Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 10 października 2017
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Grospi » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 18:32

Może Panowie trochę odbije w ciągu najbliższego czasu jeśli będzie to działać na szerszą skalę :roll:
https://dowbit.pl/dokonano-pierwszego-z ... g-network/

Początkujący
Posty: 332
Rejestracja: 14 czerwca 2017
Reputacja: 316
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: odoja » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 19:41

Bez ciśnienia proszę, póki co wciąż jest promocja na każde krypto ;). Rosło niemal wszystko przynajmniej od marca, z raptem drobnymi spadkami głównych graczy,a My mamy lamentować od niecałych 2 tygodni bo wszystko spada...12 miesięcy wzrostów, wiele osób w końcu chciało zrealizować przeszłe zakupy i zapewne odbije się wszystko od marca/kwietnia,jak w ostatnich latach.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 179
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: SidLeniwiec » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 21:05

Wciąż przypominam, że cena LSK w BTC utrzymuje się na stałym dobrym poziomie czyli między 0,0019 a 0,021 co świadczy o tym, że wartość tej waluty NIE SPADA i jedynie cena tego dziadka BTC formuje nam takie ceny WSZYSTKICH kryptowalut. Jestem więc dobrej myśli zważywszy na to, że LSK wciąż jeszcze nie jest finalnym produktem a ma taką cenę, to co będzie gdy okaże się produktem gotowym? A co jeśli okaże się w dodatku produktem gotowym i dobrym?
Na koniec dodam, że nie ma co narzekać na twórców LSK bo nikt o zdrowym rozumie nie inwestuje tyle w reklamę i później nie kończy projektu. Tak więc jestem pewny, że projekt zostanie sfinalizowany.
Powodzenia wszystkim co robią kółeczka i tym którzy trzymają na długo ;)

Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 11 stycznia 2018
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: zwierciadło » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 21:52

powyższe ŚWIĘTE SŁOWA ... po prostu ludzie i inne człowieki przestańcie histeryzować ...

Wygadany
Awatar użytkownika
Posty: 695
Rejestracja: 16 czerwca 2017
Reputacja: 410
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Jazda » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 22:21

zwierciadło pisze:powyższe ŚWIĘTE SŁOWA ... po prostu ludzie i inne człowieki przestańcie histeryzować ...
Nie histeryzują Ci którzy są na kasie i czekają na cenę wejścia. :) siedzą cichutko i czekają aż krew będzie się lała :twisted:

Natomiast powody do zmartwień i lamentu mają osoby które widziały tylko jeden słuszny kierunek czyli w górę. I same bądz pod namową innych wpakowały się w krypto zaraz po kosmicznych zeszłorocznych wzrostach. Im należy życzyć wytrwałości ducha.
Bo nie pomorze tu gadka w stylu "HOLD" bo jeśli rok nie będzie łaskawy to długo nie zobaczą swoich poziomów zakupu.

I tak naprawdę nie wiem skąd teraz ten lament skoro prawie każdy z nich Twierdził iż kupuje długoterminowo.

Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Kondziowaty » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 22:27

Co racja to racja. Ja zamierzam jeszcze zainwestować tylko czekam jeszcze na takie typowe dno (o ile takie nastąpi) :P . A co będzie dalej, czas pokaże, a tym czasem czaje się na moje ostatnie wejście i na tym zakończę inwestycję w liska :)
Pondro ;d

Początkujący
Posty: 46
Rejestracja: 7 września 2017
Reputacja: 6
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: mackam3 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 22:50

Ciekaw jestem jak głęboka korekta będzie.
Na wykresach JPK Traders mogłem polegać :) ( https://pl.tradingview.com/chart/BTCUSD/Rx2riLEP/ )

Jeżeli będą to spadki w okolice 7,900 USD to dopiero będzie się lała krew.
Czyżby minimalna cena liska zakręciła się około 40-50 zł ?

Jak długo może trwać ta bessa na BTC ?

Orator
Posty: 724
Rejestracja: 6 grudnia 2013
Reputacja: 38
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: jacek1973 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 22:51

mackam3 pisze:Ciekaw jestem jak głęboka korekta będzie.
Na wykresach JPK Traders mogłem polegać :) ( https://pl.tradingview.com/chart/BTCUSD/Rx2riLEP/ )

Jeżeli będą to spadki w okolice 7,900 USD to dopiero będzie się lała krew.
Czyżby minimalna cena liska zakręciła się około 40-50 zł ?

Jak długo może trwać ta bessa na BTC ?
Do czerwca?

Pomocy! Jestem lamerem i nie wiem jak wyłączyc podpis w Tapatalku. Proszę o instrukcję na PW. SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 29 grudnia 2017
Reputacja: 3
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: goldmen69 » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 23:10

Moja prognoza na 2018 ,zniesiemy całość ostatnich wzrostów, ethereum zejdzie do 300$,na lisku zobaczymy dwadzieścia jako pierwszą liczbę z przodu ale złotych.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 22 stycznia 2018
Reputacja: 1
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Nephilim » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 23:16

Po pierwsze chciałem się przywitać, czytam i obserwuję forum od ponad pół roku.
Po drugie proszę , ORTOGRAFIA!!!, moja 9 letnia córka nie nagryzmoli " źrudeł" i "pomorze" w odniesieniu do pomocy, co raczą popełniać poniektórzy udzielający się w tym wątku domorośli inwestorzy , litości...

Co do liska sam zainwestowałem lecz długofalowo, poczekamy-zobaczymy, mamy dopiero 22 stycznia

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 128
Rejestracja: 7 stycznia 2018
Reputacja: 98
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Wipqozn » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 23:31

goldmen69 pisze: Moja prognoza na 2018 ,zniesiemy całość ostatnich wzrostów, ethereum zejdzie do 300$,na lisku zobaczymy dwadzieścia jako pierwszą liczbę z przodu ale złotych.
Bez argumentów to możesz i pogodę w Kielcach na przyszły rok przepowiadać.

Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 stycznia 2018
Reputacja: 0
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Malizna » poniedziałek, 22 stycznia 2018, 23:40

Witam, ja to widzę tak . Pozdrawiam

https://www.fotosik.pl/zdjecie/dee4c344f671c730

Początkujący
Posty: 238
Rejestracja: 5 stycznia 2018
Reputacja: 107
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: uzar007 » wtorek, 23 stycznia 2018, 00:49

Moim zdaniem trend wzrostowy za jakiś czas wróci, ponieważ jest bardzo dużo osób, które chcą inwestować i to robią teraz a same kryptowaluty jak narazie zyskają na popycie niż stracą.

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 179
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: SidLeniwiec » wtorek, 23 stycznia 2018, 07:42

No to życzę powodzenia czekając na 50zł :D :D :D oj nie uczycie się na błędach. Na taką cenę nie liczcie przy takim MC... kit to wciskajcie gdzieś indziej ;)

ps.
MC spadł poniżej 510 a LSK trzyma 0,002btc - brawo Lisku! ;)
w dodatku LSK jest na 9 miejscu wśród WSZYSTKICH kryptowalut jeśli chodzi o skalę 25h - brawo Lisku po raz drugi! ;)

Początkujący
Posty: 349
Rejestracja: 12 stycznia 2018
Reputacja: -23
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: inwestor2018 » wtorek, 23 stycznia 2018, 09:34

Obecnie cena wynosi 73 zł i nie ukrywam że jestem bardzo ale to bardzo ciekawy co się stanie z nią do końca lutego.

Nie ma chyba bardziej pompowanej kryptowaluty w Polsce, kupuje ją praktycznie każdy. Ten co siedzi w kryptowalutach od początku, ten który się interesuje od miesiąca a także ludzie którzy nie mają o nich bladego pojęcia. Na jaka cenę liczycie do końca lutego ?

Początkujący
Posty: 88
Rejestracja: 29 lipca 2017
Reputacja: 16
Reputacja postu: 
1
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: dzikijoe69 » wtorek, 23 stycznia 2018, 09:47

Lisk całkiem niedawno chyba wczoraj (ale nie jestem pewny) wszedł na Koreańską giełde Upbit, pompa tam jest ostra, to całkiem spora giełda, a Koreanczycy to ostrzy zawodnicy więc spodziewałbym się wzrostów. Tym bardziej, że oni handlują lsk w parze do KRW, więc by zasilic rynek muszą nakupić na amerykańskich giełdach,oraz Binance, muszą kupować za BTC więc cena do BTC będzie rosła.

Początkujący
Posty: 110
Rejestracja: 22 grudnia 2017
Reputacja: 128
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: yarooo » wtorek, 23 stycznia 2018, 09:51

inwestor2018 pisze: Na jaka cenę liczycie do końca lutego ?
Ciężko obecnie cokolwiek przewidzieć, bo AT w obecnej sytuacji nie wyjaśnia zbyt wiele, do tego nie wiadomo, jak przebiegnie relaunch... Wg mnie średnio-optymistyczna wersja (no może trochę bardziej, niż średnio ;) ) to okolice ostatniego ATH, ale to tylko wróżba z fusów oparta na wierze w powodzenie projektu i proszę się nią nie sugerować.

edit: Coś mi się wydaję, że nasz wschodni przyjaciel Chan Ping Pong Un zaczął inwestować swoje wony w LSK - na wykresie LSKBTC, na interwale 1-dniowym, od wczoraj zielono. Fakt na niskim wolumenie, ale lepsze to, niż totalna stagnacja i podążanie krok w krok za dziadkiem BTC.
Ostatnio zmieniony wtorek, 23 stycznia 2018, 11:47 przez yarooo, łącznie zmieniany 1 raz.

Początkujący
Posty: 48
Rejestracja: 25 grudnia 2017
Reputacja: 9
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: Saxha1993 » wtorek, 23 stycznia 2018, 11:39

Trochę obserwuje Liska i nawet nawet nieźle znosi te spadki na BTC lepiej jak ostatnio .

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 110
Rejestracja: 17 lipca 2017
Reputacja: 78
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: preston » wtorek, 23 stycznia 2018, 11:44

Core 1.0.0 coraz bliżej, 34 to go/10 in progress. BTC może jeszcze polecieć w dół ale Lisk ewidentnie trzyma się nieźle

Początkujący
Awatar użytkownika
Posty: 179
Rejestracja: 13 grudnia 2017
Reputacja: 71
Reputacja postu: 
0
Napiwki za post: 0 BTC

Lisk dyskusja o cenie - wątek spekulacyjny

Postautor: SidLeniwiec » wtorek, 23 stycznia 2018, 11:45

Lisek znów powyżej 0,002btc mimo tak dużych wahań kursów - brawo dla Liseczka po raz trzeci! :)
Lisek jest obecnie NAJLEPSZĄ walutą w top20 jeśli chodzi o stosunek procentowy 24h - brawo dla Liseczka po raz czwarty! :)
Oj luty będzie gorącym okresem dla tej waluty :)

Wróć do „Lisk”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości