Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 5 września 2017
Reputacja: 8
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: gumis1392 » czwartek, 9 stycznia 2020, 15:04

amneziahaze pisze: czwartek, 9 stycznia 2020, 13:32
Spoiler:
Największy panic buy zanotowany na Bitbay w godzinach porannych między 8 a 10 rano trwa do teraz, entuzjazm lekko schłodzony.
Spoiler:
Obrazek
Orderbook bieżący 60tyś. pln po stronie kupna. Około 2x mniejszy od LTC, 3x mniejszy od BCH, do BTC - brak skali porównawczej. Największy obrót 24h na Upbit https://upbit.com/exchange?code=CRIX.UPBIT.KRW-LSK
Portfel dalej z błędem bez obsługi podstawowego hardware.
Obrazek
Już pędzę rozkładać zlecenia.

szacher macher odbył się prawdopodobnie na Coinex Obrazek
6:25 - 8:40

https://github.com/LiskHQ/lisk-desktop/ ... 4.0-beta.1
Już jest zaktualizowany

Dodano po 11 minutach 22 sekundach:
https://lisk.io/blog/foundation/lisk-fo ... ember-2019 grudzień
https://lisk.io/blog/foundation/lisk-fo ... ember-2019 listopad
Zestawienie wydatków z listopada i grudnia.
Po zwolnieniach fundacja lisk wydaje połowę mniej środków. Przy takich wydatkach samej gotówki mają na prawie 1,5 roku

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 maja 2019
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackredwhite » czwartek, 9 stycznia 2020, 15:13

Z kasą wyglądają mega dobrze na ten czas.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
5
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 9 stycznia 2020, 15:36

Pytanie ile dojdzie do wydatków jak otworzą Lisk Center Berlin ;)

Chyba nie było wrzucane : Podsumowanie 2019 https://lisk.io/blog/announcement/lisk-2019-year-review

Dev update będzie za miesiąc w nowej formie
;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 18
Rejestracja: 30 listopada 2019
Reputacja: 28
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Regotek » czwartek, 9 stycznia 2020, 18:04

słabiutko, kto kupił nie wcześniej niż miesiąc temu ten ciągle jest na minusie :D dzień się jeszcze nie skończył a wystrzał już zbity o połowe w dół, nie dla takich wystrzałów kupowałem...

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 693
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 407
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » czwartek, 9 stycznia 2020, 18:18

@Regotek O tym właśnie pisałem na poprzedniej stronie, że to ledwo odbicie do ceny sprzed 10 dni.
Ale i tak jestem pod wrażeniem dzisiejszej akcji pompiarzy, gdyż nie często tu są jakiekolwiek ruchy oprócz powolnego opadania :D
Zobaczymy jaki mają plan...albo już opchnęli co mieli do upłynnienia na górce i teraz opadanie, albo jeszcze raz muszą podciągnąć aby zakończyć zabawę.

Ale niech oficjalnie będzie, że to było techniczne odbicie spadków i może lecieć dalej.
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » czwartek, 9 stycznia 2020, 18:43

wielki liskowy wyleszcz xD

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 4918
Rejestracja: 31 stycznia 2013
Reputacja: 2772
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: amneziahaze » czwartek, 9 stycznia 2020, 19:27

Jazda pisze: czwartek, 9 stycznia 2020, 18:18O tym właśnie pisałem na poprzedniej stronie, że to ledwo odbicie do ceny sprzed 10 dni.
Ale i tak jestem pod wrażeniem dzisiejszej akcji pompiarzy, gdyż nie często tu są jakiekolwiek ruchy oprócz powolnego opadania
No ale, że kurs idzie całkiem na cmentarz?
Takich pomp na LSK było kilka w 2019.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 125
Rejestracja: 23 kwietnia 2019
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Picassso » czwartek, 9 stycznia 2020, 20:01

@amneziahaze
Jak reszta shitow prócz bitka

Ahr
Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 403
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 299
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Ahr » czwartek, 9 stycznia 2020, 20:13

Chciałbym przypomnieć wszystkim, że Lisek notował wzrosty przy spadkach Bitcoina, teraz jest duża szansa, że polecimy na Bitcoinie w dół, więc nie dziwcie się, że wzrost został zniesiony o połowę :) luźna uwaga, a dzisiejszy wystrzał tylko pokazuję, jakich wzrostów można się spodziewać, póki jeszcze coś tam na zapleczu z nim robią i jakich, jak już coś zrobią :) ja załadowany od 1.80 na kilka miesięcy :)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 693
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 407
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » czwartek, 9 stycznia 2020, 20:17

@amneziahaze No może nie całkiem na cmentarz bo ma jakimś poziomie się zatrzyma :)
Lecz nie spodziewam się jutro kontynuacji wzrostów, a nawet utrzymania ceny na poziomie jakim jest dzisiaj. Jest plus, ma znowu z czego się obsuwać po tej zagrywce.

Dla mnie to nic nowego każdego dnia pompowany jest jakiś coin lub token, po czym przesiadka na następny :) W ostatnim tygodniu, tak z głowy podaje pompowane były LEND następnie DATA kolejny to wczoraj BTG i dziś padło na LSK co dla mnie jest sporym zaskoczeniem bo tu kompletnie nie ma wolumenu.
W każdym z podanych przypadków po kilku dniach nie ma prawie śladu tego wzrostu. Klasyczny pump&dump.
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: 24 maja 2019
Reputacja: -44
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Tak właśnie to » czwartek, 9 stycznia 2020, 20:41

Do końca 2020r 100 zł :!:

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » czwartek, 9 stycznia 2020, 21:26

Jazda pisze: czwartek, 9 stycznia 2020, 20:17dziś padło na LSK co dla mnie jest sporym zaskoczeniem bo tu kompletnie nie ma wolumenu.
Może Cię źle zrozumiałem odnośnie tego wolumenu, ale z tego co widze, ponad 400btc na binance , równocześnie dwunasta pozycja względem wolumenu. Ostatnio ciężko było przebić 15btc, a przy spadającej cenie ledwo było 2x tyle. Także jak dla mnie całkiem ok wolumen się zrobił. Obserwowałem BTG to tam wolumen przy wzroście po 30-50 BTC, typowe pump and dump. Tutaj jednak wzrost związany z informacją, dosyć istotną, bo coincheck będzie wypłacał nagrody za trzymanie Lisków u nich na giełdzie, więc jakby nie patrzeć taki trochę długoterminowy news, aczkolwiek jak sam zwróciłeś uwagę, nie wiadomo czy to się nie skończy na tej jednej pompce a potem kurs będzie miał w dupie i będzie spadać jak spadało. Pozdro 600
;)

Weteran
Posty: 2043
Rejestracja: 18 lutego 2019
Reputacja: 642
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: masonbtc » piątek, 10 stycznia 2020, 04:50

żeby to spadło niżej niż byliśmy to nie wiem chyba bitek musiałby na prawdę polecieć na 5k a na to się nie zanosi :D dlaczego odbiło? po prostu nadażyła się okazja bo na tych poziomach już mało kto chce sprzedawać i może troche za duża pompka ale taki jest lisk tutaj zawsze jest spore fomo na nim

Dodano po 3 minutach 47 sekundach:
zanosi się na kolejną próbe opuszczenia kanału spadkowego

dajesz lisek w górę

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 9222
Rejestracja: 8 kwietnia 2017
Reputacja: 7055
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: anagamidev » piątek, 10 stycznia 2020, 11:36

Hossa na lisku trwa :D
BTC 122k$ soon! & 288k$ by 2024|Golden rule - BTFD|LTC 5k$ soon! & LISK 1kPLN soon!|SVG Image@Anagamidev
HODL on for dear life! | Never sell lower than you buy, buy more, average!
Liftoff, liftoff, liftoff :D

Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 21 grudnia 2018
Reputacja: 73
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: lukaszy » piątek, 10 stycznia 2020, 11:56

Na tą chwilę był to jednodniowy wzrost. Dziś stabilnie bez wzrostów ani spadków. Hossa to zbyt nadwyrężone słowo gdy się zupełnie nic nie dzieje. Gdy cykl wzrostowy zacznie się powtarzać przez dłuższy okres to wtedy będzie można pisać coś o hossie. Wczoraj dał fajny zarobek, zyskałem 200lsk bez dodatkowego kapitału, ale ciągle się zastanawiam czy nie przejść na inną krypto. Śledzę sobie po cichu wątek ale 90% treści to jedynie kłótnie między zwolennikami i hejterami projektu. Myślę, że do momentu wydania SDK będe trzymał tego zwierza, ale jak się później nic nie ruszy to będę zmuszony się wyprzedać i uciekać w inny projekt ponieważ kredyt na dom sam się nie spłaci ;)

Pytanie z innej beczki. SDK 2.0 nic nie ruszyło kursem, jakie są przesłanki że 3.0 wybije kurs?

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 maja 2019
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackredwhite » piątek, 10 stycznia 2020, 12:16

lukaszy pisze: piątek, 10 stycznia 2020, 11:56Pytanie z innej beczki. SDK 2.0 nic nie ruszyło kursem, jakie są przesłanki że 3.0 wybije kurs?
żadne ;)

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 10 stycznia 2020, 12:54

Jak to żadne ? Ograniczony handel na giełdach przez zablokowanie wpłat i wypłat to żadne przesłanki ? Core 2.0 nie miało Hard forka. 1.0 i 3.0 już tak. Na wykres sami możecie spojrzeć. Jak spada podaż, a popyt ją przewyższa to cena rośnie. Podstawowa zasada ekonomii.
;)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 693
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 407
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » piątek, 10 stycznia 2020, 13:24

@Harmony Czyli mam rozumieć, że liczysz na pompkę nie ze względu na fundamenty i progres prac tylko pod info o SDK i zablokowane środki na giełdach.
Hehe generalnie jest wtedy pokusa do pompowania bo niby nie będzie miał kto sypnąć, ale tu chyba muszę wielu uświadomić, że co lepsze cwaniaki przewidziały ten ruch i na bank nie będą trzymali LSK na walecie ale na giełdzie :)
Pompki nie można wykluczyć, bo pewnie sami spompują aby kolejny raz ulicy wysypać na lokalnym szczycie.
Fortuna lubi, gdy podwajać ją, A my lubimy się narażać. :mrgreen:

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 10 stycznia 2020, 13:35

@Jazda Przecież Wy, spekulanci z ulicy, nie wiecie nawet na czym polega SDK 3.0 z wprowadzonym BFT i innymi zmianami, więc nie liczę na pompkę ze względu na fundamenty, a wyłącznie biorąc pod uwagę kwestie czysto techniczne, w tym ekonomiczne. Wystarczy tak naprawdę jeden dobry news i twardy widelec, a kurs z palcem w nosie może zrobić 100% . Fundamentalną zmianą będzie DPOS i new fee, choć te niekoniecznie będą potrzebować hard forka.
Jazda pisze: piątek, 10 stycznia 2020, 13:24 ale tu chyba muszę wielu uświadomić, że co lepsze cwaniaki przewidziały ten ruch i na bank nie będą trzymali LSK na walecie ale na giełdzie
Heh. Podziwiam tych co potrafią przewidzieć poziom prac i zakończenie 3.0 z wydaniem mainnet :D To podchodzi pod wróżkarstwo ? :D Widzisz, ja się spodziewałem, że skończą szybciej, a raczej nikt poważny nie trzyma kilka miesięcy środków na giełdzie czekając na cud, szczególnie, że na tym trzymaniu prawdziwy spekulant straciłby kasę, bo kurs się osunął w dół. No, ale :D Są przeca mądrzy i mądrzejsi ;)
;)

Początkujący
Posty: 64
Rejestracja: 8 maja 2019
Reputacja: 24
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blackredwhite » piątek, 10 stycznia 2020, 15:10

Wersja 3.0 ukończona brak ticketow, przed nami dynamic fees na celowniku

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 2 gości