Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » piątek, 1 września 2017, 14:30

@satoshiILLUMINATI, Kończysz temat, bo nie możesz uzasadnić racjonalnie zdania typu Na pewno LSK jest w trendzie wzrostowym do polowy przyszlego roku - chyba, że znasz przyszłość. ;) Skąd ta pewność? Maszyna czasu? Szklana kula z allegro? Albo musisz przyznać, że jej (pewności) nie masz, bo i mieć jej nie możesz, albo faktycznie pozostaje ucieczka od tematu. Pozdrawiam. :)

Dodano po 3 minutach 9 sekundach:
heliox pisze: Pytanie techniczne.: po czym wnioskujecie że będzie jeszcze pompa? Chodzi Mi o jakieś przesłanki typu wolumen itd, jestem świeży może się coś dowiem.
Większość osób pewnie po tym, że kupili i chcą by rosło... :?
Technicznie to zachowanie linii trendu i budowanie nowej pod większym kątem (nasilanie się impulsu wzrostowego), HH (higher highe - wyższe górki), figury wskazujące na kontynuację bullish, wzrastający wolumen, umacnianie poziomów wsparcia i budowanie nowych wyżej itd. itd. Jest tego dużo, na każdym wykresie może to być inny zestaw czynników.
Ostatnio zmieniony piątek, 1 września 2017, 14:31 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 61
Rejestracja: 19 lipca 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: exevan » piątek, 1 września 2017, 14:30

lolexd pisze: Troche offtopa,
odprowadzacie gdzie podatek sprzedajac liski na pln i wyplacajac pln na konto ?


Mówi to sam CEO BitBay.net jak to zrobić.

@topic

Ładnie cena sie waha między 28-28.30 można kółeczka robić fajne :p

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: heliox » piątek, 1 września 2017, 14:36

Ponowie pytanie: skąd wiecie że będzie pompa. Bo widzę że nikt nie zastanawia się czy wsiaść tylko na jakim poziomie...???

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » piątek, 1 września 2017, 14:37

Wymazywanie pisze: @satoshiILLUMINATI, Kończysz temat, bo nie możesz uzasadnić racjonalnie zdania typu Na pewno LSK jest w trendzie wzrostowym do polowy przyszlego roku - chyba, że znasz przyszłość. ;) Skąd ta pewność? Maszyna czasu? Szklana kula z allegro? Albo musisz przyznać, że jej (pewności) nie masz, bo i mieć jej nie możesz, albo faktycznie pozostaje ucieczka od tematu. Pozdrawiam. :)
Wydaję mi się ,że głównie w głowie satoshiilluminati ma rebranding i sdk. Dlatego napisał ,że do końca roku.
Z tym ,że o ile rebranding się odbędzie wrzesień/październik tak sdk będzie bardzo opóźnione (czy w ogóle powstanie....)
Więc co się wydarzy po rebrandingu nie jesteśmy w stanie przewidzieć.
Także z tym trendem wzrostowym do końca roku bym się wstrzymał.

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » piątek, 1 września 2017, 14:38

@exevan na tym kółeczka nie zrobisz. Minimum 1 zł różnicy bo prowizja Cię zje. Ja pomimo małej prowizji nie wchodzę w to. Szkoda dla kilku stówek ryzykować wejście w takiej stawce jak jest teraz. Co cały czas ciągnie w dół.

Początkujący
Posty: 53
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GELO1910 » piątek, 1 września 2017, 14:39

Czy mogli byście mi pokazać gdzie mamy ta filiżankę ?

Wpłacał ktoś na bb przelew z konta ? Zastanawia mnie jak oni wiedzą komu zaksięgować kasę jka tytuł przelewy to tylko "inwestycja w kryptowaluty"

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: msdos400 » piątek, 1 września 2017, 14:48

GELO1910 pisze: Czy mogli byście mi pokazać gdzie mamy ta filiżankę ?

Wpłacał ktoś na bb przelew z konta ? Zastanawia mnie jak oni wiedzą komu zaksięgować kasę jka tytuł przelewy to tylko "inwestycja w kryptowaluty"
Każdy ma inny numer konta. Przepraszam za offtop.

Dodano po 7 minutach 28 sekundach:
Obrazek

Dobrze widzę?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » piątek, 1 września 2017, 14:49

@msdos400, tak :) pisalem juz o tym pare stron wczesniej.

mis
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 29 lipca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mis » piątek, 1 września 2017, 14:53

GELO1910 pisze: Czy mogli byście mi pokazać gdzie mamy ta filiżankę ?

Wpłacał ktoś na bb przelew z konta ? Zastanawia mnie jak oni wiedzą komu zaksięgować kasę jka tytuł przelewy to tylko "inwestycja w kryptowaluty"
Wpłacałem już parę razy na dane podane na www BB i kasa była tego samego dnia na koncie lub na kolejny dzień. Oni księgują o 9,12,15 więc np jak wpłaciłem o 7 rano to była o 9 a raz o 15. Innym razem wpłacałem w niedziele to była w poniedziałek o 15.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: satoshiILLUMINATI » piątek, 1 września 2017, 14:57

@satoshiILLUMINATI, Kończysz temat, bo nie możesz uzasadnić racjonalnie zdania typu Na pewno LSK jest w trendzie wzrostowym do polowy przyszlego roku - chyba, że znasz przyszłość. ;) Skąd ta pewność? Maszyna czasu? Szklana kula z allegro? Albo musisz przyznać, że jej (pewności) nie masz, bo i mieć jej nie możesz, albo faktycznie pozostaje ucieczka od tematu. Pozdrawiam. :)
Koncze temat bo dosadnie rzecz ujmujac nie chce mi sie polemizowac z czlowiekiem niereformowalnym. To raz, moja pewnosc wynika z mojej pewnosci podyktowanej moim wewnetrznym ja, ktore dąży to wiecznego "czi", ktore ma podwaliny sumeryjso-bizantyjskie. Dalej nie czaisz czy mam Ci to rozrysowac ? Bo widze z myslenie iluzoryczno-aluzyjnym u Ciebie ciezko.
Widze tez ze masz tok myslenia zero jedynkowy - dlatego tak Ci ciezko zrozumiec luzna dywagacje. Przeciagasz przez to temat i widac sie nudzisz zamiast zaakceptowac ze wczesniejsze "sumeryjskie dywagacje" sie sprawdzily i czekac na dalszy rozwoj wydarzen. Nie rozumiem takich internetowo-forumowych ludzi, ktorzy zycie spedzaja w matrixie w swoim wartosciowanym szczucznie online'owo JA.
Od tematu nie ma nawet jak uciekac bo go zakonczylem pierwsza wypowiedza patrz. dywagacja.
Proponuje zajrzec do slownika wyrazow obcych i poczytac co do spekulacja lub luzna dywagacja - bedziesz wiedzial, ze nie polemizuje sie z tymi sformuowaniami w taki sposob jak to robisz, a jedynie innymi spekulacjami. Ale widac za ciezko Ci to pojac bo od dawna Cie obserwuje na forum i reformowalny to Ty nie jestes.
Wydaję mi się ,że głównie w głowie satoshiilluminati ma rebranding i sdk. Dlatego napisał ,że do końca roku.
Z tym ,że o ile rebranding się odbędzie wrzesień/październik tak sdk będzie bardzo opóźnione (czy w ogóle powstanie....)
Więc co się wydarzy po rebrandingu nie jesteśmy w stanie przewidzieć.
Także z tym trendem wzrostowym do końca roku bym się wstrzymał.
tak dokladnie, ale ja inwestuje w LSK jako LISK! "firme", ktora sie rozwija i inwestuje w jej rozwoj wiec zasadnym jest spogladanie tak jak na "zwyklej gieldzie" jak firmie sie powodzi i co firma planuje, to jest dla mnie glowne dyktantdo do wzrostu lub spadku, chinole na gieldzie, BB 3.0, nowi na gieldzie, udostepnianie wplat czy wyplat - to tylko mala czesc spadkow lub wzrostow - najbardziej istotny jest ROZWOJ.

A trend wzrostowy mamy w zasadzie od poczatku istnienia LSK jakby nie bylo i jakby nie patrzec :) mozemy sie zalozyc o 10LSK, ze kurs do konca roku wyniesie ponad 55zł patrzac na cene BB, kto wchodzi ? :) no niech bedzie - do swiat Bozego Narodzenia.

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » piątek, 1 września 2017, 15:12

ja na te forum wogóle już nie wchodze bo pierdoły same, wstałem w nocy zakupiłem i kiszonka

Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wsn666 » piątek, 1 września 2017, 15:17

Dovakhiin pisze: @msdos400, tak :) pisalem juz o tym pare stron wczesniej.
Jakoś trzyma te 28 PLN myślisz że jeszcze zejdzie ? ustawiłem kupno na 26 PLN

mis
Początkujący
Posty: 87
Rejestracja: 29 lipca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mis » piątek, 1 września 2017, 15:22

Wsn666 pisze:
Dovakhiin pisze: @msdos400, tak :) pisalem juz o tym pare stron wczesniej.
Jakoś trzyma te 28 PLN myślisz że jeszcze zejdzie ? ustawiłem kupno na 26 PLN
gdzie ustawiłeś takie coś ?

Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wsn666 » piątek, 1 września 2017, 15:22

mis pisze:
Wsn666 pisze:
Dovakhiin pisze: @msdos400, tak :) pisalem juz o tym pare stron wczesniej.
Jakoś trzyma te 28 PLN myślisz że jeszcze zejdzie ? ustawiłem kupno na 26 PLN
gdzie ustawiłeś takie coś ?
na BB

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » piątek, 1 września 2017, 15:26

@satoshiILLUMINATI, Wow ile się rzeczy o sobie złych dowiedziałem. Tylko dlatego, że zwróciłem uwagę trolowi z wątku Liska, że jego pewność o trendzie w nadchodzącym roku 2018 nie ma podstaw i nie może mieć pewności. :) Definicje słów "dywagacja" i "spekulacja" radzę jednak Tobie przeczytać, bo nie są to w żadnym razie synonimy pewności, którą operujesz. Słowa te mają charakter przypuszczający, probabilistyczny, zgadujący, a nie pewny.

Dodatkami "sumeryjsko-bizantyjskimi" nie zakryjesz braku konkretnej podstawy co do posiadania pewności. Zapamiętaj sobie, spekulacja czy dywagacja to absolutnie nie jest pewność.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » piątek, 1 września 2017, 15:28

@Wsn666, z dobrym wiatrem MOŻE się uda...

co do reszty.. ewentualny koniec tego spadku poznacie po znikomym wolumenie = rynek przewietrzyl sie i bedzie powoli zmienial kierunek :)

na bb zawyżona cena. powinna być poniżej 27 zł

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
-10
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: satoshiILLUMINATI » piątek, 1 września 2017, 15:30

@satoshiILLUMINATI, Wow ile się rzeczy o sobie złych dowiedziałem. Tylko dlatego, że zwróciłem uwagę trolowi z wątku Liska, że jego pewność o trendzie w nadchodzącym roku 2018 nie ma podstaw i nie może mieć pewności. :) Definicje słów "dywagacja" i "spekulacja" radzę jednak Tobie przeczytać, bo nie są to w żadnym razie synonimy pewności, którą operujesz. Słowa te mają charakter przypuszczający, probabilistyczny, zgadujący, a nie pewny.

Dodatkami "sumeryjsko-bizantyjskimi" nie zakryjesz braku konkretnej podstawy co do posiadania pewności. Zapamiętaj sobie, spekulacja czy dywagacja to absolutnie nie jest pewność.
Wiedziałem, ze sprowadze Cie do zmiany retoryki , bo za bardzo ukułem co ? :) Nagle się zrobiłes jakże merytoryczny i stawiajacy na inwencje slowotworcza, zeby dorownac rozmowcy ? Troluje to ja Ciebie jasne, ale od dwoch postow, a nie od luznych dywagacji czy spekulacji, ktorych tak bardzo nie lubisz i dalej nie wiesz o co w nich biega, ani o co biega w "watku spekulacyjnym" :)

P.S. i powiedz mi tluczku, gdzie ja mowie o jakiekolwiek pewnosci luzno dywagujac i spekulujac... Tragedia, ludzie sa teraz tragiczni.

Niestety nie masz argumentow i te ktorych nie miales tez Ci sie skonczyly, dlatego oszczedz sobie osmieszenia calkowitego.
Jest w Tobie zlosc i niedowartosciowane spowodowane jakimis sytuacjami zyciowymi, wyladowujesz je jako wszystkowiedzacy twor na forum. Nie ma w zakompleksieniu nic zlego byleby bylo jednostronne, a Ty starasz sie je rozrzucic poza siebie. Radze wizyte u psychologa.
Ostatnio zmieniony piątek, 1 września 2017, 15:35 przez satoshiILLUMINATI, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: heliox » piątek, 1 września 2017, 15:30

Jaki wolumen będzie ostrzeżeniem?

Początkujący
Posty: 722
Rejestracja: 20 sierpnia 2017
Reputacja: 94
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Świat
Napiwki: 3HQyQZm9h7Qbed3WgcWdUhMzEmCKUPPPXD

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: tygrysek195 » piątek, 1 września 2017, 15:35

@satoshiILLUMINATI
@Wymazywanie
Nic Do Was nie mam, ale na Boga nie zaśmiecajcie wątku. Ja rozumiem że nawet w grze rosną emocje i jest jakieś tam ciśnienie z tym związane, ale przecież możecie wyjaśnić sobie wszystko na priv. Wątek o cenie Liska a ciągle te przepychanki. Ileż można tego czytać? To się zrobiło nudniejsze niż spam na fejsie o dascoinie.... Na litość Boską stopp z tymi offtopami.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 48
Rejestracja: 30 sierpnia 2017
Reputacja: -34
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Nulizmatyk » piątek, 1 września 2017, 15:43

lisk 150k. na bb powinien być już 26 z hakiem.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości