Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » niedziela, 20 sierpnia 2017, 12:07

Poloniex podąża za bitrexem jednak :D

Obrazek

Początkujący
Posty: 37
Rejestracja: 9 czerwca 2017
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kaminer » niedziela, 20 sierpnia 2017, 12:10

Obrazek

ja to widzę tak wiec jeszcze wszystko przed nami :D

Początkujący
Posty: 89
Rejestracja: 11 lipca 2017
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Samiec » niedziela, 20 sierpnia 2017, 12:12

Na BB w nas siła :D. Ja wszedłem przy 8.8 nie żałuje. Myślę, że volumen jest zadowalający i może być jeszcze up patrząc na inne giełdy. My sami możemy podpompować ;)

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Maniek_93 » niedziela, 20 sierpnia 2017, 12:12

Kolejny pociąg ruszył na północ :D


Dyskutant
Posty: 152
Rejestracja: 18 lipca 2013
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: ziomek » niedziela, 20 sierpnia 2017, 12:29

Na Bitbayu na parze LSK/USD konkretna ścianka kupna za 3 usd co daje ~10,90zł. Bardziej opłaca się sprzedać tam niż na parze LSK/PLN.

Początkujący
Posty: 216
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lukasrap » niedziela, 20 sierpnia 2017, 12:30

lukasrap pisze:
P1R4T3 pisze: wyjść z LSK i przerzucić się na BCH
Nie czujesz na plecach takiego zobowiązania i brania odpowiedzialnosci za takie słowa/propozycje? Wchodzenie na BCH przy obecnym kursie jest moim zdaniem bardzo ryzykowne a moze nawet lekkomyślne. To ze poszedł w ciagu 2 dni o 100% nie znaczy ze kolejne dni/godziny tez takie bedą. Jeden ruch ręką i kurs moze spasc o 20-40%.
Osobiscie bałbym sie naganiac do tego typu inwestycji.
Pirat, kolego. Załóżmy ze Cie wczoraj posłuchałem. Wypłaciłem 50 tyś zł w Liskach ze stratą kilku tyś (bo wszedłem cos powyżej 8zł), przerzuciłem sie na BCH, po wczorajszym obecnym kursie 2385 zł, a dzisiaj sytuacja jaka jest kazdy widzi. Lisk wyskoczył w góre, a BCH spada. Co teraz? Czy bierzesz jakąś odpowiedzialnosc za swoje slowa/naganianie?
Mówie załóżmy bo mam swój rozum i robie po swojemu, a nie jak ktoś mówi, tym bardziej kiedy nie moze przedstawic tych tez jakimiś sensownymi argumentami. Ale śmiem twierdzić ze są tu na forum osoby nowe, mniej doswiadczone, moze latwe na manipulacje innych osob i czytając wlasnie takie komentarze, bez wiekszego zastanowienia, analizowania robią to co sie tu wypisuje.
Zatem co teraz?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: liseklsk » niedziela, 20 sierpnia 2017, 12:32

lukasrap pisze:
lukasrap pisze:
P1R4T3 pisze: wyjść z LSK i przerzucić się na BCH
Nie czujesz na plecach takiego zobowiązania i brania odpowiedzialnosci za takie słowa/propozycje? Wchodzenie na BCH przy obecnym kursie jest moim zdaniem bardzo ryzykowne a moze nawet lekkomyślne. To ze poszedł w ciagu 2 dni o 100% nie znaczy ze kolejne dni/godziny tez takie bedą. Jeden ruch ręką i kurs moze spasc o 20-40%.
Osobiscie bałbym sie naganiac do tego typu inwestycji.
Pirat, kolego. Załóżmy ze Cie wczoraj posłuchałem. Wypłaciłem 50 tyś zł w Liskach ze stratą kilku tyś (bo wszedłem cos powyżej 8zł), przerzuciłem sie na BCH, po wczorajszym obecnym kursie 2385 zł, a dzisiaj sytuacja jaka jest kazdy widzi. Lisk wyskoczył w góre, a BCH spada. Co teraz? Czy bierzesz jakąś odpowiedzialnosc za swoje slowa/naganianie?
Mówie załóżmy bo mam swój rozum i robie po swojemu, a nie jak ktoś mówi, tym bardziej kiedy nie moze przedstawic tych tez jakimiś sensownymi argumentami. Ale śmiem twierdzić ze są tu na forum osoby nowe, mniej doswiadczone, moze latwe na manipulacje innych osob i czytając wlasnie takie komentarze, bez wiekszego zastanowienia, analizowania robią to co sie tu wypisuje.
Zatem co teraz?
Jak można słuchać pirata? Przecież sam nick mówi że nic dobrego z tego nie będzie :P

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 29 lipca 2017
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masofcer » niedziela, 20 sierpnia 2017, 12:38

Witam
Takie pytanie - wysylka na bittrex liskow jest obecnie niemozliwa trwa tzw. "automatyczna konserwacja", rozumiem ze jakbym wyslal teraz liski na adres bittrexu jaki wczesniej uzywalem to kiedys tam dojdą?

Początkujący
Posty: 216
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lukasrap » niedziela, 20 sierpnia 2017, 12:38

liseklsk pisze: Jak można słuchać pirata? Przecież sam nick mówi że nic dobrego z tego nie będzie
Tu nie chodzi o to czy ktos słucha czy nie, tylko czy dana osoba bierze jakąś odpowiedzialnosc za słowa ktore wypisuje. Rozumiem za kazdy ma swoj rozum i nie powinien podpierac sie slowami innych, ale ja osobiscie mając 100% pewnosci ze cos pojdzie do gory nie napisałbym zeby "wchodzić teraz" "idzie pompa, kupujcie" "sprzedaj liska, wejdz w BCH" "Zaraz bedzie 20% wiecej" itp. itd.

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: liseklsk » niedziela, 20 sierpnia 2017, 12:39

masofcer pisze: Witam
Takie pytanie - wysylka na bittrex liskow jest obecnie niemozliwa trwa tzw. "automatyczna konserwacja", rozumiem ze jakbym wyslal teraz liski na adres bittrexu jaki wczesniej uzywalem to kiedys tam dojdą?
Mogą nie dojść bo adresy mogą się zmienić. Jak spojrzysz to w adresie na bittrex jest puste poloe
http://prntscr.com/gaquug

Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 28 czerwca 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: rosa1990 » niedziela, 20 sierpnia 2017, 12:40

na jakim poziomie widzicie szczyt ? dobije w okolice 12,5 zł ?

Orator
Awatar użytkownika
Posty: 702
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 202
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: liseklsk » niedziela, 20 sierpnia 2017, 12:43

lukasrap pisze:
liseklsk pisze: Jak można słuchać pirata? Przecież sam nick mówi że nic dobrego z tego nie będzie
Tu nie chodzi o to czy ktos słucha czy nie, tylko czy dana osoba bierze jakąś odpowiedzialnosc za słowa ktore wypisuje. Rozumiem za kazdy ma swoj rozum i nie powinien podpierac sie slowami innych, ale ja osobiscie mając 100% pewnosci ze cos pojdzie do gory nie napisałbym zeby "wchodzić teraz" "idzie pompa, kupujcie" "sprzedaj liska, wejdz w BCH" "Zaraz bedzie 20% wiecej" itp. itd.
Ja to rozumiem. Sam na początku sugerowałem się np. czatem na bm24 co raczej nie wychodziło na dobre. Są osoby, które specjalnie manipulują żeby osiągnąć korzyść dla siebie. Czas pokazał że lepiej polegać na sobie i starać się zdobywać wiedzę, niestety straconych pieniędzy nikt nie odda i nie poniesie żadnej odpowiedzialnośći, tylko jak sam widzisz też użytkownicy się dopytują a gdzie szczyt a ile będzie ja nawet znajomym nie doradzam bo potem są pretensje.

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Maniek_93 » niedziela, 20 sierpnia 2017, 12:44

ziomek pisze: Na Bitbayu na parze LSK/USD konkretna ścianka kupna za 3 usd co daje ~10,90zł. Bardziej opłaca się sprzedać tam niż na parze LSK/PLN.
Nie opłaca się już :D

Początkujący
Posty: 216
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lukasrap » niedziela, 20 sierpnia 2017, 12:48

liseklsk pisze: Są osoby, które specjalnie manipulują żeby osiągnąć korzyść dla siebie.
Ja to wszystko rozumiem przyjacielu. Chodzi mi tylko o to, jak Pirat to widzi. Branie odpowiedzialnosci za swoje teksty/słowa/naganianie.

Początkujący
Posty: 121
Rejestracja: 12 lipca 2017
Reputacja: -12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: P1R4T3 » niedziela, 20 sierpnia 2017, 12:58

jak mówiłem kupujcie i trzymajcie LSK to się Wam nie podobało, więc poszedłem w trolololo

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 14 lipca 2017
Reputacja: 2
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Skrzypifurtka » niedziela, 20 sierpnia 2017, 13:00

najlepiej dla Wszystkich abyś już nic nie mówił :)

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 23 czerwca 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mr_torpedo » niedziela, 20 sierpnia 2017, 13:01

Skrzypifurtka pisze:najlepiej dla Wszystkich abyś już nic nie mówił :)
Obrazek

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 216
Rejestracja: 28 lipca 2017
Reputacja: 49
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lukasrap » niedziela, 20 sierpnia 2017, 13:02

P1R4T3 pisze: jak mówiłem kupujcie i trzymajcie LSK to się Wam nie podobało, więc poszedłem w trolololo
No mnie sie podobało, kupiłem za 50 tyś przy kursie coś koło 8 zł i trzymałem. Ale wczoraj powiedziałeś, wrecz zarzekałes sie ze BCH pojdzie w gore a Lisk do 7 wrzesnia bedzie stał w miejscu. Zatem że jestem osobą ktora posłuchała a nie ma swojego zdania zrobiłem jak nakazywałeś, sprzedałem Liska ze stratą i kupiłem za wszystko BCH, gdzie rownież w dniu dzisiejszym odnotowałem strate. Pirat, co teraz?

Początkujący
Posty: 126
Rejestracja: 8 sierpnia 2017
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mieto » niedziela, 20 sierpnia 2017, 13:03

Też kupiłem bch.. teraz mam wracać do liska po 12zł? :?
Ostatnio zmieniony niedziela, 20 sierpnia 2017, 13:05 przez mieto, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 191
Rejestracja: 9 maja 2017
Reputacja: 7
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Świeżu » niedziela, 20 sierpnia 2017, 13:05

P1R4T3 pisze: jak mówiłem kupujcie i trzymajcie LSK to się Wam nie podobało ...
Można go lubić lub nie, ale rację ma. Wielce zły był jak mówił, żeby kupować czy to po 7 czy po 8 i trzymać ;) Pretensje w sumie można mieć tylko do siebie jeżeli ktoś uzależnia swoje decyzje od któregokolwiek z postów (oczywiście wprost ... bo jeżeli wyciąga jakieś wnioski z posta ... to w sumie jego wnioski ... i też może mieć pretensje tylko do siebie :)).
Ostatnio zmieniony niedziela, 20 sierpnia 2017, 13:10 przez Świeżu, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości