Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 22 października 2017, 13:13

Wykres i opis zacytowany 3 razy na tej samej stronie. :) Ale to mu nie pomoże. Powtarzalność prowadzi do paradoksu wzrostu ad infinitum. By uciec od tego paradoksu, w pewnym momencie wykres robi odwrotnie. Zobaczymy co tym razem. Dojście do linii trendu wydaje się dość możliwe (okolice 12 na wykresie). Ale może też wyjść górą, kto wie.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vietkong » niedziela, 22 października 2017, 13:21

Wymazywanie pisze: Wykres i opis zacytowany 3 razy na tej samej stronie. :) Ale to mu nie pomoże. Powtarzalność prowadzi do paradoksu wzrostu ad infinitum. By uciec od tego paradoksu, w pewnym momencie wykres robi odwrotnie. Zobaczymy co tym razem. Dojście do linii trendu wydaje się dość możliwe (okolice 12 na wykresie). Ale może też wyjść górą, kto wie.
Ja wierzę, że jeżeli wsparcie na 15PLN zatrzymało tą lawinę z 13-14.09.2017 to w obecnej sytuacji już nie będzie okazji go testować kolejny raz. Bardziej widzę możliwość, że w najbliższe 6 dni wzrośnie do ok 20 PLN

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 10 października 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kintan21 » poniedziałek, 23 października 2017, 23:43

Dlaczego jest taka rozbieżność w cenie na bittrex (0,000775) i yobit (0,000890) rożnica to około 0,60$ na jednym lisku.

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GoPro » wtorek, 24 października 2017, 07:06

Kintan21 pisze:Dlaczego jest taka rozbieżność w cenie na bittrex (0,000775) i yobit (0,000890) rożnica to około 0,60$ na jednym lisku.

A czemu papierosy w Polsce kostzuja 12 pln, a w Niemczech 20pln za paczke?
Te pytania tak serio?
Masz 2 rozne gieldy i nikt nigdy nie mowil ze ktos powinien za kims innym isc.
Na jednej jest wiecej entuzjastow, na innej wiecej pesymistow.
Na jednej wiecej ASK na innej wiecej BID.
Tak to wyglada.
Jak juz widzisz tak duze roznice, to pomysl o tym, ze niektorzy wlasnie na tym zarabiaja, ze robia arbitraz z tej taniej na ta droga gielde i sprzedaja tym "entuzjasta" kupujac wszesniej od "pesymistow".
Cos w stylu middlemana ktory ma spory % zysku, jezeli jego przelew dojdzie jako pierwszy :D

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vietkong » wtorek, 24 października 2017, 08:43

Zgodnie z przewidywaniem na wykresie który zamieściłem nie dawno, LSK wzrósł do 19.85 PLN. Przewidywałem, że dojdzie do 19.92 więc pomyliłem się tylko o 7gr. Teraz powinien się wahać pomiędzy 18 a 19,5 pln, a w Listopadzie czeka nas wystrzał.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 21 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: xeskelx » wtorek, 24 października 2017, 09:10

jak spory wystrzał przewidujesz?

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jvri » wtorek, 24 października 2017, 09:27

Ludzie mnie jednak zaskakują. Nie sądziłem, że to akurat Lisk zaliczy jeden z lepszych wystrzałów. Wiara i moc czy mnóstwo bagholderów? :mrgreen:

edit: może źle się wyraziłem - że w ogóle wystrzeliło. Zakładałem, że większość się zraziła póki co do Liska. Z drugiej strony cały czas się uczę, więc...
Ostatnio zmieniony wtorek, 24 października 2017, 10:25 przez Jvri, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » wtorek, 24 października 2017, 09:51

Jvri pisze: Ludzie mnie jednak zaskakują. Nie sądziłem, że to akurat Lisk zaliczy jeden z lepszych wystrzałów. Wiara i moc czy mnóstwo bagholderów? :mrgreen:
O czym Ty mówisz? Przecież większość coinów ma +10-15%...W co byś wczoraj nie wszedł to byś podobny profit miał.
Teraz niech zrobi dodatkowe % i wyjdzie ponad resztę coinów ,wtedy można mówić 'o lepszym wystrzale'.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 10 października 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kintan21 » wtorek, 24 października 2017, 11:10

GoPro pisze:
Kintan21 pisze:Dlaczego jest taka rozbieżność w cenie na bittrex (0,000775) i yobit (0,000890) rożnica to około 0,60$ na jednym lisku.

A czemu papierosy w Polsce kostzuja 12 pln, a w Niemczech 20pln za paczke?
Te pytania tak serio?
Masz 2 rozne gieldy i nikt nigdy nie mowil ze ktos powinien za kims innym isc.
Na jednej jest wiecej entuzjastow, na innej wiecej pesymistow.
Na jednej wiecej ASK na innej wiecej BID.
Tak to wyglada.
Jak juz widzisz tak duze roznice, to pomysl o tym, ze niektorzy wlasnie na tym zarabiaja, ze robia arbitraz z tej taniej na ta droga gielde i sprzedaja tym "entuzjasta" kupujac wszesniej od "pesymistow".
Cos w stylu middlemana ktory ma spory % zysku, jezeli jego przelew dojdzie jako pierwszy :D
Obserwuję 4 giełdy i pierwszy raz zdarzyło mi się trawić na taki rozstrzał w cenie (13%). To, że można na tym zarobić bardzo dobrze wiem, od wielu lat zarabiałem na bukmacherce (takie sytuacje nazywaliśmy surebet). Zazwyczaj było to spowodowane opóźnionymi informacjami jednego z bukmacherów, stąd moje pytanie. Sądziłem, że i tym razem poszło info w świat. Jeżeli często zdarzają się takie sytuacje w świecie giełdy to administrator powinien zrobić oddzielny dział/temat, aby takimi różnicami w cenie dzielić się na bieżąco i zarabiać bez ryzyka.

Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 października 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Asmrod » wtorek, 24 października 2017, 11:34

Na yobit już wprowadzono (wczoraj) BTG dlatego taka różnica ludzie pozbywali się BTC i pompowali alty, w godzinę BTC stracił ponad 12%. Teraz pewnie ruszą inne giełdy i alty będą rosły do poziomu przed forkiem albo zbliżonego.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 2 lipca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: NoCod » wtorek, 24 października 2017, 17:15

@leniart1986, na tę chwilę chyba musisz trochę głębiej schować w lodówce szampana, którego trzymasz na upadek liska czy tam spadek LSK < 3 USD;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 11 września 2017
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: reaktywa » wtorek, 24 października 2017, 17:38

Ciekaw jestem gdzie sie zatrzyma, wystarczy 140k sato przy aktualnej cenie btc żeby było poprzednie ATH. Bez problemu przebiliśmy sie przez 98k, które wcześniej było podobno linią wsparcia, więc teraz powinno być oporem.

Początkujący
Posty: 131
Rejestracja: 22 kwietnia 2017
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Sliwa07 » wtorek, 24 października 2017, 18:03

Co mówiłem im wiecej złych wpisów na forum tym lepiej dla mnie gdzie sa ci co pisałi ze spadnie do 8 zł teraz siedza cicho bo sie nie obkupili :lol:

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 24 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: unmuted86 » wtorek, 24 października 2017, 18:53

Vietkong pisze:
szlagaag pisze: Po patriotycznej gadce widać kto wrócił razem z kilkoma multikontami.
Gdzie Twoje obietnice skupu liska od każdego po 25zł? :lol: :lol: :lol:
Nic nikomu nigdy nie obiecywałem, a już napewno nie skupywanie od kogoś LSK po co skoro od kupowanie i sprzedawania są giełdy i kantory.

Zachwyciło mnie uderzające podobieństwo przebiegu wykresu, poczyniłem swoje spostrzeżenia i obudziła się we mnie wiara, że LSK da zarobić. A patriotą jestem od urodzenia tak mnie wychowano.
Przyznam szczerze że krypto intersuję się dopiero od kilku miesięcy (od dnia kiedy kupiłem kilkadziesiąt lisków po 2zł a na grubo wszedłem jak był po 22 :/). Dzięki pierwszemu zakupowi teraz balansuję na granicy w plecy/na plus. Na forum śledzę od kilku tygodni, ale zarejestrowałem się tylko po to żeby pochwalić Twój komentarz :D :o obyś się nie mylił co do Liska.

Oficjalny przedstawiciel projektu
Awatar użytkownika
Posty: 412
Rejestracja: 12 lutego 2017
Reputacja: 768
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Poznań

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: jpktraders » wtorek, 24 października 2017, 19:05

Na naszym profilu tradingview.com w tym tygodniu przedstawialiśmy scenariusz wzrostowy na parze LSKUSD. Potrójnie testowane wsparcie na poziomie 4.488 skierowało cenę w górę. Przebiliśmy bardzo dynamicznie opór 5.45. Jeżeli cena wytestuje go od góry, będzie można szukać momentu do dołączenia się do w zrostów.



Bitcoin po forku traci prawie 2.5% na rzecz altów. Widać wyraźne wzrosty na większości altcoinów. Lisk rośnie dziś niespełna 23%.

Poniżej scenariusz na nadchodzące godziny:

Ostatnio zmieniony wtorek, 24 października 2017, 20:14 przez jpktraders, łącznie zmieniany 1 raz.
Rzeczowo i w punkt #bitcoin, #blockchain. Przegląd prasy, stan sieci, bezpieczeństwo, analizy, raporty finansowe, ICO oraz recenzje giełd. Nasze analizy, raporty oraz artykuły edukacyjne publikowane są w wielu mediach branżowych.

Początkujący
Posty: 155
Rejestracja: 16 września 2017
Reputacja: -4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: matikb » środa, 25 października 2017, 10:50

i to by było na tyle wzrostów. Wykres i przebicie lini wyglądało obiecująco ale rzeczywistość sciąga LSK mocno w dół. Impnująco wczoraj przyłożyło w 22 zł i wydawałoby się że zatrzyma się na 20 zł bo korekta musi być a tu po wzrostach.

Początkujący
Posty: 151
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: leniart1986 » środa, 25 października 2017, 10:54

NoCod pisze: @leniart1986, na tę chwilę chyba musisz trochę głębiej schować w lodówce szampana, którego trzymasz na upadek liska czy tam spadek LSK < 3 USD;)
@NoCod Co ty nie powiesz ....
Nawet nie jedno dniowe podrygi starej dziadygi, leci spadek, shitcoinlisk wraca tam gdzie jego miejsce....
Wycofali ludki trochę kasy z btc, podgonili kurs a hurraoptymiści już myśleli, że złapali Pana Boga za nogi i 27 zł nawet zobaczą a 23 nie przeskoczyło :lol: :lol: :lol:
universe25 pisze: Ufff uwolniony od tego wynalazku :) Nigdy więcej :) Teraz Kordek może sobie dalej grać w karty. Ja na szczęście nie muszę juz na to patrzeć :)
Chodź jeden trzeźwo myślący pozbył się krypto która na samym gadaniu potęgi nie zbije ....
Shitlisk jest dobry na kółka a nie na zakup i oczekiwanie wieki czy da zarobić czy nie

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 27 września 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: PanSmith » środa, 25 października 2017, 11:14

Z tego co widać na coinmarketcup to znaczna większość krypto zaliczyła spadek tak jak lisk.. Więc zbytnio bym się tym nie przejmował

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Początkująca » środa, 25 października 2017, 11:42

leniart1986 pisze:
NoCod pisze: @leniart1986, na tę chwilę chyba musisz trochę głębiej schować w lodówce szampana, którego trzymasz na upadek liska czy tam spadek LSK < 3 USD;)
@NoCod Co ty nie powiesz ....
Nawet nie jedno dniowe podrygi starej dziadygi, leci spadek, shitcoinlisk wraca tam gdzie jego miejsce....
Wycofali ludki trochę kasy z btc, podgonili kurs a hurraoptymiści już myśleli, że złapali Pana Boga za nogi i 27 zł nawet zobaczą a 23 nie przeskoczyło :lol: :lol: :lol:
universe25 pisze: Ufff uwolniony od tego wynalazku :) Nigdy więcej :) Teraz Kordek może sobie dalej grać w karty. Ja na szczęście nie muszę juz na to patrzeć :)
Chodź jeden trzeźwo myślący pozbył się krypto która na samym gadaniu potęgi nie zbije ....
Shitlisk jest dobry na kółka a nie na zakup i oczekiwanie wieki czy da zarobić czy nie
Prawie wszystko idzie w dół, zobacz jak Game spada, a tam widzisz okazję do zakupów, tutaj pokazujesz spadek jako dowód swoich przewidywań. Trochę to pokrętne jest :D

Początkujący
Posty: 151
Rejestracja: 25 września 2017
Reputacja: 27
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: leniart1986 » środa, 25 października 2017, 12:07

Początkująca pisze:
leniart1986 pisze:
NoCod pisze: @leniart1986, na tę chwilę chyba musisz trochę głębiej schować w lodówce szampana, którego trzymasz na upadek liska czy tam spadek LSK < 3 USD;)
@NoCod Co ty nie powiesz ....
Nawet nie jedno dniowe podrygi starej dziadygi, leci spadek, shitcoinlisk wraca tam gdzie jego miejsce....
Wycofali ludki trochę kasy z btc, podgonili kurs a hurraoptymiści już myśleli, że złapali Pana Boga za nogi i 27 zł nawet zobaczą a 23 nie przeskoczyło :lol: :lol: :lol:
universe25 pisze: Ufff uwolniony od tego wynalazku :) Nigdy więcej :) Teraz Kordek może sobie dalej grać w karty. Ja na szczęście nie muszę juz na to patrzeć :)
Chodź jeden trzeźwo myślący pozbył się krypto która na samym gadaniu potęgi nie zbije ....
Shitlisk jest dobry na kółka a nie na zakup i oczekiwanie wieki czy da zarobić czy nie
Prawie wszystko idzie w dół, zobacz jak Game spada, a tam widzisz okazję do zakupów, tutaj pokazujesz spadek jako dowód swoich przewidywań. Trochę to pokrętne jest :D
@Początkująca drobna różnica pomiędzy tymi krypto w mojej ocenie.
Shitlisk jest krypto która da może zarobić w czasie 2-3 lat jak sobie ktoś zamrozi środki bo tyle potrwa nim rozrywkowi twórcy krytpo się skończą bawić i słowa zamienią w końcu w czyn a bez czynów same obiecanki nie sprawią że dana krypto będzie rosła w cenę.
Natomiast w przypadku game tańszy zakup to okres zamrożenie by zarobić dla tych co tak robią będzie znacznie krótszy aczkolwiek to tylko moja osobista opinia, gdyż ja nie zarabiam w opcji kupuję x szt na x lat, ja operuję na sytuacji krypto w danym dniu, nawet na shitlisku kręciłam i kręcę kółka jak jest okazja zarobku.
Moje "ulubione" waluty do gry to najbardziej eth, ltc, game i czasem stary dobry wujek bitek od którego w sumie zaczynałam 2 lata temu :)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości