Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: satoshiILLUMINATI » wtorek, 29 sierpnia 2017, 13:55

@szlagaag - chyba ponizej 21 nie zleci, maks 20. Te konferencje i inne srandingi wszystko popsuja (na rzecz pozytywnego wzrostu LSK) i mozemy przespac - luzna dywagacja ;) na razie mam ustawione kupno na bezpieczne 18.92.

Zobaczymy, wieczorami zlatywalo do tej pory, oby ten wieczor nie byl wieczorem inny niz wszystkie, z powodu zblizajacej sie konfy. Tzn oby byl, ale zeby najpierw byl spadeczek ponizej 20. Z matematycznego pkt widzenia - nie widzi mi sie, ale to krypto, everything is possible.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 13128
Rejestracja: 7 września 2015
Reputacja: 11355
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wymazywanie » wtorek, 29 sierpnia 2017, 14:07

Demaker pisze: Ci, którzy piszą o spadku są tyle samo warci co Ci, którzy piszą o wzroście
Tylko jakoś ci co piszą o możliwych spadkach w tym wątku, podpierają opinie argumentami z analizy wykresu po dużym wzroście, a ta gimbusiarnia co nagania na wzrosty pisze "kupujcie! taniej nie będzie! szybko!" itd.

Tworzą codziennie nowe konta i non stop ta sama gadka. Wczoraj i przedwczoraj tradycyjnie na szczytach naganiali. Nie przypominam sobie naganiania na spadki. Dużo wzrosło, to naturalnie mówimy o spadkach, korekcie. Nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. Ta wiocha z tego wątku zakładająca codziennie nowe konto to osobna kategoria gorszego sortu na crypto. Ich/jego cel jest jeden: nagonić mało doświadczonych na kupno wysoko gdy samemu się sprzedaje/gdy sami jeszcze kupują. Najgorzej, że on/oni muszą wierzyć, że mają wpływ na decyzje ludzi. :) To pokazuje, że to dzieci są. :) Nawet jeśli nagonią kilka-kilkanaście drobnych graczy na BB na kupno wysoko, to i tak nie ma to żadnego wpływu na trend. Szkoda tylko nowych co się nabierają i słuchają tych drobnych cwaniaczków.
Ostatnio zmieniony wtorek, 29 sierpnia 2017, 14:10 przez Wymazywanie, łącznie zmieniany 1 raz.
d4d5 c4dxc4 Nc3Nc6 d5Ne5 e4Nf6 b3cxb3 Qxb3e6 Nge2Nd3+ Kd2Nxf2 Rg1N6g4 h3Nh2 Ng3exd5 exd5g6 Ba3Qg5+ Kc2 Bf5+ Kb2Qd2+ Qc2Qxc2#

Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 9 maja 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Świeżu » wtorek, 29 sierpnia 2017, 14:09

Wszystko zależy od interwału. Przecież jest 21, a ile to dni temu był po 11? To jest 100% up mimo wszystko. Obserwuje PROJEKT (nie walutę) i wydaje mi się, że może im się coś udać, ale czy może to mieć przełożenie na cenę LSK to nie mam pojęcia. Tzn. przełożenie będzie na pewno, ale czy na plus czy na minus to nie wiem.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 29 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Damian K » wtorek, 29 sierpnia 2017, 14:29

Nie potrafie jeszcze dobrze tworzyc i czytac wykresow, czy ktos ogarniajacy temat moglby podac progi wsparcia i oporu? Pozdrawiam

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » wtorek, 29 sierpnia 2017, 14:40

Wsparcie około 0.00136 czyli 6,02$ 21,49 zł opór około 0.00156 i 6,88$ czyli 24,45
Na szybko orientacyjnie przeliczyłem na kolanie bo skoro nie umiesz czytać wykresów to byś nie przeliczył na dolara i złotego.

Jeśli spadnie poniżej to kolejne wparcie coś około 0.00122 ale to by już nie wróżyło dobrze...
Mam nadzieje że pomogłem.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 48
Rejestracja: 29 sierpnia 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Gama » wtorek, 29 sierpnia 2017, 14:46

Gdzieś czytałem na temat wykresów i trendów giełdowych, że po wzroście może być 50% korekty tego wzrostu czyli wychodziło by ok18/19 zł gdzie cena już dalej nie opadnie. (wzrost z 7 do 30 daje 23zl i połowa tego to 11.5. 30-11,5=19.5) Jak na razie nieźle idzie :-D Jak szybko rosło w up tak szybko spada w down. Pytanie tylko co da jutro jeśli w ogóle coś da. Myślę że grubasy wyleszczą do końca i znowu nieprzewidziany up nastanie. Powodzenia wszystkim nowym graczom. Sam też świeżo się tym zajmuję ale przez te dwa miesiące już coś tam kumam. :-)

Dobrze że wczoraj po przeczytaniu posta Delhi go posłuchałem i sprzedałem :-P
Ostatnio zmieniony wtorek, 29 sierpnia 2017, 14:51 przez Gama, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 188
Rejestracja: 31 lipca 2017
Reputacja: 48
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hanslik » wtorek, 29 sierpnia 2017, 14:50

Damian, trochę wstecz już podawali progi wsparcia - 122,108 i 88 z tego co pamiętam.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 29 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Damian K » wtorek, 29 sierpnia 2017, 14:55

wiem, że gdzieś podali też poniższy, ale tyle pierdolicie i przekomarzacie się ze sobą, że ciężko znaleźć coś pożytecznego, jakiś wyjadacz zakłada dzisiaj spadek poniżej 21 zł?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 29 sierpnia 2017, 15:00

myslę, że spadnie jeszcze niżej niż 19,50 ale nie dziś.. chociaz kto wie..może troche nie jestem obiektywny bo na fiatach :)

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Parcatras » wtorek, 29 sierpnia 2017, 15:01

Co oznacza, że siedzicie na fiatach? :roll: :roll: :roll:

Początkujący
Posty: 95
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: suszini » wtorek, 29 sierpnia 2017, 15:02

Parcatras pisze: Co oznacza, że siedzicie na fiatach? :roll: :roll: :roll:
fiaty to tradycyjna waluta - pln, usd itp

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 29 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Damian K » wtorek, 29 sierpnia 2017, 15:12

Dovakhiin pisze: myslę, że spadnie jeszcze niżej niż 19,50 ale nie dziś.. chociaz kto wie..może troche nie jestem obiektywny bo na fiatach :)
nie jestem "fachowcem", ale czlowiekiem razsadnym i wiem, ze weekendowy up, na ktorym b. db. zarobilem sie nie powtorzy przez dluzszy czas, bo lsk osiagnelo swoje apogeum na chwile obecna, dzieki wielu czynnikom. Skoro Ty tez masz trzezwy umysl, mozesz mi napisac, a pewnie i wiele innych "zielonych" takich jak ja, ktorzy sledza forum skorzysta; czy masz moze okreslone godziny trendow spadkowych/wzrostowych kursow w tym przypadku "bohatera" watku: lsk?

lsk
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 29 sierpnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lsk » wtorek, 29 sierpnia 2017, 15:15

Damian K pisze: nie jestem "fachowcem",
Damian K pisze: lsk osiagnelo swoje apogeum na chwile obecna

Aha ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » wtorek, 29 sierpnia 2017, 15:16

tak na dobrą sprawę nie wiemy jak zachowa się rynek.. jeżeli przyjać analogię ostatniej pompy, po której nastąpił zjazd trwający sporo... to ciekawe jak to będzie teraz i w jakim procencie BYĆ MOŻE się powtórzy? póki była pompa to chyba każdy myślał, że do samego rebranda będzie szła... a tymczasem rebrand dopiero w drodze a tu spadek.. ciężko ocenić co się wydarzy za godzinę czy jutro... wygra ten co ma po prostu więcej czasu na obserwację i jest obcykany w poziomy i alerty w apkach.

ps. od dwóch godzin tworzy się boczniak po odbiciu.... i będzie rosyjska ruletka 50/50, bo potrafiło pierdolnąć w górę jak również szpila w dół... nienawidzę tego..

Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Demaker » wtorek, 29 sierpnia 2017, 15:19

MY NIC NIE WIEMY. To są tylko spekulacje. Ten kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Proste.

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: satoshiILLUMINATI » wtorek, 29 sierpnia 2017, 15:21

nie powinno pojsc ponizej 20, za dlugo sie trzyma na tej scianie. Pompa bedzie do 55-60 albo ze wzgledu na konferencje albo za miesiac ze wzgledu na to ze co miesiac mniej wiecej jest pompa. Potem sie ustabilizuje na 30 zł i za jakis czas kolejna pompa.

Mam nadzieje ze informacje od team LSK napedza temat szybciej niz za miesiac. Osobiscie chcialbym zeby spadlo na poziom 18.5 ale z matematyczneo pkt widzenia raczej nie, choc kto wie.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » wtorek, 29 sierpnia 2017, 15:31

suchaniceboy pisze: Mam jedno pytanie niedotyczące wątku .. jest jakaś aplikacja na kom (iPhone) gdzie mogę sobie ustawić kurs LISK i np progi po których ma mnie informować, jak przekroczy wyznaczony przeze mnie próg ? (jeśli ktoś coś wie, to proszę priv aby nie zaśmiecać tutaj )
Dzięki ! Swoją drogą .. Ciekawe co się dziś wieczorem wydarzy... chyba nie będę spał :) Czekam..
tabtrader ale na androida ale moze na twoj tez bedzie.
tyle ze przychodzi jedynie dzwiek powiadomienia i tyle.
Ja stosowałem budziki co 30 minut i patrzałem na last transaction jaki kurs jest i jak ludzie reagują.
Dzisiaj raczej nic ciekawego w nocy nie bedzie predzej jutro... takze spij spokojnie

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » wtorek, 29 sierpnia 2017, 15:34

Testujemy wsparcie pierdyknie?

Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Piotr9421 » wtorek, 29 sierpnia 2017, 15:42

Podlug mnie troche przesadzacie z tymi spadkami nic takiego sie nie dzieje a tu widze jedni nasmiewaja sie z 2gich ze juz wyszli wczesniej a ci co zostali to glupcy no co za poziom rozumowania zenada hmm

pytanie do pana Wymazywanie tak ciagle gadasz o tych naganiaczach daj im juz spokoj niech sobie ganiaja,- powiedz lepiej czy ty jestes na lisku ? widzisz jakies przyszle wzrosty czy moze jak tu widze wiekszosc o stratach mysli.

ja na ten przyklad nie wiedze nic zlego w korekcie,- jak uczy nas historia np na NEO https://coinmarketcap.com/currencies/neo/ widac duze korekty glebokie po czym idzie dalej takze to nic nadzwyczajnego trzeba sie tylko na tym uczyc.

Pzodrawiam Piotr

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 753
Rejestracja: 24 czerwca 2017
Reputacja: 332
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Delhi » wtorek, 29 sierpnia 2017, 15:49

0.0011 to dobry poziom korekty 60 % fibo powiedziałbym najlepszy . Niżej tego jak powiedział @Wymazywanie nic dobrego . 0.00122 też jest dobry 50 % fibo . Najczęściej jeśli to tylko korekta to są odbicia od 50 % fibo . Powyżej 60% fibo będzie trzeba przyznać że zmienia się trend na spadkowy. Analiza fundamentalna temu przeczy zobaczymy co na to rynek ..

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości