Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tonyibatony » poniedziałek, 4 września 2017, 19:44

Lisk szybko będzie odbijał,szybciej niż a tu panika każdy robi ALLOUT irobi się spirala strachu.

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 5 maja 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Chrysler » poniedziałek, 4 września 2017, 19:45

na polo lekkie odbicie dzięki Januszom ;)
ciekawe kiedy na bb jakaś gruba ryba robi spłukę do 18 zł

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 31 lipca 2017
Reputacja: -17
Reputacja postu: 
-2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: incii88 » poniedziałek, 4 września 2017, 19:57

15zl juz niedlugo

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GELO1910 » poniedziałek, 4 września 2017, 20:03

incii88 pisze:15zl juz niedlugo
pewnie zaraz mod da mi minusa ...

ale konkretna analiza szacunek ...

Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 31 lipca 2017
Reputacja: -17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: incii88 » poniedziałek, 4 września 2017, 20:06

analiza nie ma tu nic do tego. krypto to czysta spekulacja. albo przewidzi sie jak sie zachowa gielda albo nie. wedlug mnie duza korekta jeszcze przed nami

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 4 września 2017, 20:13

incii88 pisze: analiza nie ma tu nic do tego. krypto to czysta spekulacja. albo przewidzi sie jak sie zachowa gielda albo nie. wedlug mnie duza korekta jeszcze przed nami
To nie totolotek i zgadywanie numerków. Spekulacja i analiza się nie gryzą. Analiza jest przydatnym narzędziem. Raczej znaczna większość tych, co zarabia od dawna, z niej mniej czy bardziej korzysta. Ostatnio geniusze co wyśmiewali analizę, jakiekolwiek przesłanki do spadków, zapowiadali tylko up dalej itp. bzdury, teraz dziwnie siedzą i nie piszą postów... :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 5 maja 2017
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Chrysler » poniedziałek, 4 września 2017, 20:16

incii88 pisze: analiza nie ma tu nic do tego. krypto to czysta spekulacja. albo przewidzi sie jak sie zachowa gielda albo nie. wedlug mnie duza korekta jeszcze przed nami
musisz na czyms opierać swoje analizy bo inaczej to bedziesz grał jak w lotto, po kilku razach udupisz i się zniechęcisz
więc analiza jakakolwiek, obserwowanie, uczenie się kilku podstawowych zasad już wiele daje

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tonyibatony » poniedziałek, 4 września 2017, 20:38

to ładnie poskupowali :) w nocy korekta do poprzedniego stanu to 7-7,5$ za Lisk. Trend wzrostowy trwa

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yoda » poniedziałek, 4 września 2017, 20:44

Wg mnie w najbliższym czasie są możliwe dwa scenariusze:

http://prntscr.com/gh1v5i

Scenariusz 1 - wracamy do okolic 160 tys. satoshi i kontynuujemy trend wzrostowy, choć możliwe, że będziemy potrzebowali nawet kilkunastu dni, aby przebić ostatni szczyt.

Scenariusz 2 - przebijamy ostatni dołek, wtedy poważniejsze wsparcie pojawi się nam w okolicach 100 tys. satoshi, co jednocześnie jest ważnym poziomem Fibo.

Obstawiam raczej ten pierwszy wariant ;) Radzę zatem uzbroić się w cierpliwość, dwucyfrowe wartości USD za Liska mogą nie przyjść tak szybko ;)

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 4 września 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: nelton » poniedziałek, 4 września 2017, 20:45

Na wstepie witam wszystkich - to moj 1 post i wlasnie zastanawiam się jak to jest - wszyscy mowia ze grubasy spuszczą cene do 18. Pomijając spadki w skutek zjazdu BTC to wydawalo mi się ze grubasy to sprzedały wszystko 2 dni temu po 30 zeta a nie czekali az padnie do 20. Teraz można przypuszczać ze własnie skupują w dobrej cenie i być może bedzie jazda do góry. Tak mi się jakoś to wydaje logiczne ale nie wiem czy logika ma tu coś do rzeczy na tym rynku :)

PS. dodatkowo widze ze wolumen powoli rosnie - to zdaje sie dobry znak dla wzrostu ceny. A rosnie powoli bo powoli skupują zeby nie podniesc ceny za szybko.
Prosze forumowych wyjadaczy o korekte moich przypuszczen jesli są błędne - wszyscy niewiedzący na tym skorzystają ( w tym ja )
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 4 września 2017, 20:53 przez nelton, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tonyibatony » poniedziałek, 4 września 2017, 20:53

co do grubasów to jest rozchwianie rynku i niepewność. Wczoraj szło na BitBayu Lisków za 3,5mln zł zpo 23.45 przy cenie rynkowej 24, rozbierali to 5-6godzin także nie wszyscy sprzedali w szczycie

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 188
Rejestracja: 31 lipca 2017
Reputacja: 48
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hanslik » poniedziałek, 4 września 2017, 21:07

Yoda pisze:Wg mnie w najbliższym czasie są możliwe dwa scenariusze:

http://prntscr.com/gh1v5i

Scenariusz 1 - wracamy do okolic 160 tys. satoshi i kontynuujemy trend wzrostowy, choć możliwe, że będziemy potrzebowali nawet kilkunastu dni, aby przebić ostatni szczyt.

Scenariusz 2 - przebijamy ostatni dołek, wtedy poważniejsze wsparcie pojawi się nam w okolicach 100 tys. satoshi, co jednocześnie jest ważnym poziomem Fibo.

Obstawiam raczej ten pierwszy wariant ;) Radzę zatem uzbroić się w cierpliwość, dwucyfrowe wartości USD za Liska mogą nie przyjść tak szybko ;)

Pozwolę sobie wkleić wykres Pana Sebastiana Seligi

https://pl.tradingview.com/chart/LSKBTC/iVXuJ3Q2/

Pan Sebastian również spodziewa się wyjścia górą z tego trójkąta, lecz trudno określić ramy czasowe. Na zadane pytanie "kiedy" odpowiedział, że brakuje jeszcze dwóch podfal do zamknięcia trójkąta.

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 4 września 2017
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: nelton » poniedziałek, 4 września 2017, 21:12

Przyszła mi na myśl jedna rzecz: Wszystkie wykresy którymi posługują się profesjonaliści aby okreslić z pewną dozą prawdopodobieństwa zachowanie się kursu tworzone są w oparciu o teorie dotyczącą prawdziwych rynków. Różnica pomiędzy tamtymi rynkami a tym jest taka że tam zakazana jest praktyka pump&dump a tu nie. Matematyka i statystyka są niestety nieubłagane ( wszystkie elementy muszą się zgadzac bo inaczej wzór na nic). Idąc tym tokiem rozumowania czy nie jest aby tak ze te wzorki nie za bardzo mają tu zastosowanie ????

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 315
Rejestracja: 30 lipca 2017
Reputacja: 358
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: discipuli » poniedziałek, 4 września 2017, 21:19

tonyibatony pisze: to ładnie poskupowali :) w nocy korekta do poprzedniego stanu to 7-7,5$ za Lisk. Trend wzrostowy trwa
jaki trend wzrostowy jeśli od ATH wynoszacego na bitbayu 30 złotych idzie ciągle kurs w coraz niższe dołki/szczyty. Proszę nie mylić poczatkujących graczy.
Przepraszam za błąd który postaram się naprawić. Chodzi mi o przedział czasowy 1d oraz 1h gdzie widzimy że każda kolejna większa górka jest mniejsza od ath co moim skromnym zdaniem oznacza trend spadkowy. Jeśli byłby trend wzrostowy bilibysmy co jakiś czas ath a tak się nie dzieje na chwile obecną.


@nelton na każdym rynku grają ludzie i na nomrlanych rynkach są metody pump&dump tylko są o wiele bardziej wyrafinowane. Wstarczy zobaczyć jak złoto sie zachowalo po informacji że skupuje je sorosz

Odnośnie kursu widac wsparcie na 125k satoshi a na bitbayu na 20 złotych . na chwilę obecną mamy duzy trójkąt spadkowy z którego wyjście nic nie da jeśli bitcoin nie odbije. Korelacja między btc a lisk jest tak duża, że co bysmy my nie rysowali to i tak kurs bitcoina determinuje kurs liska. Póki nie jest on na poważnych giełdach na parze USD/USDT do liska nie mamy o czym rozmawiac w kwesti analizy technicznej. Jest ona przydatna, ale jej wartość jest pomniejszona o to, że lisk reaguje mocno na ruchy bitcoina.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 4 września 2017, 22:57 przez discipuli, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tonyibatony » poniedziałek, 4 września 2017, 21:39

BTC ciągnie wszystko,fakt że Lisk jest bardzo zależny i to widać - 25% przy -10% BTC --- tylko że Lisk ma szybszy przyrost i szybciej wraca do poprzedniego stanu, praktycznie bez straty. A teraz czy może mi koś wytłumaczyć.... skoro nie ma trendu wzrostowego to skąd ponad 24 na bitbayu?! dzisiejszy szcyt był na 27 jesli dobrze pamiętam

Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 29 sierpnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: CryptoEmperor » poniedziałek, 4 września 2017, 21:44

pytanie czy wychodzimy z korekty czy kolejny noob trap i mocne spadki w nocy
Nie pogardzilbym opinia kogos doswiadczonego na ten temat

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » poniedziałek, 4 września 2017, 21:51

Jest walka o liska od 3dni. Jak wspomniał tonyibatony kurs liska wraca na poprzednie miejsce po panic sellu to juz chyba 3 albo 4 taka akcja

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » poniedziałek, 4 września 2017, 22:09

nelton pisze: Wszystkie wykresy którymi posługują się profesjonaliści aby okreslić z pewną dozą prawdopodobieństwa zachowanie się kursu tworzone są w oparciu o teorie dotyczącą prawdziwych rynków. Różnica pomiędzy tamtymi rynkami a tym jest taka że tam zakazana jest praktyka pump&dump a tu nie.
To też jest rynek jak inny (ale znacznie mniejszy), a nawet łatwiejszy do analizy bo jest więcej graczy nowych, niedoświadczonych, dużo takich dla których analiza to bzdura. Więc jak wpada ktoś nowy i pisze, że analiza to głupota itp., to ci, co ja stosują, tylko się cieszą, bo maja łatwiej. :) Wszędzie są kombinacje, manipulacje, pump n dumpy itp., obojętnie czy są zakazane, czy nie.

Dodano po 2 minutach 24 sekundach:
tonyibatony pisze: skoro nie ma trendu wzrostowego to skąd ponad 24 na bitbayu?!
Ja nie ma trendu wzrostowego? Wiesz co to trend? Narysuj sobie linie łączące kolejne najważniejsze dołki z dołkami i drugą, górki z górkami. Wtedy odczytaj kierunek, tendencję ruchu czyli trend. Może być inny na różnych skalach czasowych. Na małych zmienia się najczęściej.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 80
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: TheKubizz » poniedziałek, 4 września 2017, 22:44

Panowie co myślicie o przyszłym rebrandingu, oraz o "możliwości" użycia liska w przyszłości (ponoć jakiś news na przełomie listopada/grudnia). Obiło mi się o uszy, tylko za diabła nie pamiętam gdzie. Ktoś ma jakieś informację co do tego?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 4 września 2017, 22:54

Gdzie te 18 skoro 23 mamy? Juz raz bylo tak pisane ze bedzie 18 czy 15.. sam nawet to pisalem a potem rajd pod 30...

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości