Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » niedziela, 22 grudnia 2019, 21:04

blink pisze: niedziela, 22 grudnia 2019, 11:53 skończą za kilka lat gdzie te sidechainy nie będą już żadna rewolucją, (chociaż obiło mi się o uszy, że już z tego zrezygnowali na rzecz czegoś innego - co znów wydłuża czas ukończenia).
Blink, z całym szacunkiem do Ciebie i za przeproszeniem, ale co Ty do chuja pierdolisz ? :D Nikt z niczego nie zrezygnował, powielasz jakieś bzdury youtubowych ,,ekspertów" bez zaznajomienia się w temat, choć spodziewałem się po Tobie, że będziesz bardziej rozgarnięty.

Poczytaj czym jest interoperacyjność. Cosmos też pracuje nad interoperacyjnością i sidechainami. Sidechainy nie istnieją bez interoperacyjności. Naprawdę wystarczy tylko poszerzyć nieznacznie swoją wiedzę i trochę się zagłębić, żeby to zrozumieć. Żadna filozofia, a uchroni nas to przed pierdoleniem bzdur.

Dodano po 4 minutach 2 sekundach:
@Ishias Lisk Academy masz teraz w uproszczonej formie. Stare Academy możesz znaleźć na webarchives.org. Teraz będzie wszystko szło w kierunku konkretnej dokumentacji.
amneziahaze pisze: niedziela, 22 grudnia 2019, 19:45Nie dość, że nie potrafi zarobić na krzywdzie innych nawet oszustwem to jeszcze skazuje siebie i innych na wieczne begholdowanie. Później nic już takiemu nie zostaje jak rycie beretu wszystkim dookoła z kilkoma innymi nawiedzonymi w komitywie.
To do mnie czy się przesłyszałem?
Ostatnio zmieniony niedziela, 22 grudnia 2019, 21:07 przez Harmony, łącznie zmieniany 1 raz.
;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » niedziela, 22 grudnia 2019, 21:07

Nie no słuchajcie Panowie Bańka w górę będzie na pewno prędzej czy pózniej ale będzie. Takiej spekuły wieloryby za oceanu nie przepuszczą jak kryptowaluty,to jest taka pralka pieniędzy,że głowa mała. 6 czy 10 % wzrostów w ciągu dnia to jest jakiś żart. Na indeksach i innych społkach akcyjnych obejetnie jakich rynkach czy to jest NASDQ,SP500 czy inne są to 1 czy 2 %. Ja podejrzewam,że będzie to kwesta czasu zanim spompują taki rynek krypto. Rynki finansowe są fraktalne,mają swoje fluktuację,muszą wyrzucić jednych,jedni muszą pozbierać,następni dać sobie spokój,z perspektywy czasu minęło dopiero 3 lata od hossy. I trzeba o tym pamiętać,że każda kolejna wydłuża się w czasie o 1 lub 2 lata,ponieważ potrzeba więcej kapitału do podniesienia cen. Tu w 2020 r,namiesza Libra może to być spust do naprawdę fajnych wzrostów.Tylko trzeba marketingu Panowie na tego Liska reklamy,banery,naklejki,gify LISK 100$ MOON itd ,ja niedługo pokaże swój projekt odnośnie obrazków,może naklejki też się uda,LIsK będzie naklejony nawet na tabliczce przy wjezdzie do Warszawy, jak widzimy czasami herby klubów tak i Lisk będzie wszędzie dopilnuje tego,bo na następnych wzrostach będą wchodzić nie osoby,które utopiły tylko nowe,które zobaczą Lisa za 30 zł i to one będą musiały pchnąć cenę do 60 zł. A o tym co było zapomnijcie, to już jest przeszłość, Od teraz 10 zł to już 5 krotność. Lisk,projekt ehh... jak krew z nosa im to idzie trzeba przyznać ale bańka będzie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » niedziela, 22 grudnia 2019, 22:00

Harmony pisze: niedziela, 22 grudnia 2019, 21:04To do mnie czy się przesłyszałem?
Nie zastanawiałem się. A coś uwiera?

Nawiązałem do tego co napisałeś. Ogółem pobieranie pieniądzy na szkolenia bez licencji z jednoczesnym wpier%^alaniem ludzi na minę to przestępstwo jest. Pewnie dlatego tak wielu nie chce pokazywać twarzy, już o statementach nie wspomnę, gdzie większość i tak traci na regulowanych, to co dopiero musi się dziać na zdychających shitcoinach.
anagamidev pisze: niedziela, 22 grudnia 2019, 20:08Crypto to nie forex
Zmienność na krypto jest wielokrotnie wyższa, więc przy overtrejdingu i lewarze szybciej może czyścić konta.
blackredwhite pisze: niedziela, 22 grudnia 2019, 22:09ICO na kolejne lata została tak samo jak obietnice
Z czym dzisiaj w pierwszej kolejności kojarzone jest ICO to chyba nie trzeba nikomu wyjaśniać.
Ostatnio zmieniony niedziela, 22 grudnia 2019, 22:17 przez amneziahaze, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 maja 2019
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackredwhite » niedziela, 22 grudnia 2019, 22:09

takie zdychające to to jeszcze nie jest, gamecredit jest zdychające tutaj jakaś kasa z ICO na kolejne lata została tak samo jak obietnice . Ja tu za wiele nie wróże szampana otwieram jak 6zł zobaczymy w przyszłym roku ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2072
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1542
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » niedziela, 22 grudnia 2019, 22:50


Harmony pisze:
Blink, z całym szacunkiem do Ciebie i za przeproszeniem, ale co Ty do chuja pierdolisz ? :D Nikt z niczego nie zrezygnował, powielasz jakieś bzdury youtubowych ,,ekspertów" bez zaznajomienia się w temat, choć spodziewałem się po Tobie, że będziesz bardziej rozgarnięty.
Nie zaznajamiam się szczegółowo z tematem bo nie jest mi to już potrzebne. Prawda jest taka że proces tworzenia się wydłuża, jeśli przyjdzie bańka a lisk nie będzie gotowy to dupa z tego wyjdzie.





Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pablo12 » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 01:24

Kurs powodów do optymizmu nie daje. Zero reakcji na fajne ruchy króla. Trochę to martwi.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 05:28

jeszcze dziś spodziewam się pompki

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 7 sierpnia 2019
Reputacja: 35
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zasit » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 08:42

Musi byc znaczące wybicie a okazja do tego jest dobra

https://en.tradingview.com/chart/LSKBTC ... -Breakout/

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pablo12 » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 13:03

Ja już wywaliłem własnie to ścierwo w 100%. Lekko podbiło, sprzedalem i zaraz spadnie ponownie.
zasit pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 08:42Musi byc znaczące wybicie


Przyjacielu nic nie musi :)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 23 kwietnia 2019
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Picassso » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 13:07

pablo12 pisze: poniedziałek, 23 grudnia 2019, 13:03Ja już wywaliłem własnie to ścierwo w 100%. Lekko podbiło, sprzedalem i zaraz spadnie ponownie.
a wykruszajcie się powoli :mrgreen: :mrgreen:
niech ludzie mowią wam co macie robić ;d

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 13:22

tu grany był trójkąt równoramienny jako odwrócenie trendu zasięg 820 sato binance

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 13:35

Nie wiem co trzeba miec w glowie aby sprzedawac w tym momencie :mrgreen:

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
8
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 14:18

@Dovakhiin Niech sprzedają, mniej bagholderów, mniejszy uścisk, mniejszy ból dupy, mniej marudzenia, mniej pierdolenia bzdur ;) Czyli same korzyści
;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4456
Rejestracja: 27 maja 2017
Reputacja: 1765
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Dovakhiin » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 14:34

@Harmony dobry znak ze razem z btc i do fiat lsk rosnie :mrgreen:

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
20
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 15:09

blink pisze: niedziela, 22 grudnia 2019, 22:50Nie zaznajamiam się szczegółowo z tematem bo nie jest mi to już potrzebne. Prawda jest taka że proces tworzenia się wydłuża, jeśli przyjdzie bańka a lisk nie będzie gotowy to dupa z tego wyjdzie.
Gdzie proces tworzenia się wydłuża? W którym miejscu ?

Roadmap przed ostatnią aktualizacją:



Roadmap po aktualizacji:



Wpis dotyczący zmian z 30 września



https://www.reddit.com/r/Lisk/comments/ ... k_roadmap/

Ale, żeby tysiąc razy nie tłumaczyć, pozwolę sobie na przetłumaczenie tego co trzeba na polski, bo niestety czytanie ze zrozumieniem nigdy nie było domeną (nie tylko) tego wątku, a co dopiero czytanie ze zrozumieniem technicznego tekstu po angielsku.

Co było na roadmapie przed aktualizacją? :
Nawiąż więź między mainchain i sidechains, aby utworzyć uwierzytelnioną sieć aplikacji Lisk.
Co jest po aktualizacji? :
Zdefiniuj i zaimplementuj protokół zdecentralizowanej i pozbawionej zaufania komunikacji między łańcuchami w ekosystemie Lisk.
Co pisali na reddicie? :
Na koniec zastąpiliśmy fazę „Platforma aplikacji Blockchain” „Interoperacyjnością Blockchain”, aby lepiej odzwierciedlić cel platformy aplikacji Lisk Blockchain, tj. Interoperacyjność między łańcuchami bocznymi i łańcuchem głównym Lisk.
Czym jest więź między mainchain i sidechains? Więź między mainchain i sidechains to właśnie komunikacja między łańcuchami w ekosystemie, czyli właśnie interoperacyjność.

Czy coś się zmieniło między roadmapem przed aktualizacją, a po aktualizacji, poza bardziej konkretnym nazewnictwem? NIE

Czy wpływa to na wydłużenie procesu tworzenia? NIE. Od początku miało to tak wyglądać.

Czy ktoś wysilił się tu choć nieznacznie, by zweryfikować te informacje, poza mną, zamiast powielać jakieś niestworzone i śmieszne historie jakoby Lisk odchodził od sidechainów ? NIE.

Dziękuję za uwagę.
;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
4
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 16:22

A po co ty się jeden z drugim tłumaczysz tu ? Nikt nie chce to niech nie bierze,niech robią co chcą. Wszyscy czekają tylko na wchodz,tak teraz,już,bedziesz bogaty, a w dupie.

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 464
Rejestracja: 1 maja 2018
Reputacja: 678
Reputacja postu: 
6
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomasz_Es » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 17:15


Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 23 kwietnia 2019
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Picassso » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 18:27

Nadal sprzedajecie? :geek:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 391
Rejestracja: 17 września 2017
Reputacja: 127
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pablo12 » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 18:33

Najwyższy czas. Btc zaczyna spadać i zaraz pociągnie liska. Sprzedawać póki odbił trochę.

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 23 grudnia 2019, 18:58

lisek pompuje niczym na siłce

musi zrobić rzeźbe na wakacje

mister pompka jedziesz

kupować bo tanie jak się trend odwróci to będzie płacz

aż mi się fomo włączyło jak czytam niektóre komentarze

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości