Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 120
Rejestracja: 17 października 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Esdermo » piątek, 17 listopada 2017, 21:43

Nie wiem dlaczego moderator miałby usunąć moje posty bądź zbanować konto, jeśli spekuluje na temat ceny LSK. Przecież gdzieś musimy się wygadać, no chyba, że trzeba uciekać na inne forum. Nikt nikomu tu nie ubliża ani nic, tylko jest wymiana zdań. Też zauważyłem , że Ci co wcześniej dumnie stawali po stronie Liska nagle obrócili się przeciwko niemu. Czyżby coś nie pykło po myśli i teraz najlepiej dla niektórych , żeby cena sięgnęła dna, żeby nie pluli sobie w brode? Realia są inne jak to na giełdzie, może być i spadek i wzrost, ale moim zdaniem, powtarzam moim zdaniem szykuje się jeszcze 5 fala, pompa która podbije nowe ATH.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mediabooker » piątek, 17 listopada 2017, 22:00

Esdermo pisze: Nie wiem dlaczego moderator miałby usunąć moje posty bądź zbanować konto, jeśli spekuluje na temat ceny LSK. Przecież gdzieś musimy się wygadać, no chyba, że trzeba uciekać na inne forum. Nikt nikomu tu nie ubliża ani nic, tylko jest wymiana zdań. Też zauważyłem , że Ci co wcześniej dumnie stawali po stronie Liska nagle obrócili się przeciwko niemu. Czyżby coś nie pykło po myśli i teraz najlepiej dla niektórych , żeby cena sięgnęła dna, żeby nie pluli sobie w brode? Realia są inne jak to na giełdzie, może być i spadek i wzrost, ale moim zdaniem, powtarzam moim zdaniem szykuje się jeszcze 5 fala, pompa która podbije nowe ATH.
Ponieważ Ty i jak inni piszący nie rozumiecie tematu tego wątku. I to jest dramat. Ten wątek służy rozważaniom o kursie w ujęciu analizy technicznej lub publikowaniu istotnych faktów z punktu widzenia analizy fundamentalnej. Na sto postów może 5-10 postów zawiera wykresy albo sensowną wypowiedź na temat kursu. Z tego powodu w wątku nie udzielają się użytkownicy o wysokiej reputacji. Moderatorzy również chyba postawili krzyżyk na tym temacie. Wpisy typu " może być i spadek i wzrost" są kwintesencją tego wątku, obok reklamowania płatnych grup i pirata, krzyczenia o wzrostach do 300 usd i lamentu podczas spadków.

Miłej zabawy:)

Moderator
Awatar użytkownika
Posty: 6407
Rejestracja: 27 lipca 2011
Reputacja: 1681
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: maxi82 » piątek, 17 listopada 2017, 22:04

Problem z wątkiem polega na tym że chyba co poniektórzy mylą forum z czatem/komentarzami na fb itd. nie tędy droga panowie/panie. Srogie bany będą lecieć!!!! Się dostosujecie albo znikniecie :evil: Się komuś nie podoba to skargi pod nr 0202122 ;)
Pomogłem, chcesz się odwdzięczyć: 1GjJuynG6TiuKVoyg3JwGy2ePA6VUfGbCx

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 17 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: bartoff » piątek, 17 listopada 2017, 22:40

Powiem tak, wszystkie te analizy można rozbić o kant wiadomo czego :D
Dlatego zrobiłem też swoją 8-), wyszło mi mniej więcej tyle, że 18/19 powinno być odbicie od 27/28zł i 2-3 dniowy wzrost w okolice 35/36zł, jeśli ta konferencja nie namiesza to po tym będzie trend spadkowy trwający ok. 2 miesiące w granice 19/20zł. :D
Jak wspomniałem wcześniej, ja w te analizy nie wierze, bo to loteria :D Trzeba dobrze oszacować cenę i grać :D ale jakby pykło to może zmienię zdanie 8-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » piątek, 17 listopada 2017, 23:18

Obrazek

Jeżeli konsolidacja to jutro rano okaże się gdzie pójdzie kurs.. no chyba, że będzie drastycznie to dołem wyjdziemy, jeżeli byczo to wiadomo wcześniej niż zakończenie trójkąta..

e/ przecięło linię zapinać pasy :) chyba czas na spadki.
Ostatnio zmieniony piątek, 17 listopada 2017, 23:26 przez Dovakhiin, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 117
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: qwerty91 » sobota, 18 listopada 2017, 09:39

Nic nie spadło, nawet delikatnie wzrosło.
Dziwnie to wyglada.

EDIT:
Na tradingview znalazłem ciekawą analizę, która obecnie sprawdza się w 100%

https://www.tradingview.com/chart/LSKBT ... tup-22-11/
Ostatnio zmieniony sobota, 18 listopada 2017, 10:04 przez qwerty91, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: -40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bogatymnich » sobota, 18 listopada 2017, 10:02

Ludzie wpompowali kapitał bo licza na dobre newsy z konfy.Ja jestem optymistycznie nastawiony.Jak na razie dobrze to wygląda.

Początkujący
Posty: 171
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sztanca » sobota, 18 listopada 2017, 10:13

myślę, że teraz będzie boczniak w granicach 8-9$, kto miał kupić to kupił, kto kupił na górce nie będzie chciał oddać ze stratą, więc kisimy się do 22.11

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 14 listopada 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: LukaszLukasz » sobota, 18 listopada 2017, 13:33

Zdecydowanie więcej przemawia za tym, że LISK pójdzie do góry. Rebranding swoją drogą. Oprócz tego LISK niedługo wchodzi na nową giełdę w Korei Południowej a oni tam potrafią podpompować kurs :)

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 20 października 2017
Reputacja: -40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bogatymnich » sobota, 18 listopada 2017, 13:59

Może być też tak że na konfie przedstawią nowe logo, współprace z większymi firmami, także zobaczymy.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Lagoon » sobota, 18 listopada 2017, 14:19

A nie uważacie że na mitingu może pojawić sie informacja że ktoś inny zostaje ceo lisk a kordek definitywnie przechodzi do sonm?Ciekawe jak taka informacja wpłynęła by na cenę?

Dodano po 48 sekundach:
Bo z tego co piszą w sonm to coraz bardziej się tam udziela

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 8 listopada 2017
Reputacja: -31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Cobrann » sobota, 18 listopada 2017, 14:30

jak sprawdzić obroty godzinne na lisku ???

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » sobota, 18 listopada 2017, 15:52

@Cobrann,
np na bb wystarczy dać interwał 1H i zobaczyć volumen najeżdzając na wykresie myszką :)

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 8 listopada 2017
Reputacja: -31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Cobrann » sobota, 18 listopada 2017, 15:54

Dovakhiin pisze:@Cobrann,
np na bb wystarczy dać interwał 1H i zobaczyć volumen najeżdzając na wykresie myszką :)
hehe. dzięki. tak sprawdzałem. myślałem, że gdzieś są wykresy.

Wygadany
Posty: 661
Rejestracja: 1 sierpnia 2017
Reputacja: 347
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Lais » sobota, 18 listopada 2017, 21:41

na BB to jak na razie ludzie dają się ciągle robić w konia tą samą sztuczką - tymi wzrostami na małym wolumenie i kupują zdecydowanie na górce, która zaraz zamienia się w ruch w dół. No chyba, że to zakupy pod wiarę, że kiedyś pójdzie wyżej.
Interesuje mnie czy ktoś z zagranicy w ogóle obserwuje BB i sugeruje kursem hehe, bo jeśli tak to chyba tylko w celu arbitrażu

Początkujący
Posty: 155
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: matikb » sobota, 18 listopada 2017, 21:49

Na bb byl zanizony kurs bo bylo 34.26 ale fakt daja sie nabierac:) jajestem jednak dobrej mysli dlatego pomimo ogromnego obecnego zysku trzymam na lepsze czasy i tak.

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: krolik89 » sobota, 18 listopada 2017, 21:56

Wiecie czy gdzieś będzie mozna ogladać live z tej konferencji? Ewentualnie gdzie szukac informacji zaraz po jej zakonczeniu?

Początkujący
Posty: 244
Rejestracja: 22 września 2017
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mati1620 » sobota, 18 listopada 2017, 21:58

Zauważcie,że na BB codziennie jest spadek oraz codziennie jest pompka, tyle że codzienna pompka jest niższa niż z dnia poprzedniego. Teoretycznie teraz czeka nas spadek w okolice 30zł.

Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: maly_ZE » sobota, 18 listopada 2017, 22:03

krolik89 pisze: Wiecie czy gdzieś będzie mozna ogladać live z tej konferencji? Ewentualnie gdzie szukac informacji zaraz po jej zakonczeniu?

Początkujący
Posty: 155
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: matikb » sobota, 18 listopada 2017, 22:04

Byl juz spadek do 29.60 ze 2 razy i odbilo. Trzeba zostawic lsk w spokoju i czekac na lepsze czasy. Mysle ze nas pozytywnie zaskoczy. Lsk ma potencjal tyle ze musi prZekroczyc pewien próg. Są duzo gorsze krypto które kosztuja wiecej i niewiele sobą reprezentują. Panowie cierpliwosci.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości