Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Navi89 » wtorek, 9 stycznia 2018, 13:00

Gordon Gekko, pisze:
Navi89 pisze: Ja to tak widzę
https://zapodaj.net/c345b50fb498b.jpg.html
a jakiś argument? Czemu tak?
Czysta spekulacja, patrząc na wykres i biorąc pod uwagę komentarze osób doświadczonych (ja nie jestem), myślę, że to dalszy ciąg korekty od grudnia 2017.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 23 września 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zivogosce » wtorek, 9 stycznia 2018, 13:06

Navi89 pisze:
Gordon Gekko, pisze:
Navi89 pisze: Ja to tak widzę
https://zapodaj.net/c345b50fb498b.jpg.html
a jakiś argument? Czemu tak?
Czysta spekulacja, patrząc na wykres i biorąc pod uwagę komentarze osób doświadczonych (ja nie jestem), myślę, że to dalszy ciąg korekty od grudnia 2017.
Na jaki wykres patrzysz? O jakiej korekcie od grudnia mówisz?

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: HighWind » wtorek, 9 stycznia 2018, 13:10

Navi89 pisze: myślę, że to dalszy ciąg korekty od grudnia 2017.
Ciężko mówić o dalszym ciągu koretky z grudnia jeżeli przez 3 dni z rzędu mieliśmy nowe ATH. Przynajmniej tak mi się wydaję.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: NEO1 » wtorek, 9 stycznia 2018, 14:04

Gordon Gekko, pisze:
Navi89 pisze: Ja to tak widzę
https://zapodaj.net/c345b50fb498b.jpg.html
a jakiś argument? Czemu tak?

Witam
Nie sądzę, że taki scenariusz jest możliwy .. jest mimo wszystko kilka wydarzeń przed LSK, które potęgują zainteresowanie inwestorów i dają pole do spekulacji ceny .. wsparciem wydaje się byc poziom 28-30$ i niżej już nie powinniśmy się znaleźć .. chyba, że BTC diametralnie zmieni rynek gwałtownym spadkiem .. to wtedy niezbadane są wyroki LSK :-) ale pewnie bez większego szaleństwa jeśli chodzi o kurs .. przynajmniej do 20,02 będziemy mieli jeszcze porządną pompę spekulacyjną :-)

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » wtorek, 9 stycznia 2018, 14:35

NEO1 pisze:
Gordon Gekko, pisze:
Navi89 pisze: Ja to tak widzę
https://zapodaj.net/c345b50fb498b.jpg.html
a jakiś argument? Czemu tak?

Witam
Nie sądzę, że taki scenariusz jest możliwy .. jest mimo wszystko kilka wydarzeń przed LSK, które potęgują zainteresowanie inwestorów i dają pole do spekulacji ceny .. wsparciem wydaje się byc poziom 28-30$ i niżej już nie powinniśmy się znaleźć .. chyba, że BTC diametralnie zmieni rynek gwałtownym spadkiem .. to wtedy niezbadane są wyroki LSK :-) ale pewnie bez większego szaleństwa jeśli chodzi o kurs .. przynajmniej do 20,02 będziemy mieli jeszcze porządną pompę spekulacyjną :-)
Kolego możliwe jest wszystko nawet spadek do 0 :D Mało prawdopodobne ale możliwe.

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 19 listopada 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: marcinex06 » wtorek, 9 stycznia 2018, 14:38

jutro bitwa o bilety na gale, ciekawe czy kurs przez to coś skoczy

Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Navi89 » wtorek, 9 stycznia 2018, 14:44

owiekje pisze: Na temat Liska wspominałem dotychczas tylko raz, w końcówce listopada a więc sporo czasu upłynęło, wówczas za jeden token trzeba było zapłacić poniżej 10 dolarów a dziś niemal 4 razy więcej. Miesiąc później kurs uporał się z ważnym szczytem na 12$ i od tego czasu zaczął dynamiczne zwyżki, które zbiegły się w czasie ze wzrostami na całym rynku. Notowania następnie utworzyły największą korektę, której zasięgiem do dzisiaj możemy się posługiwać.
Obrazek

Początek roku jest bardzo dobry dla posiadaczy Liska, lecz opór znajduje się w strefie 40-43$ wynikający z zewnętrznego mierzenia 161,8% oraz równości impulsu fali III z grudnia ur. Kurs reaguje dziś zatrzymaniem w tym przedziale, w przypadku korekty dobrym miejscem do kupna wydaje się rejon nieco powyżej 27 dolarów.

Kryptotrading codziennie na - https://comparic.pl/kryptotrading-anali ... -stycznia/
miałem na mysli ten wykres i ten komentarz. Póki co, mój wykres kilka postów wyżej rysuje się tak jak myślałem, ale wszystko się może odmienić w ułamek sekundy. To tylko moje podejrzenia co do nadchodzych paru/nastu godzin. Oczywiście im bliżej lutego tym wszystko się może odmienić.

Dodano po 2 minutach 44 sekundach:
@Dovakhlin, człowieku, jestem początkujący co zresztą widać i rysuję jak potrafię. To wątek o spekulacji, takie są moje. Ten swój minusik możesz sobie wsadzić. Jak już masz kogoś oceniać, to załóż sobie wątek wyłącznie dla zaawansowanych i tam oceniaj artystów na podstawie rysunków. Wyraziłem się jasno, że nie potwierdzam swoich racji a jedynie wydaje mi się. Rozumiesz? - Pytanie retoryczne.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zombine » wtorek, 9 stycznia 2018, 14:53

Bardzo ciekawy artykuł odnośnie krypto w nadchodzącym roku. Szczególnie dla ludzi którzy dopiero co w to wchodzą.
Jedna z końcowych puent odnosi się dosadnie do osób które myślą o lisku jako longterm i pod tym kątem radzę myśleć
https://bithub.pl/felietiony/2018-mozna ... owalutach/
Oczywiście nie wszystkie alternatywy dla Bitcoina się sprawdzą. W całym ekosystemie kryptowalut mamy całą masę projektów, których wartość (wg mnie) spadnie do zera i umrą one śmiercią naturalną. Jednak te projekty, które mają realne zastosowanie w gospodarce, świetny zespół deweloperów i jasno sprecyzowaną drogę rozwoju – te projekty będą w stanie rozwijać się dużo, dużo szybciej niż Bitcoin i dadzą swoim inwestorom realną szansę na OGROMNE zyski.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 110
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 78
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: preston » wtorek, 9 stycznia 2018, 15:28

zombine pisze: Bardzo ciekawy artykuł odnośnie krypto w nadchodzącym roku. Szczególnie dla ludzi którzy dopiero co w to wchodzą.
Jedna z końcowych puent odnosi się dosadnie do osób które myślą o lisku jako longterm i pod tym kątem radzę myśleć
https://bithub.pl/felietiony/2018-mozna ... owalutach/
Oczywiście nie wszystkie alternatywy dla Bitcoina się sprawdzą. W całym ekosystemie kryptowalut mamy całą masę projektów, których wartość (wg mnie) spadnie do zera i umrą one śmiercią naturalną. Jednak te projekty, które mają realne zastosowanie w gospodarce, świetny zespół deweloperów i jasno sprecyzowaną drogę rozwoju – te projekty będą w stanie rozwijać się dużo, dużo szybciej niż Bitcoin i dadzą swoim inwestorom realną szansę na OGROMNE zyski.
Jeżeli masz na myśli ten fragment to nie jest to zbyt odkrywcze..

".....Oczywiście nie wszystkie alternatywy dla Bitcoina się sprawdzą. W całym ekosystemie kryptowalut mamy całą masę projektów, których wartość (wg mnie) spadnie do zera i umrą one śmiercią naturalną. Jednak te projekty, które mają realne zastosowanie w gospodarce, świetny zespół deweloperów i jasno sprecyzowaną drogę rozwoju – te projekty będą w stanie rozwijać się dużo, dużo szybciej niż Bitcoin i dadzą swoim inwestorom realną szansę na OGROMNE zyski.

Jakie altcoins będą (wg mnie) warte uwagi w 2018 roku? Jaką strategię inwestycyjna warto zastosować oraz gdzie najlepiej handlować kryptowalutami. O tym wszystkim napiszę już niebawem, w kolejnym artykule z moimi prognozami na 2018 rok."


Wiadomo o tym od dawna i sporo bardziej ostrożnych wyszło z krypto jakiś czas temu, ale BTC spłatał figla i wystrzelił w ostatnim kwartale 2017 przez co rynek przyciągnął mnóstwo nowych inwestorów zachęconych łatwym zyskiem i wpłynęło sporo miliardów USD. Sporo tego zawdzięczamy mediom - zresztą sami widzicie ile jest nowych użytkowników. Giełdy powstają jedna po drugiej bo na tym też jest ogromny zysk - na razie wszyscy się cieszą.

Wizja takiego bogactwa przyciąga też programistów i skłania do uruchamiania nowych ICO tak by może podzielić się też trochę kryptotortem.
Możemy się spodziewać coraz ciekawszych projektów które mogą mieć zastosowanie w codziennym życiu - już pojawiają się ICO do wymiany danych medycznych na przykład zachowując przy tym pełne zabezpieczenie danych..

Trzeba mieć świadomość że ten BOOM może wpłynąć pozytywnie na świadomość ludzi na temat krypto i wzbudza zainteresowanie państw.

Na razie nowi patrzą na to przez pryzmat gęsi znoszącej złote jajca ale z czasem może trend się odwrócić i w końcu ceny krypto zaczną się stabilizować, niepotrzebne odpadną i porządne nabiorą znaczenia.... ale dopóki bańka jest rozdmuchiwana to może zbyt mało ludzi patrzyć na blockchain poważnie.

Ryzykowny jest też krach jeśliby wystąpił bo może to zrazić Kowalskich do krypto bo będą patrzyć na nie jak na AMBER GOLD...

Ot takie moje luźne przemyślenia..

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 56
Rejestracja: 31 grudnia 2017
Reputacja: -17
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Zeus81 » wtorek, 9 stycznia 2018, 16:23

B.dobra abaliza przez znanego Pana

https://pl.tradingview.com/chart/LSKUSD/AY06Mh4P/

Pozdrawiam maruderów z dużym EGO!!!!

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 20 września 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kapitankoxa » wtorek, 9 stycznia 2018, 17:14

Jak widzicie obecną sytuację? Patrzac na wykres btc czy usd wygląda jakby miało wyjść teraz dołem patrząc na usd, w górę przy btc a na obydwoch mamy flagę spadkową... Hmm
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 stycznia 2018, 17:15 przez kapitankoxa, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » wtorek, 9 stycznia 2018, 17:14

Ciekawą Analizę Tutaj znalazłem .

BCH - https://walletinvestor.com/forecast/bit ... prediction
Yes. The Bitcoin Cash price can go up from 2417.564 USD to 8635.060 USD in one year.
Yes. The long-term earning potential is +257.18% in one year.
What will Bitcoin Cash worth in five years (2022)?
The Bitcoin Cash (BCH ) future price will be 33150.400 USD.

IOTA - https://walletinvestor.com/forecast/iota-prediction
Yes. The IOTA price can go up from 3.658 USD to 9.789 USD in one year.
Yes. The long-term earning potential is +167.61% in one year.
The IOTA (MIOTA ) future price will be 33.613 USD.

ETH - https://walletinvestor.com/forecast/ethereum-prediction
Yes. The Ethereum price can go up from 1203.851 USD to 1919.104 USD in one year.

LSK - https://walletinvestor.com/forecast/lisk-prediction
Yes. The Lisk price can go up from 31.442 USD to 45.587 USD in one year.
Yes. The long-term earning potential is +44.98% in one year.

Stronka tutaj zamieszcza BARDZO Chłodne kalkulacje . O lisku dobrze piszą 44% w ciągu roku raczej pewne a czy dalej będą strzały to nie wiadomo Wszystko zależy jak wyjddzie rebranding i sdk.
Widze że coraz więcej DEV zakłada ogromny wzrost BCH.

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tetrus » wtorek, 9 stycznia 2018, 17:25

Jutro powinien byc znaczniejszy up gdy zacznie sie sprzedaż biletów,

spekulacja wg innych podobnych newsow gdy krypto idzie nagle up np:

info na game ze portfel spowrotem działa - game up
info ze moze lisk wejdzie na jakas tam giełde - Lisk up
info ze Kordek poszedł do McDonalda - Lisk up /zart/
up-y sa bez wiekszych powodów z samego infa w mediach takze sprzedaz biletów na luty bedzie hitem sezonu

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » wtorek, 9 stycznia 2018, 17:27

A i nie piszczcie że to bzdury itp bo lisk urośnie 10 razy. Teraz są wystrzały ale zawsze tak było w końcu nastanie stabilizacja i jeżeli lisk urosnie 40% w ciagu roku to inwestycja życia. Bo np w banku dostaniesz 20 razy mniej .

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 43
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: nibylandia

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: DanielBruno76 » wtorek, 9 stycznia 2018, 17:32

Iemix96 pisze: w banku dostaniesz 20 razy mniej .
sądzę, ze w banku dostaniemy dużo, dużo mniej:D:D:D

niestety polski naród, to naród "malkontentów" - co by się nie działo i jak dobrze by nie było, to zawsze będzie coś nie tak.

Cieszmy się z tego co jest bo 80-90% ludzi tu zapisanych jeszcze 2-3 lata temu nawet nie pomyśleła, że mogą zarobić jakiś grosz na walucie, która jest tylko i wyłącznie wirtualna...

sorki za off'a
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 stycznia 2018, 17:33 przez DanielBruno76, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » wtorek, 9 stycznia 2018, 17:42

Niech to schłodzi wasze głowy. Zysk może być ale nie taki o jakim marzycie. Sam wszedłem w liska po 8zl juz 1500% zysku i marzy mi sie by dalej tak było ale bądzmy realistami już na takie skoki może być za późno CHOCIAŻ marzy mi sie jeszcze 1 taki wystrzal 100% a potem juz musi stablizacja nastąpić

Dodano po 8 minutach 25 sekundach:
A i taka rada. Jak czekasz spokojnie na stacji to pociąg kiedyś nadjedzie . (tak było z Liskiem ci co czekali np od wakacji gdy cena jebła 10zl i spadla do 5) to kiedyś pojedziesz . A jak już pociąg jedzie możesz probować wskoczyc BA na początku jak dopiero rusza to ci sie uda ale jak juz ruszy z impetem jest za poźno i jedynie co to możesz sie zabić. Liczę na wzrosty Ale ostrzegam januszy czy tam nowym ze kurs może spaśc nawet o 90% BTC tez był kiedyś na fomo wzrosl do 1000 było mega każdy otwierał szampana potem kurs spadł do 100. Teraz lisk 120 zl za msc moze być 240 a moze i 12 zł TAK 12zł .

Dodano po 28 sekundach:
Mam wrażenie że tutaj duża juniorów co patrzy na ostatnie 3msc i widzi same wzrosty a nie patrzy w szerszej perspektywnie .

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 45
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: BioHay » wtorek, 9 stycznia 2018, 20:19

Iemix96 pisze: Niech to schłodzi wasze głowy. Zysk może być ale nie taki o jakim marzycie. Sam wszedłem w liska po 8zl juz 1500% zysku i marzy mi sie by dalej tak było ale bądzmy realistami już na takie skoki może być za późno CHOCIAŻ marzy mi sie jeszcze 1 taki wystrzal 100% a potem juz musi stablizacja nastąpić

Dodano po 8 minutach 25 sekundach:
A i taka rada. Jak czekasz spokojnie na stacji to pociąg kiedyś nadjedzie . (tak było z Liskiem ci co czekali np od wakacji gdy cena jebła 10zl i spadla do 5) to kiedyś pojedziesz . A jak już pociąg jedzie możesz probować wskoczyc BA na początku jak dopiero rusza to ci sie uda ale jak juz ruszy z impetem jest za poźno i jedynie co to możesz sie zabić. Liczę na wzrosty Ale ostrzegam januszy czy tam nowym ze kurs może spaśc nawet o 90% BTC tez był kiedyś na fomo wzrosl do 1000 było mega każdy otwierał szampana potem kurs spadł do 100. Teraz lisk 120 zl za msc moze być 240 a moze i 12 zł TAK 12zł .

Dodano po 28 sekundach:
Mam wrażenie że tutaj duża juniorów co patrzy na ostatnie 3msc i widzi same wzrosty a nie patrzy w szerszej perspektywnie .
Kolego, sorry ale w wątku BCH zarzucałeś mi, że zachowuję się dziecinnie, gdy zapytałem o info odnośnie newsów Casha i że panikuję, czego nigdy nie robię z racji wieku i doświadczenia. ;)
Śledzę twoje wypowiedzi i prócz dziecinady i gówna jakie wypisujesz nic konkretnego nie widać, chyba, że ktoś Cię pojedzie, wtedy robisz się potulny i coś tam potrafisz sensownego złożyć do "kupy" ;)

Temat z pociągiem także staję się nudny, gdzieś tam kiedyś wsiadłeś za 5k zł i jedziesz z tym ale sam nie wiesz dokąd. Każdy rozumny człowiek wie, że kurs może wystrzelić a może też spaść, chłopie na giełdzie nie trzeba mieć pieniędzy, żeby to wiedzieć ;) Ty chyba myślisz, że Amerykę odkryłeś.

Ludzie nie pytajcie wprost żeby ktoś wam dał na tacy odpowiedz co i za ile, bo prawda jest taka, że nikt wam tego nie powie, czytajcie newsy, zainteresujcie się wybranymi przez siebie projektami.
Masz trochę kasy a niewiele czasu to wejdź w longa i zapomnij, zaglądaj na giełdę ale nie z częstotliwością maniaka, bo się wykończysz.
Jeśli masz trochę wolnego czasu czytaj, obserwuj, staraj się sledzić wątki doświadczonych graczy, którzy analizują wykresy i podłap ich dryg do tego, uwierz mi, że Ci ludzie potrafią "przewidzieć" przyszłość ;)
Omijajcie komentarze tzw gawędziarzy, nabijaczy postów itp, bo wpadniecie w gówno, przeważnie to są te osoby którzy najwięcej krzyczą o Januszach a sami nimi są.
Jak zwykle proszę moda o usuniecie postu jeśli wdarł się offtop.
Pozdrawiam z szacunkiem

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 110
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 78
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: preston » wtorek, 9 stycznia 2018, 22:03

Na polo był konkretny zrzut ... z 80k lisków - bidowcy muszą się nieźle cieszyć.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 9 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Krzemiec » wtorek, 9 stycznia 2018, 22:20

Cały dzień polowałem na spadek, i ustrzeliłem 112,5. Jak sie okazało po 10 minutach, troche wtopiłem bo najniżej był 111,2. Teraz tylko aby rosnął :)

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: uzar007 » wtorek, 9 stycznia 2018, 22:26

A ja kupiłem za 118 zł i jestem trochę do tyłu no ale to inwestycja długo terminowa także może być lepiej albo gorzej.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości