Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » wtorek, 11 stycznia 2022, 14:44

Mając inne coiny z topki można było spokojnie wyciągnąć 7-10 razy więcej niż w lisku. To czemu tego nie robić. Po co kisić w czymś takim? W lisku zarabiają tylko delegaci, którzy z niczego dostają liski i opychają to na potęgę wyznawcom Kordka czyt. frajerom. Niestety problem jest taki, że wyznawców jest coraz mniej :D Krypto przez te kilka lat zmieniło się diametralnie a Lisk został ze swoimi pomysłami w 2016-2017 roku, więc i wycena z tych właśnie lat.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » wtorek, 11 stycznia 2022, 15:44

TsaD pisze: wtorek, 11 stycznia 2022, 11:41Widzę, że stworzyliście sobie kółko wzajemnej adoracji, jaki to Lisk zły projekt.
Przez niemal 4 lata broniłem tego projektu ;)
TsaD pisze: wtorek, 11 stycznia 2022, 11:41Projekt nie miał się nigdy lepiej,
No no :roll: Ilu nowych programistów jest zainteresowanych projektem tygodniowo ? ;) Yyyyyy... zero ? :twisted:
TsaD pisze: wtorek, 11 stycznia 2022, 11:41jak ktoś patrzy tylko przez pryzmat ceny i wyciąga z tego wnioski to powodzenia.
Cena jest odzwierciedleniem projektu. Kiedyś to zrozumiesz ;) Też myślałem swego czasu, że solidne fundamenty to podwaliny pod dobry projekt. Więc jeśli lubisz wtapiać kasę w fundamenty, proszę bardzo, droga wolna, tylko, że na samych fundamentach nic nie zarobisz ;)
TsaD pisze: wtorek, 11 stycznia 2022, 11:41 Najlepszy to jest pogromca, wielki krypto inwestor który daje rady innym.
Nikomu nie daje żadnych rad, mam w dupiu czy ktoś zarobi czy straci, co mnie inni interesują :?:
TsaD pisze: wtorek, 11 stycznia 2022, 11:41 Chłop, który grosza nie zarobił na krypto, a udziela się jakby wszystkie rozumy pozjadał.
Bo wolę realne pieniążki, a nie życie marzeniami i mamienie propagandą sukcesu prosto od Kordka :D A poza tym jestem najmądrzejszy, więc dzięki, że mi tylko to potwierdzasz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
TsaD pisze: wtorek, 11 stycznia 2022, 11:41Odgrzewanie ciągle tych samych kotletów
Bo lisk to jeden wielki stary kotlet, który w dodatku tak jest zepsuty, że odgrzewanie go nic już nie da :mrgreen:
TsaD pisze: wtorek, 11 stycznia 2022, 11:41Na pewno nie wdam się w dyskujsę, bo ci co najmniej mają do powiedzenia najwięcej krzyczą.
Powiedz wprost, że boisz się rozmowy z najmądrzejszym człowiekiem na świecie, bo bym Cię zagiął jak origami swoją merytoryką, którą zawsze reprezentuję ;)
TsaD pisze: wtorek, 11 stycznia 2022, 11:41Nie pozdrawiam.
Schöne Grüße
TsaD pisze: wtorek, 11 stycznia 2022, 11:41: W drugim kwartale tego roku wjeżdża interoperacyjność (sidechainy) w fazie beta
Ok, interoperacyjność w fazie beta, która będzie pewnie działać na zasadzie scentralizowanej, gdzie za węzły łączące chainy bedą odpowiadać delegaci prosto z HQ :lol: :lol: :lol: Czy może Max ma już rozwiązanie zdecentralizowane ? Nie jestem na bieżąco, a może masz taką wiedzę, to proszę podziel się, uświadom tych normalnych ;)
TsaD pisze: wtorek, 11 stycznia 2022, 11:41 3 kwartał to zewnętrzny audyt rozwiązania
Który tak jak audyt z zeszłego roku nie wynajdzie bugów bezpieczeństwa, które potem trzeba łatać XD A Binance dalej zablokowane wpłaty i wypłaty mimo mijania niebawem pół roku od hardforku. Bo jak to Max mówi, OD TYGODNIA NIE MA KONTAKTU Z BINANCE XD
TsaD pisze: wtorek, 11 stycznia 2022, 11:414 kwartał to wprowadzenie sidechainów do produkcji (mainnet)
Po pięciu latach znajomości Liska, nie wierzę w żaden termin, każdy jest przesuwany, nigdy dat nie mogli podać, aż tu NAGLE, cały rok w przód wiadomo kiedy co wprowadzą. Nie uporają się z mainnetem w tym roku, bo im się nigdzie nie spieszy, kasa z ICO jest, mogą pracować do usranej śmierci, a nowych programistów szkoda zatrudniać "bo ich wdrożenie zajmuje czas", czytaj, bo ich wdrożenie pożera hajs (z ico) :twisted:
TsaD pisze: wtorek, 11 stycznia 2022, 11:41Także z fundamentalnego punktu widzenia powinien być to dobry rok dla Liska
Z fundamentalnego punktu widzenia to każdy rok miał być dobry dla Liska, a żaden nie był . Choć Max co roku mówi, że TEN rok będzie przełomowy. Nikt się na to już nie nabiera, a rynek wycenia projekt adekwatnie do tego jaki jest - czyli jest shitcoinem. Życzę Wam pompki na te 10zł, żebyście trochę bagholda się pozbyli :D


O, już znowu poniżej 8zł. Jeszcze tylko 35% zjazdu w stosunku do BTC i ten najlepszy projekt w przestrzeni kosmicznej pogłębi swój rekordowy dołek do BTC :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Czyli, każdy wie, że to gówno i nikt go nawet nie tyka 8-) Śmiało na kilka lat można o nim zapomnieć i wrócić w następnej hossie altów, jak będzie do czego, to pewnie parę procent będzie można zarobić. Chyba że Maksiu wykorzysta wszystkie chwyty marketingowe nieskutecznie i nic już nie zadziała na poprawę ceny ;)

Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 23 stycznia 2018
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: TsaD » wtorek, 11 stycznia 2022, 16:43

Pogromca pisze: wtorek, 11 stycznia 2022, 15:44Ok, interoperacyjność w fazie beta, która będzie pewnie działać na zasadzie scentralizowanej, gdzie za węzły łączące chainy bedą odpowiadać delegaci prosto z HQ Czy może Max ma już rozwiązanie zdecentralizowane ? Nie jestem na bieżąco, a może masz taką wiedzę, to proszę podziel się, uświadom tych normalnych
Rozwiązanie jest w pełni zdecentralizowane, umożliwiające przesył tokenów i jakiejkolwiek informacji pomiędzy sidechainami. Tworzysz sidechain z własnymi delegatami, podłączasz się pod mainchaini i jesteś w ekosystemie. Dla chcących wiedzieć więcej polecam blog i tag interoperability, dużo ciekawych informacji na temat rozwiązania https://lisk.com/blog/tags/interoperability.

Do reszty się nie odniosę bo to tylko woda na młyn dla trolli i powtarzanie ciągle tego samego.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » wtorek, 11 stycznia 2022, 16:48

to nie woda, tylko fakty. Zgadam się z tym co kolega napisał wyżej. Jeszcze jest dla niego szansa...4 lata mu to zajęło, ale jednak przejrzał na oczy ;)
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » wtorek, 11 stycznia 2022, 16:55

TsaD pisze: wtorek, 11 stycznia 2022, 16:43Rozwiązanie jest w pełni zdecentralizowane, umożliwiające przesył tokenów i jakiejkolwiek informacji pomiędzy sidechainami.
No to wytłumacz w takim razie jak będzie działać most między chainami ;)
TsaD pisze: wtorek, 11 stycznia 2022, 16:43Do reszty się nie odniosę bo to tylko woda na młyn dla trolli i powtarzanie ciągle tego samego.
Całą książke można spisać o laniu wody przez HQ i Maxa Kordka ;)

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 28 maja 2018
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mistrzou » czwartek, 13 stycznia 2022, 19:15

Ja już napisałem do zobaczenia za 4 lata. Amplifire pokazał jakim gównem jest lisk (team pokazał jak mali i bezradni są) więc łapać okazję i brać jak by zszedł na 5zł, mimo, że może za parę lat urosnąć do kilkuset złotych mam do niego taki sentyment, że nie brał bym go po więcej niż 9zł. Prawda jest taka, że to urośnie jeszcze w lutym na jakieś 15+zł więc teraz wchodząc macie promocje po 8zł. Ja już jestem załadowany od maja jak będzie po 30zł sprzedaje i żegnam się z tym projektem już lepszy lml. W 2021 roku cena liska zachowała się niebywale i zaskakująco żenująco na tyle, że w praktycznie 90% projektów opłacało się bardziej wchodzić. Grudzień i spadek poniżej 10zł i kontynuacja styczniowa poniżej 8zł to szorowanie dna bezsprzeczne. To ile miesięcy zablokowane wypłaty na binance już na zawsze będzie śmierdziało przy tym projekcie i nie ważne co się stanie ludzie zawsze będą to pamiętać. Zmieniające się czasy przerosły jak na tą chwilę team liska jak to ktoś powiedział oni nadal siedzą gdzieś w 2017 roku.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » piątek, 21 stycznia 2022, 16:49

TsaD pisze: wtorek, 11 stycznia 2022, 11:41 Najlepszy to jest pogromca, wielki krypto inwestor który daje rady innym. Chłop, który grosza nie zarobił na krypto, a udziela się jakby wszystkie rozumy pozjadał.
Jak tam samopoczucie? Wzrosło, spadło?

I ile już na plusie? :mrgreen:

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » sobota, 22 stycznia 2022, 17:21

UWAGA STWORZYŁEM MEMA



LISK - GORZEJ NIŻ SHITCOIN

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 23 lipca 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Amsik » sobota, 22 stycznia 2022, 18:04

Fakt że spadł i to bardzo coraz bliżej 5zł.

Dodano po 14 minutach 35 sekundach:
A po za tym dlaczego tak Hejtować?

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 23 lipca 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Amsik » niedziela, 23 stycznia 2022, 18:56

Co taka cisza???halo halo? :shock:

Początkujący
Posty: 136
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: otrzezwienie » wtorek, 25 stycznia 2022, 01:43

@Pogromca Uwazaj, bo Kordek to spec od marketingu. Jeszcze ci podkradnie mema :mrgreen:

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 23 lipca 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Amsik » środa, 26 stycznia 2022, 16:37

Ale były by jaka jak w tym roku zobaczymy 1 USD. :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » sobota, 29 stycznia 2022, 20:53

lisk boze ja cie zapamietam do konca zycia :) masakra. Tyle psychiki mi zabrales nerwow emocji. To był moj wjazd w krypto w 2017 r. Masakra. Mam tysiac sztuk symbolicznie po 8 zl kupione na pamiatke

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » poniedziałek, 31 stycznia 2022, 16:52

ha ha Lisk to jest jednak ewenement :D ta sama cena co 3.5 roku temu...

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » poniedziałek, 31 stycznia 2022, 17:27

Lisk to fenomen. Jeszcze kilka tygodni temu patrzyłem na CMC to było około 170 pozycji.

Na chwilę aktualną 252 miejsce :roll:

I dziwne że binance nie spieszy się z ponowieniem wpłat i wypłat. Mają sporo lepszych projektów .

Wychodzi na to że inwestowanie w ciemno w cokolwiek poniżej 200 miejsca w CMC było ostatnio bardziej opłacalne niż wchodzenie w liska.

@blink Zwracam honor bo mówiłeś swego czasu o miejscu liska w CMC, byłem, mimo negatywnego nastawienia pewien że nie spadanie poniżej 200miejsca i jakoś się tam będzie utrzymywał.

A tu proszę. Historia podążania tego coina jest niczym kiedyś GameCredits tylko że z opóźnionym zapłonem . Game kiedyś też było poniżej 30cmc, teraz jest siedemset któreś . I tam też coś programują :lol:

Także tu nawet pełna interoperacyjność nic nie zmieni poza jakimiś odbiciami martwego kota.

Jedyna szansa że będzie w chuuuuj bańka i wszędzie koszta transakcji będą tak wysokie, że masa ludzi zwroci się do liska. Ale ta szansa to mniej niż 0.1%

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » poniedziałek, 31 stycznia 2022, 19:05

Pogromca pisze: poniedziałek, 31 stycznia 2022, 17:27@blink Zwracam honor bo mówiłeś swego czasu o miejscu liska w CMC, byłem, mimo negatywnego nastawienia pewien że nie spadanie poniżej 200miejsca i jakoś się tam będzie utrzymywał.


O fuck, jak ostatnio śledziłem gdzieś z tydzień-dwa temu to był 177+- a dzisiaj faktycznie 251. No cóż szkoda tylko że dużo Polaków w to zapakowane jest i zamiast zarabiać i wyciągać kasę z zagranicy to są dawcami kapitału. Co najlepsze można chyba zrobić to przechodzić mimo wszystko w lepsze projekty z topki bo jak będą jeszcze wzrosty to i tak pewnie będą lepsze jak na Lisku.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » poniedziałek, 31 stycznia 2022, 19:16

@blink Podejrzewam, że w cokolwiek się wrzuci z top100 czy nawet top200 to większe szanse są na zachowanie kapitału niż na lisku

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » poniedziałek, 31 stycznia 2022, 21:31

Ciekawe jak zyje anagamidev ??? !! :?: :?: co wieszczył Liska za 100 $. Ja myśle,że już bagholderów Liska nie ma i nikt nadziei już nie ma. Jest tu ktoś kto dużo utopił w tym shicie szmalu ?? Napiszę ktoś ??

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » poniedziałek, 31 stycznia 2022, 22:06

@Pomoc_potrzebna Jest jeszcze pewnie dużo bagholderów, nawet takich co brali kredyty na ten szmelc i tak dalej. Podejrzewam, że mało kto będzie potrafił się do tego przyznać o ile wielu osobom po prostu wstyd jak dali się nabrać na Liska.

To jest tak jak na tym memie

Obrazek

Wstawić tylko Maxa zamiast Jarka. A zamiast elektorat wpisać "Holder".

Nie chce nic mówić ale ja w tym projekcie przewiduje katastrofę. To moje subiektywne zdanie, ale poparte obserwacją. Jedyną rzeczą wartą wejście w ten projekt to głosowanie na delegatów lub zostanie delegatem . Z tym że przy 10% nagrody rocznie za głosowanie i perspektywie utraty kilkudziesięciu procent rocznie to nagrody nie rekompensują straty.

W przypadku zostania delegatem też opłacalność jest na pewnym poziomie i musi być jakiś zwrot z inwestycji. A widać na tym polu bardzo małe zainteresowanie - co oczywiście marketing powinien wykorzystać, ale przecież po co kasę z ICO marnować.

Więc pytanie zasadnicze. Skoro zespół nie potrafił wykorzystać żadnej szansy w zeszłym roku na podjęcie sensownego marketingu (hossa, hardfork, wiele korzystnych zmian i ulepszeń) , to czy przy pełnym produkcie będą potrafili ,, strzelić w dziesiątkę,, z marketingiem i podążać za rynkiem i trendami? Raczej w to mocno wątpię.

Ten bubel od początku był wałem. Starsi będą pamiętać jak na początku były jaja z rejestracją fundacji. Sposób tworzenia interoperacyjności można było określić też już dłuuugo wcześniej, ale przecież najpierw trzeba było poczekać aż ktoś wymyśli koło i potem ten pomysł zerżnąć. Ten projekt nigdy nie będzie Nr1. w czymkolwiek, chyba że chodzi o jego wyjątkowość pod względem niebezpieczeństwa trzymania onegdaj środków na własnym portfelu, to był absurd w skali krypto. Podejrzewam, że byle pierwszy zespół z podobnym pomysłem, ale bez dofinansowania i z presją na zarabianie pieniędzy, dawno skończyłby zamierzenia z 2016r, a średnio dojrzały gimnazjalista pewnie lepiej umiałby w marketing.

Dodano po 1 godzinie 50 minutach 13 sekundach:
Dobra poprawiłem mema


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9147
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6944
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 4 lutego 2022, 14:54

LSK/USDT, 1w, jeśli Lisk utrzyma ten poziom to możliwy jest double bottom i huge pump :D Lisk on :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości