Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 134
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: argo » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 08:16

Dzięki bardzo! Też tak uważam, że moje ruchy głupka spowodowane są wrzuceniem w LSK wszystkiego jakby nie wiadomo co to było. I stąd stres,że stracę i stąd głupie ruchy.

Cierpliwość i wiedza. Dziś przeczytam ile się da z tego forum i rozrzucę kapitał po giełdach.

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 08:23

Pamiętajcie ,że jeszcze rebrandingu nie było :-)
Za 3 dni okaże się kiedy będzie ,gdy poznamy dokładną datę będzie UP.
Jeżeli nie będzie konkretów ,będzie spadek.

Mamy aktualnie 0.9.8 wejdzie wersja 1.0.0 na dniach = UP

Także znowu trzymanie się bardziej opłaca niż działanie w panice innych graczy.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 164
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 110
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kapelusz » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 08:29

@Dovakhiin, moim zdaniem GRID( dokladnie na stratnych pozycjach) to bledne myslenie. NIe brnie sie w stratne decyzje. Straty sie ucina szybko i bez emocji. Ustalasz sobie poziom w ktorym stwierdzasz ze ty sie pomyliles a rynek ma racje. Dokladanie do pozycji stratnych to wiara w koziorożce i mrozenie kapitału czasami na lata

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: splatt91 » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 08:30

kapelusz pisze:@Dovakhiin, moim zdaniem GRID( dokladnie na stratnych pozycjach) to bledne myslenie. NIe brnie sie w stratne decyzje. Straty sie ucina szybko i bez emocji. Ustalasz sobie poziom w ktorym stwierdzasz ze ty sie pomyliles a rynek ma racje. Dokladanie do pozycji stratnych to wiara w koziorożce i mrozenie kapitału czasami na lata
Jak to się mówi Trend is your friend ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 08:31

@kapelusz, jezeli bylibysmy w watku o ltc to owszem ten post miałby sens :) ale w przypadku liska kiedy IMO najlepsze przed nami to dobra taktyka na shorty :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 164
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 110
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kapelusz » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 08:36

@Dovakhiin, Nie wiesz tego. równie dobrze Team LSK mowi ze dali dupy i po zawodach. A ty przez usrednianie zostajesz z nowym logiem. Ja podchodze do inwestowania stricte AT. NIe wierze w marzenia. Wierze w wykresy. No ale powodzenia :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 38
Rejestracja: 10 czerwca 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: bitwariat » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 08:37

Mam pytanie odnośnie wczorajszej sytuacji kiedy były 3 oferty po 9000 sztuk LISK w okolicach ceny 27/28. Czy zostały kupione, ktoś zauważył?

@ Mowa o BB

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 08:38

@kapelusz, lsk wielokrotnie nieobliczalnie pokazywał, że AT w niektórych przypadkach mało się sprawdza...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 164
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 110
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kapelusz » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 08:41

@Dovakhiin, Ale czyms musisz sie kierowac podejmując decyzje i wole zdecydowanie Wykres(reakcje ceny) niż gdybanie co bedzie w srode. No ale zobaczymy.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 08:43

@kapelusz, juz nie pierwszy i na pewno nie ostatni grubasy rozpoczynają kolejny cykl pt "bull trap niech płotka się cieszy, my zrzucamy cegiełki...upychamy na górce, spadnie to zakupimy ich lsk przy panic sell" 1-4 zł czy więcej to dla grubasa spora przebitka...

może at jest przydatne bardziej na shorty... ja tym razem spróbuję hold zrobić. Ciekawe czy wytrzymam...

Początkujący
Posty: 134
Rejestracja: 26 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: argo » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 08:45

Na chwilę obecną zrzuciłem wszystkie LSK. Jeżeli zleci to dokupię - ale już mniej - wykorzystam 30% kapitału. I będę obserwował. Jak będzie się kapitalizował rynek i inne giełdy pójdą w górę ( od rana to leci wg. mnie ) to też wejdę też maks 30% kapitału. Dziękuje za wszelkie konkretne i wartościowe wiadomości! Dodam, że pomimo błędów jestem od wczoraj jakieś 2-2.5k do przodu.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 08:48 przez argo, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 686
Rejestracja: 20 czerwca 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: splatt91 » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 08:48

Dovakhiin pisze:@kapelusz, juz nie pierwszy i na pewno nie ostatni grubasy rozpoczynają kolejny cykl pt "bull trap niech płotka się cieszy, my zrzucamy cegiełki...upychamy na górce, spadnie to zakupimy ich lsk przy panic sell" 1-4 zł czy więcej to dla grubasa spora przebitka...

może at jest przydatne bardziej na shorty... ja tym razem spróbuję hold zrobić. Ciekawe czy wytrzymam...
Wydaje mi sie że AMA na reddicie nie mialaby sensu gdyby nie chcieli sie niczym pochwalić. Więc może obrales dobra strategie ;) ja sie jeszcze zastanawiam czy np w srode rano nie wbić tak z 75% środków i zobaczyć co będzie. Zależy też wszystko jak mocno kurs zleci. Nie mam czasu na obecna chwile na analizę, ktoś widzi jakieś poziomy wsparcia ? Na moje oko to ok 19-20pln

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 08:49

@splatt91, tej nocy 3x odbijało od 0,0014 xxxxx

Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: N0N4M3 » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 08:50

@kapelusz, raczej team LSK nie zwoływałby w tym celu konferencji! Puścili by twitta z przeprosinami - sorry nie wyszło i tyle. Konferencja będzie chciała pokazać nową jakość - my to wiemy. Więc ostatni raz z dobrego patriotycznego serca - wołam kupujcie na potęgę! I jak obiecałem, więcej do rekrutacji się nie odezwę. Przemyślcie wszystkie za i przeciw - wyciągnijcie wnioski - ile w obecnej chwili jest na plus a ile na minus. Dziękuję - 23 zł to mega promocyjna cena

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 08:53

mimo spadku jakiś tam poziom trzyma IMO.. wolałbym teraz solidną konsolidację niz pompowanie balona do granic możliwości..

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 27 sierpnia 2017
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: satoshiILLUMINATI » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 08:55

Sluchajcie - popatrzcie na sam glupi Wolumen na BitBay... grubo ponad 1MLN Liskow.

Kapitał wplywa - przeciez to logiczne ze z tego spadku nie bedzie.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 753
Rejestracja: 24 czerwca 2017
Reputacja: 332
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Delhi » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 08:57

.001224 to dobry opór potem .0011x

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 164
Rejestracja: 31 maja 2017
Reputacja: 110
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kapelusz » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 08:58

@N0N4M3, Powiem tak. Obys sie nie mylil. Ja tez wierze ze ta konferencja jest po cos dlatego z rana sie zaladowalem po 22PLN. Ale jak tak na chlodno przy kawie w pracy popatrzylem na wykres to nie jestem przekonany ze moja poranna decyzja byla jakas super bo moze troche pospadac jeszcze. Generalnie jak przeplacilem to conajmniej do srody i tak bede trzymal.

Jesli chodzi o moje spojrzenie AT. Zrobil sie maly trend spadkowy. i narazie cena obija sie ksiazkowo od niej. W chwili przebicia lini trendu mysle ze dobry sygnal kupna wtedy.

Początkujący
Posty: 136
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Mikael » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 09:01

Ale BB podąża za polo i Bitrex a nie odwrotnie, jak tam spada to u nsa też a nie odwrotnie... w dzień market cap było nawet 860 mln $ teraz 704, podobnie wolumen, w nocy 120 mln, teraz 90...

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 493
Rejestracja: 9 sierpnia 2017
Reputacja: 69
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Lagoon » poniedziałek, 28 sierpnia 2017, 09:03

Jakos nie wierze ze kordek wyjdzie i powie sory mamy 10000BTC. 9mln lisk al nie robimy tej platformy.Raczej moze potwierdzic wersje 1.0.0 i przesunac rebranding ,a w takim wypadku lisk i tak pojdzie w gore chocby razem z btc rowno.Nie wiem wiec czemu az taka panika sell wczoraj byla.To jest krypto i wachania 30% to norma.Nawet ostatnio eth latalo od 570-900 zl w lipcu.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości