Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Reputacja: 77
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Postautor: Harmony » poniedziałek, 14 maja 2018, 01:12

A propos ścianek

Obrazek

Spoiler:
Pewnie "realista" zaczął robić zakupy xD

Początkujący
Reputacja: 5
Reputacja postu: 
0

Postautor: Hamas » poniedziałek, 14 maja 2018, 20:15

Harmony pisze:A propos ścianek

Spoiler:

na bb bylo kilka takich ustawionych, jak zawialo w dol to sie te scianki przesuwaly, a jak w gore to ustawialy deczko wyzej ale zawsze tak byle tylko nie kupic, bo a noz spadnie :lol:

Początkujący
Awatar użytkownika
Reputacja: 29
Reputacja postu: 
0

Postautor: Oshel » poniedziałek, 14 maja 2018, 20:36

Dobra, nikt nic nie wrzuca to ja spróbuję.

Generalnie to kanały itp wyglądają imho mniej wiecej tak:

Obrazek

Z ważnych poziomów to na pewno jest 0.00128- od tego się odbijaliśmy właściwie cały kwiecień- z lepszymi i gorszymi efektami. Widać, że LSK jest mocno wyprzedany bo nawet nocny spadek na BTC nie odebrał mu siły. Co ciekawe W nocy LSK zaczęło spadać chwilę przed BTC. Myślę, że to przypadek- kurs akurat dotknął górnego ograniczenia kanału i poziomu 0.00128. Dzisiaj z kolei wystrzelił dużym wolumenem chwilę przed BTC- akurat to oglądałem, ciekawie się na to patrzyło (LSK wróżka?).

Myślę, że LSK będzie pięło się dalej (o ile BTC nie wyskoczy przez okno) w tym bardziej stromym kanale. RSI się trochę ostudzi i będzie atak na 0.00134 (szczyt z 10 maja).

Początkujący
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0

Postautor: imbackagain » poniedziałek, 14 maja 2018, 20:48

Hamas pisze:
Harmony pisze:A propos ścianek

Spoiler:

na bb bylo kilka takich ustawionych, jak zawialo w dol to sie te scianki przesuwaly, a jak w gore to ustawialy deczko wyzej ale zawsze tak byle tylko nie kupic, bo a noz spadnie :lol:

Widzialem jak zjadali w nocy ta duza scianke i bylo juz ok 25000, takze grubas ostro kupowal.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Hamas » wtorek, 15 maja 2018, 10:19

ja jestem ciekaw jak zareaguja teraz koreance po aresztowaniach, tam gieldy sa ostatnio trzepane jak dywan przed swietami, wiec moze byc troche kurzu :|

Początkujący
Reputacja: 13
Reputacja postu: 
0
Adres waluty: 3GU1cq7D7dGaXt5jGorbVrfL24jHacn7YG

Postautor: Tomasz_Es » wtorek, 15 maja 2018, 20:02

Ktoś tu wspominał niedawno że "opracowanie technologii" wymaga czasu, to proponuję porównanie tego co EOS dokonał w rok a czego Lisk nie jest w stanie dokonać od 2 lat. Pamiętajcie że z wyjątkiem podskoku ceny jak już wypuszczą całe core ze wszystkimi dodatkami jest jeszcze to czy zdobędą firmy które swoje ICO będę chciały na nich "postawić" w momencie kiedy już będzie kilka dobrze działających środowisk. Ktoś może powiedzieć że środowisko JS że dopracowanie projektu itp. ale żeby was to nie zawiodło w ślepy zaułek.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Xabre » wtorek, 15 maja 2018, 20:29

jak team lisk wyposci core sdk i sidechainy to na pewno beda pompki wiec nie martwil bym sie czy projekt sie przyjmie

Początkujący
Reputacja postu: 
2

Postautor: Harmony » wtorek, 15 maja 2018, 23:36

Tomasz_Es pisze:Przejdź do cytowanego posta Ktoś tu wspominał niedawno że "opracowanie technologii" wymaga czasu, to proponuję porównanie tego co EOS dokonał w rok a czego Lisk nie jest w stanie dokonać od 2 lat.

Z całą resztą wypowiedzi się zgadzam. Natomiast EOS to token ERC20 oparty na Ethereum. EOS korzysta z technologii Ethereum i jest jego ICO, nie tworzy całkowicie nowej technologii od podstaw jak Lisk, więc porównanie nietrafione :D

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: Owocowy_Jabol » środa, 16 maja 2018, 08:38

Panowie chyba szykuje nam się korekta na BTC. Myślę, że do około 7k USD. Ciekawe do ilu spadnie Lisk. Ja niestety doładowałem się gdy był po 45zł i żałuję, że połowy środków nie zostawiłem by dokupić gdy będzie jeszcze niżej.

Początkujący
Reputacja: -11
Reputacja postu: 
0

Postautor: Nowy_Rozrabiaka » środa, 16 maja 2018, 08:47

Odbije się na 29300. Nie spadnie

Początkujący
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
0

Postautor: Pleasek89 » środa, 16 maja 2018, 12:47

Normalnie śmiać mi się chce. Na tym etapie trzeba być ślepym, żeby nie widzieć jak rynek jest manipulowany. Kontrakty futures wygasają dzisiaj i jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności cena Btc leci o kolejne 250$ w dół mimo iż na RSI już jest wyprzedawany zbyt intensywnie.

Zostały jeszcze 2 kontrakty w tym roku - na czerwiec i lipiec i myślę, że jak ten lipcowy wygaśnie to myślę, że lecimy na 25-50k na koniec roku.

Początkujący
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0

Postautor: kuros » czwartek, 17 maja 2018, 17:50

Co tak lisk skoczył?
Pump and Dump?

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » czwartek, 17 maja 2018, 18:23

@kuros, zajrzyj do tematu swobodna dyskusja, tam masz wymienione powody skoku ceny. Pumpem bym tego nie nazwał ;)

Początkujący
Reputacja: 4
Reputacja postu: 
0

Postautor: swietymikolaj » piątek, 18 maja 2018, 00:05

Patrzac na wykres moze byc to klin znizkjacy i zblizajace sie wybicie.

Wygadany
Awatar użytkownika
Reputacja: 214
Reputacja postu: 
0

Postautor: blink » piątek, 18 maja 2018, 09:58

swietymikolaj pisze:Przejdź do cytowanego posta Patrzac na wykres moze byc to klin znizkjacy i zblizajace sie wybicie.

Gdzie widzisz ten klin? Lisk/btc, lisk/usd, na binance, poloniex, bittrex? Pisz konkretnie albo dawaj rysunki.

Początkujący
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0

Postautor: Owocowy_Jabol » piątek, 18 maja 2018, 12:52

Wzrostów prędko nie zobaczymy. Musimy czekać moim zdaniem do lipca, żeby coś się ruszyło.

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Harmony » piątek, 18 maja 2018, 15:59

A co takiego czeka nas w lipcu? Dopóki BTC będzie nie pewny to nie ma co liczyć na konkretne wzrosty

Początkujący
Reputacja: 10
Reputacja postu: 
1

Postautor: Pleasek89 » piątek, 18 maja 2018, 22:49

Harmony pisze:A co takiego czeka nas w lipcu? Dopóki BTC będzie nie pewny to nie ma co liczyć na konkretne wzrosty

Wygasają ostatnie kontrakty futures na 2018 rok.

Początkujący
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
5

Postautor: BobQ » sobota, 19 maja 2018, 15:45

Witam ponownie minął tydzień od mojej ostatniej analizy i teraz można stwierdzić iż miałem rację co do kierunku jaki obrał kurs po 12 maja lecz liczyłem na bardziej ostre odbicie niż to które widzimy aktualnie :)
Ja bym stawiał na jeden z poniższych scenariuszy, z których obydwa uwzględniają aktualny opu z którym walczy kurs na poziomie 0,0013 BTC:
1) w tym scenariuszu kurs powinien odbić się od lokalnej linii trendu wzrostowego i w pierwszym podejściu przebić linie oporu i udać się ku górze gdzie następnym przystankiem jest lokalny opór 0,00132 BTC
2) opcjonalnie jest szansa iż opór na poziomie 0,0013 BTC wytrzyma i będziemy mieli do czynienia z kolejnym odbiciem od linii trendu wzrostowego i dopiero następna próba da nam zielone światło na północ zgodnie z strzałką i tam tak jak wyżej spotkanie z lokalnym, oporem na poziomie 0,00132 BTC
Obrazek
Co dalej? uważam iż kurs ma do pokonania jeszcze jeden opór na poziomie 0,00134XX BTC i dopiero wtedy ważną walkę z silnym historycznie poziomem 0,0014 BTC, ale do tego czasu jeszcze wiele się może zdarzyć, a wybicie ponad ten poziom będzie według mnie ładnym impulsem pod zakupy z opcją sprzedaży w okolicach 0,0015 lub nawet 0,0016 BTC gdzie znajduje się szczyt wzrostów z początku miesiąca:)

Początkujący
Reputacja postu: 
0

Postautor: Hamas » środa, 23 maja 2018, 11:15

hator hator i 9$ peknie jak banka :roll:

Dodano po 9 godzinach 12 minutach 10 sekundach:
9$ spadlo, wiec teraz poczekamy dzien az sie to rozrusza, bo kitajce znowu sie wystraszyli ;)

Wróć do „Lisk”