LISK - swobodna dyskusja

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 9
Rejestracja: 16 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: muddless » wtorek, 20 lutego 2018, 22:21

Nerdy w sweterkach na scenie, tym razem Pani z marketingu nie dopuścili do głosu :)

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 693
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 407
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Jazda » wtorek, 20 lutego 2018, 22:22

Spada bo ludzie liczyli na coś więcej, a pokazali tylko nowe LOGO nowe IKONKI i filmiki :D wersja Beta core 1.0 za półtorej miesiąca. Więc że tak powiem d..y nie urywa. A jak jeszcze BTC poleci to dopiero będą na kursie fajerwerki.
Już na BB po 86 rozdają :)
Nie ma co się czarować finansowo zapamięta tą konferencję wielu ;) jak to kolejny raz nabito ich w butelkę. Oczywiści zaraz odezwą się krytyczne głosy. Ale co tu ściemniać każdy tu siedział bo myślał, że zarobi i to nie za pół roku ale dziś tu i teraz.

Zaraz trzeba będzie znajdować pozytywy i się nakręcać nawzajem. Stary numer jak świat :P

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 87
Rejestracja: 10 lutego 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: HypnoFukka » wtorek, 20 lutego 2018, 22:22

Na bb panic sell bo nie było darmowych coinów i forka xD

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Wezuwiusz » wtorek, 20 lutego 2018, 22:25

Do jutra w tym tempie spadnie do 75-80 zł

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 20 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: paxonek123 » wtorek, 20 lutego 2018, 22:26

Jazda pisze: Spada bo ludzie liczyli na coś więcej, a pokazali tylko nowe LOGO nowe IKONKI i filmiki :D wersja Beta core 1.0 za półtorej miesiąca. Więc że tak powiem d..y nie urywa. A jak jeszcze BTC poleci to dopiero będą na kursie fajerwerki.
Już na BB po 86 rozdają :)
Nie ma co się czarować finansowo zapamięta tą konferencję wielu ;) jak to kolejny raz nabito ich w butelkę. Oczywiści zaraz odezwą się krytyczne głosy. Ale co tu ściemniać każdy tu siedział bo myślał, że zarobi i to nie za pół roku ale dziś tu i teraz.

Zaraz trzeba będzie znajdować pozytywy i się nakręcać nawzajem. Stary numer jak świat :P
Wszystko ok, tylko nie rozumiem skąd te wygórowane oczekiwania. Oczywiście, reddit i inne fora napędzały karuzelę, ale team LISK nie obiecywał niczego wielkiego. Według mnie to co mieli pokazać to pokazali, przydałby się może jeszcze zaktualizowany roadmap. A to, że ludzie liczyli na szybki zarobek to już ich wina.

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: inwestor2018 » wtorek, 20 lutego 2018, 22:30

I Co panowie ? Śmialiście się dzisiaj ze mnie, radzę teraz poczytać moje wpisy. Każdy kto mnie posłuchał może być wdzięczny. Byłem przekonany że tak będzie ale stawiałem na spadek do 85 zł a tutaj jest nawet niżej

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Wezuwiusz » wtorek, 20 lutego 2018, 22:34

Na bb zaczyna się skupowanie. Może odbijemy ;)

Początkujący
Posty: 42
Rejestracja: 13 lutego 2018
Reputacja: 33
Reputacja postu: 
3
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: error_17 » wtorek, 20 lutego 2018, 22:35

k!@#$% inwestor skoncz pierdolić dla każdego jesteś tu januszem więc jak ma ktoś wybrać najlepszego janusza gdy jest ich tu aż tylu?

Początkujący
Posty: 188
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: michok » wtorek, 20 lutego 2018, 22:36

Piękna walka kupujących ze sprzedającymi w okolicach 87,80 PLN!

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 693
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 407
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Jazda » wtorek, 20 lutego 2018, 22:36

No ładny reset nastąpił, tego nie przewidziałem :D Sprzedałem kupione po 96 LSK przed konferencją po 106,50 (poszło do 112 ale nie zawsze da się złapać idealnie górkę ) Natomiast załadowałem się z chytrości podczas konferencji w przedziale 89-91 licząc że tłum pociągnie kurs w górę. A tu taki reset :D i zostałem teraz lak "leszcz" :D z LSK kupionym po 90-dych a tu 10% taniej dają po 81 :) no trudno... :)

Początkujący
Posty: 63
Rejestracja: 5 lutego 2018
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Wezuwiusz » wtorek, 20 lutego 2018, 22:38

Jazda pisze: No ładny reset nastąpił, tego nie przewidziałem :D Sprzedałem kupione po 96 LSK przed konferencją po 106,50 (poszło do 112 ale nie zawsze da się złapać idealnie górkę ) Natomiast załadowałem się z chytrości podczas konferencji w przedziale 89-91 licząc że tłum pociągnie kurs w górę. A tu taki reset :D i zostałem teraz lak "leszcz" :D z LSK kupionym po 90-dych a tu 10% taniej dają po 81 :) no trudno... :)
Już nieaktualne. Lecimy w górę ;)

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Początkująca » wtorek, 20 lutego 2018, 22:40

W zeszłym roku było podobnie, w czasie forku najpierw poszło do góry, później straszne zejście w dół. Dzisiaj wygląda to bardzo łagodnie. Na BB już odbiło powyżej 92zł. Być może znowu spadnie i odbije, tak było ostatnio, dla tych z refleksem i mocnymi nerwami to świetna okazja do zarobku :)

Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 18 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: IVANEK » wtorek, 20 lutego 2018, 22:41

Ale ten kurs skacze ledwo człek pomyśli o zakupie a już podbite w górę z dołka i się zastanawia czemu tak i już planuje sprzedać a tu bach leci w dół normalnie rollercoster :D

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 179
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: SidLeniwiec » wtorek, 20 lutego 2018, 22:41

Fajna merytoryczna konferencja. Dużo dobrych rozwiązań. Mi osobiście się podobało i jestem usatysfakcjonowany w 100%. Nie rozumiem narzekających i co im nie pasuje ;) NIC więcej NIE miało być przedstawione ;) no chyba że ktoś myślał że ogłoszą dziś sdk no ale to już tylko tych ludzi problem bo wszystko co zaplanowali było przedstawione satysfakcjonująco. Jestem dobrej myśli na przyszłość LSK ;)
Ps. Tylko dzieciaczki pamiętajcie że przyszłość to nie przyszły tydzień :P
Ostatnio zmieniony wtorek, 20 lutego 2018, 22:44 przez SidLeniwiec, łącznie zmieniany 2 razy.

Początkujący
Posty: 188
Rejestracja: 15 stycznia 2018
Reputacja: 57
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: michok » wtorek, 20 lutego 2018, 22:42


Początkujący
Posty: 111
Rejestracja: 26 lipca 2017
Reputacja: 19
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC
Napiwki: 1JWBYfBwomCe9geFzkhC8xDuPpVEAx9X68

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Marcinu » wtorek, 20 lutego 2018, 22:46

Też mam same pozytywne odczucia. Ani myślę sprzedawać po takiej konferencji. 4-6 tygodni do core 1.0 zleci moment. Cierpliwość myślę popłaci.

Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 20 grudnia 2017
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: paxonek123 » wtorek, 20 lutego 2018, 22:48

Dzisiaj od startu konferencji do dołka (na tą chwilę) mamy spadek o 11% (z ceny 30,48USD na 27,16USD)
Poprzednia duża konferencja (22 listopad 2017) przyniosła spadek o 24% (z 10,54USD na 8,11USD)
Prawidłowość zachowana, wtedy powrót do ceny sprzed konferencji zajął 22 dni.
Zobaczymy jak będzie teraz, sporo zależy od reszty rynku i od postępu prac nad Core 1.0. Będzie dobrze.

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 18 grudnia 2017
Reputacja: 12
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Misio666 » wtorek, 20 lutego 2018, 22:49

Musicie pamiętać, że kryptowaluty to nie jest "to my klepiemy w komputerki, a wy zbierajcie swoje miliony". To są firmy z branży IT. Konferencja była spójna. Na dzisiejszą datę nie było nic więcej zapowiedziane. Miał być relaunch i był, w czym problem? Shortowcom gratuluję kółeczek, longi idą spać i trzymają dalej, świat się nie zawalił, wszystko jest im plus. Przyhamujcie trochę (odnośnie spekulacyjnego), giełda to wymiana kasy z rąk do rąk, nikt helikopterem tej kasy na ziemię nie zrzuca.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 139
Rejestracja: 18 października 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: Początkująca » wtorek, 20 lutego 2018, 22:51

Jak do tej pory cierpliwi wyszli na plus :) Na poprzednim forku nic ciekawego nie powiedzieli, a mimo to Lisk nie poleciał tak bardzo w dół, jak niektórzy przewidywali. Wtedy kosztował prawie 40zł, poleciał do 20zł, niektórzy myśleli, ze minie sporo miesięcy na powrót do 40zł. Cierpliwi doczekali 140zł :) Zobaczymy, co to teraz będzie, skoro mówicie, że fork wypadł całkiem dobrze :)

Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 24 lipca 2017
Reputacja: 15
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

LISK - swobodna dyskusja

Postautor: ryan » wtorek, 20 lutego 2018, 22:53

@Początkująca, fork? Ty wiesz o czym piszesz?

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości