Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » sobota, 25 listopada 2017, 10:54

To co jak przebije nam 8,60usd to rakieta? Trzeba obserwować może uda załadować się jeszcze niżej ;p.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 26
Rejestracja: 8 stycznia 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mgrobel » sobota, 25 listopada 2017, 11:20

Witam wszystkich crypto-maniaków :)

Chwilowo wieje nudą ale można było się tego spodziewać tak intuicyjnie. Na chwilę obecną nie ma podstaw do drastycznych wzrostów... poza oczywiście sztuczną pompą przez grubasków. Konferencja szału nie zrobiła ale jestem wyrozumiały bo sam jestem informatykiem i konferencje/wystąpienia publiczne to moja pięta Achillesowa. U mnie mają działać m.in. sieci komputerowe, którymi administruję. Wierzę w ten projekt, myślę, że kumacie ludzie się za niego zabrali. Małymi kroczkami do przodu. Gram ze spokojem na wzrosty i spadki, nie napalam się, dużo jest w tym cierpliwości i... są efekty, jestem na satysfakcjonującym plusie :)

Moje podejście jest takie, że jeśli prześpię pompę to trudno, są inne krypto. Też wolę stracić szansę niż kapitał. Póki co czekam na 25-26 zł żeby wejść ponownie do gry i czekać co będzie dalej.

Nie kumam jeszcze do końca wszystkiego np. o co chodzi z tym ścianami, które się znosi. Będzie miło jeśli ktoś w przystępny sposób to wytłumaczy. Zauważyłem już, że AT nie ma większego sensu kiedy jest np. sztuczna pompa. Wtedy trzeba chłodno kalkulować, kierować się intuicją i liczyć na odrobinę szczęścia.

Życzę wszystkim jak największych zysków i żeby ten projekt wypalił bo ma potencjał. Do usłyszenia.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: VEGETA » sobota, 25 listopada 2017, 14:18

https://pl.tradingview.com/chart/LSKUSD/CKWmzajf/

W przegrzebywaniu sieci nt. LISKa trafiłem na taką analizę i osobiście się z nią zgadzam. Cena poleci do 10$, po czym powinna zawrócić do ok. 7,50-7,70$. Później to już chyba nowe ATH z okazji rebranding'u. Jak to widzicie?

edit : ewentualnie patrząc na teorię fal nowe ATH teraz i breakout przesunięty i dopiero spadki.

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sztanca » sobota, 25 listopada 2017, 15:02

to analiza z przed konferencji ... nie uwzględnia przełożenia terminów o lata świetlne

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 8 listopada 2017
Reputacja: -31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Cobrann » sobota, 25 listopada 2017, 15:31

Sztanca pisze:to analiza z przed konferencji ... nie uwzględnia przełożenia terminów o lata świetlne
Szanuję twoje zdanie. Jak oceniasz sytuację ? Wszystko rośnie tylko nie ten pier**** liski. Jest jakaś szansa na podbicie ceny do 31-32 w ciągu najbliższych dni ?

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 22 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Salmm » sobota, 25 listopada 2017, 15:36

Poczekajmy na bb kilka altow plus bitcoin robia ath kasa wpompowana w nie zaraz beda u szczytu
I zacznie sie take profit mozo jak zobacza ze lsk jest w korekcie postanowia w niego sie zaladowac bez analizy konferencji tylko na podstawie analizy technicznej

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » sobota, 25 listopada 2017, 15:46

Cobrann pisze: Szanuję twoje zdanie. Jak oceniasz sytuację ? Wszystko rośnie tylko nie ten pier**** liski. Jest jakaś szansa na podbicie ceny do 31-32 w ciągu najbliższych dni ?
Co się tak bulwersujesz ? Swoje żale wylewaj gdzie indziej. Czy ktoś na siłę kazał Ci kupować LSK na wysokim poziomie ? Miałeś wybór trzeba było kupować wszystko inne skoro rośnie.

A skoro sytuacja na rynku i wykresy są Ci obce, to na pytanie czy jest szansa na poziom 31-32 zł na BB w najbliższych dniach musi odpowiedzieć Ci intuicja lub szklana kula ta sama która kazała Ci wcześniej kupować.

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Lais » sobota, 25 listopada 2017, 16:46

A czy ktoś w ogóle analizuje wykresy z BB? hehe
Oczywiście poruszają się one z jakiś ogólnoświatowych ramach, ale szczegóły istotne są wypłaszczane, zamazywane przez kupujących, którzy chyba wykresów gdzie indziej nie obserwują w sposób odpowiedni, czasem wydaje mi się że nawet nie wiedzą, że zawodowcy zgrają pod wykres.
I to nie tyczy się tylko LSK, ale przede wszystkich innych głównych walut - można zapomnieć o kupnie na dołku/wsparciu lub odbiciu od oporu, ruchy są głównie pod zieloną i czerwoną świeczkę jakiejś innej giełdy, nie ważne w jakim miejscu akurat jest wykres, ważne dla nich jest że w interwale 1 minuty jest taka czy inne świeczka - dla mnie to masakra i przez to już jestem bardzo ostrożna w kupowaniu na BB bo do nieprzewidywalności walut dochodzi jeszcze bardziej nieprzewidywalny czynnik "klient BB" ;)

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwietnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: deny86 » sobota, 25 listopada 2017, 17:17

jak sie do tego odnosicie mowa o bitfinex


od 10min 20sek

Jak zrobią wałą to troche wszystkie crypto polecą w dół, po czym odbiją w góre,ale kiedy to nie wiadomo

Początkujący
Posty: 353
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 20
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Iemix96 » niedziela, 26 listopada 2017, 15:59

I jak myślicie cena coś ruszy czy mamy dłuższy zastój na 27?

Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: 24 listopada 2017
Reputacja: -50
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: PRAWY PROSTY » niedziela, 26 listopada 2017, 16:19

Na jakiś konkretny wystrzał w góre sie nie zanosi w najbliższym czasie. Wygląda jak by miało raczej powoli spadać, ciekawe jak nisko? Jak tak popatrzeć na cały rynek crypto, to aż sie prosi o jakąś konkretną korektę przed końcem roku. Czekam na black friday żeby coś kupić.

Początkujący
Posty: 40
Rejestracja: 23 listopada 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: NEO1 » niedziela, 26 listopada 2017, 16:42

Witam
Jak najbardziej życzę wszystkim, aby wystrzał był .. ale zastanówcie się "pod co" ten wystrzał ma być, przecież po "konferencji" (jeśli można ten zlot tak nazwać) pozostał niesmak i techniczna analiza słupków bez większych emocji co do planów .. moim zdaniem jeszcze trzeba być cierpliwym przynajmniej do korekty BTC bo różnie może się wtedy LSK zachować.. czasami lepiej stracić okazję niż pieniądze .. zawsze wykres idzie zygzakiem :-) na dole można kupić, a na górze sprzedać ... podr niecierpliwych

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » niedziela, 26 listopada 2017, 16:48

Idąc tym tokiem myślenia to w czerwcu sierpniu październiku też nie było powodów do wzrostów... tak samo nie było powodów do spadku 16/17 listopada (tuż przed konferencją)...
Ostatnie pompki to efekt hype na m.in. liska.. czyste pompowanie sztuczne kursu, które może nadarzyć się o każdej porze dnia i nocy, wystarczy kilku grubasów co zacznie kupować na dołku, który być może mamy teraz imo.

ciągle uważam to za aktualne :)
Obrazek
Ostatnio zmieniony niedziela, 26 listopada 2017, 17:39 przez Dovakhiin, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » niedziela, 26 listopada 2017, 17:03

Ja tam trzymam na lisk nano do 2018 do grudnia. Zagłosowałem niech liski pracują na siebie, cena mnie teraz nie interseuje niech sie dzieje co chce. Teraz moze cena sie trzymac tych rejonow caly grudzien czekajac na info na temat core 1.0. Jak bedzie core to bedzie upik i korekta, next upik rebrand itd itd. Takze wersja optymistyczna jest taka ze powoli bedzie rosnac z korektami.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 3 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zaaak. » niedziela, 26 listopada 2017, 17:12

Ishias pisze:Ja tam trzymam na lisk nano do 2018 do grudnia. Zagłosowałem niech liski pracują na siebie, cena mnie teraz nie interseuje niech sie dzieje co chce. Teraz moze cena sie trzymac tych rejonow caly grudzien czekajac na info na temat core 1.0. Jak bedzie core to bedzie upik i korekta, next upik rebrand itd itd. Takze wersja optymistyczna jest taka ze powoli bedzie rosnac z korektami.
Obyś miał racje Obrazek

Początkujący
Posty: 73
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zawysokasiatka » niedziela, 26 listopada 2017, 17:37

Dzienne świeczki na bittrexie na czerwono (z jednym wyjątkiem). Nic prócz spekulacji nie wskazuje na wzrosty. Ale to krupto, kto wie co będzie.

Początkujący
Posty: 609
Rejestracja: 12 kwietnia 2013
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jaroslaw » niedziela, 26 listopada 2017, 17:46

To już koniec liska do kolejnej konferencji będą tylko spadki, pewnie spadnie do 2-3$

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » niedziela, 26 listopada 2017, 17:48

zawysokasiatka pisze: Dzienne świeczki na bittrexie na czerwono (z jednym wyjątkiem). Nic prócz spekulacji nie wskazuje na wzrosty. Ale to krupto, kto wie co będzie.
Hype bitka. Dzienne swieczki czerwone bo spada wartosc sato liska wzgledem bitcoina. Jak by trzymal poziom to był by wart 8usd+. 10k usd bitka to bedzie okolo 000780 sato liska lub cos w tych rejonach. Ty to Jaroslaw sam juz nie wiesz co pisac chyba xD

Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 30 kwietnia 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: deny86 » niedziela, 26 listopada 2017, 17:52

Jaroslaw pisze: To już koniec liska do kolejnej konferencji będą tylko spadki, pewnie spadnie do 2-3$
Aż tak nisko nie spadnie, dolna granica jaką osiągnie to będzie okolu 20zł i potem wzrost, z resztą widac to po poscie Dovakhiin
Pozdr

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 3 września 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zaaak. » niedziela, 26 listopada 2017, 17:53

deny86 pisze:
Jaroslaw pisze: To już koniec liska do kolejnej konferencji będą tylko spadki, pewnie spadnie do 2-3$
Aż tak nisko nie spadnie, dolna granica jaką osiągnie to będzie okolu 20zł i potem wzrost.
Skąd taka teoria ??

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości