Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: BobQ » środa, 13 czerwca 2018, 10:02

@Hamas,
Nie liczę na cud ale na AT ;) Choć nie jeden pewnie powie ze to to samo xd

Początkujący
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0

Postautor: Nowy_Rozrabiaka » środa, 13 czerwca 2018, 11:32

Kurde jak lubie ludzi i nic zazwyczaj do nikogo nie mam to ten tu wyskakuje z jakims xrpzero, wszyscy czekaja z pulsem na reku co bedzie dalej a tu ,,idz teraz w xrp'' stary nie tutaj z tym wypier...

Początkujący
Reputacja: -2
Reputacja postu: 
0

Postautor: krychaa » środa, 13 czerwca 2018, 13:34

Panowie czy to dobry moment na wejście w Liska czy przewidujecie jakieś dalsze spadki LSK lub BTC?

Początkujący
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0

Postautor: Nowy_Rozrabiaka » środa, 13 czerwca 2018, 13:45

Nikt tego nie wie krychaa nikt CI tego nie powie nigdy, jutro mozesz sie obudzic z btc + 20k i moze rownoczesnie spasc do 2k
Ostatnio zmieniony środa, 13 czerwca 2018, 13:46 przez Nowy_Rozrabiaka, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 209
Reputacja postu: 
0

Postautor: Dovakhiin » środa, 13 czerwca 2018, 13:45

@krychaa, myślę, że częścią kapitału można wchodzić. Na polo niezła ścianka stoi (oby jak najdłużej).. BTC też spadki jakoś chwilowo zatrzymane..
Uważam, że to dobry moment, a przynajmniej coraz lepszy :) najlepiej podzielić kapitał na 3 części.
1 przeznaczyć teraz
2 ewentualne dalsze dołki (dołek)
3 przy potwierdzeniu odbicia

Początkujący
Reputacja: 22
Reputacja postu: 
0

Postautor: fon1222 » środa, 13 czerwca 2018, 16:32

Niestety jak ta ścianka na poloniexie zejdzie (a raczej tak sie stanie) to arkusz po stronie kupna będzie prawie pusty. Problemem liska jest DPoS - po prostu koszt wytworzenie każdego liska jest prawie żaden - ile on wynosi ? obstawiam ze kilka centów. Pozatym jest ich na rynku pełno. Dopóki nie będzie działały na nim Dapsy będzie spadal.
Ostatnio zmieniony środa, 13 czerwca 2018, 20:15 przez fon1222, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja: 838
Reputacja postu: 
0

Postautor: vjankuv » środa, 13 czerwca 2018, 18:08

fon1222 pisze:Przejdź do cytowanego posta Dopóki nie będzie działały na nim Dapsy będzie spadal

No nie :D
Wczoraj się urodziłeś?

Dopóty będzie spadać, dopóki Bitek będzie spadać :D
A recent finding by statisticians shows the average human has one breast and one testicle.

"Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect." - Mark Twain

Początkujący
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0

Postautor: Hamas » środa, 13 czerwca 2018, 18:26

Jeszcze jeszcze :roll: albo juz ;)

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: fon1222 » środa, 13 czerwca 2018, 18:54

vjankuv pisze:Przejdź do cytowanego posta
fon1222 pisze:Przejdź do cytowanego posta Dopóki nie będzie działały na nim Dapsy będzie spadal

No nie :D
Wczoraj się urodziłeś?

Dopóty będzie spadać, dopóki Bitek będzie spadać :D

Lisk spada od lutego . Bez wzgledu na BTC. Za duża premia dla delegatów w połączeniu z brakiem praktycznego zapotrzeboania na lisk. Będa Dapsy będzie popyt. Narazie to najsłabszy alt.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
3

Postautor: vjankuv » środa, 13 czerwca 2018, 19:06

fon1222 pisze:Przejdź do cytowanego posta
Lisk spada od lutego

100% crypto spada. Jest bessa.
fon1222 pisze:Przejdź do cytowanego posta Bez wzgledu na BTC

Masz dziurę na wykresie LSK/USD w miesiącu kwietniu?
fon1222 pisze:Przejdź do cytowanego posta Za duża premia dla delegatów w połączeniu z brakiem praktycznego zapotrzeboania na lisk.

Premia i brak zastosowania jest od początku projektu bez zmian. Jeśli to miałby być powód spadków, to skąd takie ATH?

fon1222 pisze:Przejdź do cytowanego posta Narazie

Na razie
fon1222 pisze:Przejdź do cytowanego posta to najsłabszy alt.

Pokaż mi analizę porównawcza wszystkich altów, podaj kryteria ich oceny oraz wagę każdego z kryterium. To nie konkurs piękności, że sobie wedle gustu oceniasz projekt.
A recent finding by statisticians shows the average human has one breast and one testicle.

"Whenever you find yourself on the side of the majority, it is time to pause and reflect." - Mark Twain

Początkujący
Reputacja: 14
Reputacja postu: 
0

Postautor: lisktrader » środa, 13 czerwca 2018, 19:11

Sprzedałem 50% swoich lisków, strata bardzo duża. Gram na spadek BTC poniżej 6k, czekam na sam środek paniki która w mojej opinii dopiero się zacznie. Odkupie na tym poziomie.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: fon1222 » środa, 13 czerwca 2018, 19:23

Lisk spada od lutego

100% crypto spada. Jest bessa.
fon1222 pisze:Przejdź do cytowanego posta Bez wzgledu na BTC

Masz dziurę na wykresie LSK/USD w miesiącu kwietniu?
fon1222 pisze:Przejdź do cytowanego posta Za duża premia dla delegatów w połączeniu z brakiem praktycznego zapotrzeboania na lisk.

Premia i brak zastosowania jest od początku projektu bez zmian. Jeśli to miałby być powód spadków, to skąd takie ATH?

fon1222 pisze:Przejdź do cytowanego posta Narazie

Na razie
fon1222 pisze:Przejdź do cytowanego posta to najsłabszy alt.

Pokaż mi analizę porównawcza wszystkich altów, podaj kryteria ich oceny oraz wagę każdego z kryterium. To nie konkurs piękności, że sobie wedle gustu oceniasz projekt.

Nie chce mi się robić analizy porównawczej . Wystarczy ze obserwuje transakcje na polonexie. Ale niech ci będzie lisk nie jest najsłabszy. Pewnie znalazły by się trzy cztery gorsze alty. Problem z ATH polega na tym , ze od jego czasu troche monet przybyło. Powinni kuć wolniej liski , zmniejszyc koszt głosowania dla tych co mają niewiele lisków i co najważniejsze umożliwić zostanie delegatem - teraz trafienie na liste 101 jest prawdopodobnie niemożliwe. Zresztą napewno to wszystko wiesz. najważniejsza jest "wola kapitalu" teraz najwyrażniej w planie ma spadek - i na to nic nie poradzisz. Jak wycisnął tanie liski wtedy pewnie zmienią kierunek. Niestety z liskiem z powyższych powodów idzie im tostosunkowo łatwo. Najważniejsza jest tu trudnosć wejścia do listy 101. Gdyby było to łatwiejsze wymusiło by to na nich trzymanie większej ilości monet i nie puszczanie ich w obieg. Chcąc być dalej w interesie musieli by trzymać więcej liskow w portfelu a nie na giełdzie.
Ostatnio zmieniony środa, 13 czerwca 2018, 22:33 przez fon1222, łącznie zmieniany 3 razy.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: vjankuv » środa, 13 czerwca 2018, 19:26

Nie chce mi się robić analizy porównawczej . Wystarczy ze obserwuje transakcje na polonexie

Skończyłem tu czytać.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: fon1222 » środa, 13 czerwca 2018, 19:58

Nie chce mi się robić analizy porównawczej . Wystarczy ze obserwuje transakcje na polonexie

Skończyłem tu czytać.

Pisząc najsłabszy alt mialem na myśli tylko i wyłacznie cene. Do tego nie potrzeba wymieniać kryteriow ani oceniać ich wagi - wystarczy po prostu obserwować transakcje. Nie miałem na myśłi jakości projektu ani wartości kodu.
Ostatnio zmieniony środa, 13 czerwca 2018, 20:14 przez fon1222, łącznie zmieniany 1 raz.

Weteran
Awatar użytkownika
Reputacja postu: 
0

Postautor: vjankuv » środa, 13 czerwca 2018, 20:02

fon1222 pisze:Przejdź do cytowanego posta poprostu

Po prostu tyle myślę, że warto skomentować.

Per fas et nefas. Do reszty się nie odniosłeś.

Generalnie nie wiem czemu tu piszę jak i tak nie trejduje :D

Początkujący
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0

Postautor: Pleasek89 » środa, 13 czerwca 2018, 20:14

fon1222 pisze:

Skończyłem tu czytać.

Pisząc najsłabszy alt mialem na myśli tylko i wyłacznie cene. Do tego nie potrzeba wymieniać kryteriow ani oceniać ich wagi - wystarczy poprostu obserwować transakcje. Nie miałem na myśłi jakości projektu ani wartości kodu.

Czyli twoim zdaniem Bitcoin Gold, Verge i Dogecoin są lepsze od takich krypto jak Golem czy Ark?

Wróć do „Lisk”