LISK - swobodna dyskusja

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 1181
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: blink » sobota, 21 listopada 2020, 21:23

@Benevale Kiedyś wspierałem bo uważałem go za dobry projekt teraz już tak nie uważam bo nie spełnili praktycznie większości obietnic. Nadal robią coś co powinno być skończone kilka lat temu i teraz omija go każda pompa. Kurs jest odzwierciedleniem tego co zrobili. Dlatego po prostu przestrzegam przed tym projektem. Rozumiem że o lisku można pisać dobrze albo wcale :D

Początkujący
Reputacja: 105
Reputacja postu: 
0

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Benevale » sobota, 21 listopada 2020, 22:51

@blink Niestety źle rozumiesz. Merytoryczna krytyka zawsze w cenie. Chętnie wysłucham czegoś sensownego, ale problem w tym, że opierasz całą krytykę na tym, co było kiedyś. Sprawiasz wrażenie osoby, która już nie śledzi projektu, ale chętnie się wypowie. To prawda, że pewne sprawy trwały zbyt długo, co miało wpływ na cenę. Jednak sytuacja jest już zgoła inna i Twoje argumenty się lekko zdewaluowały. Przypomnę, że przestrzegasz przed projektem, który jest na ukończeniu całego roadmapu oprócz "Blockchain Interoperability". Trwa właśnie audyt kodu, który zlecono zewnętrznej firmie. Po testach i naprawieniu bugów nastąpi hardfork, który wprowadzi olbrzymią ilość zmian (m. in. nowy system dpos, zmuszający delegatów, do trzymania części lisków czy nowy system opłat, który zmniejszy koszty przesyłania). Jednak co najważniejsze, będzie już można w pełni pracować nad własnymi aplikacjami, korzystając z SDK. Pozostanie już tylko kwestia połączenia sidechainów w jeden ekosystem. Prace badawcze zostały w tym zakresie już skończone i trwa końcowy etap tworzenia dokumentacji. Notabene Lisk będzie swój pomysł patentował. Tym samym jesteśmy już zdecydowanie bliżej niż dalej. Wreszcie przestrzegasz przed projektem, który przy dzisiejszej wycenie btc, ma ponad 50 mln usd. Dlatego uważam, że Twoje "przestrzegam" to nic innego jak wprowadzanie w błąd. Swoją drogą zachęcam Cię do krótkiej analizy. Jak sądzisz, jakie jest większe prawdopodobieństwo, czy to że Lisk urośnie x10 z 1,25 do 12,5 usd czy Twój projekt z 6,3 do 63 usd :)

Tak na marginesie, oprócz kropki stosujemy w języku polskim także inne znaki interpunkcyjne. Gorąco polecam :)

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
1

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: blink » sobota, 21 listopada 2020, 23:40

@Benevale Sam mnie wołasz to się wypowiadam. Opieram krytykę na tym co jest. Określasz ze sytuacja jest inna, ale wszystko piszesz w czasie przyszłym - wprowadzi, nastąpi itd. Nadal nie można w pełni pracować nad aplikacjami, nadal mafia wydobywa Liski i upycha po każdej cenie, nadal brak sidechainow itd. Bądźmy poważni.

Przypomnę tylko, że Waves kupowałem na tym samym poziomie, co sprzedawałem Liska. Obecnie Waves kosztuje 5 razy więcej niż Lisk. Lisk może ma szanse urosnąć, ale nie rośnie a od pół roku praktycznie tylko spada. Waves jest po 4-5x wzroście, czy od tego poziomu ma szanse urosnąć x10 szybciej niż Lisk - nie wiem. Od poziomu mojego zakupu uważam że tak, chociaż nie wiem czy tak długo będę trzymał.

Obrazek

Początkujący
Reputacja postu: 
0

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Benevale » niedziela, 22 listopada 2020, 00:11

@blink Na ostatnich kilkunastu stronach wątku trudno znaleźć stronę, na której nie ma Twojej wypowiedzi, więc proszę nie stosuj takich tanich chwytów erystycznych jak "sam mnie wołasz". Stać Cię na więcej.

Wszystkie bolączki, które wymieniłeś, są bliskie rozwiązania. Bliskie. Naprawdę bliskie. Natomiast z Twoich postów wynika, jakoby projekt miał zaraz upaść. Dlatego w pełni zgadzam się z Twoim "autoapelem". Bądź poważny.

Pamiętam Twojego "flipa" i już Ci gratulowałem. To była dobra decyzja. Nie pytałem jednak o wzrost od momentu Twojego zakupu. To bezcelowe. Wszak sam pisałeś, że przestrzegasz przed projektem. Czyli teraz przestrzegasz. Zatem istotne jest to, co teraz. Jaki potencjał ma dany walor na dzisiaj, a nie jaki miał rok temu. Rok temu zmieniłeś jeden tani walor na inny tani. Czy dzisiaj też oba walory można nazwać tanimi ? Niech każdy sam sobie odpowie.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: blink » niedziela, 22 listopada 2020, 00:25

Benevale pisze: niedziela, 22 listopada 2020, 00:11@blink Na ostatnich kilkunastu stronach wątku trudno znaleźć stronę, na której nie ma Twojej wypowiedzi, więc proszę nie stosuj takich tanich chwytów erystycznych jak "sam mnie wołasz". Stać Cię na więcej.

Niestety po moim jednym poście znajduje się jakiś sekciarz Liska i później dyskusja ciągnie się na strony.

Benevale pisze: niedziela, 22 listopada 2020, 00:11Wszystkie bolączki, które wymieniłeś, są bliskie rozwiązania. Bliskie. Naprawdę bliskie. Natomiast z Twoich postów wynika, jakoby projekt miał zaraz upaść. Dlatego w pełni zgadzam się z Twoim "autoapelem". Bądź poważny.

Pogadajmy wobec tego jak zostaną rozwiązane. Zanim to wszystko będzie ogarnięte to może być już po bańce na BTC :D

Benevale pisze: niedziela, 22 listopada 2020, 00:11Pamiętam Twojego "flipa" i już Ci gratulowałem. To była dobra decyzja. Nie pytałem jednak o wzrost od momentu Twojego zakupu. To bezcelowe. Wszak sam pisałeś, że przestrzegasz przed projektem. Czyli teraz przestrzegasz. Zatem istotne jest to, co teraz. Jaki potencjał ma dany walor na dzisiaj, a nie jaki miał rok temu. Rok temu zmieniłeś jeden tani walor na inny tani. Czy dzisiaj też oba walory można nazwać tanimi ? Niech każdy sam sobie odpowie.

Wiem o co pytałeś ale nie jestem jasnowidzem.

Początkujący
Reputacja postu: 
1

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Benevale » niedziela, 22 listopada 2020, 00:54

@blink Nie bądź taki skromny. Jak ktoś pyta, czy Lisk będzie po 200 złotych, to też wyrywasz się do odpowiedzi. A wszak sam teraz stwierdziłeś, że nie jesteś jasnowidzem. Sam widzisz.

I cieszę się, że poczekasz z dyskusją do momentu wprowadzenia zmian. Na pewno będziemy mieli o czym rozmawiać.

Dobrej nocy

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: blink » niedziela, 22 listopada 2020, 08:52

Benevale pisze: niedziela, 22 listopada 2020, 00:54@blink Nie bądź taki skromny. Jak ktoś pyta, czy Lisk będzie po 200 złotych, to też wyrywasz się do odpowiedzi. A wszak sam teraz stwierdziłeś, że nie jesteś jasnowidzem. Sam widzisz.

Bo do 200zł to liskowi brakuje wzrostu 45x. Skoro mamy być poważni to zostawmy takie nierealne ceny z kosmosu, którymi kusicie tutaj nieświadomych inwestorów.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Benevale » niedziela, 22 listopada 2020, 13:06

@blink Ja o niebie, Ty o chlebie.

Poza tym z Twojej wypowiedzi wynika, że jak ktoś zapyta, czy Lisk będzie po 200 zł, tzn. że jest to kuszenie nieświadomych inwestorów.

Gratuluję.

Początkujący
Reputacja: 381
Reputacja postu: 
14

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Ishias » niedziela, 22 listopada 2020, 18:18

Lubie wasze kłótnie tutaj czytać :D. Dajcie sobie spokój z tym Liskiem już, było mineło to już nie powróci więcej :D. Projekt dno i wodorosty. We wrześniu pykło im 3 lata od magicznego Final Countdown z obietnicami budowania dapek, sidechain, dynamic fees itd do tej pory w mainnecie nie ma nic, a nawet jak to wprowadza to nic to nie da, bo z dapsow nikt nie korzysta :D. Zresztą jak widać kordek namawia do budowania poc daps, za liski chyba albo za gotówke, to kto to tylko buduje? Delegaci haha śmiech na sali stfu z tym liskiem xd

Początkujący
Reputacja postu: 
0

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Benevale » niedziela, 22 listopada 2020, 19:16

@Ishias Dziękujemy za radę. Jak zawsze w cenie. Tak jak wiele innych: :D
Ishias pisze: sobota, 18 sierpnia 2018, 12:16 Siema. Dawno mnie nie było na forum :D. Jak tu widzę wpisy co niektórych to się płakać chcę. @ArZ ciekawy wykres, mam nadzieję że się doczekasz tych 5pln :P. Tak, kupisz liska po 5pln jak bitcoina za 4k, czyli czytaj nie kupisz ;) Taka moja opinia. Ogólnie rynek ładnie wyssał kapitał z ludzi, i mnie też bo holduje pare coinów. Przeszukałem neta odnośnie naganiaczów na coiny, nie ma nikogo, a alty są przecież w promocyjnej cenie. Tylko czemu oni uruchamiają się jak są wzrosty i górki nakazują wręcz kupowanie hehe

Początkujący
Reputacja postu: 
0

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Ishias » niedziela, 22 listopada 2020, 19:38

@Benevale Tak. Poszukaj resztę moich postów na temat Liska, a nie wyciągasz jeden na XXX, zgadza się byłem obrońcą tego projektu. I powiedziałem że będę trzymał do końca 2019 roku i tak zrobiłem. W 2020 w styczniu go sprzedałem i wymienilem wszystko na waves, bo miałem dość zakłamanej mordy zwanej Kordkiem, ciągle soon i kurw soon i uj z tego jest. Nie mniej jednak jak sie pózniej okazało była to najtrafniejsza decyzja jaką kolwiek zrobiłem ;). Lisk i waves był na podobnym pułapie więc 3k lsk za 3k waves, profitow chyba nie musze pisać. A Wy sekciarze chceta to trzymajta sobie ;P

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Pomoc_potrzebna » niedziela, 22 listopada 2020, 21:18

No nie ma co się narazie oszukiwać ten Lisk ryje [email protected]#$% ryjem o beton tak,że już prawie sobie go całego zdarł. Wzrosty w porównaniu do innych krpyto są tak mizerne,że ja [email protected]#$%e. Może z czasem coś się wyrwie ale jak nie zrobią znów dobrego szumu to chu...z tego będzie.

Początkujący
Reputacja postu: 
4

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Benevale » poniedziałek, 23 listopada 2020, 02:56

@Ishias Nie, nie muszę więcej szukać. Ten jeden post wystarczy, by ocenić Twoje zdolności profetyczne :D

Początkujący
Reputacja postu: 
-6

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Ishias » poniedziałek, 23 listopada 2020, 19:10

@Pogromca Zdążyłem przeczytać Twój post. Chyba jesteś w żałobie inwestycyjnej że minusujesz każdego kto wiesza psy na lisku. Powiem tak Kiś się z tym liskiem na amen, wcale mi Ciebie nie żal. @Benevale tak tak oceniaj sobie jak Ci ulży, ja przyznałem się do porażki. Bez dowodów się nie obejdzie. Nie chce dawać innych screnów żeby wam gól nie skoczył bynajmniej Pogromcy, ale nie o to tutaj chodzi, a chodzi głównie o waszą porażkę do której nigdy się nie przyznacie, sekta to sekta. I klepcie dalej się po plecach, jaki to fajny projekt. Pozdrawiam. P.S kupcie sobie może te okularki od Liska to może ślepota wam przejdzie ;)
Obrazek
https://images92.fotosik.pl/446/5fcdf2601e3bd103.jpg

Początkujący
Reputacja postu: 
3

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Benevale » poniedziałek, 23 listopada 2020, 20:26

@Ishias Nie za bardzo rozumiem, po co wklejasz swoją historię zleceń. Mój post miał pokazać jedynie to, jak cenna jest Twoja opinia. Fajnie, że trafiłeś z Waves i jesteś do przodu. Gratuluję.
Ishias pisze: niedziela, 22 listopada 2020, 19:38W 2020 w styczniu go sprzedałem i wymienilem wszystko na waves, bo miałem dość zakłamanej mordy zwanej Kordkiem, ciągle soon i kurw soon i uj z tego jest. Nie mniej jednak jak sie pózniej okazało była to najtrafniejsza decyzja jaką kolwiek zrobiłem . Lisk i waves był na podobnym pułapie więc 3k lsk za 3k waves, profitow chyba nie musze pisać.
Ze screena wynika, że w grudniu 2019 roku oraz nie za bardzo na tym samym poziomie. 7k a 12k satoshi to jednak różnica. Zamieniłeś 5,5k Lisk na 3k Waves. Jeśli chcesz się dowiedzieć, co oznacza podobny poziom, to sprawdź screen blinka, który jest powyżej. To właściwie takie szczegóły, ale one czasami wiele mówią o danej osobie.

Swoją drogą półtora miesiąca po Twoim flipie Lisk stał po 2 usd a Waves po 1 usd. Jakoś wtedy nie byłeś taki rozmowny :D

Niemniej życzę Ci naprawdę samych dobrych trejdów i przede wszystkim tego, byś po raz kolejny nie przeholował coinów.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Ishias » poniedziałek, 23 listopada 2020, 20:42

@Benevale Jakiś psycholog chyba jesteś ;). No może przestrzeliłem przedział, skąd mogłem wiedzieć, wszystkiego nie pamiętam, dlatego w historie transakcji wszedłem to po 1. A po drugie, pisałem też pompa na lisk i że sprzedałem tuż przed pompą że się wyleszczyłem ale jakoś to przebolałem. Także nie milczałem w wątku ;). Wypompowali na prawie 3usd lisk ;). A po trzecie no i dobra i gitara ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 122
Reputacja postu: 
0

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Pomoc_potrzebna » poniedziałek, 23 listopada 2020, 21:00

LISK AVE LISK Aby cena była wyzsza musi być marketing. Filmy na YouTube,naklejki itp.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: blink » poniedziałek, 23 listopada 2020, 22:03

Zamieniając 6k lisków na 3k wavesów można by mieć kapitał i tak obecnie 3 razy większy niż gdyby trzymać LSK. Waves w BTC kosztuje już 6 razy tyle co Lisk.

Pomoc_potrzebna pisze: poniedziałek, 23 listopada 2020, 21:00LISK AVE LISK Aby cena była wyzsza musi być marketing. Filmy na YouTube,naklejki itp.

Obrazek

Początkujący
Reputacja postu: 
0

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Benevale » poniedziałek, 23 listopada 2020, 23:18

@blink Ależ oczywiście. To był bardzo dobry ruch. Dlatego dziwię się, że taki aktywny jesteś na tym wątku. Tym bardziej, że "nasze" projekty nie stanowią dla siebie żadnej konkurencji. Niemniej wejście w pozycję miałeś bardzo dobre, obyś wyjście miał równie dobre. Zwłaszcza, że im wyżej, tym trudniej o spektakularne procentowo wzrosty.

@Ishias Twoje zdrowie!

Wróć do „Lisk”