Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 39
Rejestracja: 16 lipca 2020
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: KryptoProfesor » poniedziałek, 8 marca 2021, 16:32

Jerry23 pisze: poniedziałek, 8 marca 2021, 15:29Ktoś pisał, że od marca ruszają z marketingiem... Coś drgneło w tym temacie?


Pani Kasia szykuje umowę :D

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 16 lutego 2021
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Markus88 » poniedziałek, 8 marca 2021, 18:04

Czas na wybicie. Co do marketingu to przeczytaj ostatnie AMA z Maxem

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » wtorek, 9 marca 2021, 08:31

Jerry23 pisze: poniedziałek, 8 marca 2021, 15:29Ktoś pisał, że od marca ruszają z marketingiem... Coś drgneło w tym temacie?

No ruszają już z tym marketingiem już jakieś 2,5 roku, nie ma co wierzyć w ich słowa to jesst pewne :D Lisk never ending story ahhhhh :)

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » wtorek, 9 marca 2021, 09:05

Markus88 pisze: poniedziałek, 8 marca 2021, 18:04Czas na wybicie.
Tego typu posty też mozna znaleźć tutaj od......umówmy sie że od dawna ok?
Tymczasem wiekszość DeFi zrobiła tysiące %, teraz widzę, że nabiera tempa szał na NFT https://coinmarketcap.com/nfts/
a wy dalej czekacie na "wybicie" ?
:lol:
chciałbym życzyć powodzenia, ale jestem realistą ;)
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2072
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1542
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » wtorek, 9 marca 2021, 09:18

adiqq pisze: wtorek, 9 marca 2021, 09:05a wy dalej czekacie na "wybicie" ?


oni czekają na te mistyczne dapssy :D

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 16 lutego 2021
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Markus88 » wtorek, 9 marca 2021, 12:43

Widzę że bycie realistą i ignorantem moze isc w parze. Odnosiłem się do postu powyżej ze LSK nie chce przebić się przez 12.5zl. Nic nie wspominałem o tu de mun czy ath. To że jest bliski wybicia się z klina powyżej tego poziomu wynika z analizy technicznej. Zarobienie w ostatnim czasie ponad 300% uznaje za niezłą inwestycje i nie czekam na żadne dapsy hardforki dynamic fee czy marketing tylko obserwuje i reaguje w odpowiednim czasie. Inwestuje zazwyczaj na około 10 krypto dywersyfikując i w ostatnich czasach LSK dało mi jeden z lepszych zwrotów. Napiszcie mądrale poziom wejścia i wyjścia na jakiejś krypto I w jakim mniej więcej czasie. Zobaczymy jak Wasze prognozy się sprawdzą bo póki co to jesteście specjalistami post factum, a takich to za 5zl w monopolowym znajdę. Pozdrawiam.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » wtorek, 9 marca 2021, 13:01

Markus88 pisze: wtorek, 9 marca 2021, 12:43Napiszcie mądrale poziom wejścia i wyjścia na jakiejś krypto I w jakim mniej więcej czasie. Zobaczymy jak Wasze prognozy się sprawdzą bo póki co to jesteście specjalistami post factum, a takich to za 5zl w monopolowym znajdę. Pozdrawiam.
mam ci podać do linki w których pisałem w lipcu'20 o Defi które kupuję? (jest cała lista, począwszy od AAVE,REN,RUNE,LUNA,ALGO,SNX - to tylko wybrane pozycje)
mam podać, linka do wątku w którym pisałem tydzień temu, że kupuję ENJ,MANA,CHF,FLOW i THETA?
to wszystko tutaj jest w wątkach, muszę się tylko cofnąć trochę do tyłu i to znajdę...
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » wtorek, 9 marca 2021, 13:17

odnosnie NFT
viewtopic.php?f=45&t=12116&start=13060

DeFi
viewtopic.php?f=45&t=34075
ale o tym w co wchodzę, pisałem już wcześniej w innym wątku- jesli dobrze pamiętam, to zakupy robiłem w okolicy 10-11 lipca.
viewtopic.php?f=45&t=33836
stopy zwrotu mogę ci podać, nie musisz się trudzić...dla porównania podaj dla LSK :lol:
zresztą zrobię w tamtym wątku zestawienie, jak to wygląda na chwilę obecną...
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Początkujący
Posty: 840
Rejestracja: 18 sierpnia 2017
Reputacja: 435
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ishias » wtorek, 9 marca 2021, 13:23

Jak ma tylko liska to nie ma co sie dziwic ze dal najlepiej zarobic auu xd

Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 16 lutego 2021
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Markus88 » wtorek, 9 marca 2021, 13:56

Jeśli zarobiles to gratuluję. Jeżeli szukasz pochwał zeby przedłużyć sobie to czego masz za mało to na tych jednych gratulacjach skończę. Inwestujesz na innych krypto a wchodzisz na wątek liska zeby wyszydzac? Zalosne. To pokazuje jakim jesteś malutkim człowieczkiem z charakteru. W lipcu inwestowalem na akcjach i towarach. Na krypto zacząłem wchodzić pod koniec listopada a na lisa przy cenie poniżej 5zl więc uznaję to za niezłą inwestycje. Widzę że nie ma sensu się wypowiadać bo zawsze znajdzie się ktoś poniżej poziomu więc żegnam i życzę miłego dnia.

Weteran
Posty: 4958
Rejestracja: 23 grudnia 2018
Reputacja: 2281
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: adiqq » wtorek, 9 marca 2021, 16:47

Wyszydzać? Dlaczego? Usiłuje tylko uświadomić niektórym bagholderom, że na tym coinie świat się nie kończy, że często lepszym wyjściem jest wyjście strata i kupić coś innego, niż ciągle liczyć na "wybicie"
HiveOS https://hiveos.farm?ref=121257
Nie chce subskrypcji na bzdurne teorie spiskowe !
Nie mam zamiaru dyskutować z "krypto-czubami" !
Tylko trzecie oko i otwarta czakra prawdę ci powie !

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9226
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » wtorek, 9 marca 2021, 23:21

@adiqq mierzysz wszystkich swoją miarką :D A te coiny co wymieniłeś to jeszcze większe shity niż Lisk i też spadną ostatecznie 90-99% w pewnym momencie :D Akurat dobrze wszedłeś, bo wiesz jak grać i kozaczysz :D Poza tym Lisk od dołka czyli od ~2PLN jest na plus 550% :D A tymczasem pociąg do Liskowa odjeżdża :D

Poza tym warto pamiętać, że Lisk tak czy siak osiągnął sukces, nastąpiła realizacja zysków i teraz ewentualnie może być tylko lepiej :D
anagamidev pisze: środa, 11 września 2019, 22:55 No szczęśliwie Lisk upadł jednak :D Besso trwaj :D Złota liskowa jesień :D Swoją drogą wyobrażam sobie wszystkich tych, którzy kupowali na 100PLN za kilkadziesiąt, kilkaset tysięcy, że teraz mogą dokupić znacznie więcej, pewnie nie posiadają się z radości :D Co by nie mówić, to Lisk na swoim szczycie osiągnął kapitalizację 16 miliardów złotych, a teraz pewnie byłoby to nawet więcej przy tej inflacji Liska, notabene prawie tyle wynosi kapitalizacja CDPROJEKT - 24 miliardy złotych, a to już pompują kilka lat i to jest realny faktyczny biznes przyszłościowy :D Zabawniejsze jest to, że kapitalizacja największej spółki na GPW czyli PKO BP to 51 miliardów :D Ciekawe czy Lisk na kolejnej bańce będzie droższy niż największy bank i spółka w Polsce :D Naprawdę nie żartuję, że musicie to uśredniać jeśli chcecie wyjść na plus :D
W sumie od dołka nawet więcej procent :D


Na razie hossa na Lisku trwa kilkanaście dni :D A mamy jeszcze przed sobą ze 2 lata, jeśli zostaną zachowane proporcje :D Hosso trwaj :D

Powiem Wam, że to wszystko się potwarza teraz jak w 2016/2017 roku z tym, że kapitał początkowy trochę większy i turbulencje też mogące niejednego przyprawić o zawrót głowy :D Ale należy pamiętać, że 10% to 10% co prawda z bańki to jest 100k$ i dużo osób psychicznie nie wytrzymałoby daytradingowo takie obsuwy :D Aczkolwiek to nie różni się wcale od gry 10k$ czy 100k$ czy nawet 1k$, po prostu 10% to 10% jedynie tutaj kwestia głębokości rynku i płynności :D Aczkolwiek coin'ów coraz więcej kapitalizacja coraz większa i nawet łatwiej się dywersyfikować w tych czasach :D Crypto takes over the world :D
Spoiler:
anagamidev pisze: niedziela, 15 września 2019, 13:03 @Wymazywanie ale ja już to przechodziłem, podobnie było w 2016 roku, mega miałem duże wahania na kapitale, wpakowałem 2 tysiaki urosło do 15kPLN, później na halvingu BTC spadło do 7kPLN, następnie na początku 2017 roku w maju miałem już 80k$, a ostatecznie pod koniec roku 10x razy więcej :D W tym czasie mega turbulencje na kapitale, tylko, że jak masz dużo to też inaczej się to rozgrywa, bo nie da się tak wejść i wyjść all-in, na wielu shitach - patrz głębokość, wolumen, a wtedy byle gówno potrafiło wybić z dnia na dzień i zrobić 1000%, ale też trudno sprzedać to wszystko na samym szczycie :D Cały czas traduje i uśredniam więc do przodu :D Po prostu są okresy kiedy Ci mega rośnie z dupy i są okresy kiedy mega się to wszytko kurczy, ale serio nie ma się czym przejmować 1 BTC to 1 BTC, 1 LTC to 1 LTC, 1 Lisk to 1Lisk, dzisiaj jest tani, jutro będzie drogi :D Jak Cię czytam to mam wrażenie, że masz bardzo krótką pamięć i w ogóle nie wyciągasz wniosków :D Zresztą jak zwykle brak Ci konsekwencji, bo ciągle mnie wywołujesz w swoich postach :D Może to jest przyczyna Twoich antypatii do bagholdingu :D Pewnie gdybym miał inne podejście, to może nie wykręciłbym takiego wyniku, zresztą ja zawsze miałem przekonanie, że kryptowaluty to rewolucja i nadal sądzę, że większość coin'ów, które przetrwa będzie tylko zyskiwało na wartości :D Też nie rozumiem developer'ów, że porzucają projekty zamiast je rozwijać, budować zaufanie i społeczność, przecież im więcej osób, tym większa kapitalizacja, więcej transakcji, co przekłada się mega na wzrost ceny :D Zobacz na bitfilar, domator też zamiast to sprzedać to tylko obserwował wykres, ale to jest złudzenie, bo mogło jeszcze rosnąć i z 10x razy, ale co z tego :D To zawsze są papierowe zyski i papierowe straty jak nie grasz na dźwigni :D

I kwestia jest też taka, że dużo osób błędnie traktuje bagholding :D Sprzedałem na szczycie czy nie na szczycie, pomnożyłem kapitał, więc za część tego kapitału odkupuję na 80-90% i czekam po prostu :D Nie jestem stratny, bo to były tylko papierowe zyski, jeśli spadnie z tych poziomów znowu 80-90% to zwykle coś dokupuję jeszcze i to jest oczywiste, że mam dużą stratę w $ lub BTC, ale wiem, że kupuję tanio za zyski i potencjalnie mogę mieć jeszcze większe zyski na kolejnej bańce :D Niech chcę być tak jak Ty czy socjolog dwa tysiące, że będę czekał na większy dołek, a ostatecznie zamiast mieć z każdą bańką coraz więcej BTC czy innego coin'a to obrażam się na rynek i płaczę jaki to BTC jest zły i niedobry, miło, że zarobiłem, zamiast kupić BTC na 200$, którego sprzedałem na 1000$, to czekam na 100$ czy 1$ :D Takie podejście mnie bawi :D

Przecież jakby np. Lisk poszedł od razu na 100PLN kiedy kupowałem na 10PLN to miałbym dużo mniejszy zarobek niż teraz po spadku do 3PLN, gdzie w tym czasie dużo więcej tego Liska zakumulowałem, a to czy Lisk wbije te 100PLN za rok czy za dwa czy za trzy nie ma dla mnie aż takiego znaczenia :D Dzisiaj pewnie podobny zysk będę już miał na 20-30PLN, co miałbym gdyby od razu poszło do góry :D Ja tutaj tylko próbuję przedstawić swój sposób myślenia, a nie, że albo wszystko albo nic :D Skrajności są złe :D I naprawdę nie musisz się martwić o moją kasę i czy mam jakiś ból dupy czy nie, po prostu na lajcie do tego podchodzę i tłumaczę grzecznie, może ktoś skorzysta :D Dlatego dla mnie jeśli ktoś nie reinwestuje na tym rynku to po prostu jest zwykłym piramidziarzem, który zarobi i ucieka jak szczur z tonącego okrętu wieszcząc upadek :D Bo myśli, że jak kupił na dołku i sprzedał frajerom na górce to szuka kolejnego projektu, żeby powtórzyć ten sam schemat :D W sumie ja jestem tego świadomy, że większość tak postępuje i faktycznie zwykle kończy się to upadkiem projektu, ale też staram się reinwestować w te bardziej legitne :D GAME też wydawał się legitny i chuj bombki strzelił choinki nie będzie :D

Tutaj tabelka jakby ktoś kupował na każdej 80% przecenie BTC za 1000$ :D A co by było gdyby np. 10% zysków reinwestował, fiu fiu :D
Obrazek
Isaac Newton pisze:To every action there is always opposed an equal reaction.

What goes up must come down.
South Sea Lisk :D
Obrazek

There is hope :D #keephopealive #silver Swoją drogą srebro mogłoby spaść jeszcze do jednocyfrowych wartości tak na oko :D


Tak więc kupowanie wypłaszczeń albo da zarobić albo nie, kupowanie na trendzie, to już plebiscyt na większego głupca :D I to trwa dopóki ktoś nie krzyknie: sprawdzam! :D Każda kolejna bańka zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia następnej :D

BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Wygadany
Posty: 499
Rejestracja: 19 czerwca 2011
Reputacja: 400
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yoda » środa, 10 marca 2021, 18:20

Moim zdaniem koniec hossy na Lisku zostanie wyznaczony dopiero przez koniec hossy na Bitcoinie. Raczej to jednak będzie pod koniec tego roku, niż za 2 lata. Tak więc raczej mamy jeszcze co najmniej kilka miesięcy wzrostów ;)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9226
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7058
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 12 marca 2021, 19:32

@Yoda w zasadzie to powinno być tak, że Lisk przykładowo wbija 144PLN, BTC wbija 100k-288k$ i w końcu pęka, czyli jakaś przecena 50% i później Lisk pompa +100% do 288PLN być może 100$(chociaż wg. mnie dolar po tych stymulusach może spaść poniżej 3PLN, jak się okazuje, że posiadanie mocnej waluty wcale nie jest fajne jeśli inne kraje stają się konkurencyjne, chociaż NBP też reaguje i robi fixingi jak może, mniejsza o to) i dopiero pękanie Liska, no i już zaawansowana bessa sugerując się przeszłością :D No hossa trwa :D Aczkolwiek na Lisku nadal są piękne wahania daytradingowe i nieustanie proponowałbym uśredniać i akumulować z nastawieniem na co najmniej 0.612 ceny ATH, czyli jakieś 80PLN, zatem wszystko co się kupi poniżej prędzej czy później powinno dać się sprzedać wyżej z zyskiem, a później się zobaczy :D Tzn. tak bym to widział technicznie wg. mojej metodologii :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 6 sierpnia 2019
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hrothi » sobota, 13 marca 2021, 19:52

Kurcze kiedy ten Lisk urośnie... Ileż można czekać :D

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 1 grudnia 2018
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bit.wizz » sobota, 13 marca 2021, 21:24

Znając życie to Urośnie kiedy sprzedasz :mrgreen:

Początkujący
Posty: 179
Rejestracja: 28 sierpnia 2017
Reputacja: 39
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: JARAZZ » niedziela, 14 marca 2021, 23:30

Wg mnie wystrzeli jutro lub pojutrze.

Początkujący
Posty: 80
Rejestracja: 1 grudnia 2018
Reputacja: 59
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Bit.wizz » wtorek, 16 marca 2021, 19:46

Co tu taka cisza :roll: wszyscy już zarobieni? :D
Trzeba reanimować forum :mrgreen:

Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 7 stycznia 2021
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: gibbs » środa, 17 marca 2021, 13:47

Ruszył pociąg🚂

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Fyers » środa, 17 marca 2021, 18:33

Czym jest w sumie spowodowana ta pompka?
Nie widzialem zeby projekt zrobil jakis kamien milowy takze nie widze jakis powodow do wzrostow.
Odkupie sobie znowu na poziomie 12zl

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości