Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 8 września 2017
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: skowronek1510 » niedziela, 10 września 2017, 11:11

Lisk wyrasta na najciekawszą kryptowalutę jesieni 2017 :D
Pytanie jest teraz takie czy dalej warto kupować liska? Ja osobiście obkupiłem się tydzień temu i teraz czekam, chociaż z drugiej strony mam jeszcze trochę wolnych funduszy inwestycyjnych i zastanawiam się czy dokupić jeszcze kilka monet do mojego portfela.

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Truth » niedziela, 10 września 2017, 12:04

@satoshiILLUMINATI, pirat założył swoją stronę na fejsie. Wystarczy wpisać P1R4T3 w wyszukiwarce i taki gość w kapturze. Gadałem z nim ostatnio. Mówił że to co się dzieje to typowe straszenie Chinami i że tak już działo się kilka razy np. W lutym. Teraz postrasza, jutro odkupia krypto po taniosci, pojutrze sprzedadza jak zapanuje wzrostowa euforia. Grubi i ich ukryte manipulacje. Sam ban na ICO to tylko się cieszyć - mniej shitcoinow, a dobre projekty i tak przejdą

Dodano po 7 minutach 49 sekundach:
A co do liska wystarczy zobaczyć, jak dzielnie oporuje przed spadkami. Btc wróci do 5k to lisk podskoczy solidnie razem z nim 9-10$

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 10 września 2017, 12:48

@Truth, Słuchajcie idioty... Zły news = i tak dobrze. Seems legit. A ICO powoli jest pogrążane. Chiny to ogromny rynek. Najpierw SEC pogroził paluszkiem w USA, teraz Chiny nie chcą ICO a dla Was to ok i straszenie, bo jakaś patologia pod nickiem pirat jest wysoko umoczono i nie czai symptomów odwracania długiego trendu. :) Nisko crypto upada, słuchacie byle idiotów, szukacie sami jakiś grup z cwaniaczkami co weszli np. miesiąc wcześniej niż Wy, i mają szybkie gadki, zły news = spoko, ludzie na crypto nie myślą, 2+1=5...

Dodano po 4 minutach 16 sekundach:
Na szczęście nie tyczy się to wszystkich, ale jak się przegląda np. fb czy telegram, to ręce opadają, zero myślenia, wielkie roszczenia, zero wiedzy i arogancja. Nie słuchajcie byle kogo na tych grupach, nie ładujcie się w słuchanie idiotów.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 20 lutego 2016
Reputacja: 34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Lamar » niedziela, 10 września 2017, 12:57

Też tego nie rozumiem.
Teraz wszystko zależy od BTC. BTC spada i póki spada nie ma szans na "wystrzał" na LSK.
Jakiś czas temu BTC mocno rosło, bo Japonia otworzyła się na BTC. Teraz Chiny przykręcają kranik (moim zdaniem może to nie być jednak fake) więc zadziała to w drugą stronę. Za Chinami podąży jeszcze Korea. Więc na jakiej zasadzie ma być ten wystrzał?

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GELO1910 » niedziela, 10 września 2017, 13:35

Wszędzie kurs leci na łeb na szyję a na bb nie jak zawsze sztuczne podbicie

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Adym » niedziela, 10 września 2017, 13:46

ja na razie wyszedłem poza rynek... poczekam co się z btc stanie bo taki boczniak na razie leci aż podejrzane, wykresy na necie pokazują że zbliżamy się do wybicia górą ale... wykresy a humor ludzi

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vietkong » niedziela, 10 września 2017, 15:25

satoshiILLUMINATI pisze:strasznieeeeeee mi brakuje pirata na forum.. on by przepowiedzialllllll co dalej
Kontakt z piratem jest na FB i YT, ale sądzę że doskonale o tym wiesz, niech też dowiedzą się inni!

Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 29 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: MC-Maxim » niedziela, 10 września 2017, 15:33

To jak w końcu z tym Piratem? Jedni chcą jego pomocy, inni piszą że jest idiotą :lol:

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Truth » niedziela, 10 września 2017, 16:30

@MC-Maxim, według mnie to bardzo pomocny gość. I nie mówię tu tylko w kontekście krypto, wymieniłem z nim kilka wiadomości- na wszystkie dość szybko odpisał 1-2 dni. Można powiedzieć, że wyciągnął mnie z depresji. A co do krypto udowodnił już swoje racje i tyle w temacie. Będę go bronił. Język Wymazywanie mówi sam za siebie. Dziękuję, tyle mam do powiedzenia

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Lagoon » niedziela, 10 września 2017, 18:21

Przez to korekcenie btc okolo4000$ lisk wczoraj nie odbil wszyscy wyczekuja .Dzis po 12 tez sie flaga rysowala ale na razie lipa.Teraz wyglada to na typowego boczniaka lub szorowanie po dnie .No kw...... musi z tego odbic bo bylo by to nienormalne gdyby z takich ruchow spadl. I nie chodzi mi o zysk bo swoje juz zarobilem tylko o normalne fale wzlotow i spadkow

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 25 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Frank » niedziela, 10 września 2017, 18:56

KRZYSIEKSKC pisze:A czy na bitrexie kurs lsk nie stoi wyzej niz na bb??
Ludzie w zwiazku z tymi spadkami wycofali swoje monety to pewne. Tak jak pewne jest to ze lsk wystrzeli :) trzymajcie sie kapeluszy;)
uważaj żeby nie przebiło sufiitu. Bitcoin zaliczy spadek i reszta za nim ,bo taka jest natura rynku. Na BB sztucznie trzymana cena,, ale. długo nie dadzą rady i wtedy lisk poleci na ryj. Cwaniacy namawiają do kupna LSK aby zdążyć sprzedać przed krachem :D

Dodano po 7 minutach 29 sekundach:
Truth pisze:@MC-Maxim, według mnie to bardzo pomocny gość. I nie mówię tu tylko w kontekście krypto, wymieniłem z nim kilka wiadomości- na wszystkie dość szybko odpisał 1-2 dni. Można powiedzieć, że wyciągnął mnie z depresji. A co do krypto udowodnił już swoje racje i tyle w temacie. Będę go bronił. Język Wymazywanie mówi sam za siebie. Dziękuję, tyle mam do powiedzenia
To ten pirat jest psychologiem ,skoro wyciągnął cię z depresji :D , czy jakieś prochy ci załatwił ?

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » niedziela, 10 września 2017, 18:59

Ciekawostka dotycząca Giełdy Bitbay i myślę, że to koniec tematu o tej giełdzie.
W chwili gdy piszę ten post, aktualna cena Bittrex 0.00158995 (6,60 USD) Polo 0.00158541
I teraz tak. Kurs USD to obecnie 3,52 Tak więc średnia cena Bittrex to 23,23 PLN.
Cena PLN Bitbay 25,74
Cena USD Bitbay 7,57 - 26,64 PLN w przeliczeniu
Cena EUR Bitbay 6,50 - 27,56 PLN w przeliczeniu
Cena BTC Bitbay 0.00163975 gdy na bittrex jest 0.00158995
Tak więc jeśli średnia cena giełdy Bittrex wynosi ledwo powyżej 23 PLN widać jak sztucznie jest trzymana cena na giełdzie Bitbay.
Porównując do tego jeszcze wolumen, robi się jeszcze ciekawiej. Praktycznie wszystko na Bitbay zostało wykupione, pozostały resztki LSK.
USD - 712.60459869 LSK
EUR - 933.97534997 LSK
BTC - 2516.58654526 LSK
PLN - 88117.35597824 LSK
Wyjaśnienie:
Dopóki kurs BTC się nie ustabilizuje w jednym poziomie lub rosnąco, giełdę Bitbay zalecam omijać szerokim łukiem. Cena LSK jest zawyżona w stosunku do przeliczenia USD o 3,41 PLN a do EUR 4,33 PLN Czyli reasumując nie ma sensu robić zakupów na tej giełdzie.
Jeszcze nie tak dawno przy dużym ruchu giełdy różnica między bittrex / polo w przeliczeniu było to 0,50 PLN a na dzień dzisiejszy niestety jest to przepaść. Fakt, że LSK ładnie się broni przy spadkach BTC nie oznacza, że warto w tej chwili inwestować na Bitbay. Polecam giełdy typu bittrex / poloniex.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » niedziela, 10 września 2017, 19:25

Truth pisze: Można powiedzieć, że wyciągnął mnie z depresji.
Patrz Pan, to musi być dobry lekarz, ludzie latami z depresji nie mogą wyjść stosując najnowsze terapie i farmakologie a tu kilka wiadomości starczyło... Normalnie CUD, Matka Boże na firance u somsiada! Podejrzewam, że Twoja depresja polegała na bagholdingu jakichś crypto, a rzeczony specjalista pocieszył Cię i zapewnił, że przecież i tak wzrośnie...! Panie, to do gazety trzeba opisać i wysłać: Historia Cudownego Ozdrowienia!

Dodano po 1 minucie 14 sekundach:
MC-Maxim pisze: To jak w końcu z tym Piratem? Jedni chcą jego pomocy, inni piszą że jest idiotą
Po tym filmiku na yt sorry, ale "idiota" to i tak łagodne określenie i pisze tak bez wahania.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 216
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lukasrap » niedziela, 10 września 2017, 19:32

Ja nie rozumiem po co w ogóle ciągle drążycie ten temat? Znalezliscie sobie jakiegos guru, wielbiciela, przewodnika to spoko, jestem w stanie to zrozumiec po wypowiedziach co niektórych, ale róbcie moze to gdzieś indziej? Temat chyba dotyczy czegoś zupełnie innego i serio cieżko przerzuca sie strony nie związane z tematem.
Ostatnio zmieniony niedziela, 10 września 2017, 19:39 przez lukasrap, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 września 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: fusielec » niedziela, 10 września 2017, 19:33

Wymazywanie pisze:
Truth pisze: Można powiedzieć, że wyciągnął mnie z depresji.
Patrz Pan, to musi być dobry lekarz, ludzie latami z depresji nie mogą wyjść stosując najnowsze terapie i farmakologie a tu kilka wiadomości starczyło... Normalnie CUD, Matka Boże na firance u somsiada! Podejrzewam, że Twoja depresja polegała na bagholdingu jakichś crypto, a rzeczony specjalista pocieszył Cię i zapewnił, że przecież i tak wzrośnie...! Panie, to do gazety trzeba opisać i wysłać: Historia Cudownego Ozdrowienia!

Dodano po 1 minucie 14 sekundach:
MC-Maxim pisze: To jak w końcu z tym Piratem? Jedni chcą jego pomocy, inni piszą że jest idiotą
Po tym filmiku na yt sorry, ale "idiota" to i tak łagodne określenie i pisze tak bez wahania.
Hej,
proponuje załóżcie o nim sobie oddzielny temat (np w jakimś HydeParku), żeby nie zaśmiecać wątku o spekulacjach nt. Liska. Dzięki!

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: gumis1392 » niedziela, 10 września 2017, 19:43

Jest szansa że wyjdziemy z tego trójkąta górą
https://pl.tradingview.com/chart/LSKBTC/5ilQ0BNi/

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 31
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Vietkong » niedziela, 10 września 2017, 19:51

tygrysek195 pisze: Ciekawostka dotycząca Giełdy Bitbay i myślę, że to koniec tematu o tej giełdzie.
W chwili gdy piszę ten post, aktualna cena Bittrex 0.00158995 (6,60 USD) Polo 0.00158541
I teraz tak. Kurs USD to obecnie 3,52 Tak więc średnia cena Bittrex to 23,23 PLN.
Cena PLN Bitbay 25,74
Cena USD Bitbay 7,57 - 26,64 PLN w przeliczeniu
Cena EUR Bitbay 6,50 - 27,56 PLN w przeliczeniu
Cena BTC Bitbay 0.00163975 gdy na bittrex jest 0.00158995
Tak więc jeśli średnia cena giełdy Bittrex wynosi ledwo powyżej 23 PLN widać jak sztucznie jest trzymana cena na giełdzie Bitbay.
Porównując do tego jeszcze wolumen, robi się jeszcze ciekawiej. Praktycznie wszystko na Bitbay zostało wykupione, pozostały resztki LSK.
USD - 712.60459869 LSK
EUR - 933.97534997 LSK
BTC - 2516.58654526 LSK
PLN - 88117.35597824 LSK
Wyjaśnienie:
Dopóki kurs BTC się nie ustabilizuje w jednym poziomie lub rosnąco, giełdę Bitbay zalecam omijać szerokim łukiem. Cena LSK jest zawyżona w stosunku do przeliczenia USD o 3,41 PLN a do EUR 4,33 PLN Czyli reasumując nie ma sensu robić zakupów na tej giełdzie.
Jeszcze nie tak dawno przy dużym ruchu giełdy różnica między bittrex / polo w przeliczeniu było to 0,50 PLN a na dzień dzisiejszy niestety jest to przepaść. Fakt, że LSK ładnie się broni przy spadkach BTC nie oznacza, że warto w tej chwili inwestować na Bitbay. Polecam giełdy typu bittrex / poloniex.
Skoro na Bittrex LSK tańszy o 2,3pln to dlaczego nie robi się arbitrażu? Ja nie robię bo jestem zapakowany na BB
Wymazywanie pisze:
Truth pisze: Można powiedzieć, że wyciągnął mnie z depresji.
Patrz Pan, to musi być dobry lekarz, ludzie latami z depresji nie mogą wyjść stosując najnowsze terapie i farmakologie a tu kilka wiadomości starczyło... Normalnie CUD, Matka Boże na firance u somsiada! Podejrzewam, że Twoja depresja polegała na bagholdingu jakichś crypto, a rzeczony specjalista pocieszył Cię i zapewnił, że przecież i tak wzrośnie...! Panie, to do gazety trzeba opisać i wysłać: Historia Cudownego Ozdrowienia!

Dodano po 1 minucie 14 sekundach:
MC-Maxim pisze: To jak w końcu z tym Piratem? Jedni chcą jego pomocy, inni piszą że jest idiotą
Po tym filmiku na yt sorry, ale "idiota" to i tak łagodne określenie i pisze tak bez wahania.
Według mnie jeśli jego czyny idą za słowami z tego filmiku to pirat jest człowiekiem o otwartym umyśle w przeciwieństwie do osób które go krytykują. Im więcej tytułów ktoś nabierze w systemie tym bardziej jego mózg jest zakleszczony w iluzji i uważa się za ALfę i Omegę życia, a tak naprawdę o prawdziwym życiu i jego najważniejszych wartościach wie nie wiele.
fusielec pisze:
Wymazywanie pisze:
Truth pisze: Można powiedzieć, że wyciągnął mnie z depresji.
Patrz Pan, to musi być dobry lekarz, ludzie latami z depresji nie mogą wyjść stosując najnowsze terapie i farmakologie a tu kilka wiadomości starczyło... Normalnie CUD, Matka Boże na firance u somsiada! Podejrzewam, że Twoja depresja polegała na bagholdingu jakichś crypto, a rzeczony specjalista pocieszył Cię i zapewnił, że przecież i tak wzrośnie...! Panie, to do gazety trzeba opisać i wysłać: Historia Cudownego Ozdrowienia!

Dodano po 1 minucie 14 sekundach:
MC-Maxim pisze: To jak w końcu z tym Piratem? Jedni chcą jego pomocy, inni piszą że jest idiotą
Po tym filmiku na yt sorry, ale "idiota" to i tak łagodne określenie i pisze tak bez wahania.
Hej,
proponuje załóżcie o nim sobie oddzielny temat (np w jakimś HydeParku), żeby nie zaśmiecać wątku o spekulacjach nt. Liska. Dzięki!
Jak by na to nie patrzeć Pirat swym nawoływaniem do kupowania Lisk-a przyczynił się do wzbogacenia się wielu ludzi i miejmy nadzieję, że jego informator z zespołu Lisk przyczyni się do kolejnych wzbogaceń. Tak więc Pirat jest częścią dyskusji o Lisku bo to co głosi dotyczy w głównej mierze Liska. Mam nadzieję, że skorzystam z jego informacji, bo kolega dając wiarę w jego zapowiedzi wzbogacił się o 45tyś inwestując jedynie 9,9tyś. Dla niektórych to nie wiele, ale dla wielu na tym forum pewnie to odległe marzenia.

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: yorved » niedziela, 10 września 2017, 20:05

cos na BB do góry się powolutku kierujemy , przysłowiowe TO THE MOOON :DD

Początkujący
Posty: 216
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lukasrap » niedziela, 10 września 2017, 20:08

Vietkong pisze: Tak więc Pirat jest częścią dyskusji o Lisku bo to co głosi dotyczy w głównej mierze Liska.
Niech bedzie Twoim mentorem ale gdzieś indziej. Poki co ta osoba na forum nie glosila nic ciekawego poza "naganianiem" bez podawania powodów, argumentow, analiz itp. Nie jest ta osoba w zaden sposób związana z tematem. I tak samo jak mówił zeby wchodzic to kilka dni przed wystrzałem w góre mowil zeby wyjsc z Liska i wejsc w BCC. Zatem chyba nie wiesz dokladnie o czym mowisz. Osoba ktora raz mowi ze wystrzeli, a drugim razem ze spadnie, na pewno w ktoryms przypadku bedzie miala racje.

Kazdy kolejny post ktory w zaden sposob nie bedzie związany z tematem bedzie zgłaszany do moderatora. Zamkną Wam forum na kolejne dni to moze bedzie porządek.

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yoda » niedziela, 10 września 2017, 20:10

Wymazywanie pisze:(...) A ICO powoli jest pogrążane. Chiny to ogromny rynek. Najpierw SEC pogroził paluszkiem w USA, teraz Chiny nie chcą ICO a dla Was to ok i straszenie, bo jakaś patologia pod nickiem pirat jest wysoko umoczono i nie czai symptomów odwracania długiego trendu. :) Nisko crypto upada, słuchacie byle idiotów, szukacie sami jakiś grup z cwaniaczkami co weszli np. miesiąc wcześniej niż Wy, i mają szybkie gadki, zły news = spoko, ludzie na crypto nie myślą, 2+1=5...(...)
Dla przypomnienia lista coinów, które zostają zdjęte z chińskich giełd:

https://i.redd.it/wy190k896tkz.jpg

Jak widać, większość dotyczy projektów ICO opartych o sieć Ethereum. Na przykład takie OMG - tokeny, które można było dostać przy posiadaniu samych ETH w portfelu.

Kapitał, który nie popłynie do tych coinów, zostanie przerzucony na inne projekty. Wg mnie Lisk zatem długoterminowo zyska na tym, a nie straci.

Jeszcze jedno - uleganie emocjom wskutek jakichś wydarzeń często nie wychodzi na dobrze. Na klasycznych rynkach zdarza się np. tak, że krótkoterminowe dane fundamentalne mówią SHORT (np. więcej zapasów ropy niż przewidywano), a pomimo tego cena ropy zwyżkuje.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości