Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: pokrowiectv » niedziela, 8 października 2017, 14:23

przy jakiej kwocie jest kolejna linia wsparcia

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: Danek112 » niedziela, 8 października 2017, 14:26

Jak obstawiacie.. kiedy lisk skończy lecieć w dół?

Początkujący
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0

Postautor: Krypto Dzik » niedziela, 8 października 2017, 14:30

Ja mówię jutro albo czwartek :)

Weteran
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0

Postautor: szlagaag » niedziela, 8 października 2017, 14:56

Djadi pisze: W dupie mam już te liski 800zł już przejebałem wychodzę z gry lepiej coś zarobić na btc
Bardzo dobrze :)

Widać zero pojęcia macie ,nawet nie wiecie ,gdzie był wcześniejszy szczyt.. i dokąd zmierzamy..
Oto chodzi ,żeby wszyscy się wyprzedali a później ładnie odbiję ,wzrośnie 2-3zł będziesz pewien ,że spadnie więc nie kupisz i obudzisz się będzie 30zł i wtedy wsiądziesz to pociągu i gówno ugrasz.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: dziadeck » niedziela, 8 października 2017, 15:03

Wsparcie na około 15.50 zł i myślę że od tego odbije.

Początkujący
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0

Postautor: Djadi » niedziela, 8 października 2017, 15:05

szlagaag pisze:
Djadi pisze: W dupie mam już te liski 800zł już przejebałem wychodzę z gry lepiej coś zarobić na btc
Bardzo dobrze :)

Widać zero pojęcia macie ,nawet nie wiecie ,gdzie był wcześniejszy szczyt.. i dokąd zmierzamy..
Oto chodzi ,żeby wszyscy się wyprzedali a później ładnie odbiję ,wzrośnie 2-3zł będziesz pewien ,że spadnie więc nie kupisz i obudzisz się będzie 30zł i wtedy wsiądziesz to pociągu i gówno ugrasz.
Nie bądź taki cwany, każdy uczy się na błędach Ty od razu wszystko wiedziałeś co i jak .....

Weteran
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0

Postautor: szlagaag » niedziela, 8 października 2017, 15:08

@Djadi
Na pewno nie wchodziłem z hajsem w coś o czym nie mam bladego pojęcia.

Początkujący
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
1

Postautor: splatt91 » niedziela, 8 października 2017, 15:15

Ludzie sprzedaja alty bo na btc bedzie fork. Ot cala filozofia. Pamiętajcie ze jezeli w cos inwestujecie konkretne dla was pieniadze to analizujcie sytuacje codziennie lub pare razy w tygodniu. Bo w crypto inaczej jak już ktoś wyżej powiedział:"g*wno ugracie".
Takze ja obstawiam ze przez najblizszy tydzien lisk i inne alty będzie się osuwać w dół.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: czlowiek » niedziela, 8 października 2017, 16:59

splatt91 pisze:Ludzie sprzedaja alty bo na btc bedzie fork. Ot cala filozofia. Pamiętajcie ze jezeli w cos inwestujecie konkretne dla was pieniadze to analizujcie sytuacje codziennie lub pare razy w tygodniu. Bo w crypto inaczej jak już ktoś wyżej powiedział:"g*wno ugracie".
Takze ja obstawiam ze przez najblizszy tydzien lisk i inne alty będzie się osuwać w dół.
Sprzedają alty powiadasz? W takim razie dlaczego na coinmarketcap cała góra jest na zielono, tylko lisk -6% ?

Początkujący
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0

Postautor: boguslav » niedziela, 8 października 2017, 17:35

Po wczorajszym wzroście myślałem, że to koniec spadków, ale teraz zaczynam się naprawdę niepokoić. Żeby to nie był początek końca Liska...

Dodano po 2 minutach 41 sekundach:
Zaczynam zastanawiać się czy nie sprzedać, żeby wszystkiego nie stracić. Z drugiej strony, tak może myśleć więcej ludzi i to powoduje spadek, na którym komuś zależy...

Początkujący
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Postautor: tygrysek195 » niedziela, 8 października 2017, 17:43

@boguslav, Pozostaje Ci trzymać na longu. Sprzedasz = stracisz. Ustaw ASK tak abyś nie stracił i jak podskoczy nawet w nocy to oferta Ci zejdzie. Jak nie dziś to po forku, na bank odbije. Nigdy nie sprzedaje się ze stratą, chyba że masz full siana. Ja dysponując większym kapitałem nie pozwalam sobie na straty, mógłbym i miesiąc trzymać czy dwa albo i więcej jakbym za wysoko kupił. Szczerze, sam czekam na większe zakupy na full po hard forku. Ceny będą okazyjne i w tydzień spory zysk. Do tego jeszcze w gratisie nowa waluta :) Bez paniki ziomuś, odbije za niecałe 3 tygodnie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 132
Reputacja postu: 
0

Postautor: reaktywa » niedziela, 8 października 2017, 17:45

0 bad newsów od strony teamu, jakiś grubas pcha kurs w dół, żeby zwiększyć % zysku po tym jak poleci do góry.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Reputacja: 311
Reputacja postu: 
1

Postautor: Clinic » niedziela, 8 października 2017, 17:51

Witam, nie chce nastawiać ludzi tutaj sceptycznie ale obawiam się ze spadki mogą się pogłębiać, https://pl.tradingview.com/x/nL8ZiTYq/ jeżeli nie zatrzymani się nigdzie po drodze i nie przebijemy linii trendu spadkowego to taki scenariusz jak sobie rozrysowałem jest prawdopodobny. Zaznaczam ze są to tylko spekulacje z mojej strony i nie jestem bogiem żeby przewidywać co będzie ale przy tak szybkim wzroście bez konkretnych zahamowań ciężko wyrysować jakiekolwiek sensowne linie wsparcia. Pozdrawiam

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: tygrysek195 » niedziela, 8 października 2017, 18:01

@Clinic, Zgadzam się z Tobą. Dokładnie podobnie do Ciebie sobie to wyrysowałem. Tyle tylko, że u mnie koniec spadków w wykresie wyszedł na 26 października po zamknięciu świeczki dobowej BTC o 2 w nocy. Mi wyszło akurat okolice 65k Sato więc lekko mniej. Co nie zmienia faktu, że do hard forka BTC powinno spadać, bo każdy chce zamienić alty na BTC, żeby dostać nowego coina za darmo.

Dyskutant
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Clinic » niedziela, 8 października 2017, 18:08

@tygrysek195, także myślę ze po forku są duże szanse na odbicie na altach, poza tym postanowiłem się odezwać bo widzę ze dużo ludzi w tym wątku nie patrzy na wykresy, dopiero zaczyna swoja zabawę z crypto. Szkoda mi osób które nie założyły STOP LOSSOW... 3majcie sie pozdrawiam

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: tygrysek195 » niedziela, 8 października 2017, 18:28

@Clinic, Mi najbardziej szkoda osób, które kupiły na BitBay na samej górce po 30 PLN. Teraz wartość prawie o połowę spadła i muszą czekać na rebranding, aby odzyskać swój wkład. Myślę, że jeśli BTC utrzyma się na poziomie 4600-4800$ do HF to LSK osiągnie cenę 10-11 PLN.

Początkujący
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0

Postautor: splatt91 » niedziela, 8 października 2017, 18:43

Zobaczcie.analogiczne sytuacje w sierpniu i czerwcu jak ludzie kupowali i sprzedawali na wykresie. Teraz moze byc podobnie. Wiec jezeli.macie strate to macie dwa wyjscia. Albo sprzedac teraz i odkupic jeszcze taniej i sprzedac jak urosnie albo czekac na wybicie i sprzedać. Najwazniejsza jest chlodna analiza

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 8 października 2017, 18:49

tygrysek195 pisze: Mi najbardziej szkoda osób, które kupiły na BitBay na samej górce po 30 PLN. Teraz wartość prawie o połowę spadła i muszą czekać na rebranding, aby odzyskać swój wkład.
Rebranding = wzrost? To co powiesz na to: rebranding i cena powoli -30% w dół. Niespodzianka? Nie sądzę. Za dużo ludzi dosłownie pieprzy banialuki o tym rebrandingu jak nakręcona na youtubach i forach. Myślisz, że ktoś będzie sponsorował im takie łatwe zyski? Nie sądzę.

Gdzie są sidechainy i dappsy z Liska? Gdzie te konkurowanie z ETH? Dopiero jak dappsy będą realne, wartość fundamentalna Liska wzrośnie.

W sumie z Liska na BB wielu wpadnie w Game bo Suszek chwalił tego gniota, a to jeszcze chyba gorzej. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Dyskutant
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: Clinic » niedziela, 8 października 2017, 18:51

@tygrysek195, tez mi się tak wydaje bo tak tez wynika z tego co wcześniej nakreśliłem, chyba ze będziemy testować główna linie trendu wzrostowego która będzie się znajdować mniej więcej w okolicach 9,6 zl jak ja przebijemy no to może być rożnie

Początkujący
Reputacja: 115
Reputacja postu: 
0

Postautor: kAArter » niedziela, 8 października 2017, 18:52

Kupiłem po 19 teraz trzeba będzie zapomnieć na troche o nich :D

Wróć do „Lisk”