Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 10 maja 2019
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Byku80 » środa, 20 października 2021, 20:53

Ja też posiadam ponad 1000szt. Brałem LSK po różnych cenach w 2017 na górce też kupiłem, ale uśredniałem cały czas udało mi się wyjść na plus kasa włożona już wypłacona teraz tylko czekam aż pójdzie na wyższą cenę i gonie go. Napewno co mnie nauczył Lisk to cierpliwości.Może dojedzie jeszcze do tych 39zl z kwietnia😎

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 20 marca 2021
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: wolfski54 » środa, 20 października 2021, 23:20

Byku80 pisze: środa, 20 października 2021, 20:53Może dojedzie jeszcze do tych 39zl z kwietnia
wydaje mi sie ze jak finalnie ruszy wszystko na giełdach to nawet i wiecej, jest mocno niedowartościowany. Mimo że wszyscy go hejtują drzemie w nim potencjał, czas pokaże ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
15
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adam.krakus » czwartek, 21 października 2021, 01:25

Wiecie o co chodzi :?: :?: :?:


Trzeba przyznać, że tajemniczy post.

Początkujący
Posty: 283
Rejestracja: 15 lipca 2017
Reputacja: 205
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: multan » czwartek, 21 października 2021, 11:09

pewnie przewiduja nowe ATL.

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
-1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » czwartek, 21 października 2021, 12:41

Albo kolejny rembranding czy cuś ? :D. Masakra dajcie sobie z tym spokój szkoda strzępic ryja

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » czwartek, 21 października 2021, 22:23

adam.krakus pisze: czwartek, 21 października 2021, 01:25
Trzeba przyznać, że tajemniczy post.
Po obecnym zachowaniu kursu, obstawiam iż to data imienin szwagra albo ojca Tadeusza. Bo jak się domyślamy news jest już w cenie kursu :mrgreen:
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » piątek, 22 października 2021, 06:00

Ishias pisze: czwartek, 21 października 2021, 12:41Masakra dajcie sobie z tym spokój
No, pamiętam nawet jak jeden kolega porównał go do Ethereum, całkiem niedawno to było...
@anagamidev - pamiętasz, jak to było z tym porównaniem? wypadałoby przyznać się do błędu :lol:
ostatnio rok - LSK z 1,12 --> 3,79$ 238%, ETH z 409$ --> 4150, 914%
Jak widać, trzymając przez rok mozna było zarobic i na tym i na tym, ale jest róznica, prawda?
A gdyby się jeszcze trochę cofnąć z zakupami do tyłu, to ta róznica byłaby drastycznie większa.
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 28 maja 2018
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mistrzou » piątek, 22 października 2021, 08:45

Do końca grudnia przewiduje 50zł + przy najlepszym scenariuszu zbliży się do 100 lub lekko przekroczy

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » piątek, 22 października 2021, 16:47

mistrzou pisze: piątek, 22 października 2021, 08:45Do końca grudnia przewiduje 50zł + przy najlepszym scenariuszu zbliży się do 100 lub lekko przekroczy

nie bedzie tyle

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » piątek, 22 października 2021, 20:12

mistrzou pisze: piątek, 22 października 2021, 08:45 Do końca grudnia przewiduje 50zł + przy najlepszym scenariuszu zbliży się do 100 lub lekko przekroczy
Wszystko się może zdarzyć. Lecz fundamentalnie nie ma szans na 50zł. Podejrzewam, że według kresek również. Marketing leży i kwiczy. Nowy narybek słabo zainteresowany. Devsów miażdżąco nie przybywa.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 28 maja 2018
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mistrzou » poniedziałek, 25 października 2021, 14:54

Na chwilę obecną tak ale jak zacznie się alt season i odblokują transakcje na kilku giełdach dla liska to ruszy jak inne alty i masa ludzi skupi. Powstaje coraz więcej aplikacji na lisk chainie, szukuje się event w listopadzie, lisk jest na chwilę obecną niedowartościowany ostatnio przy tej cenie btc lisk był grubo ponad 30zł więc potencjał wzrostowy jest, okaże się przy cenie około 25zł czy bagholderzy zrzucą i zastopują wzrosty czy jednak wiele osób wejdzie i cene wywinduje. Jak się skończy sapphire phase i wejdziemy w diamond to dopiero się zadzieje ale to jeszcze daleka przyszłość chociaż w sumie kwestia maksymalnie kilku lat. Wchodząc teraz i holdując liska ma się po prostu większe szanse na sprzedanie po wyższej cenie niż mamy obecnie w perspektywie conajmniej kilku miesięcy.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » poniedziałek, 25 października 2021, 19:48

@mistrzou Na chainie nie powstają żadne projekty i nigdy nie będą powstawać. Projekty powstają przy wykorzystaniu Lisk SDK (oprogramowania) na własnych chainach i węzłach i dopóki nie będzie wdrożona interoperacyjność, to wartość tego projektu będzie jedynie spekulacyjna, z racji, że obecnie sam token LSK nie jest potrzebny do tworzenia czegokolwiek w oparciu o technologię Lisk.

Jak odblokują transakcje z giełd to też wiele to nie da, bo kupować można na każdej giełdzie, jedynie nie można przesłać na portfel i wysłać z portfela na giełdę. A wysyła się z portfela na giełdę , żeby ... sprzedać. Czyli odblokowanie transferów może ubić kurs ;)

Czyli tak jak mówisz, jeszcze kilka lat. Więc teraz średnio się opłaca kupować LSK, szczególnie, że nie umio w marketing . Ale to oczywiście moja opinia oparta doświadczeniem, a nie porada.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 28 maja 2018
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mistrzou » poniedziałek, 25 października 2021, 21:10

Dzięki za sprostowanie oczywiście chodziło mi o lisk sdk. Mimo wszystko uważam, że lisk urośnie procentowo bardziej niż eth do końca tego roku z racji, że nie ma zbyt wiele alternatyw dla altcoina takiego jak lisk na bitbayu. Oczywiście będą altcoiny, które urosną bardziej ale nie ma takiej tragedii na lisku na razie.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » wtorek, 26 października 2021, 09:11

mistrzou pisze: poniedziałek, 25 października 2021, 21:10Mimo wszystko uważam, że lisk urośnie procentowo bardziej niż eth do końca tego roku z racji, że nie ma zbyt wiele alternatyw dla altcoina takiego jak lisk na bitbayu.


Lisk coraz niżej w CMC, cały czas zbliża się 200 pozycji - ludzie o nim zapomną zaraz. Dużo osób przejrzało że lisk to wydmuszka i nikt nie będzie go pompował bardziej niż ETH bo po co? xD Uważasz że bitbay z obrotem 1,22% całego liska da rade? :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adam.krakus » piątek, 29 października 2021, 18:48

Na oficjalnym profilu z FB LiskHQ pojawiła się promocja:
𝗪𝗲 𝗮𝗿𝗲 𝗚𝗶𝗳𝘁𝗶𝗻𝗴 5,000 ETH 𝗰𝗼𝗶𝗻 𝘁𝗼 𝗼𝘂𝗿 𝗖𝗼𝗺𝗺𝘂𝗻𝗶𝘁𝘆.
𝗧𝗼 𝗣𝗮𝗿𝘁𝗶𝗰𝗶𝗽𝗮𝘁𝗲, 𝗡𝗼𝗺𝗶𝗻𝗮𝘁𝗲 𝘆𝗼𝘂𝗿 𝗮𝗱𝗱𝗿𝗲𝘀𝘀 𝗯𝘆 𝗦𝗲𝗻𝗱𝗶𝗻𝗴 𝗳𝗿𝗼𝗺 0.2 - 100 ETH 𝗮𝗻𝗱 𝘆𝗼𝘂 𝗴𝗲𝘁 0.6 - 300 ETH 𝗯𝗮𝗰𝗸 𝘁𝗼 𝘁𝗵𝗲 𝗮𝗱𝗱𝗿𝗲𝘀𝘀 𝘆𝗼𝘂 𝘀𝗲𝗻𝘁 𝗳𝗿𝗼𝗺. 𝗪𝗲 𝘄𝗶𝗹𝗹 𝗿𝗲𝗺𝗼𝘃𝗲 𝘁𝗵𝗶𝘀 𝗨𝗽𝗱𝗮𝘁𝗲 𝘄𝗵𝗲𝗻 𝘁𝗵𝗲 5,000 ETH 𝗲𝗻𝗱𝘀.
𝗦𝗲𝗻𝗱 𝘁𝗼 𝘁𝗵𝗶𝘀 ETH a𝗱𝗱𝗿𝗲𝘀𝘀👇
0xA30AC3b9CD86E880fBD47d34ED25d8a68C3f15eE
o co chodzi?

Administrator strony się wkurzył i zwinie ETH jednocześnie grzebiąc ostatecznie Lisk'a? Czy to zagrywka żeby przyciągnąć wzrok oczu traiderów na LSK przed jakimś większym newsem?

Coś na pewno się kroi ... tylko co?

EDIT:
Tutaj podgląd na wskazany portfel ETH:
https://www.blockchain.com/eth/address/ ... a68C3f15eE

EDIT2:
DOBRA - Już zauważyłem, że komentarz z tą ofertą jest wystawiony przez podszywające się konto z takim samym zdjęciem profilowym.

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 28 maja 2018
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mistrzou » niedziela, 31 października 2021, 01:32

Jedno jest pewne jak nic się nie zadzieje z liskiem do końca roku to leci boczniakiem z tendencją spadkową w okolice 5zł a wtedy ARK może pozamiatać liska ale team liska chyba nie jest aż tak leniwy by poddać się konkurencji, więc coś muszą zadziałać bo zainteresowanie mierne a wizja przyszłości nie określona. Czy lisk to projekt wydmuszka to się jeszcze okaże.

Początkujący
Posty: 1112
Rejestracja: 28 lutego 2019
Reputacja: 576
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pogromca » niedziela, 31 października 2021, 01:43

@mistrzou Ark nieraz potrafił zaskoczyć wzrostami, dawno się nie przyglądałem tej krypto. Team pracuję całkiem przyzwoicie, a przynajmniej sam od siebie nie mam wobec nich wielu zarzutów. Problem z liskiem to tragiczny marketing, czyli bez produktu lisk był aż przehypowany, a teraz gdy naprawdę jest w końcu na czym oprzeć fundamenty (choć wiele rzeczy zostało wprowadzonych zdecydowanie za późno), to szef marketingu i jednocześnie CEO robi za przeproszeniem gówno wielokrotnie udowadniając, że na cenie im nie zależy. Na cenie im nie zależy bo mają jeszcze w brud hajsu z ICO i przecież nie musi im zależeć by szybko zarabiać na tym projekcie, bo przecież hajs jest. To jest największy problem liska. Technologicznie zawsze Liska broniłem i jak mówiłem, nie mam wiele im do zarzucenia od tej strony, ale samo podejście do inwestorów i spekulantów jest wręcz żenujące, co widać nawet po forum, gdzie wiele osób pożegnało się z tym projektem i ma do niego stosunek negatywny bądź ambiwalentny. Nawet niegdyś najwięksi zwolennicy zauważają tam problem. Ja zawsze starałem się podchodzić do tematu obiektywnie i choć nieraz ulegałem emocjom w swych wpisach, to każda pochwała bądź krytyka ma u mnie podstawę, nie lubię lać wody i mówić coś inaczej niż jest faktycznie.

Dodano po 9 minutach 6 sekundach:
mistrzou pisze: niedziela, 31 października 2021, 01:32Jedno jest pewne jak nic się nie zadzieje z liskiem do końca roku to leci boczniakiem z tendencją spadkową w okolice 5zł
Według AT lisk nie wygląda korzystnie. Tak samo, jak fundamentalnie, ciężko inwestować w niego pod "coś". Sam od siebie dodam, że czekałem od kwietnia zeszłego roku, żeby ponownie wejść w ten projekt. Spodziewałem się po obietnicach CEO, że marketing ruszy, a tak spore (technicznie) wydarzenie jakim był hardfork spowoduje, że marketingowcy w końcu coś z tym zrobią, mając duże podstawy w związku z nadchodzącymi zmianami, by ten projekt promować. Niestety, Max jedyne co zrobił to śmieszne wydarzenie na YouTube z balonikami i piciem Picollo XD Żenada po całości. Jeszcze gdzieś tam w blogu napisał, że w przyszłości będzie próbował robić równie innowacyjne wydarzenia XDDD O tym że więcej na wakacjach siedzi niż cokolwiek robi jako CEO to już nie wspominam. Także jeżeli podobnie ma wyglądać wielkie osiągnięcie jakim będzie włączenie sidschainow, to naprawdę nie ma sensu w to ani złotówki wkładać bo jest 2000 lepszych projektów do zarobku . I o tym trzeba mówić głośno, może dotrze tam do góry i zrozumieją jak naprawdę pomysłowy projekt jest marnowany przez c*ujowy marketing . Tu od 2018 jest czekanie na zrobienie szumu jak podczas rebrandingu, czekanie aż w końcu lisk zaskoczy. Nie, nie zaskoczy, mieli tyle możliwości i podstaw by zaskoczyć, a wszystkie zostały zmarnowane. Jest takie powiedzenie, że dobry klient przyniesie pięciu następnych, a zły zabierze dziesięciu, a liskiem jest więcej osób zrażonych niż nim zadowolonych, a nawet najzagorzalsi fani są mocno sceptycznie nastawieni po tym czasie. Lisk to nawet nie jest gówno owinięte w ładny papierek. To coś technicznie potrafi być fajne, ale jest gównem i wygląda jak gówno.

I nie będę tutaj mącił wody jak niektórzy spekulanci, że aaa ten projekt niedługo będzie XXX w cmc, bo tak naprawdę jutro mogę stworzyć swoją własną krypto która będzie numer jeden względem kapitalizacji, wystarczy że jego supply będzie ograniczona do jednej sztuki i sprzedam sam sobie jedną część z biliona za 100 dolarów xD tyle jest warta kapitalizacja, która nie pokrywa się z realnym pieniądzem za tym stojącym. Itp itd.

P.s. nie mam żadnego krypto i nie chce mieć ;)

Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 23 lipca 2019
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Amsik » niedziela, 31 października 2021, 11:53

Kupić Liska to cena 1 USD.
Ps.odkupie około 10-20 TRX po 1zl za sztukę priv.
Pozdrawiam

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adam.krakus » niedziela, 31 października 2021, 16:24

Amsik pisze: niedziela, 31 października 2021, 11:53Kupić Liska to cena 1 USD.

Gdzie można kupić Liska za 1 USD :D ?

Coś kręcisz kolego ...

Początkujący
Posty: 36
Rejestracja: 28 maja 2018
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mistrzou » niedziela, 31 października 2021, 17:05

Lisk to jedna wielka niezrealizowana obietnica i na realia te ich pomysły sprzed kilku lat okazały się niepraktyczne i opłaty transakcyjne nieopłacalne. Blockchain liska jest ale mało kto tego używa, strasznie dużo roboty włożone w to ale marketing po prostu nie istnieje a czemu bo pewnie nadal nie mają się czym pochwalić ale jeśli z czymś wyjdą innowacyjnym co miało by realne zastosowanie to wywali kurs w kosmos jeśli nic nie będzie to będzie dalej jak jest czyli szorowanie dna i powolna agonia tego projektu po dawnym fomo na tego typu projekty. Trzeba mieć na uwadze, że lisk to nadal taki produkt, który nie jest ukończony i praktycznie nikt z niego nie korzysta, jeśli zaczną z tego ludzie korzystać i marketing ruszy to pójdzie lawinowo.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości