Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

w11
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 29 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: w11 » środa, 15 listopada 2017, 14:41

Zakupiłem małą ilość po 29zł ;) Wczoraj sprzedałem po 26niecałe ale trzymałem od zakupu część po 20zł a częśc po 15zł ;) Myślałem że 26-27 to będzie górna granica haha ;D

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Muselk » środa, 15 listopada 2017, 14:44

Podobną sytuacje miał btc przed forkiem na btg - stały wzrost bez wiekszych spadków. Kto wie, czy lisk nie idzie teraz w kierunku swojego nowego poziomu cenowego i zatrzyma się dopiero 22 listopada gdzie albo bedzie stal w miejscu, albo pójdzie w gore, jezeli zaprezentuja jakies konkrety.

w11
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 29 września 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: w11 » środa, 15 listopada 2017, 14:46

Dla nas 30zł to ta granica dla globalnych kupców jest to 10$ czyli jakieś 36zł ;)

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 15 września 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Muselk » środa, 15 listopada 2017, 14:51

w11 pisze: Dla nas 30zł to ta granica dla globalnych kupców jest to 10$ czyli jakieś 36zł ;)
36zł jest właśnie mniej więcej na linii trendu rocznego

Obrazek

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GrandKW » środa, 15 listopada 2017, 14:53


Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 30 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: DariaKa » środa, 15 listopada 2017, 14:53

dzisiaj kupię herbatkę liściastą po pracy i powróżę z fusów, zobaczymy co będzie :D na BB już było za 29,99 zł ale biedactwo się nie może powyżej 30 przebić :D sytuacja jest taka, że bez względu na wykresy ciężko tu cokolwiek przewidzieć (moim zdaniem) bo konferencja to znak zapytania, nie sposób przewidzieć co się stanie przed czy po, jak się tłum zachowa? Co nowego wprowadzi konferencja? Czy ma poważnie aż tak potężne znaczenie, że wywinduje Liska w kosmos? Czy może zaliczymy glebę na poziom w okolicach 20 paru złotych? Zagadka

Początkujący
Posty: 116
Rejestracja: 27 września 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Krzysiek76 » środa, 15 listopada 2017, 14:59

A ja tu widzę konsolidację jak przy 27 i 28 zł teraz skup w granicach 2,65 -2,80 i tylko czekać na dalsze wybicie . a tak poza tym co wy z tymi wielkimi korektami siedziałem an BCH jak szedł od 320 i też był takie zagrania jak na lisku. czas głębokich korekt do 24-23 to tylko marzenie jesteśmy w silnym trendzie wzrostowym a do ilu dojdzie tylko sternik wie:-)

Dodano po 24 sekundach:
Krzysiek76 pisze: A ja tu widzę konsolidację jak przy 27 i 28 zł teraz skup w granicach 29,65 -29,80 i tylko czekać na dalsze wybicie . a tak poza tym co wy z tymi wielkimi korektami siedziałem an BCH jak szedł od 320 i też był takie zagrania jak na lisku. czas głębokich korekt do 24-23 to tylko marzenie jesteśmy w silnym trendzie wzrostowym a do ilu dojdzie tylko sternik wie:-)
Dodano po 34 sekundach:
Krzysiek76 pisze: A ja tu widzę konsolidację jak przy 27 i 28 zł teraz skup w granicach 2,65 -2,80 i tylko czekać na dalsze wybicie . a tak poza tym co wy z tymi wielkimi korektami siedziałem an BCH jak szedł od 320 i też był takie zagrania jak na lisku. czas głębokich korekt do 24-23 to tylko marzenie jesteśmy w silnym trendzie wzrostowym a do ilu dojdzie tylko sternik wie:-)

Dodano po 24 sekundach:
Krzysiek76 pisze: A ja tu widzę konsolidację jak przy 27 i 28 zł teraz skup w granicach 29,65 -29,80 i tylko czekać na dalsze wybicie . a tak poza tym co wy z tymi wielkimi korektami siedziałem an BCH jak szedł od 320 i też był takie zagrania jak na lisku. czas głębokich korekt do 24-23 to tylko marzenie jesteśmy w silnym trendzie wzrostowym a do ilu dojdzie tylko sternik wie:-)
Poprawiłem cennik :-)

Początkujący
Posty: 181
Rejestracja: 8 września 2017
Reputacja: 44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Arhio » środa, 15 listopada 2017, 15:17

nie dodalo, wiec napisze raz jeszcze:

poprzednia krotkoterminowa analiza sie sprawdzila, wiec dodam i ta, zakladanie ze cena osiagnie 36zl czyli okolo 10$ moim zdaniem to na chwile obecna przy takich warunkach, jaka prezentuje lisk to bzdura, oczywiscie jesli wprowadza to nad czym pracuja bedzie szansa, ale skupmy sie na terazniejszosci :D


https://pl.tradingview.com/x/s5p1JC0k/

moim zdaniem otrzemy sie o poprzednie ATH i realizacja zyskow, Bitbay'owcy moim zdaniem przespali okazje, jest szansa, ze dzisiaj kurs tam przebije 31 zl, ale ja bym pod to nie gral, zrealizowalbym zysk i przerzucil sie na cos innego, albo zostal na fiatach :) pozdrawiam

ps. Szukam ludzi z kapitalem okolo 100 000zl wiecej info w PW
Ostatnio zmieniony środa, 15 listopada 2017, 15:26 przez Arhio, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 14 listopada 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Thunderbolt » środa, 15 listopada 2017, 15:24

Jak to mozliwe, ze na wiekszosci gield idzie up^ a na BB w dol?

Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 15 listopada 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: eye664 » środa, 15 listopada 2017, 15:26

Póki co to Bittrex, Polo i YoBit blisko 31 a na BitBay szura po 29.

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kAArter » środa, 15 listopada 2017, 15:39

kryptowaluty2 pisze:
Thunderbolt pisze:Jak to mozliwe, ze na wiekszosci gield idzie up^ a na BB w dol?
ktoś się może do tego odnieść ?
Cóż pewnie obawiają się zostać z liskami kupionymi na ath na kolejny rok jak nic nie wyniknie z konferencji :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 21
Rejestracja: 25 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Invest » środa, 15 listopada 2017, 15:43

Pozwolę sobie podzielić się swoimi przewidywaniami.
https://www.tradingview.com/chart/LSKUS ... E-LSK-USD/
Ten scenariusz jest możliwy. Oczywiście nie od razu. Przewiduje teraz krótką i niezbyt głęboką korektę (no chyba, że okaże się to grubszą pompą, to głębszą). Potem albo konsola albo strzał na następny poziom Fibo. I jeśli na konferencji przedstawią pozytywne wiadomości (albo uczestnicy rynku uznają wiadomości za optymistyczne), to będzie rajd Świętego Mikołaja. To wszystko przy założeniu, że Bitcoin nam za bardzo nie odleci w najbliższym czasie. Bo może jutro pierwszoplanowym aktorem będzie kto inny.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: nest62 » środa, 15 listopada 2017, 15:44

Witam mam pytanie wyskoczyłem z liska na game przyciołem kilka stówek wróciłem żeby odkupić liska klikłem szybka transakcja kupno pieniądze znikły lisków nie mam a pieniądze w półeczce z zablokowanymi o co chodzi może ktoś mi powiedzieć czemu mam zablokowane pieniądze i jak je odblokować z góry dziękuje za jakieś informacje co robić.

Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: 15 listopada 2017
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: eye664 » środa, 15 listopada 2017, 15:44

CTRL + F5 spróbuj. Miałem podobnie.

0.65 USD różnicy. BitBay to jakieś jaja.
Ostatnio zmieniony środa, 15 listopada 2017, 15:45 przez eye664, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 24
Rejestracja: 3 września 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Glexab » środa, 15 listopada 2017, 15:45

Na bb chyba wszyscy na game się przenieśli i lisek spada gdzie na innych giełdach rośnie ;/

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 12 listopada 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dambunio » środa, 15 listopada 2017, 15:46

@nest62, a gdzie tu spekulacja? nie ten wątek chyba

Początkujący
Posty: 659
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: 149
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kAArter » środa, 15 listopada 2017, 15:47

panic sell ?:P

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: sensj » środa, 15 listopada 2017, 15:48

kryptowaluty2 pisze:
Thunderbolt pisze:Jak to mozliwe, ze na wiekszosci gield idzie up^ a na BB w dol?
ktoś się może do tego odnieść ?
Generalnie na BB zawsze widać tendencję do tego, że jeśli ktokolwiek zacznie robić zrzut to "zieloni w krypto" idą za nim. Stąd mamy cenę 29 zł na BB (8.15$) pomimo, że na Bitrex jest już 8.48$. Myślę, ze psychologiczna bariera 30zł może tym razem nas pokonać (na pewien czas, do jutra może to minie), następnie powinien się zacząć ostatni rajd i dopiero spadki (przy około ~36zł - psychologiczna bariera 10$). Dalej nie jestem w stanie nic powiedzieć, bo czasowo zbiega się te 10$ z konferencją.

Spójrzcie na marketcap krypto - bardzo urósł. Nowy kapitał wszedł i trafił w liska, który jest na iluzorycznym topie. Zobaczymy czy za szybko to nie minie. Wszystko zależy od konferencji, ale wydaje mi się, że poza rebrandingiem nic nie ogłoszą (to tylko moje zdanie).

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 13 listopada 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: TangoMilango » środa, 15 listopada 2017, 15:49

No i pękła bańka. Przerzut na Game ;) Dobrze się dzieje.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 38
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: bitwariat » środa, 15 listopada 2017, 15:50

Thunderbolt pisze: Jak to mozliwe, ze na wiekszosci gield idzie up^ a na BB w dol?
kryptowaluty2 pisze:
Thunderbolt pisze:Jak to mozliwe, ze na wiekszosci gield idzie up^ a na BB w dol?
ktoś się może do tego odnieść ?
Tu nie potrzeba ani pis ani po, jak mawiał wieszcz ludzie sami się wyruchają.

Obrazek

Po prostu jest kupa ludzi, którzy kupili 2 miesiące temu liska po 27-30 i dla nich to jedyna okazja aby pozbyć się balastu z minimalną albo z lekkim +

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości