LISK - swobodna dyskusja

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: uzar007 » piątek, 16 marca 2018, 17:06

p89 pisze: Skoro kupiłeś na górce a nie plakales że Lisk to shitcoin itp to nie powinieneś czuć się urażony :)
Nawet na chwilę się nie poczułem urażony :-)

Dodano po 4 minutach 21 sekundach:
p89 pisze: Skoro kupiłeś na górce a nie plakales że Lisk to shitcoin itp to nie powinieneś czuć się urażony :)
Nawet na chwilę się nie poczułem urażony :-)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2602
Rejestracja: 11 października 2017
Reputacja: 2732
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: janku66 » piątek, 16 marca 2018, 17:32

https://lisk.io/events/lisk-berkeley-meetup

Eventy na uniwersytetach to zawsze dobre posunięcie.

Początkujący
Posty: 105
Rejestracja: 27 lutego 2018
Reputacja: -10
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Nowy_Rozrabiaka » piątek, 16 marca 2018, 22:56

Boje się, że na g20 w Buenos powiedzą coś celu zbicia kursu BTC lub coś podobnego. Jak myślicie może to mieć aż taki wpływ w końcu jest to już 19-20 marca.

Początkujący
Posty: 49
Rejestracja: 7 marca 2018
Reputacja: 11
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Xabre » sobota, 17 marca 2018, 16:39

co to za pompka na lisku w minute ze 150sat do 160sat?

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: redlumek » sobota, 17 marca 2018, 16:51

Dokładnie z 152k do 158k.
Że też nie miałem dojścia do kompa jak były po 140k

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Macbak2 » sobota, 17 marca 2018, 22:19

Trzymajcie się i nie dajcie manipulować grubasom, żeby nie było tak


Pozdro dla wytrwałych :)

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: zwierciadło » niedziela, 18 marca 2018, 00:24

Macbak2 pisze:Trzymajcie się i nie dajcie manipulować grubasom, żeby nie było tak


Pozdro dla wytrwałych :)
dobrze prawisz ! nie dać sobie mącić w głowach news-ami wymyślanymi w celu zastraszania lub zagrywkami grubych ryb etc. to dopiero początek crypto... mniej niż 2% ludzi na globusie trybi o co w tym biega ... trzymać & trzymać ...np. Mercedes ,czy Bosch nie wchodziłby w temat gdyby nie widziały w tym przyszłości itd. kilka poważnych instytucji finansowych i dużych banków również widzi przyszłość i weszły już w temat ...

Gaduła
Posty: 364
Rejestracja: 26 listopada 2017
Reputacja: 454
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: LTC:LhNTQLjKmgSxBFzxfRttGeLeEbvn8fG

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Macbak2 » niedziela, 18 marca 2018, 02:52

Poza tym, na jaką cholerę PayPal wprowadzałby kryptowaluty, gdyby miały paść? :) Nie logiczne z ich strony by było :) A jednak wprowadzają, czyli nie jest tak źle jak to nam media próbują wmówić
https://bithub.pl/blockchain/paypal-chc ... yptowalut/

Szkoda tylko, że ludzie są tak podatni na fake newsy :( Wystarczy, że taki grubas podpłaci, by wypuścili fake newsa i już ma niższą cenę zakupu, bo ludzie ze strachu wyprzedają się niżej i tracą :(

Początkujący
Posty: 41
Rejestracja: 18 marca 2018
Reputacja: 18
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: lisktrader » niedziela, 18 marca 2018, 09:33

Powiem to co ja sądze o obecnej sytuacji. Jest to jedynie moja osobista opinia.
Na chwile obecną mamy nieprzypadkowo od dłuższego czasu trend spadkowy. Każdy obserwuje wykresy i łatwo na nich zauważyć idealny przykład bańki.
Wielu z nas to ludzie, który o tradowaniu nie mają zielonego pojęcia. Rynek kryptowalut po prostu robi odsiew. W mojej opinii cena bitcoina zleci jeszcze do około 5 tysięcy.
Powód jest prosty - zadajcie sobie jedno pytanie. Czy masa newsów o bańce na bitcoinie jest przypadkowa? Nie sądze. Ludzie z większym kapitałem grają na psychologii tłumu, który realizuje pesymistyczny scenariusz bańki (nie chcemy, ale wierzymy - wierzymy, więc działamy pod ten schemat).
Nie wiem, czy jest tu chociaż jedna osoba która patrząc na wykresy nie widzi jej tam bardzo wyraźnie.
Problem w tym, że przykładowo sam Lisk jest FIRMĄ, namacalna jednostką, która tworzy PRODUKT.

Kupowałem na górce, jestem 70% w plecy. Na szczęście to tylko pare tysięcy i moge je stracić - lekcja bolesna, ale widocznie konieczna. Nie jestem wilkiem, jak niektórzy tutaj czytając posty, którzy codziennie klepią po 10% profitu. Uczę się.
Co jednak zauważyłem - wiele osób się boi. Widzi jak z 10 000 robi im się 4 000 i od razu widzi sześćdziesiąt stówek w rączce, które wyrzuca do kosza.
Nie sprzedawajcie - bądźcie prawdziwymi Polakami w mysl zasady "prędzej wszystko strace, niz dam mu zarobic".
Osoby, ktore nie ustawialy stoplossow, jak w sumie i ja teraz maja dwa wyjscia.
Dajemy zarabiac skurwi***m, ktorzy widza co sie dzieje, albo spinamy dupe i trzymamy bo moze kiedys za chwile cierpliwosci bedziemy mieli fajne wakacje.

Co do bitcoina nikt nie jest w stanie określić jego wartości, ale my mamy w portfelach Liska, który wszystko co dobre ma przed sobą.
Ustawcie alarmy na wyjściu liska ponad 25$ i nie wchodzcie na wykresy. Ja tak robie, niech wyprzedaja sie glupsi od nas. :)

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 3807
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 5091
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: benq » niedziela, 18 marca 2018, 10:17

@lisktrader, Jeżeli możesz sobie pozwolić na taką stratę i cię to nie rusza - jak najbardziej ok.
Ale czasem warto wycofać choćby część kapitału i zainwestować ją w coś innego, gdzie może uda się odrobić stratę.

Weteran
Posty: 1521
Rejestracja: 3 grudnia 2017
Reputacja: 231
Reputacja postu: 
2
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: redlumek » niedziela, 18 marca 2018, 10:39

No właśnie sprzedawajcie aby cena jeszcze trochę spadła tak do 140k sat to się zapakuje na maxa ;)

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 22 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Kyluu » niedziela, 18 marca 2018, 11:59

Również czekam by zapakować się do Maxa, na razie już tego trochę mam ale widząc co się dzieje, zamierzam dokupić. Pozdrawiam wszystkich cierpliwych.

Początkujący
Posty: 294
Rejestracja: 10 lipca 2017
Reputacja: 61
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: sebastian86 » środa, 21 marca 2018, 14:52

lisktrader pisze:Kupowałem na górce, jestem 70% w plecy. Na szczęście to tylko pare tysięcy i moge je stracić - lekcja bolesna, ale widocznie konieczna. Nie jestem wilkiem, jak niektórzy tutaj czytając posty, którzy codziennie klepią po 10% profitu. Uczę się.
Co jednak zauważyłem - wiele osób się boi. Widzi jak z 10 000 robi im się 4 000 i od razu widzi sześćdziesiąt stówek w rączce, które wyrzuca do kosza.
Nie sprzedawajcie - bądźcie prawdziwymi Polakami w mysl zasady "prędzej wszystko strace, niz dam mu zarobic".
Osoby, ktore nie ustawialy stoplossow, jak w sumie i ja teraz maja dwa wyjscia.
Dajemy zarabiac skurwi***m,...
Jakbyś miał wątpliwości dlaczego straciłeś to spieszę z wyjasnieniem.
Nie rozumiesz podstawowej sprawy

Ty już dałeś tym mitycznym skur... zarobić w momencie kiedy kupiłeś od nich i zapłaciłeś powiedzmy 100 PLN za liska. To jest fakt. Ty nie dajesz mi zarobić w momencie jak teraz sprzedasz. Bo nigdzie nie jest powiedziane ze lisk da jeszcze zarobić. On dał zarobić i ktoś zarobił.
Ktoś zarobił ktoś stracił. Żeby teraz dał zarobić musiałbyś sprzedać wiekszemu Januszowi od siebie. - Moze byc problem. Niewykluczone że za jakiś czas wyjdziesz na 0 albo nawet na plus. Sam mam lisów sporo i chciałbym żeby dały zarobić. No ale jakie są szanse ? Troche odbiło ostatnio, ale wyhamowało i niestety podejrzewam że lada godzna beda kolejne spadki. Chciałbym żeby rosło, ale chcieć to ja sobie mogę. Jak gruby nie wejdzie to wzrostów nie bedzie, a żeby gruby wszedł to musi widzieć że zarobi.

Początkujący
Posty: 137
Rejestracja: 3 marca 2018
Reputacja: -13
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: GAME » czwartek, 22 marca 2018, 10:58

Czy ktoś z forumowiczów ma jakieś info odnośnie Core 1.0 ?

01.04 Lisk ma wejść na giełdę w Indiach, czy oprócz tego jakieś inne wydarzenia ? ( pomijając Core 1.0 )

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: obiektywny » piątek, 23 marca 2018, 11:09

O giełdzie w Indiach słyszałem i data wejścia Liska to 01.04 a giełda nazywa się BITINDIA

Co do Core 1.0 to ciężko powiedzieć, Team Liska nadal milczy jednak na GITHUB praca jak widać idzie pełną parą.

Z tego co widzę w kalendarzu to dzisiaj w Minnesota Lisk ma Meetup, potem 27.03 w Berlinie, 28.03 Max Kordek będzie w Tokio.

Wydaje mi się że do tego czasu nie ogłoszą Core 1.0

20.02 lutego mówili o terminie 4-6 tygodni tak więc czasu coraz mniej, no chyba że nie zależy im na tym żeby byś słownym to mogą ten termin wydłużyć o kolejne tygodnie

Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 18 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Adamz » piątek, 23 marca 2018, 15:26

W obecnej sytuacji jest spore ryzyko, że przy Core będzie powtórka z 20 lutego. Minipompka na parę dolarów i po kilkunastu minutach zjazd. Pomijając relacje do kursu bitcoina to musi być jakaś "kumulacja" impulsów żeby lisk dostał napędu. Problem w tym, że po Core chyba dopiero 30 czerwca i potem w październiku jakieś istotne zmiany mają zostać wprowadzone.

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: obiektywny » piątek, 23 marca 2018, 15:50

Tyle tylko że to Core 1.0 jest bardzo ale to bardzo istotne.

Zwróć uwagę jak duża popularnością cieszy się Lisk na całym świecie, nie tylko w Polsce a przecież to jest ciągle projekt który w żaden sposób nie jest funkcjonalny.

Gdy wejdzie Core 1.0 to ludzie mogą zaufać twórcom i zacząć inwestować w niego spore pieniądze skoro byli w stanie już płacić +100 zł pomimo tego że przecież to jest niegotowy produkt

Dodano po 3 minutach 23 sekundach:
obiektywny pisze: Adamz
@Adamz Pompka na Lisku nie zaczęła się podczas konferencji, bo przecież Lisk w ciągu 3 dni skoczył z 38 złotych na 108 złotych kilkanaście dni przed konferencją

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 1483
Rejestracja: 8 marca 2018
Reputacja: 1111
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Hamas » piątek, 23 marca 2018, 16:51

obiektywny pisze:.................................
Co do Core 1.0 to ciężko powiedzieć, Team Liska nadal milczy jednak na GITHUB praca jak widać idzie pełną parą.

......................
on nie bardzo wie co to github i praca, a juz zwrot "pelna para" calkiem jest mu obcy, w kazdym temacie liskowym pisze to samo z nadzieja, ze wydanie core w jego zyciu cos zmieni, albo ze nagle zarobi milion zloty plus vat i bedzie bogiem na dzielni ;)

@obiektywny informujac/zwracajac mu uwage (chodzi mi o game'overa ;) ), ze nie czyta newsow, tylko pisze ciagle to samo jest jak przelewanie z pustego w prozne, ale moze ten typ tak ma, ze robi pod siebie jak spada i wypina klate do orderow jak rosnie :|

Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 marca 2018
Reputacja: -1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: obiektywny » piątek, 23 marca 2018, 17:35

Hamas wydanie Core 1.0 sprawi że nabiorą do zespołu zaufania i jeśli wszystko będzie ok to nawet kupię wtedy Liski za duża sumę a na chwilę obecną to ciągle tylko obietnice że strony Liska a efektów poza dobrym marketingiem nadal nie ma

Weteran
Awatar użytkownika
Posty: 2298
Rejestracja: 19 grudnia 2017
Reputacja: 3479
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Pleasek89 » piątek, 23 marca 2018, 17:52

obiektywny pisze:Hamas wydanie Core 1.0 sprawi że nabiorą do zespołu zaufania i jeśli wszystko będzie ok to nawet kupię wtedy Liski za duża sumę a na chwilę obecną to ciągle tylko obietnice że strony Liska a efektów poza dobrym marketingiem nadal nie ma
Synek, ale bzdury gadasz. Team Liska to jeden z najbardziej profesjonalnych i pracowitych teamów w świecie krypto i są statystyki, które to potwierdzają. Wolałbyś, żeby wydali bubla, którego później trzeba łatać tylko po to, żeby na 5 minut zadowolić takiego Andrzejka jak ty? Jeśli interesuje cię tylko cena (a tak jest), to zmień statek na inne krypto, którego wartość rośnie (po czym maleje) dużo szybciej np. Icon.

Zresztą, team Lisk nie jest głupi i nie wyda Core w trendzie mocno spadkowym (a ciągle w nim jesteśmy) nawet gdyby był ukończony. Przestań marudzić jak stara baba.

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości