Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 203
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
14
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adam.krakus » piątek, 21 grudnia 2018, 13:57

Ja obmyśliłem taką strategię:

Masz 100LSK - wybija Twoje założone TOP (dajmy to 140zł) . i teraz:

1. Sprzedajesz 50% za swoje TOP - masz 50LSK i 7000zł.
2. Ustawiasz buy co 1/(ilość LSK/10) = 1/5 ceny tj.:
- 112zł
- 84zł
- 56zł
- 28zł
- 0,01zł

I taką strategią, albo będziesz miał z połowy większy zarobek (jeżeli będzie rosło).
Albo zwiększysz ilość LSK i zostanie Ci trochę Fiatów (jeżeli będzie spadać).
Albo będziesz miał dużo więcej LSK (jeżeli spadnie do 0,01).

Jak spadnie do 0,00zł no to wiadomo :twisted:

Ilość zakresów do zakupu można zwiększać (szczególnie pomiędzy np. 28zł i 0,01zł to by miało sens ;).

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9225
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 21 grudnia 2018, 14:43

LSK/PLN, może coś takiego :D
Obrazek
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 21 grudnia 2018, 15:01

Ja trochę Lisków sprzedałem i wszedłem w LML :) Taka strategia :) Jak da zarobić i wyjdzie mi za niego więcej Lisków, to kupuję Liska spowrotem. A jak nie to trzymam longterm :) Generalnie jestem zdania, że szybciej na LML wybije 80gr niż na Lisku 10zł :) A może za dwa lata cena będzie za LML 10zł :) Who Know ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2072
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1542
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » piątek, 21 grudnia 2018, 15:11

Harmony pisze: Ja trochę Lisków sprzedałem i wszedłem w LML
Co to za twór? Nie miało być czasem MLM? :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 21 grudnia 2018, 15:17

@blink, nie załamuj mnie, poważnie, nawet Ty nie wiesz? :roll:

Lisk Machine Learning projektu GNY na sidechanie Lisk. Tak zwane uczenie maszynowe, czyli sztuczna inteligencja na blokchain...

Jest nawet na Bitbayu...

Oj żuczki

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » piątek, 21 grudnia 2018, 15:26

Harmony pisze: @blink, nie załamuj mnie, poważnie, nawet Ty nie wiesz? :roll:

Lisk Machine Learning projektu GNY na sidechanie Lisk. Tak zwane uczenie maszynowe, czyli sztuczna inteligencja na blokchain...
I co to ma za zadanie?
Ruszyć pewnie ruszy ,gdy dodadzą na inne giełdy bo samym bitbaya to za daleko nie ujadą.
Wygląda jak shit typu KZC :mrgreen:
Ostatnio zmieniony piątek, 21 grudnia 2018, 15:30 przez szlagaag, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: 22 sierpnia 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wsn666 » piątek, 21 grudnia 2018, 15:30

Dovakhin zrobiłem dokładnie samo tylko ze odkupilem za 120 xD

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 21 grudnia 2018, 15:31

@szlagaag, jest też na cryptopii i będzie na binance. Poczytajcie sobie to się dowiecie

http://www.gny.io

http://www.gny.io/lisk

Było milion razy omawiane w tym dziale, więc nie widzę sensu produkować się więcej.

Tak, tylko, że chuj wie kto stoi za KZC i jest on na 1500 pozycji w CMC, a LML jest w drugiej setce. Jak chcesz to sobie inwestuj w KZC :)

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » piątek, 21 grudnia 2018, 15:34

Harmony pisze: @szlagaag, jest też na cryptopii i na binance.
Na Binance coś nie widzę.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 21 grudnia 2018, 15:36

@szlagaag, będzie. Ucięło mi wyraz. Oprócz tego wchodzi też niedługo na giełdę COSS

https://info.binance.com/en/currencies/ ... e-learning


Wy naprawdę interesujecie się Liskiem i tego nie wiedzieliście? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Weteran
Posty: 1127
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 717
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Lokalizacja: Valetta

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: szlagaag » piątek, 21 grudnia 2018, 15:41

Harmony pisze:
Wy naprawdę interesujecie się Liskiem i tego nie wiedzieliście? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Coś słyszałem. Ale nadal nie widzę potrzeby powstawania czegoś takiego. Jednego nieskończyli a zajmują się kolejnym czymś ,co ma niby pomóc a jeszcze bardziej utrudni. Także ,ani grosza w to nie włoże ,taki gówniak bezwartościowy. Przypominam o ETF'ach i Lisku w 10 coinach.
Ostatnio zmieniony piątek, 21 grudnia 2018, 15:45 przez szlagaag, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 21 grudnia 2018, 15:59

szlagaag pisze: Jednego nieskończyli a zajmują się kolejnym czymś
LOL. Nie rozbawiaj mnie.

GNY istnieje dłużej niż Lisk i mają już doświadczenie w tworzeniu Machine Learning.

LML to oddzielny projekt, który będzie oparty o Lisk. Nie tworzą go ludzie z Lisk, tylko ludzie z GNY. Tak samo jak MADANA, Moracle, Moosecoin, Adamant. To są właśnie zdecentralizowane aplikacje i blokchainy, które będą opiewać na Lisku.

W marcu mamy testnet i prawdopodobnie w tym czasie zawitamy na SDK Lisk.

Dodano po 14 minutach 19 sekundach:
@szlagaag, chcesz lektury o LML ?

https://docs.wixstatic.com/ugd/cddf32_2 ... af5597.pdf

Miłego czytania.

A teraz powiedz mi co oferuje ten KZSCAM i w czym jest lepszy od LML ? :lol:

Bo ja widzę szerokie zastosowanie dla LML, począwszy od branży finansowej, ubezpieczeniowej, po handel. Adaptacja blokchain z pokoju pryszczatych noobów do reszty świata pełną parą :)
Ostatnio zmieniony piątek, 21 grudnia 2018, 16:19 przez Harmony, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 462
Rejestracja: 2 stycznia 2018
Reputacja: 150
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: emdecha » piątek, 21 grudnia 2018, 16:06

Jest może jakiś portfel dla LML? Kupiłbym trochę.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 21 grudnia 2018, 16:13

@emdecha, Musisz posiadać portfel Ethereum. Zaraz dowiem się szczegółowo jak to wszystko zrobić.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2072
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1542
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » piątek, 21 grudnia 2018, 16:18

Harmony pisze: @blink, nie załamuj mnie, poważnie, nawet Ty nie wiesz?

Lisk Machine Learning
a słyszałem, słyszałem ale nie załapałem skrótu :D

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 21 grudnia 2018, 16:27

@emdecha, żeby przesłać LML na portfel, potrzeba mieć portfel ETH, gdyż LML jest chwilowo oparte na ERC20. Wysyłasz wtedy LML na adres Ethereum, ale radzę przetestować to jakąś małą kwotą. Póki co nie mam jeszcze tego przetestowanego i trzymam ryzykownie na giełdzie, więc ręki sobie nie dam obciąć jak to działa z jakim portfelem, ale jak tylko znajdę chwilę i się tym zajmę to napiszę ładne objaśnienie co z czym się je :)

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 12 kwietnia 2017
Reputacja: 21
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Cbool » piątek, 21 grudnia 2018, 17:36

LiskSDK pisze:BITCOIN MUSI BYC DROGI BO JEST GO CORAZ MNIEJ A LUDZI PRZYBYWA.

JAK PLATFORMA LISK RUSZY A PROJEKTY ZACZNĄ ZBIERAĆ TOKENY NA ICO TO ŁADNIE ZNIKNIE SZTUK Z GIEŁD I OSIĄDĄ W PORTFELIKACH JAK ICONOMI (2MLN LSK)

O AIRDROPACH DLA HODLEROW LSK NIE WSPOMINAJĄC

TO SĄ PODSTAWY INWESTYCJI W TEN PROJEKT NA TYM ETAPIE
W krypto nie ma czegoś takiego że musi. Tym bardziej bitcoin nic nie musi. Bdzury piszesz że bitcoina jest coraz mniej, poczytaj sobie o kontraktach futures na bitcoinie i przestań naganiać.

Początkujący
Posty: 70
Rejestracja: 22 października 2018
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tomi33 » piątek, 21 grudnia 2018, 21:59

Coś o Lisku z dzisiaj.


Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 21 grudnia 2018
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
29
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lukaszy » piątek, 21 grudnia 2018, 22:28

Witam wszystkich.
Jest to mój pierwszy post, mimo że forum śledzę od czerwca 2017, a to wtedy zaczęła się moja przygoda z jakimkolwiek inwestowaniem, i traf chciał że trafiło na krypto a dokładnie na Liska. Przypadkowa reklama, że z 2zł urósł do 7-8zł. Pomyślałem, że trochę poczytam i zainwestuje 1000zł. Po obeznaniu z tematem inwestowania ( podstawowym ) włożyłem na giełdę 1000zł wolnych środków, czyli takich które nie zrujnują mojego budżetu w razie straty. Lisk kosztował w tedy dokładnie 12.8zł czyli miałem w okolicy 78szt. Od tamtej pory zagłębiałem się w techniki inwestowania i oczywiście popełniałem wszystkie możliwe błędy :) Było tak że rozprowadziłem kapitał i pozostało mi 61szt. Potem na wzrostach udało mi się odrobić stratę i w chwili najwyższej ceny miałem 96szt :P Cel jaki sobie obrałem, to sprzedaż przy 1000zł więc ku mojemu zdziwieniu wszystko w rąbneło w dół :P Liska ruszyłem gdy był po 20zł, sprzedałem, nagle urósł ( większość z was zna to uczucie, że gdy sprzedacie to nagle idzie do góry, no strasznie irytujące :P ) Celem moim było 100lsk, po jakimś czasie ok września sprzedałem wszystkie liski, i kupiłem rippla za 1.09, sprzedałem za 1.65 ( urósł do 2,3 więc kolejne wkurw...:P) i tak w koło macieju. Udało mi się odkupić uwaga...124lsk i byłem w mega szczęśliwy ale...chce mieć więcej i udało się zrobić 150szt. Następnie sprzedałem i bawiłem się jeszcze na GAME gdzie udało się zarobić kolejne sztuki których się pozbyłem, w efekcie kupiłem BCC za 450zł ( 2,1 szt ), potem spadł do naszego kochanego dołka 240zł ale nie sprzedałem, sprzedałem w momencie gdy kosztował 610zł 2,77szt, co jak wiecie dało super profit, kupiłem liski za 5,7zł i wrzuciłem na giełdę 1250zł dodatkowo i kupiłem po 5.34zł. Spełniło się moje marzenie i cel, mam 515 szt liska za średnią cenę ok 5.5 :) Jest to moje małe zwycięstwo, ponieważ jeszcze miesiąc temu marzeniem było mieć 100,150 :) Łącznie na giełdę wpłaciłem od Czerwca 2017r 2250zł, co dało mi 515lsk :)
Taka tam mała historyjka :)

Co do projektu, od początku wydaje mi się być przyszłościowym. W pewnej chwili zacząłem śledzić fora historyczne związane z ETH i doszedłem do wniosku, że 98% wpisów pokrywa się z tymi co piszecie o Lisku. Gdy ETH był po 2-3$ ludzie pisali o nim to samo co teraz pisane jest o lisku, że scam, że gówniany projekt itp itd. Ludzie, czekajcie cierpliwie! Nie da się stworzyć dobrego projektu w rok. Zwykłe porównanie, ile trwa tworzenie od zera do prototypu np samochodu? kilka lat, więc bądźcie cierpliwi! Giełda uczy cierpliwości, i przestańcie się wykłócać bo to do niczego nie prowadzi! Zawsze po Bessie przychodzi hossa, wiec warto czekać. Ustalcie swoje cele, ja np chciałbym spłacić kredyt, i tego się trzymajcie, no chyba że jesteście dziennymi handlarzami i wahania kursu są waszą dzienną zabawą :) Nie od razu Rzym zbudowano. CIERPLIWOŚCI, powodzenia :)

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 13 lutego 2018
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: error_17 » piątek, 21 grudnia 2018, 23:09

lukaszy pisze:Witam wszystkich.
Jest to mój pierwszy post, mimo że forum śledzę od czerwca 2017, a to wtedy zaczęła się moja przygoda z jakimkolwiek inwestowaniem, i traf chciał że trafiło na krypto a dokładnie na Liska. Przypadkowa reklama, że z 2zł urósł do 7-8zł. Pomyślałem, że trochę poczytam i zainwestuje 1000zł. Po obeznaniu z tematem inwestowania ( podstawowym ) włożyłem na giełdę 1000zł wolnych środków, czyli takich które nie zrujnują mojego budżetu w razie straty. Lisk kosztował w tedy dokładnie 12.8zł czyli miałem w okolicy 78szt. Od tamtej pory zagłębiałem się w techniki inwestowania i oczywiście popełniałem wszystkie możliwe błędy :) Było tak że rozprowadziłem kapitał i pozostało mi 61szt. Potem na wzrostach udało mi się odrobić stratę i w chwili najwyższej ceny miałem 96szt :P Cel jaki sobie obrałem, to sprzedaż przy 1000zł więc ku mojemu zdziwieniu wszystko w rąbneło w dół :P Liska ruszyłem gdy był po 20zł, sprzedałem, nagle urósł ( większość z was zna to uczucie, że gdy sprzedacie to nagle idzie do góry, no strasznie irytujące :P ) Celem moim było 100lsk, po jakimś czasie ok września sprzedałem wszystkie liski, i kupiłem rippla za 1.09, sprzedałem za 1.65 ( urósł do 2,3 więc kolejne wkurw...:P) i tak w koło macieju. Udało mi się odkupić uwaga...124lsk i byłem w mega szczęśliwy ale...chce mieć więcej i udało się zrobić 150szt. Następnie sprzedałem i bawiłem się jeszcze na GAME gdzie udało się zarobić kolejne sztuki których się pozbyłem, w efekcie kupiłem BCC za 450zł ( 2,1 szt ), potem spadł do naszego kochanego dołka 240zł ale nie sprzedałem, sprzedałem w momencie gdy kosztował 610zł 2,77szt, co jak wiecie dało super profit, kupiłem liski za 5,7zł i wrzuciłem na giełdę 1250zł dodatkowo i kupiłem po 5.34zł. Spełniło się moje marzenie i cel, mam 515 szt liska za średnią cenę ok 5.5 :) Jest to moje małe zwycięstwo, ponieważ jeszcze miesiąc temu marzeniem było mieć 100,150 :) Łącznie na giełdę wpłaciłem od Czerwca 2017r 2250zł, co dało mi 515lsk :)
Taka tam mała historyjka :)

Co do projektu, od początku wydaje mi się być przyszłościowym. W pewnej chwili zacząłem śledzić fora historyczne związane z ETH i doszedłem do wniosku, że 98% wpisów pokrywa się z tymi co piszecie o Lisku. Gdy ETH był po 2-3$ ludzie pisali o nim to samo co teraz pisane jest o lisku, że scam, że gówniany projekt itp itd. Ludzie, czekajcie cierpliwie! Nie da się stworzyć dobrego projektu w rok. Zwykłe porównanie, ile trwa tworzenie od zera do prototypu np samochodu? kilka lat, więc bądźcie cierpliwi! Giełda uczy cierpliwości, i przestańcie się wykłócać bo to do niczego nie prowadzi! Zawsze po Bessie przychodzi hossa, wiec warto czekać. Ustalcie swoje cele, ja np chciałbym spłacić kredyt, i tego się trzymajcie, no chyba że jesteście dziennymi handlarzami i wahania kursu są waszą dzienną zabawą :) Nie od razu Rzym zbudowano. CIERPLIWOŚCI, powodzenia :)


czytałem to samo o eth, zasada jest prosta kto nie ma liska bedzie gadał że gówno, ci co mają albo sie nie odzywają albo walczą z tymi co nie mają i tak w kółko. pozdro

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości