Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pokavb » czwartek, 16 sierpnia 2018, 22:27

5 Lisków wpadło :D .
Znów coś BTC odwala.

teraz pewnie zjazd do 13 i atak na 16zł

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Hamas » czwartek, 16 sierpnia 2018, 23:55

na miejscu niektorych bym sie tak nie napalal :roll: cena rebrandingu nie bedzie przebita nawet w polowie, przy mainecie moze sie odbic od 7$ i dreptac droga wyznaczona przez btc, o ile ten jegomosc w miedzy czasie nie yerdolnie ponizej 6k$ :idea: :?

Obrazek

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2334
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3522
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Pleasek89 » piątek, 17 sierpnia 2018, 00:22

Myślę, że 30-35 zł jest osiągalne, ale wyłącznie przy stabilnym Btc. Jeżeli Bitcoin zacznie szaleć a co gorsza spadnie poniżej 5,8k to Lisk leci poniżej 10 zł.

Ja i tak trzymam długoterminowo, więc mnie obecne ceny średnio obchodzą, z tym, że przy cenie 30-35 zł Lisk skoczyłby o parę pozycji w cmc a to otworzyłoby na niego wiele par oczu.

Do dzisiaj nie rozumiem fenomenu Ethereum Classic a skurczybyk zahaczył o top 10 (tyle z tego dobrego, że chociaż wyparł przereklamowany Tron). Ponieważ zaczął się znacznie piąć w górę to sporo osób w niego weszło ostatnio, podobnie mogłoby być z liskiem.

Weteran
Posty: 3118
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 3193
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Harmony » piątek, 17 sierpnia 2018, 02:00

Znowu szpila w okolica 4.2 USD :)

Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: 6 stycznia 2018
Reputacja: 17
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Fyers » piątek, 17 sierpnia 2018, 03:00

Ładnie to wygląda Panowie, przed nami mainnet 29 i ico madany. Jeśli nie będzie korekty na btc szykuje się duża pompka, warto się załadować. Jakby nie te pieprzone opoznienia na bb ładowałbym się po 9,65 a nie 12 ;(

https://zapodaj.net/5537e67629fc5.png.html

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 137
Rejestracja: 12 lipca 2018
Reputacja: -5
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Yamillo » piątek, 17 sierpnia 2018, 04:58

wow niezle to wygląda, w sumie to i tak przydałby się jakiś zjazd zeby dokupic pare lsk bo za 16.27 to troche szkoda kupować

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2072
Rejestracja: 19 kwietnia 2016
Reputacja: 1542
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: blink » piątek, 17 sierpnia 2018, 06:13

Yamillo pisze: wow niezle to wygląda, w sumie to i tak przydałby się jakiś zjazd zeby dokupic pare lsk bo za 16.27 to troche szkoda kupować
Nie przesadzajmy że to zła cena, lepiej za 16 jak za 140 pół roku temu xd

Początkujący
Posty: 85
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pionty » piątek, 17 sierpnia 2018, 07:20

Jak uważacie, do jakiej ceny możemy dolecieć na zakładanej przez wszystkich pompie? Przy założeniu, że BTC pozostanie stabilny :|
7 USD jest realne? (o ile cokolwiek z świecie krypto można nazwać realnym...)

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GoPro » piątek, 17 sierpnia 2018, 07:27

pionty pisze: Jak uważacie, do jakiej ceny możemy dolecieć na zakładanej przez wszystkich pompie? Przy założeniu, że BTC pozostanie stabilny :|
7 USD jest realne? (o ile cokolwiek z świecie krypto można nazwać realnym...)
Ja obstawiam w mid term zmiane trendu na lsk na wzrostowy.
Do polowy wrzesnia widze cene powyzej 30pln, szacowalbym nawet 40+

Powody to mainnet, ICO Madany ktore pochlonie duzo liskow z rynku i fakt, ze rynek jest bardzo mocno wyprzedany.
To jest ten czas, kiedy trzeba kupic i trzymac dluzej, bo traderzy wychodza za szybko na takich mocnych trendach i traca okazje. (Powiedzial gosc, ktory dokupil tylko 20% tego co planowal, bo zbyt bardzo liczyl na spadek do okolic 8.5pln, teraz filuje przy 11.5pln i probuje zapanowac nad reka, ktora chce kupowac na FOMO, bo ta cena i tak jest cudowna, jednak probuje byc pierwszy raz na kryptowalutach konsekwentny i zostawic jakikolwiek kapital na ewentualne spadki, bo zawsze jak mam przeczucie, to wchodze za calosc i tyle...)

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pokavb » piątek, 17 sierpnia 2018, 10:58

Co to się dzieje na BB ? Coś się powiesiło .oferte usunołem a kasy niema .
Jak u was ?

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » piątek, 17 sierpnia 2018, 11:13

Spoiler:
pokavb pisze: usunołem
Nie masz automatycznej korekty w przeglądarce czy masz na nią wyj...?
@GoPro, temu jest w spoiler ta wiadomość.
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pokavb » piątek, 17 sierpnia 2018, 11:23

Sory pisze z tel .musiało nie poprawić.Nie czepiaj się.
Kasa już wróciła po 1godz :/

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: janku66 » piątek, 17 sierpnia 2018, 11:25

pokavb pisze: .Nie czepiaj się.
Kasa już wróciła po 1godz
Będę się czepiać. Szanuj język, mów i pisz jak należy a za uwagi dziękuj.
Poza tym, ryzykuję minusy dla Twojej nauki ;)
"Niczyje zdrowie, wolność ani mienie nie są bezpieczne, kiedy obraduje parlament"

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pokavb » piątek, 17 sierpnia 2018, 11:27

Polonista od siedmiu bolesci . :mrgreen:
Zastanawiam sie po co ty to piszesz..a juz wiem -chcesz miec jak najwiecej postow .dziecinada plusiki minusiki .moze stopnie bedziemy wystawiac ?


Wracajac do lisk korekta 14.50 i atak 20?
Ostatnio zmieniony piątek, 17 sierpnia 2018, 11:33 przez pokavb, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 13 lipca 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: thomas92 » piątek, 17 sierpnia 2018, 11:30

Ja natomiast wszedłem przy 18,5 zł po czym elegancko patrzyłem sobie jak spada do 9 zł w ciągu 2 tygodni. Potem dowiedziałem się u mnie w pracy, że wypłaty będą opóźnione i zamiast w poniedziałek, miałem pieniądze wczoraj i zamiast 9 zł mam dzisiaj 15 zł... O 12:00 dojdzie mi kasa na BB i kompletnie nie wiem co robić, czy od razu kupować za wszystko czy czekać na figiel BTC i zanurkowanie liska np. na 10-11 zł. Proszę wyraźcie jakieś swoje zdanie bo już jestem tak "wkurzony" że szkoda gadać, a nie chce szastać kasą pod wpływem emocji...

Gaduła
Awatar użytkownika
Posty: 362
Rejestracja: 23 sierpnia 2017
Reputacja: 267
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: GoPro » piątek, 17 sierpnia 2018, 11:44

thomas92 pisze: Ja natomiast wszedłem przy 18,5 zł po czym elegancko patrzyłem sobie jak spada do 9 zł w ciągu 2 tygodni. Potem dowiedziałem się u mnie w pracy, że wypłaty będą opóźnione i zamiast w poniedziałek, miałem pieniądze wczoraj i zamiast 9 zł mam dzisiaj 15 zł... O 12:00 dojdzie mi kasa na BB i kompletnie nie wiem co robić, czy od razu kupować za wszystko czy czekać na figiel BTC i zanurkowanie liska np. na 10-11 zł. Proszę wyraźcie jakieś swoje zdanie bo już jestem tak "wkurzony" że szkoda gadać, a nie chce szastać kasą pod wpływem emocji...
Ja osobiscie widze ogromne parcie na liska i ze jak zaczely sie wzrosty, to bardzo mocno urosl volumen. To w mojej skromenj ocenie zmienia trend ze spadkowego, na wzrostowy.
Ja jestem ustawiony w okolicy 11.50pln, ale juz bardzo slabo wierze, ze tam spadniemy. Wczesniej jak bylo ponizej 10, to ja liczylem na 8.5 i za 9.96 kupilem tylko troche.
Z mojej wczesniejszej perspektywy myslalem, ze jak spadnie do 15pln, to pakuje sie na grubo, jednak mialem watpliwosci, bo wolna kasa na inwestycje sie kurczy i trzeba juz dokladac z rozwaga.
Dochodzac wreszcie do sedna. Wydaje mi sie, ze BTC wbrew rynkowi i chwilowemu FOMO pojdzie znowu na 5XXX i wtedy wejdzie mi oferta na 11.5X i za reszte kapitalu bede probowal wejsc ponizej 10pln.
Do polowy wrzesnia widze cene ponad 30-40pln, co juz wczesniej pisalem. Ale jak lisk kostowal 40$, to widzialem za jakis czas 100$, wiec moje widzenie to napewno nie jest jasnowidzenie :lol: :lol: :lol:

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pokavb » piątek, 17 sierpnia 2018, 12:30

Nie chce ci zle doradzic ale wydaje mi sie ze 14.50 to bedzie dobre wejscie. Mysle ze fala wzrostowa jeszcze bedzie .

Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 28 lipca 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: logan » piątek, 17 sierpnia 2018, 12:55

Też się zastanawiam, czy kupować teraz czy chwilę czekać. Zwłaszcza, że sprzedałem trochę za 10:50 licząc, że znów będzie koło 9, a to mocno w górę poleciało. Dosłownie jakieś 2h po sprzedaży :D :D

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 9 marca 2018
Reputacja: 95
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: xazar » piątek, 17 sierpnia 2018, 13:17

pokavb pisze:Nie chce ci zle doradzic ale wydaje mi sie ze 14.50 to bedzie dobre wejscie. Mysle ze fala wzrostowa jeszcze bedzie .
Lepiej nie doradzaj bo twój pomysł z wywindowaniem gamecredits przez paru członków forum był tak absurdalny że zastanawiam się czy ty znasz podstawy spekulacji/inwestowania. Wogole twoje prognozy cen z bb niepoparte niczym. Ci którzy zastanawiają się czy zapakować się po ponad 50% wzrostów przypominam że przy takich wzrostach musi być realizacja zysków czyli spadki. Jeśli bitcoin zatrzyma się na tym oporze 6.5k i zawróci to lisk najwięcej straci. Może oczywiście wzrosnąć niemniej ten scenariusz 1 jest bardziej prawdopodobny. Przy alcie tak zależnym od bitcoina nie ma czegoś takiego jak samoistna zmiana trendu. To tylko lokalny ruch i trzeba zwyczajnie to wykorzystać

Początkujący
Posty: 214
Rejestracja: 31 stycznia 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: pokavb » piątek, 17 sierpnia 2018, 13:58

Ja osobiscie spodziewam sie jeszcze jednej fali wztostowej przed korekta. :ugeek:

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości