Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 14 lutego 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kryptohossa » czwartek, 22 kwietnia 2021, 19:26

Bezpośrednio pewnie nie wielki wpływ, ale co innego, że za kilka dni dowiemy się, że rynek jednak idzie w górę, bo widać, że to na pewno nie koniec hossy, a jedynie standardowy zjazd w dół. Zbicie stop lossów, odbicie w górę i kolejny zjazd w dół, po czym pewnie będą reteasty poprzednich poziomów. Słabe ręce się teraz wyprzedają. I fakt można zrobić trochę tradów, żeby mieć więcej krypto, ale zawsze jest ryzyko, że odbije w górę i nie damy rady odkupić.

Nie przejmujcie się tą korektą i trzymajcie spokojnie Wasze krypto. Na razie się nic złego nie dzieje. Kilka rzeczy się na siebie nałożyło w ostatnim czasie i przez to BTC poleciał - W Chinach wyłączyli prąd, a tam około 1/4 koparek była, bo jest tani prąd i w USA coś było jakiś regulator czy coś. W ciągu tygodnia powinno się wszystko unormować, bo grubasy wcale się nie wyprzedają, a jedynie dokupują, więc jest to bardzo dobry znak. Ta hossa może się skończyć inaczej i nie być takiego spadku jak to zwykle bywało, ale tego nie wiadomo na 100%.

Oczywiście wszystko co jest tutaj napisane to nie jest porada inwestycyjna, a jedynie moja subiektywna ocena rynku i uważam, że do maja/czerwca będzie hossa i później końcówka czerwca i początek lipca MOŻE przynieść spadki i odbijemy się dopiero w okolicach września/października.

Kwiecień zwykle był dobry dla BTC, a ten jest na razie wyjątkowo surowy. Jest jeszcze tydzień by to zmienić.

Trzymajcie swoje krypto i nie panikujcie jak cena spada. Jeżeli jest taki spadek spójrzcie na wykresy i patrzcie na 1-dniowym i oddalcie trochę to zobaczycie, że wszystko idzie dobrze.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 23 kwietnia 2021, 05:08

Lisk promka 60% :D #btfd :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 14 lutego 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kryptohossa » piątek, 23 kwietnia 2021, 05:11

No ludzie nieźle się wystraszyli i się wyprzedają. Jak BTC spadnie poniżej 42-43k USD to wtedy dopiero można panikować. Na razie widać, że to jest głębsza korekta :)

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mackam3 » piątek, 23 kwietnia 2021, 07:35

No wygląda to troszkę groźnie
Jeżeli będzie to zwykła korekta to będzie nieźle odbicie.

Myślę nad wejściem dodatkowym kapitałem w lsk, ltc i trx.

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 16 lipca 2020
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KryptoProfesor » piątek, 23 kwietnia 2021, 07:47

"Bańka" na Lisku pękła. Skupujcie dalej te wasze promocje aż do -99%

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 14 lutego 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kryptohossa » piątek, 23 kwietnia 2021, 08:18

KryptoProfesor pisze: piątek, 23 kwietnia 2021, 07:47"Bańka" na Lisku pękła. Skupujcie dalej te wasze promocje aż do -99%


Ty chyba nie masz nic pojęcia o rynku :)
Jeżeli pękłaby na lisku to na wszystkim, bo cały rynek leci, z wyjątkiem kilku coinów, które są teraz w trendzie. Grubasy dokupują i się cieszą, że ludzie się wystraszyli i sprzedają, bo mogą taniej dokupić.
BTC leci na 47k $ i powinien odbić się już od tego poziomu, kolejny to 42-43k $ i jak spadnie niżej to wejdziemy prawdopodobnie w bessę na może nawet 3-4 miesiące.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » piątek, 23 kwietnia 2021, 18:57

Lisk wśród top300 CMC jest jednym z 10 najbardziej spadających coinów przed ostatnie 7 dni (powyżej -40%). Gdyby był w pierwszej setce byłby jako jedyny - pewnie dlatego nie jest i nie będzie.

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 14 lutego 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kryptohossa » sobota, 24 kwietnia 2021, 03:05

blink pisze: piątek, 23 kwietnia 2021, 18:57Lisk wśród top300 CMC jest jednym z 10 najbardziej spadających coinów przed ostatnie 7 dni (powyżej -40%). Gdyby był w pierwszej setce byłby jako jedyny - pewnie dlatego nie jest i nie będzie.

Nie wiem skąd Ty masz takie dane :) Wczoraj patrzyłem to ponad 90% coinów miała -40% na tygodniówce.
Nie siej fermentu i nie wytwarzaj paniki i strachu, bo to na rynku nie jest potrzebne. Teraz jest spory strach i pamiętajcie, że jest to najlepszy moment na zakup. Zawsze kupuje się wtedy jak jest strach, a sprzedaje jak wszyscy są w euforii, że rośnie!

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » sobota, 24 kwietnia 2021, 07:37

kryptohossa pisze: sobota, 24 kwietnia 2021, 03:05Nie wiem skąd Ty masz takie dane Wczoraj patrzyłem to ponad 90% coinów miała -40% na tygodniówce.


Przecież napisałem że z CMC. Jakie 90% coinów? Ogarnij się.
Nie sieje fermentu tylko pisze jak jest. Lisk wśród pierwszej 300 spada najbardziej:





Dane od wczoraj się trochę zmieniły. Mamy 12 projektów ze spadkiem powyżej -40%. Lisk spada tyle samo co nieużywany i zapomniany projekt steem :D

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 14 lutego 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kryptohossa » niedziela, 25 kwietnia 2021, 03:02

Dane się cały czas zmieniają... Jak ja patrzyłem to większość miała koło -40%.
Tak ciśniesz na tego liska, że musiałeś chyba tutaj umoczyć i sprzedać ze stratą :)
A to, że jest -40% to spoko, bo jest promocja i można kupić teraz i sprzedać połowę za tydzień jak wróci na swoje połowę sprzedać i mamy + 50% coinów za free.
Jak nie nie masz tego shitcoina to może zajmij się swoim wspaniałym waves, którego tak uwielbiasz :)
I, żeby nie było, bo też go mam i mam z 30 innych altów, ale zaczynam sprzedawać te co miały x30 lub więcej to sprzedaję 30%-50% i szukam takich, które jeszcze nie wybiły tak bardzo.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » niedziela, 25 kwietnia 2021, 07:43

kryptohossa pisze: niedziela, 25 kwietnia 2021, 03:02Dane się cały czas zmieniają... Jak ja patrzyłem to większość miała koło -40%.

No no :lol: :lol:

kryptohossa pisze: niedziela, 25 kwietnia 2021, 03:02Tak ciśniesz na tego liska, że musiałeś chyba tutaj umoczyć i sprzedać ze stratą

Tak sprzedałem ze stratą, mając średnią cenę zakupu na poziomie 0,67zł :lol: :lol:

kryptohossa pisze: niedziela, 25 kwietnia 2021, 03:02A to, że jest -40% to spoko, bo jest promocja i można kupić teraz i sprzedać połowę za tydzień jak wróci na swoje połowę sprzedać i mamy + 50% coinów za free.

Pokaż nam to historią swoich transakcji :D

kryptohossa pisze: niedziela, 25 kwietnia 2021, 03:02Jak nie nie masz tego shitcoina to może zajmij się swoim wspaniałym waves, którego tak uwielbiasz
I, żeby nie było, bo też go mam i mam z 30 innych altów, ale zaczynam sprzedawać te co miały x30 lub więcej to sprzedaję 30%-50% i szukam takich, które jeszcze nie wybiły tak bardzo.

No tak, bo jak ktoś pisze że rakieta i lisk 100$ to jest tutaj święty, mimo że te dyrdymały to tylko życzeniowość a jak ktoś napisze prawdę opartą danymi to "ić stond”, bo pewne straciłeś :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 352
Rejestracja: 10 grudnia 2017
Reputacja: 217
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zombine » niedziela, 25 kwietnia 2021, 19:37

Lisk to taka jak każda inna kryptowaluta z mocnym zacięciem do wahań.
Wiele spośród nich jest w podobnej sytuacji co LSK biorąc pod uwagę jego ATH z 2018(moim zdaniem to największa psychologiczna głupota i blokada by się tym ekscytować)
Bez urazy ale osobę powyżej traktowałbym jako kogoś kto ma na punkcie liska jakąś nerwicę natręctw czego nie do końca rozumiem i nie chcę zgadywać.
Lisk może zaskoczyć lub nie. Może wbić do 50usd lub 12 a może szorować w drugiej setce parę lat. Na prawdę tak trudno to zrozumieć. Nie trzeba tak się tym ekscytować i może faktycznie warto zaryzykować, pozbyć się go i załadować się "na tym co rośnie" ale to tak samo niewiadome jak ten cały rynek.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwietnia 2021
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: j1117 » wtorek, 27 kwietnia 2021, 14:49

Ta osoba powyżej była kiedyś delegatem (wtedy naganiała na liska ). Obecnie blink już delegatem nie jest sprzedał liski i prowadzi krucjatę przeciwko liskowi. To nie jest ktoś obiektywny. Generalnie jest wrogiem Kordka i całego projektu. Do jego wpisów należy się przyzwyczaić bo będzie na tym wątku juz zawsze. Nigdy nie przestanie go krytykować. Będzie pisal to samo co kiedyś przy 2 zl, teraz przy 20 i może kiedyś przy 200 PLN.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » wtorek, 27 kwietnia 2021, 18:02

j1117 pisze: wtorek, 27 kwietnia 2021, 14:49Ta osoba powyżej była kiedyś delegatem (wtedy naganiała na liska ). Obecnie blink już delegatem nie jest sprzedał liski i prowadzi krucjatę przeciwko liskowi. To nie jest ktoś obiektywny. Generalnie jest wrogiem Kordka i całego projektu. Do jego wpisów należy się przyzwyczaić bo będzie na tym wątku juz zawsze. Nigdy nie przestanie go krytykować. Będzie pisal to samo co kiedyś przy 2 zl, teraz przy 20 i może kiedyś przy 200 PLN.


Nie byłem aktywnym delegatem w ogóle to po pierwsze. Po drugie sprzedałem liska bo zaprzepaścił potencjał - to logiczne że pozbyłem się shita co nie? Wiele projektów jest już na swoim ATH a lisk jest -87,5% od swojego ATH. Każdy kto miał trochę rozumu, nie jest ślepo zapatrzony w Liska i kłamstwa Kordka mógł zarobić gdzieś z 500-700% więcej na innych krypto (patrz topke). Tak to ja jestem nieobiektywny. Najobiektywniejsze osoby w tym temacie to te co piszą o lisku na 100$ i wysyłające zdjęcia rakiet :D

Każdej z powyższych osób brak jakichkolwiek argumentów na obronę liska. Musicie więc zniżać się do poziomu w którym pozostają tylko ataki personalne.

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » wtorek, 27 kwietnia 2021, 21:10

Czekając na gotowy produkt Liska ;)
Obrazek

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adam.krakus » środa, 28 kwietnia 2021, 10:28

Zauważyć można fakt, iż ruszył marketing bo jeden z postów na facebook-u reklamujący wydarzenie był oznaczony jako "Promowany" (niestety nie zrobiłem screen shota).

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 1 grudnia 2018
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bit.wizz » środa, 5 maja 2021, 20:22

Cisza przed burzą, a to dobrze wróży :mrgreen:

Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mattkozlo » czwartek, 6 maja 2021, 20:49

no i co z tym liskiem? jakies przemyslenia?
chyba nieco ruszyli z tym marketingiem i moze w koncu odpali...

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 14 lutego 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kryptohossa » czwartek, 6 maja 2021, 23:47

mattkozlo pisze: czwartek, 6 maja 2021, 20:49no i co z tym liskiem? jakies przemyslenia?
chyba nieco ruszyli z tym marketingiem i moze w koncu odpali...


Dzisiaj był jakiś livechat a kordkiem. Ktoś oglądał czy coś ciekawego robią?
Cena jakby nic nie robili też by rosła, bo jest hossa, więc 90% altów rośnie. Musieliby zrobić coś innowacyjnego to może byłby jakiś super pump. Chociaż wydaje mi się, że Jak wystrzeli to dojdzie tak do 20$ albo i dalej szybkim ruchem.

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 7 maja 2021, 03:02

Ale pompa na Lisku poszła :D Gdzie hejterzy? :D





Na ten moment widzę target 14.44$ :D

Śpieszmy się kupować Liski, tak szybko drożeją :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości