Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 134
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: argo » środa, 30 sierpnia 2017, 23:51

wolumin na brex rośnie coraz szybciej co to może oznaczać ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » środa, 30 sierpnia 2017, 23:57

Mam wrażenie, że jedyny realny cel tzw. rebrandingu to przeciągnięcie czasu do zrobienia realnych targetów projektu. Rebranding to opakowanie w nowy papierek tego samego. Czyli czysty marketing. Wymyślają to tylko dla iluzji rozwoju i zmian podczas gdy nie są w stanie zrobić obiecanej od 1.5 roku platformy dappsów.

Kiedy zobaczymy działające dappsy na platformie Lisk? Na pewno nieprędko.
Kiedy zobaczymy działające dappsy na platformie Lisk konkurujące ze smart contractami ETH? Raczej nigdy.

(to powyżej wciskano non stop podczas ico i podczas pierwszych miesięcy: Lisk jako konkurencja lub nawet lepszy od Eth, największy kit 2016 roku na crypto:)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » czwartek, 31 sierpnia 2017, 00:05

Wymazywanie pisze:Mam wrażenie, że jedyny realny cel tzw. rebrandingu to przeciągnięcie czasu do zrobienia realnych targetów projektu. Rebranding to opakowanie w nowy papierek tego samego. Czyli czysty marketing. Wymyślają to tylko dla iluzji rozwoju i zmian podczas gdy nie są w stanie zrobić obiecanej od 1.5 roku platformy dappsów.

Kiedy zobaczymy działające dappsy na platformie Lisk? Na pewno nieprędko.
Kiedy zobaczymy działające dappsy na platformie Lisk konkurujące ze smart contractami ETH? Raczej nigdy.

(to powyżej wciskano non stop podczas ico i podczas pierwszych miesięcy: Lisk jako konkurencja lub nawet lepszy od Eth, największy kit 2016 roku na crypto:)
Racja, lecz zastanówmy się skąd ten fenomen LSK? Mają kiepski marketing i jest to nie do zaprzeczenia, żadnych prac nie ukończyli w terminie. Nie podają żadnych konkretów. A mimo to tłum to kupuje, mało tego ciągnie w górę i nie mówię tu o naszym BB bo nie stanowimy jakiejś znaczącej siły dla kreowanie kursu LSK, my tylko pełzamy za tym co inni wytyczą.
A jednak inwestorzy go kupują ...czy tak jest z wszystkimi krypto ?
Ostatnio zmieniony czwartek, 31 sierpnia 2017, 00:06 przez Jazda, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 188
Rejestracja: 31 lipca 2017
Reputacja: 48
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hanslik » czwartek, 31 sierpnia 2017, 00:06

Adym pisze:A że tak zapytam, skąd macie hajs na 1k lsk ? kredyty czy prywatka ? Pytanie cebulowe, ale interesuje mnie że aż tak wierzy się w lsk że się kredyta bierze czy oszczedności
Adym
Część zakupiła go po cenie poniżej 20zł, a nawet 15zł czy 10zł... więc nie trudno zdobyć takie oszczędności.
Druga część pewnie gra na giełdzie już od dłuższego czasu i ma więcej środków na "drobne inwestycje"

Mam znajomego który obraca się w gronie futurenet i wiem, że w tych strukturach ludzie mają tak gadane, że są w stanie namówić do wzięcia sporego kredytu, a na sam kredyt naciągnąć poręczycieli !! Plus do tego wkładają oszczędności całego życia, więc nie zdziwiłbym się jeśli znaleźliby się ludzie biorący kredyt na krypto.

Ja rok temu gdy była moda na czarnoprochówki sprowadzałem czarny proch za co dostałem zawiasy, ale zarobiłem bardzo dobrze ;)

Taki mały offtop - odpowiadam na pytanie.

Początkujący
Posty: 134
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: argo » czwartek, 31 sierpnia 2017, 00:08

Na bitrex 0.00141 poszlo

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 31 sierpnia 2017, 00:11

Jazda pisze: Racja, lecz zastanówmy się skąd ten fenomen LSK?
Wzrost ogólny Lisk na poloniex w 2017 - powód? Ogólna bańka altów i wzrost wszystkiego.

Duża popularność w Polsce - powód? Handel na Bitbay za złotówki, brak konieczności obsługi poloniexa ani liczenia w lisk/btc.

Proste, nie?

Lisk jako projekt nie wyróżnia się na tle innych projektów absolutnie niczym. Popatrz sobie co np. w ciągu pół roku dzieje się na projektach Dash czy Eth czy w innych z pierwszej 20 marketcapów. Tyle co Lisk robi w rok, to inne w 1-2 miesiące robiły jak nie mniej.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » czwartek, 31 sierpnia 2017, 00:18

Wymazywanie pisze:
Jazda pisze: Racja, lecz zastanówmy się skąd ten fenomen LSK?
Wzrost ogólny Lisk na poloniex w 2017 - powód? Ogólna bańka altów i wzrost wszystkiego.

Ja się jak najbardziej zgadzam, tylko nurtowało mnie pytanie jak oni to robią i skąd te parcie na LSK na innych giełdach, naszą rodzimą pomijam bo to jest oczywista oczywistość :) którą zresztą podałeś ;)

Czyli odpowiedź na moje pytanie brzmi po prostu bańka wszystkich altów, i wszystko jasne

P.S.
Nadmienię iż pierwsza dwudziestka marketcapów o niczym nie świadczy, bo tak się składa że LSK obecnie się w niej plasuje :D hihi na zaszczytnym 17 miejscu :P Więc ustalmy, że bierzemy do porównania pierwszą piętnastkę ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » czwartek, 31 sierpnia 2017, 00:57

@Jazda, Gdyby nie wiosenna hossa a wręcz bania na altcoinach, to by z 70-80% tych co były pompowane dawno zdychały mocno zapomniane. Wystarczy sobie przypomnieć (jak ktoś wtedy śledził) rok 2013 i alty na cryptsy. Zanim przyszedł szał po Dogu, to liczne dziesiątki altów stały nikomu niepotrzebne w niskich cenach. Po Dogu nagle zaczęli kupować ludzie wszystko i badziewia typu Goldcoin i mnóstwo innych, których nazw już nie pamiętam, z cen typu 5 satoshi zrobiły np. 500 czy 1000 sat. Ludzie rzucili się na wszystko, a już w 2014 a zwłaszcza 2015 to wszystko padało i padało. Tylko wtedy było nieco inaczej, teraz coiny zdają się bardziej profesjonalne, wchodzi większa kasa itd. Ale napływ nowych i zakupy "bo rośnie i - hmm - ma przyszłość!" był ten sam w tym roku, a crypto jak było tak i jest raczej nieużywane. :)

Po prostu duży napływ nowych co jakiś czas (nawet raz na 2-3 lata) pompuje kasę w rynek i mnóstwo padliny jest dofinansowana a do tego ludzie powtarzają te same gadki, że Coin X ma potencjał, Y szanse, Z jest najlepszy itd. Wiara ludzi, fascynacja walutami crypto no i chciwość utrzymuje ten rynek na powierzchni i wywala go wyżej. A że jest to rynek dóbr typowo spekulacyjnych (małe użycie lub żadne, ale teoretycznie przydatna i nowatorska technologia), to jest cały czas materiał do "przerobów" spekulacyjnych.

Czyli możliwe, że i za 10-20 lat będziem tradować inne, nowsze gnioty, no i crypto i tak nadal będzie raczej nieużywane. :)
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 314
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: 265
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mediabooker » czwartek, 31 sierpnia 2017, 02:45

Odnosząc się do wpisu @Wymazywanie:
Spoiler:
Polecam:
https://icostats.com/roi-since-ico

, którą kiedyś polecił mi...@Wymazywanie.
Na stronce można sprawdzić, jak radziły sobie poszczególne coiny po ico. Sugeruję sprawdzać przede wszystkim zmianę wartości w btc i eth, nie tylko w usd. Ponieważ czasami może okazać się, że po uwzględnieniu wzrostu btc lub eth, na inwestycji w konkretnego coina mogliśmy stracić. Oczywiście większość coinów na stronie ma kosmiczne wyniki (bańki), dlatego oglądamy wykresy i staramy się wywalić bańkowe shitcoiny z kręgu zainteresowań.
Warto tam poszukać alternatywy dla Liska;)

Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 31 sierpnia 2017
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Truth » czwartek, 31 sierpnia 2017, 07:14

Witam, jak na chwilę obecną oceniacie sytuacje związaną z lsk? Wierzyć w zapewnienia zespołu, czy jest to gra pod publikę? Robią coś fakycznie, czy tylko leją wodę? Z ich zapewnień to kurs powinien szybować do góry w najblizszym czasie. Pytanie, czy ma to jakieś pokrycie w rzeczywistości?

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: heliox » czwartek, 31 sierpnia 2017, 07:36

Truth pisze:Witam, jak na chwilę obecną oceniacie sytuacje związaną z lsk? Wierzyć w zapewnienia zespołu, czy jest to gra pod publikę? Robią coś fakycznie, czy tylko leją wodę? Z ich zapewnień to kurs powinien szybować do góry w najblizszym czasie. Pytanie, czy ma to jakieś pokrycie w rzeczywistości?
Cała sztuczka polega na tym że to nie ma znaczenia. Jak zrobią produkt to poszybuje. Jak zrobią dobre działania marketingowe to też. :)

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Zabor » czwartek, 31 sierpnia 2017, 08:01

nic to się nie dzieje na BB, bo na polo i bittrexie powoli, ale sukcesywnie spada od północy.

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Polska

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: albioza » czwartek, 31 sierpnia 2017, 08:20

Truth pisze: Witam, jak na chwilę obecną oceniacie sytuacje związaną z lsk? Wierzyć w zapewnienia zespołu, czy jest to gra pod publikę? Robią coś fakycznie, czy tylko leją wodę? Z ich zapewnień to kurs powinien szybować do góry w najblizszym czasie. Pytanie, czy ma to jakieś pokrycie w rzeczywistości?
Jak to wygląda: Problem jest tego typu, że Lisk stara się (jego zespół) pokazać się światu - konferencja (co prawda o niewielkim zasięgu bo skierowana głównie dla społeczności Reddit), składają obietnice, czasem dorzucą 'deadline' zakończenia etapu (który de facto jeszcze chyba ani razu nie został dotrzymany), powiększają zespół, chwalą się nowymi partnerami, pojawiają się nowi inwestorzy - rozwija się idealnie!
Prawda: Mydlą nam oczy, nie robią znaczących postępów, rebranding 'już był' z Crypti [tak! to jest poprzednik Lisk który miał bardzo zbliżone cele i działanie ale umarł śmiercią naturalną bo ludzie po czasie odpuścili sobie zupełnie], wymijali niewygodne pytania na AMA a teraz szykują na nie odpowiedzi bo zadeklarowali się dziś odpowiedzieć na przemilczane kwestie (czyli przygotowują wygodną dla siebie wersję).
Osobiste przypuszczenia: Mają słaby marketing - może dlatego, że ten coin ma być też tylko zasileniem ich portfela i jeśli stanie się 'przez przypadek' poważnym zawodnikiem w crypto to będzie problem z cichym porzuceniem go za ~2 lata. Akcje z ich strony z ostatniego tygodnia mają nas zapewnić, że developerzy nie boją się konfrontacji z użytkownikami ich platformy i są w stanie odpowiedzieć na wszystko o co tylko ich zapytamy ale chyba się przeliczyli bo milczenie odnośnie rebrandingu wskazuje, że nawet za bardzo nie przygotowali się do tego. Winą mogą być inwestorzy i wielkość projektu ? Może. Jeśli tak to znaczy, że są troszkę za słabi aby dźwignąć to na wyższy poziom. Czym jest spowodowany ruch z tego tygodnia ? Jedynie zapowiedziami i całym szumem medialnym wokół LSK. Czy jako użytkownicy końcowi odczuliśmy jakieś zmiany w platformie ? Nie [chyba, że jestem niedoinformowany] Gdyby nie wszystkie szumy wokół AMA prawdpodobnie LSK nawet by nie drgnął z pułapu na jakim wisiał 2 tygodnie temu. Newsy i nadzieja, że będzie ogłoszona rewolucja popchnęła kurs w przód dając niezłą pompę, pod względem faktycznego rozwoju nie odczuliśmy zmian. Doszli inwestorzy ? Odczuwają to ich portfele, produkt wciąż się nie zmienia. Jeśli słabo się rozreklamują i nic nie wypuszczą pisząc tylko soon, soon (tak jak to robią od roku) to w przypadku przymknięcia projektu nie będą musieli zbytnio się tłumaczyć tylko powiedzieć "niczego wam nie obiecywaliśmy, mieliście momenty zysku, teraz otwieramy / przechodzimy do zespołu innego Coina. See you!" - Oby historia się nie powtórzyła, tak jak to ma w zwyczaju ...
Podsumowując: wydaje mi się że AMA wzbudziła nieco większy niepokój u osób które były entuzjastycznie nastawione do LSK - giełdowo ładnie się ruszyła, każdy kto zainwestował w tą walutę przed tym tygodniem na 100% zyskał co najmniej 30% włożonego kapitału jeśli odpowiednio wstrzelił się w moment. Brak konkretów mógł ludzi nieco zniechęcić do dalszego przyglądania się projektowi i dla bezpieczeństwa wysiadło zostawiając 50-1000 LSK czekając na to co przyniesie czas [Rebranding/SDK/ koniec Q1 2018] i jeśli nie zmieni się nic oprócz logo to prawdopodobnie większość zupełnie wysiądzie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » czwartek, 31 sierpnia 2017, 08:24

czy przypadkiem formacja flagi się rysuje?
http://zapisz.net/view.php?filename=228_hhh.jpg

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » czwartek, 31 sierpnia 2017, 08:42

Mi to wygląda na ewidentne wzrosty, ponieważ jestem załadowany liskiem.
Ujrzałem twarz na wykresie to znak. Co najlepsze swoją :O

ps: Jednak nie to tylko odbicie w matrycy :/
Będą spadki


Taki humorek z rana przedstawiający 90% postów tutaj.

Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1JWBYfBwomCe9geFzkhC8xDuPpVEAx9X68

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Marcinu » czwartek, 31 sierpnia 2017, 08:55

Mnie trochę to AMA zniesmaczyło. Znów lanie wody i przekładanie terminów. Przeszedłem na BTC póki co, myślicie, że lepiej niż trzymać w liskach?

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » czwartek, 31 sierpnia 2017, 08:56

Marcinu pisze: Mnie trochę to AMA zniesmaczyło. Znów lanie wody i przekładanie terminów. Przeszedłem na BTC póki co, myślicie, że lepiej niż trzymać w liskach?
Takie samo szambo :D

Początkujący
Posty: 90
Rejestracja: 15 czerwca 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
7
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: woytek » czwartek, 31 sierpnia 2017, 09:07

W końcu cisza, spokój i można wrócić na forum. Jestem nowy w krypto bo bawię się tym trochę ponad kwartał i zdążyłem stracić w między czasie połowę wkładu ale też ją odzyskać z nawiązką więc zakładam że nauka kosztuje (strata) ale przynosi korzyści (końcowy zysk), jednak widzę że tutaj nikt się nie stara nawet uczyć na błędach i wypowiedziach innych co bardzo mnie smuci i sprawia że zaczynam się bać o nasze społeczeństwo. Jak rosło to ludzie przekrzykiwali się, wypisywali przedziwne treści, obelgi, bluzgi, uprawiali czarną magię i zabobony a jak ktoś kumaty jak @wymazywanie czy @novymivo pisał żeby uważać to wylewano na nich wiadro pomyj. Pisano też niejednokrotnie że konferencja czy inne wydarzenie widać na kursie dużo wcześniej (tak było z BTC i SegWit, tak było i z LSK) ale nieeeeee, bo na pewno chcą się tanio obkupić bo wystrzeli w kosmos a prawda była taka że nakupili liska w zakresie 20-30 bo późno się zorientowali a jak przestało rosnąć to tak obsrani byli że małe dmuchnięcie i albo panic sell albo panic buy (jak wczoraj przed AMA). Wczoraj w czasie AMA na forum mieliśmy ponad 200 gości, 200!!! to oddaje skalę zainteresowania i niewiedzy ludzi bo zamiast obczaić AMA i wyciągnąć własne wnioski to śledzili forum i komentarze innych bo albo nie znają ang (o zgrozo, informatyka jak i cały ten biznes stoi na języku ang i jak go nie ogarniasz to zazdroszczę odwagi) albo nie potrafią wyciągać własnych wniosków.... Lisk nie zmienił się ani o piczy kłak względem tego co miał do zaoferowania miesiąc temu, nadal są to obietnice i kolejne niedotrzymane terminy co już wcześniej dokładnie opisano. Dla mnie osobiście najlepsza była wypowiedź o wycieczce do Azji - no tak, są podjarani bo sie przejadą do Azji. Tak jakby skośni nie wiedzieli co to internet i krypto. Oni powinni zając się kodzeniem a nie wycieczkami bo jak produkt będzie dobry to sam się sprzeda a jak nie jest dobry to chociaż marketingowo można by podciągnąć ale nie tutaj. Tutaj wszystko leży i powiem wam co teraz będzie - teraz będzie stagnacja bo Ci co się obkupili drogo nie będa chcieli sprzedać licząc na skok, nowych inwestorów nie przybędzie ale jak skok nie nadejdzie w ciągu tygodnia lub dwóch to zaczną się wyłamywać i wtedy kurs będzie ładnie szedł w dół. Do kiedy? do czasu aż grubi stwierdzą że rynek ochłonął i przyjął tyle narybku aby od nowa rozkręcić imprezę i zassać kasę z rynku. Tak więc uczcie się, nauka kosztuje i albo wyciagniecie wnioski i się odkujecie albo przełkiecie stratę i się rozstaniecie z giełdą.

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 24 sierpnia 2017
Reputacja: -6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: heliox » czwartek, 31 sierpnia 2017, 09:17

woytek pisze: W końcu cisza, spokój i można wrócić na forum. Jestem nowy w krypto bo bawię się tym trochę ponad kwartał i zdążyłem stracić w między czasie połowę wkładu ale też ją odzyskać z nawiązką więc zakładam że nauka kosztuje (strata) ale przynosi korzyści (końcowy zysk), jednak widzę że tutaj nikt się nie stara nawet uczyć na błędach i wypowiedziach innych co bardzo mnie smuci i sprawia że zaczynam się bać o nasze społeczeństwo. Jak rosło to ludzie przekrzykiwali się, wypisywali przedziwne treści, obelgi, bluzgi, uprawiali czarną magię i zabobony a jak ktoś kumaty jak @wymazywanie czy @novymivo pisał żeby uważać to wylewano na nich wiadro pomyj. Pisano też niejednokrotnie że konferencja czy inne wydarzenie widać na kursie dużo wcześniej (tak było z BTC i SegWit, tak było i z LSK) ale nieeeeee, bo na pewno chcą się tanio obkupić bo wystrzeli w kosmos a prawda była taka że nakupili liska w zakresie 20-30 bo późno się zorientowali a jak przestało rosnąć to tak obsrani byli że małe dmuchnięcie i albo panic sell albo panic buy (jak wczoraj przed AMA). Wczoraj w czasie AMA na forum mieliśmy ponad 200 gości, 200!!! to oddaje skalę zainteresowania i niewiedzy ludzi bo zamiast obczaić AMA i wyciągnąć własne wnioski to śledzili forum i komentarze innych bo albo nie znają ang (o zgrozo, informatyka jak i cały ten biznes stoi na języku ang i jak go nie ogarniasz to zazdroszczę odwagi) albo nie potrafią wyciągać własnych wniosków.... Lisk nie zmienił się ani o piczy kłak względem tego co miał do zaoferowania miesiąc temu, nadal są to obietnice i kolejne niedotrzymane terminy co już wcześniej dokładnie opisano. Dla mnie osobiście najlepsza była wypowiedź o wycieczce do Azji - no tak, są podjarani bo sie przejadą do Azji. Tak jakby skośni nie wiedzieli co to internet i krypto. Oni powinni zając się kodzeniem a nie wycieczkami bo jak produkt będzie dobry to sam się sprzeda a jak nie jest dobry to chociaż marketingowo można by podciągnąć ale nie tutaj. Tutaj wszystko leży i powiem wam co teraz będzie - teraz będzie stagnacja bo Ci co się obkupili drogo nie będa chcieli sprzedać licząc na skok, nowych inwestorów nie przybędzie ale jak skok nie nadejdzie w ciągu tygodnia lub dwóch to zaczną się wyłamywać i wtedy kurs będzie ładnie szedł w dół. Do kiedy? do czasu aż grubi stwierdzą że rynek ochłonął i przyjął tyle narybku aby od nowa rozkręcić imprezę i zassać kasę z rynku. Tak więc uczcie się, nauka kosztuje i albo wyciagniecie wnioski i się odkujecie albo przełkiecie stratę i się rozstaniecie z giełdą.
Jestem fanem koncepcji LSK (Javascript, node.js itd) ale obawiam się ze kolega ma 100% racji niestety.....

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: splatt91 » czwartek, 31 sierpnia 2017, 09:21

woytek pisze:W końcu cisza, spokój i można wrócić na forum. Jestem nowy w krypto bo bawię się tym trochę ponad kwartał i zdążyłem stracić w między czasie połowę wkładu ale też ją odzyskać z nawiązką więc zakładam że nauka kosztuje (strata) ale przynosi korzyści (końcowy zysk), jednak widzę że tutaj nikt się nie stara nawet uczyć na błędach i wypowiedziach innych co bardzo mnie smuci i sprawia że zaczynam się bać o nasze społeczeństwo. Jak rosło to ludzie przekrzykiwali się, wypisywali przedziwne treści, obelgi, bluzgi, uprawiali czarną magię i zabobony a jak ktoś kumaty jak @wymazywanie czy @novymivo pisał żeby uważać to wylewano na nich wiadro pomyj. Pisano też niejednokrotnie że konferencja czy inne wydarzenie widać na kursie dużo wcześniej (tak było z BTC i SegWit, tak było i z LSK) ale nieeeeee, bo na pewno chcą się tanio obkupić bo wystrzeli w kosmos a prawda była taka że nakupili liska w zakresie 20-30 bo późno się zorientowali a jak przestało rosnąć to tak obsrani byli że małe dmuchnięcie i albo panic sell albo panic buy (jak wczoraj przed AMA). Wczoraj w czasie AMA na forum mieliśmy ponad 200 gości, 200!!! to oddaje skalę zainteresowania i niewiedzy ludzi bo zamiast obczaić AMA i wyciągnąć własne wnioski to śledzili forum i komentarze innych bo albo nie znają ang (o zgrozo, informatyka jak i cały ten biznes stoi na języku ang i jak go nie ogarniasz to zazdroszczę odwagi) albo nie potrafią wyciągać własnych wniosków.... Lisk nie zmienił się ani o piczy kłak względem tego co miał do zaoferowania miesiąc temu, nadal są to obietnice i kolejne niedotrzymane terminy co już wcześniej dokładnie opisano. Dla mnie osobiście najlepsza była wypowiedź o wycieczce do Azji - no tak, są podjarani bo sie przejadą do Azji. Tak jakby skośni nie wiedzieli co to internet i krypto. Oni powinni zając się kodzeniem a nie wycieczkami bo jak produkt będzie dobry to sam się sprzeda a jak nie jest dobry to chociaż marketingowo można by podciągnąć ale nie tutaj. Tutaj wszystko leży i powiem wam co teraz będzie - teraz będzie stagnacja bo Ci co się obkupili drogo nie będa chcieli sprzedać licząc na skok, nowych inwestorów nie przybędzie ale jak skok nie nadejdzie w ciągu tygodnia lub dwóch to zaczną się wyłamywać i wtedy kurs będzie ładnie szedł w dół. Do kiedy? do czasu aż grubi stwierdzą że rynek ochłonął i przyjął tyle narybku aby od nowa rozkręcić imprezę i zassać kasę z rynku. Tak więc uczcie się, nauka kosztuje i albo wyciagniecie wnioski i się odkujecie albo przełkiecie stratę i się rozstaniecie z giełdą.
Amen.

Ja sam od paru miesiecy gram. Zarobilem na 1 strzał 100%. Pozniej stwierdzilem ze wejde znowu all in i straciłem120% z tej kwoty. Teraz wyszedlem na 50% plus na ostatnim rajdzie ale wiedzialem ze za moment zleci nauczony doswiadczeniem. Pamietajcie teraz bedzie stagnacja bo AMA nie wniosła praktycznie nic.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości