[Lisk] Instalacja noda - Main Net

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 272
Rejestracja: 22 listopada 2013
Reputacja: -8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [Lisk] Instalacja noda - Main Net

Postautor: pawelpawel » niedziela, 29 maja 2016, 18:35

Dodam tylko, ze zeby wejsc do portfela nalezy otworzyc w przegladarce adres http://localhost:8000/

Ps. czy aktywny node pomaga cos calej sieci?

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 272
Rejestracja: 22 listopada 2013
Reputacja: -8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [Lisk] Instalacja noda - Main Net

Postautor: pawelpawel » wtorek, 31 maja 2016, 11:19

Cos mi sie zepsulo
http://localhost:8000/
Cannot GET /

A w logu

Kod: Zaznacz cały

pawelpawel@pawelpawel-P35 ~/lisk-main $ bash lisk.sh logs  
log 2016-05-31 09:05:16 error error: could not connect to server: Connection refused
	Is the server running on host "127.0.0.1" and accepting
	TCP/IP connections on port 5432?
log 2016-05-31 09:05:16 error connection: {"host":"localhost","port":5432,"database":"lisk_main","user":"pecet","password":"########","poolSize":20,"poolIdleTimeout":30000,"reapIntervalMillis":1000,"logEvents":["error"]}
fatal 2016-05-31 09:05:16 [Error: could not connect to server: Connection refused
	Is the server running on host "127.0.0.1" and accepting
	TCP/IP connections on port 5432?
] 
log 2016-05-31 09:05:22 GET / from 127.0.0.1 
log 2016-05-31 09:05:23 GET / from 127.0.0.1 

Czarna Owca
Awatar użytkownika
Posty: 272
Rejestracja: 22 listopada 2013
Reputacja: -8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Re: [Lisk] Instalacja noda - Main Net

Postautor: pawelpawel » wtorek, 31 maja 2016, 20:17

Jak wylaczyc autostart noda po starcie systemu?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3467
Rejestracja: 16 lutego 2014
Reputacja: 912
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

[Lisk] Instalacja noda - Main Net

Postautor: Rumcajs » poniedziałek, 10 października 2016, 19:05

"Zainstalowałem" Lisk Node tą najnowszą wersje 0.4 i mam to hasło i przyszedł mi testowy 1 lisk więc działa.
Teraz mam pytanie, da sie już forgować czy co mam zrobić żeby dołączyć do któregoś ze 101 delegatów bo musze być jakoś przyklejony do jakiegos żebym mógł forgować ? Jak to zorbić bo widziałem liste delegatów ale mają nazwe w formacie genesis_2cyfry i nie moge znaleść nikogo od nas bo nie wiem po numerze kto jest kto, no i jak sie do kogoś dołączyć swoim nodem jak przesle sobie więcej lisków do siebie.
Co trzeba zrobić ?
W zakładce "Forgowanie" mam : Forgowanie i takie 3 koła , potem Delegaci (lista tych genesis_XX) oraz moje głosy.
Na górze mam duży napis FORGOWANIE i obok niego przycisk nieaktywny czerwony "wyłączone".
Co zrobić żeby włączyć to forgowanie i żeby mi Liski dochodziły za darmo ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 8157
Rejestracja: 1 marca 2015
Reputacja: 1069
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: WLKP/Dolny Śl./Lubus

[Lisk] Instalacja noda - Main Net

Postautor: adam1226 » poniedziałek, 10 października 2016, 23:09

bioly pisze:
Rumcajs pisze: "Zainstalowałem" Lisk Node tą najnowszą wersje 0.4 i mam to hasło i przyszedł mi testowy 1 lisk więc działa.
Teraz mam pytanie, da sie już forgować czy co mam zrobić żeby dołączyć do któregoś ze 101 delegatów bo musze być jakoś przyklejony do jakiegos żebym mógł forgować ? Jak to zorbić bo widziałem liste delegatów ale mają nazwe w formacie genesis_2cyfry i nie moge znaleść nikogo od nas bo nie wiem po numerze kto jest kto, no i jak sie do kogoś dołączyć swoim nodem jak przesle sobie więcej lisków do siebie.
Co trzeba zrobić ?
W zakładce "Forgowanie" mam : Forgowanie i takie 3 koła , potem Delegaci (lista tych genesis_XX) oraz moje głosy.
Na górze mam duży napis FORGOWANIE i obok niego przycisk nieaktywny czerwony "wyłączone".
Co zrobić żeby włączyć to forgowanie i żeby mi Liski dochodziły za darmo ?

1. Forgowanie przez społeczność, czyli de facto powierzenie sieci społeczności (o tym piszemy cały czas w głównym wątku) na ten moment nie ma miejsca,
2. wszystkie te genesisdelegates to węzły Isabeli z team Lisk.

Także na ten moment nie możesz nic wydobyć. Jeśli jednak w przyszłości chciałbyś brać udział w tworzeniu nowych tokenów i utrzymywaniu sieci, musisz utworzyć nowe konto delegata, np. delegat "Rumcajs" :D Potem trudniejsza część, zdobyć tyle głosów społeczności, żeby być w top101. Pisałem o tym niedawno w głównym wątku, znajdziesz bez problemu. Ludzi z forum możesz znaleźć w standby delegates.
Byc moze bedzie kilka pOOLi ktore LSK z forgingu beda dzielic miedzy głosujących i w tym upatrywalbym szansy na pasywny dochod z posiadanych Liskow
:arrow: [Binance]- Giełda kryptowalut bez weryfikacji
[Algory.io] - Agregator newsów i Skaner tradingowy

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości