Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: Selecto » sobota, 11 listopada 2017, 15:28

Wszystko się okażę 22.11.

Początkujący
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0

Postautor: matikb » sobota, 11 listopada 2017, 18:45

Nie wiem czemu co niektorzy narzekają teraz na Lsk? Przy obecnym spadku btc to naprawde dobrze sie trzyma i szybko odbudowywuje swoj wzrost. Szacun biorąc pod uwage obecny kurs btc to powinno szorowac 15 zl a pomimo tego sie utrzymuje srednio powyzej 21 zl przynajmniej na bb. Mysle ze gdyby btc mocno odbiło w gore to lsk by przekroczyło 23 zl.

Początkujący
Reputacja: 26
Reputacja postu: 
2

Postautor: btanreb » sobota, 11 listopada 2017, 19:13

Wczoraj dokonałem takiej analizy:

Obrazek

Dzisiaj jak widać cena wybiła na poziom ponad 90 tys. satoshi, czyli spokojnie, ale do góry.
Przeanalizujcie, to sami. Najbliższe dni należą do LISKa! :D

K7

Początkujący
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0

Postautor: Tomuś » sobota, 11 listopada 2017, 21:00

Poczekajcie tylko jak wrzucą liska na giełdę Koreanską w 2018r ,a wrzucą napewno a wtedy cena nie będzie wynosiła 20 czy 30$ ,w połowie 2018r widzę około 50$ minimum przed wejściem w giełdę, a po wejściu ? 100?,200$?, spokojnie bo lisek ma duży potenciał i ekipa przygotowuje dobrą reklamę, ja zakupiłem liska w styczniu około 100k za jakies 35tys zl gdzie cena byla za 35groszy :),coś sprzedałem zeby splacic kredyt :) ale male ilości ,nie powiem ze korci sprzedac wszystko i wtedy milony wpadaja ,ale wole poczekac bo w przyszłym roku szykuja sie dziesiatki milionów :D ,reszta czeka do następnego roku i wiem że wtedy lisek odmieni moje zycie.

Początkujący
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0

Postautor: Muselk » sobota, 11 listopada 2017, 21:27

Pojutrze jest fork BCC, do tego czasu lisk raczej będzie stał w miejscu. Po forku najbliższym wydarzeniem będzie konferencja liska, więc po 13 spodziewałbym się wzrostów. Natomiast przez kolejne 2 dni BCC stoi w epicentrum uwagi, ciekaw jestem jaką cenę osiągnie.

Początkujący
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0

Postautor: Machetero » sobota, 11 listopada 2017, 21:57

Stworzyłem blog o Lisku:
https://liskinvest.blogspot.com/

Początkujący
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0

Postautor: Sztanca » sobota, 11 listopada 2017, 22:44

Machetero pisze: Stworzyłem blog o Lisku:
https://liskinvest.blogspot.com/
rebranding to nie jest przebranżowienie, tylko zmiana brandu (nazwy i loga)

Początkujący
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0

Postautor: Radoslav » sobota, 11 listopada 2017, 23:30

Tomuś pisze: Poczekajcie tylko jak wrzucą liska na giełdę Koreanską w 2018r ,a wrzucą napewno a wtedy cena nie będzie wynosiła 20 czy 30$ ,w połowie 2018r widzę około 50$ minimum przed wejściem w giełdę, a po wejściu ? 100?,200$?, spokojnie bo lisek ma duży potenciał i ekipa przygotowuje dobrą reklamę, ja zakupiłem liska w styczniu około 100k za jakies 35tys zl gdzie cena byla za 35groszy :),coś sprzedałem zeby splacic kredyt :) ale male ilości ,nie powiem ze korci sprzedac wszystko i wtedy milony wpadaja ,ale wole poczekac bo w przyszłym roku szykuja sie dziesiatki milionów :D ,reszta czeka do następnego roku i wiem że wtedy lisek odmieni moje zycie.
Gratki za trafioną inwestycje ale jak akurat wytypowałeś liska jako coina który ma szanse się wybić ? Jak wiemy dużo jest shitcoinów które kosztują poniżej złotówki a wybór tego jednego i zainwestowanie w niego tak dużej sumy to ryzyko ;)

Wygadany
Reputacja: 391
Reputacja postu: 
0

Postautor: Yoda » niedziela, 12 listopada 2017, 00:35

Podejrzewam, że po prostu poczytał o koncepcie sidechainów. Skalowalność, która jest słabą stroną Ethereum, jest natomiast mocną stroną Liska (docelowo).
O samym pomyśle sidechainów czytałem już w 2014r, w czasach pękania poprzedniej bańki na bitcoinie.
Analogicznie z popularnością Solidity vs Java Script (i spodziewanego efektu sieciowego). Mój próg wejścia był niestety dużo wyższy, w okolicach 1 USD (4-5zł), jednak warunkiem koniecznym do take profit jest wyższa cena Liska niż Ethereum. Zatem 200 USD w 2018-2019r jak najbardziej realne, myślę nawet, że więcej ;)

Warto pamiętać o jednym i będę to powtarzał do znudzenia - najwyższe stopy zwrotu (ale też największe ryzyko) są zawsze z wiarygodnych projektów raczkujących. Nie z dojrzałych, które już fazę dynamicznego rozwoju mają za sobą. Czyli nie z Facebooka w 2017r, a Facebooka w 2004r. Z akcji Apple'a kupionych w 1980r, nie tych kupionych obecnie. Z Ethereum kupionego w okolicach 1 USD, a nie z Ethereum kupionego po 300 USD. I tak dalej. Wymaga to jednak nie tylko wiedzy o tym, w co się inwestuje, ale pewnego rodzaju intuicji ;)

Początkujący
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0

Postautor: WiecznySpadek » niedziela, 12 listopada 2017, 08:42

Ktoś wyjaśni co się dzieje z rynkiem? BTH chwilowo 2800 dolarów, lisk 4.6. Na giełdę wpłynęło 11 miliardów, prawdopodobnie większość w BTH. Giełdy koreańskie padły...

Początkujący
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0

Postautor: matikb » niedziela, 12 listopada 2017, 09:16

Jak to co? Fork bitcoin cash za 2 dni. Ladują kase i bedzie sie dzialo jeszcze. Pozniej raczej bedzie wyprzedaż bch i przepompowywanie kapitalu w LSK. Tak by sie zapowiadalo. Dzis oddaje szacun bb za wybronienie kursu. To dlatego kurs spadl z 25 zl.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: misi3k » niedziela, 12 listopada 2017, 10:06

Tomuś pisze:Poczekajcie tylko jak wrzucą liska na giełdę Koreanską w 2018r ,a wrzucą napewno a wtedy cena nie będzie wynosiła 20 czy 30$ ,w połowie 2018r widzę około 50$ minimum przed wejściem w giełdę, a po wejściu ? 100?,200$?, spokojnie bo lisek ma duży potenciał i ekipa przygotowuje dobrą reklamę, ja zakupiłem liska w styczniu około 100k za jakies 35tys zl gdzie cena byla za 35groszy :),coś sprzedałem zeby splacic kredyt :) ale male ilości ,nie powiem ze korci sprzedac wszystko i wtedy milony wpadaja ,ale wole poczekac bo w przyszłym roku szykuja sie dziesiatki milionów :D ,reszta czeka do następnego roku i wiem że wtedy lisek odmieni moje zycie.
To napewno nie bedzie problemem dla Ciebie podzielenie sie ss'em z posiadanych ilosci by zachecic reszte do inwestowania.

Obecna sytacja forka na bcc przeklada sie na wachania ceny reszty, jezeli chodzi o liska, pojdzie do gory. Wszystko bedzie w swoim czasie. Jego wzrost to tylko kwestia czasu. Kazdy psioczy na Lsk i Maxa, plan jednakze nawet wiele razy przekladany i z opoznieniami jest REALIZOWANY. Zatrudniani kolejni ludzie, reklamowanie sie po swiecie. Spory potencjal i mozliwosci. Fajnie byloby gdyby madre glowy, przewaznie Ci ktorzy do tej pory na lisku nie wyszli, nie wypowiadali sie zamiast krytykowac. A jezeli to dla Ciebie shitcoin zmien dzial, proste.
Ostatnio zmieniony niedziela, 12 listopada 2017, 10:21 przez misi3k, łącznie zmieniany 1 raz.

Gaduła
Awatar użytkownika
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0

Postautor: GoPro » niedziela, 12 listopada 2017, 10:18

misi3k pisze:
Tomuś pisze:Poczekajcie tylko jak wrzucą liska na giełdę Koreanską w 2018r ,a wrzucą napewno a wtedy cena nie będzie wynosiła 20 czy 30$ ,w połowie 2018r widzę około 50$ minimum przed wejściem w giełdę, a po wejściu ? 100?,200$?, spokojnie bo lisek ma duży potenciał i ekipa przygotowuje dobrą reklamę, ja zakupiłem liska w styczniu około 100k za jakies 35tys zl gdzie cena byla za 35groszy :),coś sprzedałem zeby splacic kredyt :) ale male ilości ,nie powiem ze korci sprzedac wszystko i wtedy milony wpadaja ,ale wole poczekac bo w przyszłym roku szykuja sie dziesiatki milionów :D ,reszta czeka do następnego roku i wiem że wtedy lisek odmieni moje zycie.
To napewno nie bedzie problemem dla Ciebie podzielenie sie ss'em z posiadanych ilosci by zachecic reszte do inwestowania.
A co ciebie obchodza cudze pieniadze?
Lepiej zajac sie swoimi, a wzstarczajaca zacheta jest krotki look na wykresy, a potem pomnoz to sobie przez ile jednostek chcesz i licz zysk, ale swoj....

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: misi3k » niedziela, 12 listopada 2017, 10:25

GoPro pisze:
misi3k pisze:
A co ciebie obchodza cudze pieniadze?
Lepiej zajac sie swoimi, a wzstarczajaca zacheta jest krotki look na wykresy, a potem pomnoz to sobie przez ile jednostek chcesz i licz zysk, ale swoj....
A dlatego drogi kolego, ze ludzie ktorzy maja pieniadze i wiedza jak inwestowac sie tym nie chwala. I taki post plus wczesniejsze czy BB wyplaci odszkodowanie bo wszedlem na gorce 100k zl a po wlaczeniu gieldy jest dolek, smiesza mnie z samego rana. :)

Początkujący
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0

Postautor: alkobicz » niedziela, 12 listopada 2017, 10:54

ej, czy zeby wejsc jutro w LISK kolo poludnia powiedzmy to bede mial zablkowana sprzedaz BC Cash na BitBayu ?

Chciałbym sprzedac jutro i kupic LSK, nie bedzie problemu na BITBAY ?

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0

Postautor: Początkująca » niedziela, 12 listopada 2017, 11:10

alkobicz pisze:ej, czy zeby wejsc jutro w LISK kolo poludnia powiedzmy to bede mial zablkowana sprzedaz BC Cash na BitBayu ?

Chciałbym sprzedac jutro i kupic LSK, nie bedzie problemu na BITBAY ?
Najlepiej zapytaj o to tutaj :) ... https://forum.bitcoin.pl/viewtopic.php? ... start=3460

Początkujący
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0

Postautor: Freeq » niedziela, 12 listopada 2017, 11:30

kryptowaluty2 pisze:panowie warto teraz kupic lsk czy poczekać jeszcze troche myslicie że zejdzie poniżej 20 zł ?
Powiem, Ci tak, zakup liski po tej cenie za 1/3 budżetu. Jak spadnie niżej to zakup ponownie ( też nie za cały budżet) i tak dalej.
Cena spada, kupujesz, cena wzrośnie zarabiasz i jest szansa, że górki nie ominiesz

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: dziadeck » niedziela, 12 listopada 2017, 11:33

Teraz pewnie kapitał z BCH przeplynie trochę do BTC i LSK, liska łatwo podbić, kursem łatwo sterować . Korzystajmy z okazji , póki jeszcze lsk przed konferencją, może w końcu podadzą ważne daty.

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: superjakub » niedziela, 12 listopada 2017, 12:20

Wiadomo kiedy dokładnie ma dojść do forka Bitcoin cash? Zastanawiam się czy zdążę dokupić jeszcze w tej dość "promocyjnej" cenie liska bo środki na BB będą zaksięgowane najwcześniej jutro o 9 :roll:

Początkujący
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0

Postautor: Freeq » niedziela, 12 listopada 2017, 12:31

A na czym dokładnie będzie polegał fork BTH?

Wróć do „Lisk”