Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 10 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Selecto » piątek, 5 stycznia 2018, 17:10

xiondz_dobrodziej pisze: niech tylko chiny się obudzą to dopiero zacznie się rajd na 40$ ale to nie ten tydzien ;P po 10 stycznia się zacznie dopiero, a jeszcze leciutko dolar ma podrosnąć, tylko to stanie sie po roszadzie w naszym rządzie 2-3 dni jak morawiecki zaprzysięży nowych szyszków i innych kocobołów :o :o :o :o
A co, w Chinach 10go też mają wypłatę? :D :lol:

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Esdermo » piątek, 5 stycznia 2018, 17:12

Świeżu pisze: To zapewne przez to, że napływ gotówki poleciał głównie przez HYIP => głównie były kupowane "groszowe" waluty, które "być może będą jak BITCOIN i jeżeli teraz mam 1000 sztuk to będę milionerem".
Nie zgodzę się z tobą w stu procentach : Neo, Ethereum, Dash - można byłoby jeszcze wymienić kilka które zaliczyły ładny wzrost mimo wysokiej ceny.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 30 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: turbina » piątek, 5 stycznia 2018, 17:15

Esdermo pisze: Nie zgodzę się z tobą w stu procentach : Neo, Ethereum, Dash - można byłoby jeszcze wymienić kilka które zaliczyły ładny wzrost mimo wysokiej ceny.
Tylko, że one zaliczyły wzrost w ciągu tamtego roku, terraz nie tak ogromny. A te pozostałe shitcoiny typu carando i stellar urosły niebotycznie od początku nowego roku

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Esdermo » piątek, 5 stycznia 2018, 17:30

turbina pisze:
Esdermo pisze: Nie zgodzę się z tobą w stu procentach : Neo, Ethereum, Dash - można byłoby jeszcze wymienić kilka które zaliczyły ładny wzrost mimo wysokiej ceny.
Tylko, że one zaliczyły wzrost w ciągu tamtego roku, terraz nie tak ogromny. A te pozostałe shitcoiny typu carando i stellar urosły niebotycznie od początku nowego roku
Nowe chyba nie sprawdziłeś tego kolego. Napisałem dokładnie o co mi chodzi więc przeczytaj mojego posta jeszcze raz. Napisałem wyraźnie, że chodziło o to, że LISK nie oberwał żadnym miliardem kiedy do marketcapu przybyło 150 mld.
Etherum od 1 stycznia zaliczyło 33 % nowe ATH
Dash od 1 stycznia 30 % nowe ATH
Neo od 1 stycznia 30 % nowe ATH

LISK od 1 stycznia 5 % przed dzisiejszym skokiem.

Napisałeś, że nie tak ogromne te wzrosty tych krypto te które wyminiłem.. liczysz na 100% LSK w ciągu jednego dnia? Jeśli Lisk tak jak dziś urósł o 25 % to kupa kasy. Nie wiem ile masz lisków, ale jeśli 10 sztuk to rzeczywiście nie ma co się podniecać tyloma procentami.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zombine » piątek, 5 stycznia 2018, 17:53

Pewnie większosć ma Fb czy tam twitta ale może ktoś przeoczył. Info z popołudnia
"Tickets for the #Lisk February Relaunch will be going live Wednesday 10th January at 5pm CET. Look out for the link across our social media and community channels - guest list will be capped at 300. For those who can't make it, no worries! We'll livestream the entire event."

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » piątek, 5 stycznia 2018, 17:55

Esdermo pisze:
turbina pisze:
Esdermo pisze: Nie zgodzę się z tobą w stu procentach : Neo, Ethereum, Dash - można byłoby jeszcze wymienić kilka które zaliczyły ładny wzrost mimo wysokiej ceny.
Tylko, że one zaliczyły wzrost w ciągu tamtego roku, terraz nie tak ogromny. A te pozostałe shitcoiny typu carando i stellar urosły niebotycznie od początku nowego roku
Nowe chyba nie sprawdziłeś tego kolego. Napisałem dokładnie o co mi chodzi więc przeczytaj mojego posta jeszcze raz. Napisałem wyraźnie, że chodziło o to, że LISK nie oberwał żadnym miliardem kiedy do marketcapu przybyło 150 mld.
Etherum od 1 stycznia zaliczyło 33 % nowe ATH
Dash od 1 stycznia 30 % nowe ATH
Neo od 1 stycznia 30 % nowe ATH

LISK od 1 stycznia 5 % przed dzisiejszym skokiem.

Napisałeś, że nie tak ogromne te wzrosty tych krypto te które wyminiłem.. liczysz na 100% LSK w ciągu jednego dnia? Jeśli Lisk tak jak dziś urósł o 25 % to kupa kasy. Nie wiem ile masz lisków, ale jeśli 10 sztuk to rzeczywiście nie ma co się podniecać tyloma procentami.

Ale wy narzekacie. W 4msc lisk urósł 1000% a wam mało ? z 5 tysiecy macie 50 tys a wam mało? w 4 msc 45 k zysku a wam mało ? Spokoju troche. Lisk juz jest dawno na ksiezycu musi odpocząć i potem poleci znowu na inna galaktyke. W banku przez 40 lat nie macie takich zyskow co w lisku w 4 msc.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 30 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: turbina » piątek, 5 stycznia 2018, 18:12

Esdermo pisze: Napisałeś, że nie tak ogromne te wzrosty tych krypto te które wyminiłem.. liczysz na 100% LSK w ciągu jednego dnia? Jeśli Lisk tak jak dziś urósł o 25 % to kupa kasy. Nie wiem ile masz lisków, ale jeśli 10 sztuk to rzeczywiście nie ma co się podniecać tyloma procentami.
30% to stosunkowo niewiele, jeśli spojrzymy na wzrosty rzędu 150% shitcoinów, a więc aż pięciokrotnie więcej. Nie oczekuję tutaj 1000% w lisku w ciągu jednego dnia, więc nie wyciągaj pochopnych wniosków, bo nigdzie tak nie napisałem. Chodzi o to, że jest dużo nowych graczy na giełdzie, którzy nie patrzą na market cap i liczbę coinów, potencjał danej krypto, a wartość jednej sztuki i stąd te shitcoiny poleciały do góry. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Dash niewiele urósł od końca roku, Ethereum nieznacznie, NEO również nieznacznie. Takie Ripple miało niedawno Cap poniżej 40mld$, a teraz momentami nawet 145mld$ ! Carando niedawno miało 5mld$ cap, teraz w szycie miał ponad 35mld$, więc jakieś 600% od nowego roku.

I mam więcej niż 10 lisków, ale nie będę się tu wychylał, ani chwalił, bo co Ciebie to g.. obchodzi ;) Jestem na plusie, te 20% zmiany to dla mnie dużo i jestem w pełni zadowolony, bo zarobiłem tyle, co w pracując ciężko przez miesiąc.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » piątek, 5 stycznia 2018, 18:24

turbina pisze: Jestem na plusie, te 20% zmiany to dla mnie dużo i jestem w pełni zadowolony, bo zarobiłem tyle, co w pracując ciężko przez miesiąc.

Jesteś czyli zrealizowałeś zysk i sprzedałeś na plusie, to gratuluje.
A jeśli tylko liczysz że jesteś na plusie a nie sprzedałeś... to gratuluje liczenia gruszek na wierzbie :mrgreen: Bo na plusie to jesteś jak masz fiaty na koncie :lol:

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 30 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: turbina » piątek, 5 stycznia 2018, 18:30

Jazda pisze:
Jesteś czyli zrealizowałeś zysk i sprzedałeś na plusie, to gratuluje.
A jeśli tylko liczysz że jesteś na plusie a nie sprzedałeś... to gratuluje liczenia gruszek na wierzbie Bo na plusie to jesteś jak masz fiaty na koncie
Polecam zaglądać sobie do portfela, a nie komuś, bo po łapach dam ;) Jak chcecie podyskutować sobie kto ile ma to zapraszam pietro niżej do śmietnikowego wątku.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » piątek, 5 stycznia 2018, 18:40

turbina pisze:
Jazda pisze:
Jesteś czyli zrealizowałeś zysk i sprzedałeś na plusie, to gratuluje.
A jeśli tylko liczysz że jesteś na plusie a nie sprzedałeś... to gratuluje liczenia gruszek na wierzbie Bo na plusie to jesteś jak masz fiaty na koncie
Polecam zaglądać sobie do portfela, a nie komuś, bo po łapach dam ;) Jak chcecie podyskutować sobie kto ile ma to zapraszam pietro niżej do śmietnikowego wątku.
Nikt Ci kolego nie zagląda do portfela, chyba czytanie ze zrozumieniem się kłania. Ja Ci tylko uświadamiam w jakim błędzie jesteś pisząc o swoich 20% zysku TEORETYCZNEGO. Napiszę Ci bardziej zrozumiałym językiem bo jak widać nie zrozumiałeś, zysk to będziesz miał jak sprzedaż walor.
Np teraz LSK jest zrzucany po 85 zł dalej masz swój zysk na poziomie 20% :P :P :P hehe
I tyle w temacie 8-)

Natomiast w kwestii ceny to tak jak już wcześniej wspomniałem, dzisiaj kolejna grupa graczy została załadowana w LSK w cenie w przedziale 85 do 93 zł serdecznie gratuluje nabywcą, życząc cierpliwości. Wczoraj po 76 zł nie było dobre dziś na górce smakowało :shock:

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 30 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
-3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: turbina » piątek, 5 stycznia 2018, 18:45

Jazda pisze: Nikt Ci kolego nie zagląda do portfela, chyba czytanie ze zrozumieniem się kłania. Ja Ci tylko uświadamiam w jakim błędzie jesteś pisząc o swoich 20% zysku TEORETYCZNEGO. Napiszę Ci bardziej zrozumiałym językiem bo jak widać nie zrozumiałeś, zysk to będziesz miał jak sprzedaż walor.
Np teraz LSK jest zrzucany po 85 zł dalej masz swój zysk na poziomie 20% hehe
I tyle w temacie

Ale skąd Ty możesz wiedzieć czy wypłaciłem czy zostawiłem? To jest raczej moja osobista kwestia, a Tobie jeden wielki uj do tego. Nie musisz udawać supereksperta mówiąc oczywiste oczywistości, o których każdy wie. Hehe tyle w temacie
Ostatnio zmieniony piątek, 5 stycznia 2018, 22:46 przez turbina, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Esdermo » piątek, 5 stycznia 2018, 18:55

do usunięcia
Ostatnio zmieniony piątek, 5 stycznia 2018, 19:10 przez Esdermo, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 43
Rejestracja: 17 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: nibylandia

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: DanielBruno76 » piątek, 5 stycznia 2018, 19:04

masakra... nie możecie pisać o tym czego dotyczy temat?????... wchodzę po 2/3h i ciągle to samo?!?!
Moderator potrzebny na już! (przy okazji mój post można też usunąć bo nic nie wnosi - jedyne co to upomina)

Skończcie w końcu te piesze wycieczki do cudzych portfeli, ogarnijcie troszkę nerwy i zacznijcie skupiać się nad tym o czym była wcześniej dyskusja... zaczyna brakować chęci, żeby tu zaglądać... tyle off'em...

Początkujący
Posty: 294
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sebastian86 » piątek, 5 stycznia 2018, 19:41

zajrzałem na stare śmieci,a tu widze że @jazda się z nowymi kłuci.
Wstydziłbyś się , z takim doświadczeniem :D znęcać się nad świeżakami.

Pamietam kiedyś w lipcu sierpniu itp. zaglądałem tu co chwila w nadziei że się coś dowiem i zarobię.
nic bardziej mylnego. Temat ten nie przedstawia zbyt wybitnej wartości ( wszelakiej), to taka piaskownica gdzie można się porzucać tym co psiaki w niej narobią.
To wina użytkowników, w przeważającej części nowych, podjaranych hajsem jakby mieli szczote od kibla w dupie.
Poważny inwestor się tak nie zachowuje, ale ....
To też ma swoje plusy.
Przygłupawy "inwestor" to skarb na giełdzie.


No ale kończąc dygresję :D
Kto zarobił, ten ma - gratki.
Każde wejście w pozycje to ryzyko. Polecam jednak przykładać się do nauki - bo to nie czarna magia i da coś niecoś ogarnąć.
Ponadto każde trzymanie pozycji po dużym wzroście to też ryzyko że zysk nam stopnieje, lub nawet zamieni się w strate.
LSK ostatnio dał bardzo dużo zarobić, jeśli miałbym spekulować cene ( bo o tym ten wątek) to obstawiałbym powazniejszy spadek przed kolejnymi ( ewentualnymi ) wzrostami.
Ale grajcie swoje, nikogo nie słuchajcie, uczcie się na błedach ale nie tylko. Wiedza znaczy wiecej niż pieniądze, zdobedziecie wiedze bedziecie pomnażać pieniądze, łatwiej, szybciej itp.
powodzenia w przyszłych trejdach.

Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 10 listopada 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Selecto » piątek, 5 stycznia 2018, 20:50

Nie da się tych monologów czytać.

Początkujący
Posty: 244
Rejestracja: 22 października 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dooomino » piątek, 5 stycznia 2018, 21:56

POlusy opanowały temat liska..
Ktoś zrobił jakąś dobrą analizę dziś bo ciężko coś wartościowego znaleźć w ostatnich trzech stronach. W mojej opini to jeszcze nie to, jeszcze raz spadnie przed pompką, widać, że ciężko podejść pod ath, chwile stabilizacji przy wzroście i zaraz ścianki stawiają.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 20 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: paxonek123 » piątek, 5 stycznia 2018, 22:26

dooomino pisze:POlusy opanowały temat liska..
Ktoś zrobił jakąś dobrą analizę dziś bo ciężko coś wartościowego znaleźć w ostatnich trzech stronach. W mojej opini to jeszcze nie to, jeszcze raz spadnie przed pompką, widać, że ciężko podejść pod ath, chwile stabilizacji przy wzroście i zaraz ścianki stawiają.
Mnie się wydaje że jeszcze zbyt daleko do konkretnych działań ze strony ekipy Lisk. Żeby lisek mógł pójść w górę i zagościc tam na dłużej, musi być podana w obieg jakas konkretna informacja, np ze Core już gotowy albo coś podobnego. Na razie nie widzę czegoś co mogłoby być motorem napędowym. Moim zdaniem w najbliższym czasie można liczyć na szybkie pompki i realizację zysków także mamy świetny okres na próby łapania dołków i sprzedawania z małym zyskiem, większość takich transakcji przy odpowiedniej cierpliwości powinna kończyć się sukcesem. Wszystko w rękach Team Lisk, jak wszystko będzie szło zgodnie z planem a zespół będzie podsycal atmosferę to możemy liczyć na kolor zielony przez długi czas. Trzeba czekać.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 23 września 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zivogosce » piątek, 5 stycznia 2018, 22:41

Pięknie póki co się LISK prezentuje przy rosnącym BTC. Widać, że ludziska widzą tu potencjał. Strach wysiadać bo może tu być pompka.

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 30 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: turbina » piątek, 5 stycznia 2018, 22:43



Podane już miejsce gdzie odbędzie się rebranding (link). Core 1.0 coraz bliżej wydania i potwierdzona informacja od Liska, że będzie przed rebrandingiem. Dzisiaj Lisk był widoczny w CNN. Także coś się dzieje. Widać, że się mocno starają, codziennie nowe informacje. Myślę, że nie ma co się obawiać, na pewno Lisk nas nie zawiedzie i 20 luty będzie przełomowy.

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: uzar007 » piątek, 5 stycznia 2018, 23:11

Cześć, jako nowy użytkownik chciałem się was zapytać czy warto teraz kupić Liska ( chciałem na to przeznaczyć tysiąc złotych) czy może chwilę poczekać na spadek ceny i przy około 80żl za Liska zrobić zakup?

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości