszlym tygodniu jak nie wcześniej. Jeszcze raz powtarzam: nie ma powodow do wzrostów, wszystko sztucznie pompowane. Tylko shorty

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » piątek, 12 stycznia 2018, 09:23

Navi89 pisze: Moim zdaniem 50zl osiagnie napewno.

Zwrot w krypto "na pewno" jest fikcją :D nie używaj go - to niebezpieczne.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 74
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Animus » piątek, 12 stycznia 2018, 09:34

Navi89 pisze:
Sweet pisze: Żadna radość, ale wczoraj niektórzy twierdzili, że spadnie poniżej 20$. Oby rynek już się ustabilizował.
Zapomnij o stabilizacji w krypto.

Weekendy zawsze są wzrostowe. Lisk jeszcze zleci ponizej 89 w przyszlym tygodniu jak nie wcześniej. Jeszcze raz powtarzam: nie ma powodow do wzrostów, wszystko sztucznie pompowane. Tylko shorty
Sztucznie pompowane to było od 5.01.2018, bo wtedy nie było żadnego powodu do tak dużego wybicia pod 40 USD. Teraz wróciliśmy/wracamy do normalności.
Najpewniej wpadniemy w boczniaka aż do relauncha, ale spadków poniżej 24 USD nie sądzę abyśmy doświadczyli. Trend za mocno się broni.

https://www.tradingview.com/x/k6Zb4irL/

Ja tę linię nakreśliłem 30.12.2017 i jak na razie wszystko jak w zegarku.

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sweet » piątek, 12 stycznia 2018, 09:39

Też tak uważam...chociaż rynek i czas wszystko zweryfikuje.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GameCash » piątek, 12 stycznia 2018, 09:50

Widzę że większość tutaj to początkujący to napisze jeżeli btc przebije 3 linie trendu wzrostowego to nastąpi zmiana trendu i dopiero się zacznie panic sell. Nie musicie m wierzyć a obejrzyjcie scenariusze i analizy osób które na tym się znają a nie hura optymistow. Teraz wiele zależy od btc jak odbije to dobrze może nawet do 100k dolarów polecieć ALE JAK NIE to cena 4k dolarów jest możliwe czyli to spowoduje spadek na np lisku o 2/3. Czyli poziom 10 dolarów nawet możliwy. I nie nie strasze a informuje o czarnym scenariuszu. Szanse 50/50 również dobrze btc się odbije I hossa bd dalej i za Mac 100 dolarów na lisku. Na obecną chwilę 10 dolarów i 100 dolarów SĄ tak samo prawdopodobne 50/50.

Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 9 maja 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Świeżu » piątek, 12 stycznia 2018, 10:16

Navi89 pisze: Weekendy zawsze są wzrostowe. Lisk jeszcze zleci ponizej 89 w przyszlym tygodniu jak nie wcześniej. Jeszcze raz powtarzam: nie ma powodow do wzrostów, wszystko sztucznie pompowane. Tylko shorty
To może przestań powtarzać bo 90% krypto nie ma powodów do wzrostów poza jednym wielkim: DECENTRALIZACJA , a za LSK dodatkowo idzie projekt i do tego obecnie jest HYIP na krypto.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: InwestorZNorwegii » piątek, 12 stycznia 2018, 10:36

GameCash pisze:Widzę że większość tutaj to początkujący to napisze jeżeli btc przebije 3 linie trendu wzrostowego to nastąpi zmiana trendu i dopiero się zacznie panic sell. Nie musicie m wierzyć a obejrzyjcie scenariusze i analizy osób które na tym się znają a nie hura optymistow. Teraz wiele zależy od btc jak odbije to dobrze może nawet do 100k dolarów polecieć ALE JAK NIE to cena 4k dolarów jest możliwe czyli to spowoduje spadek na np lisku o 2/3. Czyli poziom 10 dolarów nawet możliwy. I nie nie strasze a informuje o czarnym scenariuszu. Szanse 50/50 również dobrze btc się odbije I hossa bd dalej i za Mac 100 dolarów na lisku. Na obecną chwilę 10 dolarów i 100 dolarów SĄ tak samo prawdopodobne 50/50.
Blablabalbal ,czytając takie posty widzę że dużo osób nie wie jak system kryptowalut działa ,otóż wzrostem i spadkiem kierują osoby które mają hajs,nic innego ,pisałem wcześniej że btc jak i lisek nie zaliczy gleby i tak będzie,jakby miał zaliczyć to już by zaliczył to samo się tyczy btc,zbyt długo w tym siedzę.
Niedźwiedzie tracą siłę, dlatego kurs dryfuje i trochę jeszcze po dryfuje,a byki powoli przygotowują się do ataku z mega dużym paliwem ,fakt faktem że dzisiejsze wzrosty są lekką odskocznia mozliwe ze dla zmylenia ludzi i nie mówię że kurs nie zawrócić w dół,bo może ale max do lini wsparcia nie niżej bo byczki czekają i zacierają rączki, i kurs odbije nie spadnie do 10tys czy jak to nie którzy pisza 4tys dolcow ? Hahaha ,to nie rok 2013 ,to 2018 gdzie kapitał wynosi 700mlr? ,ludzieee żeby btc spadlo do 4tys to grube ryby musiałyby sprzedać swoje zasoby w setkach tysiecy btc ,a nie dojdzie do takiego scenariuszu,media i ludzie moga siac taki scenariusz na korzysc grubych ryb, chcą żeby każdy myślał że to koniec btc, że nowy król się objawi blablabla ,nie w tym roku,ten rok należy jeszcze do btc :).
Co do liska to dalej twierdzę ze nie zejdzie poniżej 20$,i nie bedzie juz okazji do kupna liska za 80zl ,chociaż bardzo bym chciał:).
Lisek w tym roku będzie w top 10,skąd ja to wiem? jakiś prorok?,otóż wiem więcej rzeczy niż zwykły inwestor ,mam znajomych co siedzą w Lisku załadowani w mln zł? wspomnicie moje słowa,nie namawiam do kupna czy też do sprzedaży, ale ja swoje liski trzymam tak jak każdą inna walutę trzymałem i nigdy jeszcze nie straciłem, bo jak to mówia czas leczy rany :)
Przepraszam za pisownię ale pisze z fona.

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dambunio » piątek, 12 stycznia 2018, 10:40

Wiesz więcej niż zwykły inwestor - bo masz znajomych, którzy załadowali kilka mln złotych - co czyni ich zwykłymi inwestorami - czyli gdzie jest ta większa wiedza?

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: InwestorZNorwegii » piątek, 12 stycznia 2018, 10:50

@dambunio ,Nie o to chodzi ze znajomi sa zaladowani ,ale nie będę dzielił się wiedzą i systemem jaki wykorzystują na rynku kryptowalut tutaj na forum dyskusyjnym,nikt tego nie robi więc czemu ja mam?
Druga sprawa,to powiem tylko tyle że w PL czy w NO jak i w innych krajach są klany kryptowalut ,które działają jak jeden mąż;) ,specialne komunikatory gdzie zwykły Kowalski nie ma do nich dojścia ,tutaj główną rolę odgrywa hajs.
Ale to co pisze to tego chyba nie zrozumi zwykły Kowalski :) ,bo to calkiem inna strona kryptowalut.
Ostatnio zmieniony piątek, 12 stycznia 2018, 10:54 przez InwestorZNorwegii, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GameCash » piątek, 12 stycznia 2018, 10:54

Świeżu pisze:
Navi89 pisze: Weekendy zawsze są wzrostowe. Lisk jeszcze zleci ponizej 89 w przyszlym tygodniu jak nie wcześniej. Jeszcze raz powtarzam: nie ma powodow do wzrostów, wszystko sztucznie pompowane. Tylko shorty
To może przestań powtarzać bo 90% krypto nie ma powodów do wzrostów poza jednym wielkim: DECENTRALIZACJA , a za LSK dodatkowo idzie projekt i do tego obecnie jest HYIP na krypto.
Widać że jesteś świeżu. Jaki projekt idzie za lisk? Bo narazie nawet nie mają core 1.0. A eth qtum neo ubiq to to samo ale już działają. Sam mam Lisk ale trochę powagi.

Dodano po 2 minutach 3 sekundach:
InwestorZNorwegii pisze:
GameCash pisze:Widzę że większość tutaj to początkujący to napisze jeżeli btc przebije 3 linie trendu wzrostowego to nastąpi zmiana trendu i dopiero się zacznie panic sell. Nie musicie m wierzyć a obejrzyjcie scenariusze i analizy osób które na tym się znają a nie hura optymistow. Teraz wiele zależy od btc jak odbije to dobrze może nawet do 100k dolarów polecieć ALE JAK NIE to cena 4k dolarów jest możliwe czyli to spowoduje spadek na np lisku o 2/3. Czyli poziom 10 dolarów nawet możliwy. I nie nie strasze a informuje o czarnym scenariuszu. Szanse 50/50 również dobrze btc się odbije I hossa bd dalej i za Mac 100 dolarów na lisku. Na obecną chwilę 10 dolarów i 100 dolarów SĄ tak samo prawdopodobne 50/50.
Blablabalbal ,czytając takie posty widzę że dużo osób nie wie jak system kryptowalut działa ,otóż wzrostem i spadkiem kierują osoby które mają hajs,nic innego ,pisałem wcześniej że btc jak i lisek nie zaliczy gleby i tak będzie,jakby miał zaliczyć to już by zaliczył to samo się tyczy btc,zbyt długo w tym siedzę.
Niedźwiedzie tracą siłę, dlatego kurs dryfuje i trochę jeszcze po dryfuje,a byki powoli przygotowują się do ataku z mega dużym paliwem ,fakt faktem że dzisiejsze wzrosty są lekką odskocznia mozliwe ze dla zmylenia ludzi i nie mówię że kurs nie zawrócić w dół,bo może ale max do lini wsparcia nie niżej bo byczki czekają i zacierają rączki, i kurs odbije nie spadnie do 10tys czy jak to nie którzy pisza 4tys dolcow ? Hahaha ,to nie rok 2013 ,to 2018 gdzie kapitał wynosi 700mlr? ,ludzieee żeby btc spadlo do 4tys to grube ryby musiałyby sprzedać swoje zasoby w setkach tysiecy btc ,a nie dojdzie do takiego scenariuszu,media i ludzie moga siac taki scenariusz na korzysc grubych ryb, chcą żeby każdy myślał że to koniec btc, że nowy król się objawi blablabla ,nie w tym roku,ten rok należy jeszcze do btc :).
Co do liska to dalej twierdzę ze nie zejdzie poniżej 20$,i nie bedzie juz okazji do kupna liska za 80zl ,chociaż bardzo bym chciał:).
Lisek w tym roku będzie w top 10,skąd ja to wiem? jakiś prorok?,otóż wiem więcej rzeczy niż zwykły inwestor ,mam znajomych co siedzą w Lisku załadowani w mln zł? wspomnicie moje słowa,nie namawiam do kupna czy też do sprzedaży, ale ja swoje liski trzymam tak jak każdą inna walutę trzymałem i nigdy jeszcze nie straciłem, bo jak to mówia czas leczy rany :)
Przepraszam za pisownię ale pisze z fona.
Mowie jak może być a nie jak bd. Jak podczas ostatniej banki btc urósł do 1000 każdy pisał że urośnie i był mega napływ kapitału a tu zonk 100 dolarów. Więc obyś się nie zdziwił. Też każdy z nowych był pewny że już zawsze wzrost a wyszło jak wyszło.

Dodano po 1 minucie 37 sekundach:
dambunio pisze: Wiesz więcej niż zwykły inwestor - bo masz znajomych, którzy załadowali kilka mln złotych - co czyni ich zwykłymi inwestorami - czyli gdzie jest ta większa wiedza?
Parę mln to też zwykły marny inwestor. Są osoby co mają w bch I btc MILARDY a nie 2 mln.. Są osoby co jak bch traci 1 procent to oni tracą 10 mln ale ok xD

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: InwestorZNorwegii » piątek, 12 stycznia 2018, 10:57

GameCash pisze:
Świeżu pisze:
Navi89 pisze: Weekendy zawsze są wzrostowe. Lisk jeszcze zleci ponizej 89 w przyszlym tygodniu jak nie wcześniej. Jeszcze raz powtarzam: nie ma powodow do wzrostów, wszystko sztucznie pompowane. Tylko shorty
To może przestań powtarzać bo 90% krypto nie ma powodów do wzrostów poza jednym wielkim: DECENTRALIZACJA , a za LSK dodatkowo idzie projekt i do tego obecnie jest HYIP na krypto.
Widać że jesteś świeżu. Jaki projekt idzie za lisk? Bo narazie nawet nie mają core 1.0. A eth qtum neo ubiq to to samo ale już działają. Sam mam Lisk ale trochę powagi.

Dodano po 2 minutach 3 sekundach:
InwestorZNorwegii pisze:
GameCash pisze:Widzę że większość tutaj to początkujący to napisze jeżeli btc przebije 3 linie trendu wzrostowego to nastąpi zmiana trendu i dopiero się zacznie panic sell. Nie musicie m wierzyć a obejrzyjcie scenariusze i analizy osób które na tym się znają a nie hura optymistow. Teraz wiele zależy od btc jak odbije to dobrze może nawet do 100k dolarów polecieć ALE JAK NIE to cena 4k dolarów jest możliwe czyli to spowoduje spadek na np lisku o 2/3. Czyli poziom 10 dolarów nawet możliwy. I nie nie strasze a informuje o czarnym scenariuszu. Szanse 50/50 również dobrze btc się odbije I hossa bd dalej i za Mac 100 dolarów na lisku. Na obecną chwilę 10 dolarów i 100 dolarów SĄ tak samo prawdopodobne 50/50.
Blablabalbal ,czytając takie posty widzę że dużo osób nie wie jak system kryptowalut działa ,otóż wzrostem i spadkiem kierują osoby które mają hajs,nic innego ,pisałem wcześniej że btc jak i lisek nie zaliczy gleby i tak będzie,jakby miał zaliczyć to już by zaliczył to samo się tyczy btc,zbyt długo w tym siedzę.
Niedźwiedzie tracą siłę, dlatego kurs dryfuje i trochę jeszcze po dryfuje,a byki powoli przygotowują się do ataku z mega dużym paliwem ,fakt faktem że dzisiejsze wzrosty są lekką odskocznia mozliwe ze dla zmylenia ludzi i nie mówię że kurs nie zawrócić w dół,bo może ale max do lini wsparcia nie niżej bo byczki czekają i zacierają rączki, i kurs odbije nie spadnie do 10tys czy jak to nie którzy pisza 4tys dolcow ? Hahaha ,to nie rok 2013 ,to 2018 gdzie kapitał wynosi 700mlr? ,ludzieee żeby btc spadlo do 4tys to grube ryby musiałyby sprzedać swoje zasoby w setkach tysiecy btc ,a nie dojdzie do takiego scenariuszu,media i ludzie moga siac taki scenariusz na korzysc grubych ryb, chcą żeby każdy myślał że to koniec btc, że nowy król się objawi blablabla ,nie w tym roku,ten rok należy jeszcze do btc :).
Co do liska to dalej twierdzę ze nie zejdzie poniżej 20$,i nie bedzie juz okazji do kupna liska za 80zl ,chociaż bardzo bym chciał:).
Lisek w tym roku będzie w top 10,skąd ja to wiem? jakiś prorok?,otóż wiem więcej rzeczy niż zwykły inwestor ,mam znajomych co siedzą w Lisku załadowani w mln zł? wspomnicie moje słowa,nie namawiam do kupna czy też do sprzedaży, ale ja swoje liski trzymam tak jak każdą inna walutę trzymałem i nigdy jeszcze nie straciłem, bo jak to mówia czas leczy rany :)
Przepraszam za pisownię ale pisze z fona.
Mowie jak może być a nie jak bd. Jak podczas ostatniej banki btc urósł do 1000 każdy pisał że urośnie i był mega napływ kapitału a tu zonk 100 dolarów. Więc obyś się nie zdziwił. Też każdy z nowych był pewny że już zawsze wzrost a wyszło jak wyszło.

Dodano po 1 minucie 37 sekundach:
dambunio pisze: Wiesz więcej niż zwykły inwestor - bo masz znajomych, którzy załadowali kilka mln złotych - co czyni ich zwykłymi inwestorami - czyli gdzie jest ta większa wiedza?
Parę mln to też zwykły marny inwestor. Są osoby co mają w bch I btc MILARDY a nie 2 mln.. Są osoby co jak bch traci 1 procent to oni tracą 10 mln ale ok xD
Ok zgodzę się ,ale ja piszę o mln w Lisku nie btc.

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dambunio » piątek, 12 stycznia 2018, 11:03

@InwestorZNorwegii, Szczerze na ich miejscu bym Cie wykluczył z kręgu informacji - kolesie coś planują itp i Ty pewnie usłyszałeś przez przypadek piąte przez dziesiąte i wchodzisz na forum i się chwalisz :p Wywieś sobie jeszcze tabliczkę w oknie :p

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GameCash » piątek, 12 stycznia 2018, 11:08

dambunio pisze: @InwestorZNorwegii, Szczerze na ich miejscu bym Cie wykluczył z kręgu informacji - kolesie coś planują itp i Ty pewnie usłyszałeś przez przypadek piąte przez dziesiąte i wchodzisz na forum i się chwalisz :p Wywieś sobie jeszcze tabliczkę w oknie :p
Przecież to dzieciak naiwny. Są osoby co manipuluja rynkiem złota który jest 15 razy większy od btc. Mimo wszystko btc też mogą manipulować jedna decyzja mogą zrobić spadek 50 procent. Ba był taki artykuł że 5 procent adresów posiada 95 procent kapitału btc. Wystarczy że te 5 procent osób sprzeda I mamy spadek btc o 95 procent. Prawda jest taka że musimy grać tak jak nam rozkazuja ważne by wyczuć intencje.

Początkujący
Posty: 312
Rejestracja: 19 września 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: TSD_WWA » piątek, 12 stycznia 2018, 11:14

@GameCash, chcialbym to bardziej zrozumiec bo na pierwszy logiczny rzut oka cos mi tu nie gra. Jezeli ktos sprzeda 95 % kapitalu BTC to ktos inny wejdzie w posiadanie tego 95 % kapitalu BTC wiec chyba nic sie nie zmieni. Czy moze jestem leszczem i kompletnie nic nie kumam

Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 9 maja 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Świeżu » piątek, 12 stycznia 2018, 11:21

GameCash pisze: Widać że jesteś świeżu. Jaki projekt idzie za lisk? Bo narazie nawet nie mają core 1.0. A eth qtum neo ubiq to to samo ale już działają. Sam mam Lisk ale trochę powagi.
@GameCash - no projekt LISK po prostu. Równie dobrze mogli zrobić - "LISK - BTC wykopywany przez delegatów" i to by mogło być wszystko. Jako waluta i tak mógłby działać.
GameCash pisze:
Mowie jak może być a nie jak bd. Jak podczas ostatniej banki btc urósł do 1000 każdy pisał że urośnie i był mega napływ kapitału a tu zonk 100 dolarów. Więc obyś się nie zdziwił. Też każdy z nowych był pewny że już zawsze wzrost a wyszło jak wyszło.
No nie taki zonk do końca, bo jeżeli ktoś wytrzymał to po czterech(?) latach miał z tego 1000 x16. Ze 100 x160 ;)

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GameCash » piątek, 12 stycznia 2018, 11:32

Świeżu pisze:
GameCash pisze: Widać że jesteś świeżu. Jaki projekt idzie za lisk? Bo narazie nawet nie mają core 1.0. A eth qtum neo ubiq to to samo ale już działają. Sam mam Lisk ale trochę powagi.
@GameCash - no projekt LISK po prostu. Równie dobrze mogli zrobić - "LISK - BTC wykopywany przez delegatów" i to by mogło być wszystko. Jako waluta i tak mógłby działać.
GameCash pisze:
Mowie jak może być a nie jak bd. Jak podczas ostatniej banki btc urósł do 1000 każdy pisał że urośnie i był mega napływ kapitału a tu zonk 100 dolarów. Więc obyś się nie zdziwił. Też każdy z nowych był pewny że już zawsze wzrost a wyszło jak wyszło.
No nie taki zonk do końca, bo jeżeli ktoś wytrzymał to po czterech(?) latach miał z tego 1000 x16. Ze 100 x160 ;)
LISK - BTC wykopywany przez delegatów jeżeli tak na to patrzeć to masz rację spełnia swoją funkcję i w jakiś sposób jest innowacyjny a jak dojdą smart contracty to może wyjść z tego coś ciekawego. Oczywiście masz rację i tez uważam że rynek kryptowalut się rozwinie I ze trend spadkowy nie bd taki wielki. Tylko zwracam uwagę że może być taki. I sam wierzę że btc czy tam bch osiągną 100k dolarów tylko nie wiem czy teraz czy np za rok może dwa. Chcę ostrzec młodych by kryptowaluty to nie tylko zysk a czasem strata. Sam mam Lisk od 8zl a bch od 200 dolarów czyli wszystko dało ponad 1000 procent zysku i powoli widzę przesyt. Za rok dwa btc i lisk bd więcej warte niz teraz. Ale chodzi mi o krótki termin że nie wiadomo czy to koniec spadków czy początek. Tego nie wiem mało kto wie a warto uświadamiać

Dodano po 3 minutach 6 sekundach:
Ja osobiście jedno załamanie banki na Krypto przeżyłem na szczęście udało mi się w perspektywie czasu i tak duży plus ale wiele osób wtedy potrąciło dlatego ostrzegam że rynek Krypto nie jest dla słabych graczy.

A i taka ciekawostka mój znajomy który siedzi w Krypto dłużej niż ja kiedyś dużo dużo wcześniej przed mną posiada spory zapas btc ale nie o tym. Kiedyś by mnie przekonać jak btc bd przyszłością zamówił PIZZE za btc zapłacił za nią 2BTC kto by się spodziewał ze rynek tak się rozwinie xD prawdopodobnie najdroższa pizza świata xD

Dodano po 2 minutach 11 sekundach:
Przepraszam teraz czytam że nie tylko on miał taki przypadek xD Pierwsze wykorzystanie bitcoina jako waluty - Zakup pizzy za 10 000 BTC o kurde xD.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » piątek, 12 stycznia 2018, 11:33

GameCash pisze: amówił PIZZE za btc zapłacił za nią 2BTC
najdroższa pizza kosztowała 10 000 btc. tak OT.

co do kursu to pomalutku do góry teraz i stabilizacja przed lutym.

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: InwestorZNorwegii » piątek, 12 stycznia 2018, 11:36

Znam kolesia co kupił 5000tys btc za 27dolcow,chłopak z mojej dzielni Tøyen.
Tutaj link jak część sprzedał
https://m.bankier.pl/wiadomosc/Zainwest ... 75535.html
A tutaj link ale norweski jak sprzedał 100sztuk w zeszłym roku
https://www.dn.no/nyheter/2017/12/10/17 ... -millioner

Po co podaje to ? Bo jeżeli chodzi o btc to znam bardzoooo dużo osób ,ktore trzymia wieksza ilosc btc jak tak jak Krzysiek :) i nie pisz mi tutaj o 5% bo widocznie ja znam 15% ,w samej Norwegi znam kilkudziesięciu byłych studentów którzy kupili btc po 10$ i trzymaja wiekszosc do dzisiaj
,jak będziesz słuchał mediów to daleko nie znajdziesz, a tego linka nie wysłał bym ale pozwoliłem sobie na to bo kolesia znam osobiście,i tutaj media też trochę ubarwnily jego sytuację :)
Tutaj Gabriel który kupił w norwegi pizze za ETH, obecnie chłopak posiada taki zasób ETH że głowa mała ,i znów gazety pisały że niby tylko 100tys sztuk a prawda znów jest inna , bo około 2 milionów ETH,plus w tysiącach BTC i to chłopak co ma 17 lat :) ,takich ludzi w Norwegi jest jak grzybów.
https://e24.no/privat/bitcoin/gabriel-1 ... m/24110315

Początkujący
Posty: 241
Rejestracja: 10 stycznia 2018
Reputacja: -15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GameCash » piątek, 12 stycznia 2018, 11:37

Spoiler:
Dovakhiin pisze:
GameCash pisze: amówił PIZZE za btc zapłacił za nią 2BTC
najdroższa pizza kosztowała 10 000 btc. tak OT.

co do kursu to pomalutku do góry teraz i stabilizacja przed lutym.
Ciekaw jestem czy była taka dobra

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości