Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9200
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7024
Reputacja postu: 
11
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 13 kwietnia 2021, 22:45

@blink no tam na discord'zie Liska to ludzie chwalili się, że trzymają od 2017 roku czy nie wiem kiedy po kilkaset tysięcy Lisków, może już sprzedali gdzieś na 10PLN i są nowi hodlerzy, którzy liczą na nowe ATH, nie wiemy tego :D Oczywiście Lisk jest po sporych wzrostach, ale na crypto w 2017 roku też nikt nie zakładał, że coin'y będę potrafiły zrobić po 10000-50000% ostatecznie :D A Lisk przecież od dołka poprzedniej bessy zrobił do ATH +30000%, taki jest ten rynek, takie są fakty, czemu tym razem ma być inaczej? :D Miejsce na wzrosty jak i spadki do końca roku jest :D Na razie 1500% i counting :D

Porównanko :D Bardzo podobny wykres do WAVES/USD mało znany coin też typowy shit po korekcie 97%, a potrafił zrobić ATH :D

Sugerując się, to ATH będzie na 100% na Lisku czyli łatwe +400-500% :D Natomiast WAVES wkracza na nieznane wody, gdzie to się zatrzyma nikt tego nie wie, a podobnie też może być i z Lisk'iem, niechaj inne coin'y przecierają szlaki, a my sobie możemy akumulować po taniości póki jest okazyjka :D

Oczywiście to są tylko moje predykcje w oparciu o statystykę i analogię, jesteśmy w szalejącej hossie na maksa, chociaż wg. mnie to nadal na 10-20% dopiero i większość przed nami w górę, a w bok to nie wiem, albo będzie, jak w 2017 roku do końca 2021 i kawałek 2022 pompowanie, albo nawet do 2023-2024 czyli kolejnego halvingu na BTC i dopiero zrzut, gdyż te kolejne bańki lubią się wydłużać :D Chociaż na crypto bardziej chodzi o 4-letnie cykle, crypto-olimpiady :D Dlatego jak ktoś ma zysk, to niech go zabezpiecza i nie przelewarowuje się, a ni niech nie inwestuje całych majątków :D W Lisku o sprzedawaniu mieszkania to pisałem jak był po 5-10PLN, ale to tak tylko dla żartu; tzn. że warto wejść na bessie nawet niekoniecznie na dołku tylko o 90% spadku kupujemy i czekamy na rozgrzanie hossy do czerwoności, wtedy sprzedajemy i faktycznie może być kilka milionów zysku, tak robią grubasy :D Ale przecież w mediach tego nie powiedzą, tylko będzie straszenie wirusami przykładowo ludzie spanikują oni przy taki panicznym zwiększonym wolumenie wybierają wszystko jak ta lala i jak już nie ma kto sprzedawać to kurs już sobie rośnie naturalnie bez ograniczeń :D I dlatego rynki są nieefektywne :D Ze względu na tą nadpodaż i nadpopyt oraz ludzkie emocje, które bywają skrajne w skrajnych sytuacjach i nielogiczne :D Dlatego kapitalizm też ma swoje słabe strony, człowiek to racjonalna istota, ale nie w 100%, tylko w 50-60% :D Jednak należy mieć chłodną głowę i sobie pykać po prostu, skubać, ważne, żeby w dłuższym terminie rosło :D A na crypto z małego kapitałku można zrobić duży kapitał, jednak trzeba trochę się napocić, ale jak ktoś nie zasypia gruszek w popiele, to nie straci na ryneczku czy to crypto czy tradycjonalistycznym espeiksowym czy giepewuowym :D
Ostatnio zmieniony wtorek, 13 kwietnia 2021, 23:17 przez anagamidev, łącznie zmieniany 1 raz.
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » wtorek, 13 kwietnia 2021, 23:05

Zgadzam się ale nie mamy już 2017. Lisk jest poza top 100, nadal nie ma obiecanych dapsów/sidechainów gdzie inne projekty już mają to od dawna, mają defi, cefi, nft i inne cuda. Lisk urośnie na bańce też, kwestia tylko ile w porównaniu z topowymi coinami i ile będzie czasu na wyjście gdy Kordek wywali znów liski - a tego jestem pewny ze tak zrobi.

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 6 sierpnia 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hrothi » środa, 14 kwietnia 2021, 09:30

Nie bardzo rozumiem te zrzuty, teraz gdy wszystko rośnie LSK traci parę % a cały market na bitbayu na zielono. Czyżby inwestorzy nie widzieli potencjału w LSK i wolą pakować się w coś innego czy ki diabeł :D

Początkujący
Posty: 45
Rejestracja: 20 marca 2021
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: wolfski54 » środa, 14 kwietnia 2021, 11:22

Fajne mam wyczucie, akurat mam LSK i GAME, wszystko na zielono tylko te 2 w dupie. Ale taka zasada jest od zawsze, podobnie z bukmacherką, jak postawie to mecz nie wejdzie, ale jak nie postawie to siada. Biednemu zawsze wiatr w oczy :D no ale cóż czekamy ;)

ps. na Binance znowu ktoś wpłacił 500k lisków, także spadków ciąg dalszy

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 20 lutego 2018
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: JanuszKrypto » środa, 14 kwietnia 2021, 11:28

Hrothi pisze: środa, 14 kwietnia 2021, 09:30Nie bardzo rozumiem te zrzuty, teraz gdy wszystko rośnie LSK traci parę % a cały market na bitbayu na zielono. Czyżby inwestorzy nie widzieli potencjału w LSK i wolą pakować się w coś innego czy ki diabeł


A myślisz, że łatwo jest znaleźć chętnych na 1mln Lisk?? Przy obecnej cenie są one warte 6mln USD. Znajdź kogoś kto ci wyłoży potencjalnie tyle żeby to kupić. Widzę że większość nie rozumie na czym polega trading. To że masz Liski warte 6mln dolarów nie znaczy że masz te pieniądze. Masz tylko aktywo którego wartość wynosi 6mln. Nawet bułki w sklepie za to nie kupisz chociaż możesz czuć się milionerem. Zrozumcie ludzie że to że macie jakąś ilość krypto nie znaczy że macie tyle pieniędzy. Musi być popyt i podaż podstawowa zasada handlu. Tak naprawdę ktoś kto posiada wielkie ilości krypto nie ważne BTC ETH NEO itd to ma problem. Bo musi znaleźć potencjalnych chętnych. A sprzedać naraz też nie może wszystkiego bo wyczyści cały orderbook na giełdach i nagle robi się przecena -60%. Zmieńcie swoje myślenie. To tak jak przy sprzedaży samochodu. To że wy chcecie sprzedać auto za 50tys zł. nie znaczy że za tyle je sprzedacie. Po pierwsze cena za jaką sprzedacie samochód zależeć będzie od rynku i średnich cen danego modelu, po drugie od stanu technicznego. Mając wielkie ilości jakiegoś krypto wg. mnie trzeba sprzedawać pomału partiami i to dość szybko zacząć a nie czekać na cene 100USD. Bo kto wam da naraz 100 mln USD na cokolwiek??
"Bądź chciwy gdy inni panikują, panikuj gdy wszyscy są chciwi"

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » środa, 14 kwietnia 2021, 15:50

wolfski54 pisze: środa, 14 kwietnia 2021, 11:22Fajne mam wyczucie, akurat mam LSK i GAME, wszystko na zielono tylko te 2 w dupie. Ale taka zasada jest od zawsze, podobnie z bukmacherką, jak postawie to mecz nie wejdzie, ale jak nie postawie to siada. Biednemu zawsze wiatr w oczy no ale cóż czekamy


Co Cię skłoniło do inwestycji w te krypto?


PS. Uważajcie na te wszystkie największe szity na bitbay bo mają być delistingi.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: xazar » czwartek, 15 kwietnia 2021, 12:59

blink pisze: środa, 14 kwietnia 2021, 15:50Co Cię skłoniło do inwestycji w te krypto?


PS. Uważajcie na te wszystkie największe szity na bitbay bo mają być delistingi.
Jak to co ? Z płaskiego wykresu wszystko ładnie skoczyło w górę dlatego zainwestował :) To że taki shit jak game skoczyl nieco mnie zaskoczyło i zaczeło zastanawiac czy w szaleństwie tej hossy nie szukac jakiego shitcoina ktory jeszcze nie wystrzelił w górę i ma w miare dobry volumen

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mackof123 » czwartek, 15 kwietnia 2021, 13:01


Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2063
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1539
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » czwartek, 15 kwietnia 2021, 15:53

xazar pisze: czwartek, 15 kwietnia 2021, 12:59Jak to co ? Z płaskiego wykresu wszystko ładnie skoczyło w górę dlatego zainwestował To że taki shit jak game skoczyl nieco mnie zaskoczyło i zaczeło zastanawiac czy w szaleństwie tej hossy nie szukac jakiego shitcoina ktory jeszcze nie wystrzelił w górę i ma w miare dobry volumen


Tyle fajnych projektów to trzeba inwestować długoterminowo w szita a później płacz :D

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » czwartek, 15 kwietnia 2021, 18:32

blink pisze: środa, 14 kwietnia 2021, 15:50PS. Uważajcie na te wszystkie największe szity na bitbay bo mają być delistingi.
xin i bob - te sa tokenami do wywalenia :idea:
Ostatnio zmieniony sobota, 17 kwietnia 2021, 18:42 przez Hamas, łącznie zmieniany 1 raz.
We. The Revolution SVG Image @War_Conscience SVG Image @WarConscience

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » sobota, 17 kwietnia 2021, 08:47

OBRAZEK LISK 100 $ <----------------- Dobra Panowie i Panie jak chcecie zarobić na tym Lisko jebku i mieć okazje życia do zrzucenia z barku torby, którą nosicie przez 4 lata to rozsyłać gdzie się tylko da. Twitery facebooki itd. No albo pomożecie w marketingu albo no chuj z tego będzie

Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 14 lutego 2021
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: kryptohossa » sobota, 17 kwietnia 2021, 18:17

Hamas pisze: czwartek, 15 kwietnia 2021, 18:32xin i bop - te sa tokenami do wywalenia

Skąd info i kiedy to ma nastąpić?
Trzymam tego shita (xin) od 3 lat i właśnie się go pozbyłem, bo ktoś to kupuje... Po prostu masakra, że ludzie to kupują nie wiedząc, że ten projekt umarł. Tak samo ja go kupiłem, bo tani i liczyłem na wzrosty, ale fajnie, że już wyszedłem na + i mam jeszcze trochę tego do sprzedania po wyższych cenach, bo może jeszcze pójdzie w górę.

Bob'a też się właśnie w większości pozbyłem.

Kto by pomyślał, że coś co nie ma realnej wartości może urosnąć o 800%...

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 421
Rejestracja: 16 września 2018
Reputacja: 230
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pomoc_potrzebna » sobota, 17 kwietnia 2021, 18:21

Mało,które projekty są coś warte. Tylko te projekty,które kryptowaluty są potrzebne do funcjonowania danej jakiejś platformy i żadne inne. Reszta do śmieci, Może ktoś wymienić jak ktoś ma większą wiedzę, sam bym poznał

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 692
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 406
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » poniedziałek, 19 kwietnia 2021, 01:22

Pomoc_potrzebna pisze: sobota, 17 kwietnia 2021, 08:47 OBRAZEK LISK 100 $ <----------------- Dobra Panowie i Panie jak chcecie zarobić na tym Lisko jebku i mieć okazje życia do zrzucenia z barku torby, którą nosicie przez 4 lata to rozsyłać gdzie się tylko da. Twitery facebooki itd. No albo pomożecie w marketingu albo no chuj z tego będzie
Mam jedno pytanko, sam to stworzyłeś ? Czy to zaczerpnięte z sieci ? Powiem Ci szacun za ten marketing pełną parą, ja już widzę efekt po zachowaniu kursu :mrgreen:
Jak by to Jaruś rzekł profesjonalnie i legancko, oraz to iż grafika jest bardzo czystępna😁
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GrandKW » poniedziałek, 19 kwietnia 2021, 15:55

@Jazda daj spokój, on chciał kiedys naklejski z liskiem po mieście rozlepiać :) po prostu lubi sie bawic :D

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 31 marca 2020
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: filipkell1948 » czwartek, 22 kwietnia 2021, 13:08

Co się dzieje aktualnie z liskiem , czy to już koniec hossy ?
pozdrawiam normalnych

Początkujący
Posty: 50
Rejestracja: 23 lutego 2021
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Radosny » czwartek, 22 kwietnia 2021, 14:09

Z LSK dzieje się to co ze wszystkimi starymi kryptowalutami. Nie wiadomo w która stronę pójdzie BTC i z tego powodu ludzie wstrzymują się z zakupami, realizują zyski. Niewykluczone, że grubasy się obkupują w każdy, nawet największy szit, żeby we wrześniu odjebać rakietę w komos z kasą wakacyjnej leszczyny.

Początkujący
Posty: 98
Rejestracja: 13 stycznia 2018
Reputacja: 40
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Przemko » czwartek, 22 kwietnia 2021, 15:08

filipkell1948 pisze: czwartek, 22 kwietnia 2021, 13:08Co się dzieje aktualnie z liskiem , czy to już koniec hossy ?

koniec hossy jeszcze obstawiam że nie.
Co z Liskiem ? nic a co ma być ? od 2018 dalej muł, dno i wodorosty.
czy się jeszcze podniesie wyżej ?, jak tylko inne shitcoiny pójdą do góry to pewno na końcu też, ale tego to nikt nie wie...... ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 201
Rejestracja: 21 lutego 2018
Reputacja: 54
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adam.krakus » czwartek, 22 kwietnia 2021, 16:02

Czy to może mieć wpływ na cenę?


Wydaje się, że post na LiskHQ dosyć entuzjastyczny przez to "Happy to announce ...".

Początkujący
Posty: 165
Rejestracja: 30 czerwca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GrandKW » czwartek, 22 kwietnia 2021, 16:06

nie

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości