Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » piątek, 3 grudnia 2021, 22:41

Tyle razy powtarzałem żeby sprzedawać gniota i w co innego ładować kapitał. Jeszcze z mojej strony dodam, że o sam hejt do Liska i nienawiść jaka mnie napawa na same słowo Lisk, to już nie o to chodzi, już dawno przejrzałem na oczy co nieraz powtarzałem co myślę na temat Kordka, a wyznawcy jego, niech Was Bóg prowadzi xD . Tylko zastanawiam się, co on jeszcze wymyśli, jak to się skończy, parę krzeseł zajętych na AmpliFire na dodatku ekipa z lisk to chyba świadczy o czymś, szkoda że nie pokazali całej sali, jakie jest zaintersowanie gniotem... Pytanie brzmi czy nadal będą drążyć obecny temat w dapsy, sidechainy, dex które ssą obecnie, czy w międzyczasie zboczą z torowiska i stwierdzą że idą w Metaversa, Defi, Cefi za pogonią trendu, ale to jest never ending story bo zawsze wyjdzie coś nowego. Ja obstawiam scenariusz że Kordek przekaże ten projekt komuś, a sam wymyśli coś co jest opłacalne, i wejdzie z obecnym kapitałem w nowy projekt, tak to się skończy :D. To mówiłem ja... zobaczycie xD Kordek to parówa. Na koniec dodam że jeszcze bym zdelistował to szambo z giełd, oby moje życzenie się spełniło

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » piątek, 3 grudnia 2021, 23:02

Panowie to, że jest to shit coin to jest bezdyskusyjne.
Lecz widzę szanse na jakiś pump&dump przy obecnej cenie BTC, generalnie coraz śmielej pompują zapomniane alty i to o niebotyczne %-ty
Tak więc, jak to tradycyjnie bywa na koniec przychodzi czas i na LSK :D
Dlatego bądźcie czujni, bo możemy się zdziwić, lecz zaznaczam to nie będzie miało nic wspólnego z jakością projektu...
Poza tym wyznawcy LSK i tak dalej będą hołdować, a Ci co go nienawidzą nie tkną go kijem nawet jak będzie pompa :) Na pompce skorzysta garstka wybrańców i chyba w tej zabawie o to chodzi.
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » piątek, 3 grudnia 2021, 23:55

Ishias pisze: piątek, 3 grudnia 2021, 22:41Pytanie brzmi czy nadal będą drążyć obecny temat w dapsy, sidechainy, dex które ssą obecnie, czy w międzyczasie zboczą z torowiska i stwierdzą że idą w Metaversa, Defi, Cefi za pogonią trendu
Tylko, że jedno z drugim się nie wyklucza XD Ale komu ja to mówię XD
Jazda pisze: piątek, 3 grudnia 2021, 23:02Poza tym wyznawcy LSK i tak dalej będą hołdować, a Ci co go nienawidzą nie tkną go kijem nawet jak będzie pompa
Jak będą takie pompy jak ostatnio na kilka godzin to holderzy nawet sie nie zorientują, że jakaś pompka była :P

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 16 czerwca 2021
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Cyposss » sobota, 4 grudnia 2021, 10:54

Jeżeli historia się powtórzy to właśnie czas na tego gniota żeby się wybił

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 16 czerwca 2021
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Cyposss » sobota, 4 grudnia 2021, 19:23

Vol spada czyli się wyprzedają ale ja czuję że ten gniot pójdzie wysoko . Co sądzicie ? Kordek przestał nawet tweetowac po tym zjeździe haha

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » sobota, 4 grudnia 2021, 20:01

@Cyposss Pewnie jest szczęśliwy, że mu się udało w marketing :mrgreen:

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 5 grudnia 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Xety » niedziela, 5 grudnia 2021, 16:16

Chyba czas puścić torby i przestać się łudzić.. :(

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » niedziela, 5 grudnia 2021, 16:37

Lisek leci jak kamień w studnie, głęboką studnie. Jak bitek poleci znów na 42k to będziemy mieć śmiało mniej niż 10zł (aktualnie wg binance 10.62 :lol: ) ;) Maxowi można pogratulować rewelacyjnego marketingu, że to gówno przy niemal zerowym wolumenie (10btc na binance) tak chętnie leci w dół

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 5 grudnia 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Xety » niedziela, 5 grudnia 2021, 16:44

Nie wiem w sumie czemu tak jest. Kurde, od kiedy istnieje lisk? 2016-2017? Przynajmniej te 5lat. Utrzymał się na rynku? Utrzymał! Robi zmiany, wydarzenia, rozwój? Robi! Skąd takie nikłe zainteresowanie? Nawet jak coiny odbijają po spadkach to Lisk bardzo niemrawo na ich tle. Może to ze Chiny zbanowaly crypto jest tego powodem, jakby nie było zajmował wysokie miejsca w ichniejszych rankingach

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » niedziela, 5 grudnia 2021, 16:53

@Xety No cóz robota to nie wszystko, ważne też jest podejście przez ostatnie kilka lat i problemy z tym związane np. jest to jedyna krypto gdzie trzymanie na oficjalnym portfelu było niebezpieczne, problemy z portfelami sprzętowymi, do tej pory wiele giełd nie zaktualizowało węzłów dzięki czemu wysyłanie środków z giełdy i na giełdę jest póki co niemożliwe, a oprócz tego marketing z dooopy. I to wszystko na siebie się nakłada, że nikt tego nie chcę kupować.

W dodatku zero presji na cenę, bo finansowania z ICO mają na kilkanaście lat, a projekt na siebie w żaden sposób nie zarabia ;)

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 5 grudnia 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Xety » niedziela, 5 grudnia 2021, 17:27

@Pogromca Myślę, że masz racje, dzięki za zwrócenie uwagi na sprawy, które pominąłem. Rzeczywiście projekt, który chce uchodzić za zoptymalizowany, z aspiracjami do bycia w czołówce użyteczności a tu taka farsa z tymi portfelami.
Wg Ciebie mamy szanse na jakieś odbicia? (Luźne pytanie)

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » niedziela, 5 grudnia 2021, 17:57

Xety pisze: niedziela, 5 grudnia 2021, 17:27Wg Ciebie mamy szanse na jakieś odbicia? (Luźne pytanie)
Szanse są zawsze, ale ja nie jestem "kreskowiczem" (chyba, że ktoś sypie coco prosto z kolumbii to się skuszę 8-) :lol: :lol: ) . Ale patrząc z perspektywy ostatnich kilku lat i tego, że ta hossa nie została całkowicie wykorzystana widzę to marnie, chyba, że jakaś grupka zacznie to pompować. Wydarzeń już żadnych nie ma po drodze, użyteczność tokenu nadal zerowa, jedynie kupowanie pod głosowanie na delegatów ma jakiś sens - ale przy spadającej cenie ten sens jest coraz mniejszy. Cena Liska jest jak w 2018/19 przy 6000 dolarów także można sobie łatwo dojść do wniosków ile będzie wart ten projekt, jeśli wejdziemy w bessę.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9174
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 6978
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » niedziela, 5 grudnia 2021, 22:19

No może Lisk nie jest najlepszym store of value(trzeba pamiętać, że to można ocenić w perspektywie wielu lat, ja zalecałem uśrednianie na poziomach 10PLN w dół, było na to 2 lata, a w tym roku dało się opylić na 28.8-40PLN, zysk piękny, więc to też kwestia indywidualna), aczkolwiek lokalnie ma piękne wahania, na pewno nie raz zdarzy się pompka na kilkaset procent :D Trzeba po prostu cierpliwie uśredniać sobie i akumulować po większych spadkach na wypłaszczeniach :D Chociaż z drugiej strony Lisk właśnie ma szansę na zrobienie x10-40 szczególnie jeśli jest tak pesymistycznie :D Lisk pewnego dnia wbije 1000PLN wg. mnie :D Oczywiście to będzie jeden dzień po czym nastąpi korekta 80-90% :D A tymczasem kolejny docelowy target widziałbym na 70-80PLN za kilka tygodni czy miesięcy(wiosna 2022 najpewniej) :D I tak dla informacji Lisk zrobił podczas tej hossy 2141%, więc nie ma co narzekać :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 28 maja 2018
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mistrzou » niedziela, 5 grudnia 2021, 22:41

Xety pisze: niedziela, 5 grudnia 2021, 16:44 Nie wiem w sumie czemu tak jest. Kurde, od kiedy istnieje lisk? 2016-2017? Przynajmniej te 5lat. Utrzymał się na rynku? Utrzymał! Robi zmiany, wydarzenia, rozwój? Robi! Skąd takie nikłe zainteresowanie? Nawet jak coiny odbijają po spadkach to Lisk bardzo niemrawo na ich tle. Może to ze Chiny zbanowaly crypto jest tego powodem, jakby nie było zajmował wysokie miejsca w ichniejszych rankingach
Może dlatego, że obiecywane były fajerwerki i coś nowego na amplifire a wyszło, że kordek powiedział robimy dalej to samo wizja projektu zostaje ta sama a co do marketingu to nic im on nie pomoże i jak by nie pracowali nad tym projektem to też im nic nie pomoże póki nie będzie konkretnych argumentów przedstawionych dlaczego warto mieć liska. Jak do tej pory to wydmuszka i nadal nią pozostaje tak to kreuje ten projekt team liska. Niby kordek powiedział, że nie zależało im na cenie ale od amplifire będzie im zależeć by projekt urósł no to zrobili totalne lanie wody z amplifire zniechęcające inwestorów i teraz będą wywalać kasę w błoto na marketing który nic im nie da. Jedyna nadzieja w tym projekcie to szybkie pump and dump i wyjście w dobrym momencie z tego gówna. Nie mówię, że sam projekt jest zły ale na tą chwilę śmiało można powiedzieć, że jest. W fazie diamond wszystko się zmieni na lepsze.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » niedziela, 5 grudnia 2021, 23:18

mistrzou pisze: niedziela, 5 grudnia 2021, 22:41 i teraz będą wywalać kasę w błoto na marketing który nic im nie da
Eee nie gadaj, będą robić inwazję na tiktok ! Poważny projekt !

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 28 maja 2018
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mistrzou » poniedziałek, 6 grudnia 2021, 11:35

Utrzyma 10zł czy nie? Obstawiam, że 10zł niebawem pęknie.

Początkujący
Posty: 47
Rejestracja: 16 czerwca 2021
Reputacja: 41
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Cyposss » poniedziałek, 6 grudnia 2021, 11:46

Poprawił dołek chyba jako pierwszy i może jako pierwszy odbije gniot

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » poniedziałek, 6 grudnia 2021, 12:55

Cyposss pisze: poniedziałek, 6 grudnia 2021, 11:46Poprawił dołek chyba jako pierwszy i może jako pierwszy odbije gniot


Raczej odbicie będzie marne. Nie ma siły, nie ma newsów i jeśli będzie pompa altów to Lisk będzie na szarym końcu. Pisałem o tym wiele razy cały rok gdzie dużo osób tutaj ze mną "walczyło" :D Przykro, ale nadal jesteście w dupie i jaracie się chwilowym pikiem gdzie inne alty robiły w tym czasie setki procent. Niedługo będzie kolejny rajd a wy nadal będziecie czekać. Nie wiem, za czym bo Kordek wypstrykał się już z "newsów" i tej hossy już w Lisku nic się nie wydarzy. Niestety większość zrozumie dopiero po fakcie.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » poniedziałek, 6 grudnia 2021, 16:09

mistrzou pisze: poniedziałek, 6 grudnia 2021, 11:35 Utrzyma 10zł czy nie? Obstawiam, że 10zł niebawem pęknie.
W parze do usdt mielismy 2.36usdt czyli jakies 9.61ziko. 10zł to silna bariera, jak pęknie to paaanie lecim w dół na nowe ATL. Może po 50gr zastanowię się czy w to wchodzić ponownie

Początkujący
Posty: 136
Rejestracja: 26 czerwca 2019
Reputacja: 45
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: otrzezwienie » poniedziałek, 6 grudnia 2021, 23:36

Dramatyczne chwile tego gniota.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości